Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Yazpik

Yazpik

#7092551 Napisano: 10.05.2023 17:01:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

xjustx napisał(a):

[quote=Wiem, że poszły lazy bagi, pytam o bony 

atanerka]

xjustx napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Trzeba do nich dzwonić i ich męczyć ,bo nie odpisują . Po telefonie do nich za chwile odpisują . Moj mem jest w galerii a nie wygrał i w ramach przeprosin dali lazy bag

Otrzymał ktoś w ogóle maila o wygranym bonie z 2 etapu? Mój mem też jest w galerii a maila brak. Mam wrażenie, że nie zostały wysłane

Ja dostałam maila z wygrana 4.05. Lazy bag, mem jest w galerii






Wiem, że poszły lazy bagi. Pytam o bony

Wydaje mi się że coś im się sypnęło i bonów nie i inormowali. Może nie mają ich jednak, bo nawet na reklamacje dali komuś lazy baga


Bony na pewno poszły, mam ja i jeszcze jeden konkursowy znajomy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7092231 Napisano: 09.05.2023 13:13:04 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

olywka napisał(a):

asper01 napisał(a):

olywka napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A co z tym Lech Easy?....

4.05 dostałam maila (jeśli pytasz o Lech Easy Netto)

Bon? Bo chyba nikt się nie chwalił bonami

No właśnie chodzi o bony i ewentualnie bilety za memy które są w galerii, a do tej pory brak maila. Drugi etap oczywiście

Widzę siebie w galerii gdzieś w połowie - maila nadal brak, jeszcze dziś poczekam, może z drobnym opóźnieniem się odezwą  emotka


Ta galeria nie ma raczej nic wspólnego z nagrodami, bo ja dostałem info o bonie w zeszłym tygodniu, a w galerii nie ma mnie w ogóle.

Całkiem możliwe,że nie ma emotka  choć wg. Regulaminu powinna mieć. Cytuję:

§ 4 . 5. W dniu wyboru Laureatów, o którym mowa w ust. 4 powyżej, na Stronie Konkursu w dedykowanej zakładce opublikowany zostanie ranking z Laureatami, obejmujący imię i pierwszą literę nazwiska Laureata oraz wyróżnione Zadanie Konkursowe. Laureaci zostaną umieszczeni w rankingu w kolejności przyznanych im nagród odpowiednio I, II i III stopnia.

Może w takim razie warto napisać do Organizatora? Zwłaszcza, że terminy na info chyba już minęły emotka

Lech Easy Netto podobno już pozamiatane

Jakaś ściema z tym konkursem. Na forum wpisy tylko o lazy bagach. Nikt chyba bonem się nie pochwalił ani biletami. No chyba że jest już tak źle, że nawet 50 zł do Netto ludzie się nie chwala. Ale toretycznie bonów było więcej niż lazy bagow i cisza?.... O voucherach na bilety lotnicze nie wspomnę

Bony do Netto były, bo dostałem maila w ubiegłym tygodniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7092228 Napisano: 09.05.2023 13:03:07 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

Faktoria Win wczoraj wysyłała @ i tylko jeden wpis? emotka

Niech się ulituje i pochwali ktoś jeszcze, bo będę się łudził do jutra... emotka Może te jedne, jedyne kieliszki to jakaś rezerwa? Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7090583 Napisano: 28.04.2023 15:00:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Moj cały czas w pierwszej 5 jest. Od poczatku tam jest. Ciekawe czy cos pozmieniają czy to już tak zostanie ? Bo emaili chyba jeszcze nie było ?

Życzę wygranej, ale wydaje mi się, że może się jeszcze pozmieniać. Trochę dziwnie by było, gdyby główne wybrali jeszcze zanim się zakończył konkurs emotka

u mnie z 2 etapu email o 50 zł był kilka dni temu...

U mnie też.

Kilka dni temu , czyli ile? Czy to znaczy, że jak zamieszczałem zgłoszenie ostatniego dnia, to już było po konkursie? emotka Zaczynam już wątpić, żeten ranking się zmieni. Chyba faktycznie zaczęli majówkę szybciej i rozwiązali przed zakończeniem.

W komentarzu do konkursu pioge7 napisał, że 26.04 był mail. Czyli dzień po zakończeniu 2 etapu. Mimo, że rozstrzygnięcie powinno być dzisiaj.
26.04 jeszcze nie było tych wszystkich memów w galerii co są teraz.
Ja nie mam pojęcia o co chodzi emotka
Może podciągnęli tych z 18.04 do 1 etapu?

Ech, chyba ten konkurs zaliczę do porażek organizacyjnych. Jakbym wiedział, że te memy, które od początku były na szczycie listy rankingowej już tak zostaną, to bym sobie darował udział. Bo ewidentnie organizator ma wywalone na wyniki i przejrzystość gry.

emotka  dopiero teraz doczytałem, że konkurs trwał do 25.04, ale za ostatni dzień nie przewidzieli nagród emotka

Ale bezsens... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7090581 Napisano: 28.04.2023 14:48:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Moj cały czas w pierwszej 5 jest. Od poczatku tam jest. Ciekawe czy cos pozmieniają czy to już tak zostanie ? Bo emaili chyba jeszcze nie było ?

Życzę wygranej, ale wydaje mi się, że może się jeszcze pozmieniać. Trochę dziwnie by było, gdyby główne wybrali jeszcze zanim się zakończył konkurs emotka

u mnie z 2 etapu email o 50 zł był kilka dni temu...

U mnie też.

Kilka dni temu , czyli ile? Czy to znaczy, że jak zamieszczałem zgłoszenie ostatniego dnia, to już było po konkursie? emotka Zaczynam już wątpić, żeten ranking się zmieni. Chyba faktycznie zaczęli majówkę szybciej i rozwiązali przed zakończeniem.

W komentarzu do konkursu pioge7 napisał, że 26.04 był mail. Czyli dzień po zakończeniu 2 etapu. Mimo, że rozstrzygnięcie powinno być dzisiaj.
26.04 jeszcze nie było tych wszystkich memów w galerii co są teraz.
Ja nie mam pojęcia o co chodzi emotka
Może podciągnęli tych z 18.04 do 1 etapu?

Ech, chyba ten konkurs zaliczę do porażek organizacyjnych. Jakbym wiedział, że te memy, które od początku były na szczycie listy rankingowej już tak zostaną, to bym sobie darował udział. Bo ewidentnie organizator ma wywalone na wyniki i przejrzystość gry. Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

Yazpik

#7090577 Napisano: 28.04.2023 14:43:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Moj cały czas w pierwszej 5 jest. Od poczatku tam jest. Ciekawe czy cos pozmieniają czy to już tak zostanie ? Bo emaili chyba jeszcze nie było ?

Życzę wygranej, ale wydaje mi się, że może się jeszcze pozmieniać. Trochę dziwnie by było, gdyby główne wybrali jeszcze zanim się zakończył konkurs emotka

u mnie z 2 etapu email o 50 zł był kilka dni temu...

U mnie też.

Kilka dni temu , czyli ile? Czy to znaczy, że jak zamieszczałem zgłoszenie ostatniego dnia, to już było po konkursie? emotka Zaczynam już wątpić, żeten ranking się zmieni. Chyba faktycznie zaczęli majówkę szybciej i rozwiązali przed zakończeniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7090559 Napisano: 28.04.2023 13:07:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Moj cały czas w pierwszej 5 jest. Od poczatku tam jest. Ciekawe czy cos pozmieniają czy to już tak zostanie ? Bo emaili chyba jeszcze nie było ?

Życzę wygranej, ale wydaje mi się, że może się jeszcze pozmieniać. Trochę dziwnie by było, gdyby główne wybrali jeszcze zanim się zakończył konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7090540 Napisano: 28.04.2023 12:07:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te wyniki w Lech it easy to jeszcze chyba nie te ostateczne, bo są obrazki podpisane "test", wydaje mi się, że może niedługo wstawią, a teraz nad tym pracują... emotka Poza tym - te główne na górze wisiały już kilka dni, więc wątpię, żeby tak zostawili emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

Yazpik

#7090330 Napisano: 27.04.2023 10:15:01 w Czy informują/ informowali?
Czy maile z Lidla poszły? emotka Czy wnioskujecie o wygranych z listy? Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7089171 Napisano: 20.04.2023 09:34:09 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

aleksiak napisał(a):

Eris Superpharm cisza?

Podobno wyniki są:
https://www.e-konkursy.info/forum/szukaj?forum_id=1&item1=Eris#p7089014

A były już maile? Bo chyba widzę się na liście, ale nic nie doszło...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7087045 Napisano: 04.04.2023 18:51:39 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś coś wie o Kinder Chocolate? Zawsze informowali we wtorki, a dziś chyba jeszcze nic. Oszczędźcie mi bezsensownego czekania i robienia nadziei, jeśli coś wiecie, please emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7086976 Napisano: 04.04.2023 12:59:57 w Czy informują/ informowali?
Czy Kinder Chocolate już dziś informowało? Bo zwykle robili to we wtorki... Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7086933 Napisano: 04.04.2023 09:10:32 w Czy informują/ informowali?
Czy Psi Patrol w Smyku już cały poinformowany, czy tylko same figurki? Widziałem jeden wpis, a nagród było dość dużo... Ma ktoś info o bazie albo o głównej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yazpik

#7082700 Napisano: 05.03.2023 21:12:08 w Czy informują/ informowali?
No i Wawel się obudził . Super emotka Dajcie znać, jak komuś wpadnie smartfon emotka Żeby było wiadomo, że już można czekanie odpuścić emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7082662 Napisano: 05.03.2023 12:13:18 w Czy informują/ informowali?
maryjane napisał(a):

Czy były już wyniki Finlandii?   (https://www.e-kon...s-byc-tu-i-teraz-18)

Nie, mają jeszcze dużo czasu, do piątku w przyszłym tygodniu emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryjane 0

Yazpik

#7082402 Napisano: 03.03.2023 09:42:40 w Czy informują/ informowali?
ashanti napisał(a):

magdazamosc napisał(a):

ashanti napisał(a):

magdazamosc napisał(a):

sabart napisał(a):

A pisał ktoś do Fortuny czy informowali wszystkie stopnie nagród?



ja pisałam wczoraj do nich, ale nie odpisali jeszcze emotka

I odezwali się? Mi na maila nie odpisali emotka



niestety nie, nie odezwali się. Koleżanka pisała do nich kilka godzin wcześniej w innej sprawie i jej odpisali wczoraj. Wygląda to tak, jakby po prostu nie chcieli odpowiedzieć emotka

O kurczę! Na fb Wawel też ludzie dopytują o to, czy główne nagrody poinformowane, mieli się naradzić z organizatorem i też ciszaemotka

Coraz smutniejsza ta historia z Wawelem. W poniedziałek czekałem, we wtorek łudziłem się, że dokończą informowanie z poniedziałku, w środę miałem nadzieję, że ten jeden dzień przerwy to wypadek przy pracy i na pewno doinformują dalej, w czwartek czekałem na jakikolwiek znak, a dziś to już chyba faktycznie - pora pogodzić się z tym, że inne nagrody prócz cukierków - wyparowały i ich już nie będzie... emotka Ani maili, ani odebrania telefonu, ani znaku na fb... Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7082281 Napisano: 02.03.2023 10:09:24 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
dwaburekoty napisał(a):

Hej, czy jest ktoś na tej grupie, kto rzucił pracę i się w pełni zajmuje konkursami?
Dobrze się na tym wychodzi ekonomicznie?

Pół roku temu zmieniłam pracę - nienawidzę jej! Mogłabym w teorii wrócić do poprzedniej, ale im dłużej o tym myślę, tym bardziej widzę znamiona mobbingu (ogarniałam najważniejszy dział w firmie, a tylko słyszałam, że musimy udawać, że pracujemy, żeby nas nie wyrzucili, lekceważące machanie ręką na moje prośby, obietnice awansu bez żadnego pokrycia, żebym tylko została, telefony wieczorem itp itd - długo by wymieniać).
Obecna praca - zdalna,  jestem już tutaj 6 miesięcy i szczerze jej nienawidzę. Jest tylko jeden problem - świetne pieniądze emotka  
Mieszkam pod Poznaniem, więc w teorii pracę mogę mieć od ręki ze względu na najniższe bezrobocie w kraju, ale już nie takie wynagrodzenie i kwestie dojazdu, który znów zajmie mi 2h dziennie.

No to się wygadałam emotka .

Ale do brzegu: dobrze jest żyć tylko z konkursów?

Ja też bym się na to nie zdecydował, bo tworzysz tym nieświadomie presję i generujesz sobie dodatkowy stres - "O rany, w tym miesiącu za mało wygrałam,  MUSZĘ wygrać więcej, bo potrzebuję pieniędzy", "Jezu, nie idzie mi, jednak na etacie była spoko kasa", "Weny nie mam! Ratunku! Przecież to moje źródło utrzymania!".
Choć sam chętnie bym zostawił etat i sprawdził, jak to jest - nie zdecydowałem się, właśnie ze względu na presję. Wolę sobie ponarzekać, że nie mam czasu na konkursy i dlatego nie wygrywam, bo nie daję skutecznych zgłoszeń (z braku weny, czasu i świeżej głowy), niżbym siedział z tą świeżą głową, miał czas od rana do nocy, a i tak nie miał weny i nadal nic nie wygrywał emotka (a wena - wiadomo - niewdzięczna jest, przychodzi niespodziewanie, nigdy na zawołanie, nigdy gdy potrzeba) emotka Czasem coś wpadnie - miło, ale jak nie - nie rwę włosów z głowy, trudno emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7082141 Napisano: 01.03.2023 13:57:09 w Czy informują/ informowali?
sabart napisał(a):

A pisał ktoś do Fortuny czy informowali wszystkie stopnie nagród?

Ja nie. Ale przydałoby się, żeby ktoś napisał. A może oni padli ofiarą grypy, wszyscy, i ich tak ścięło, że nie mają siły na home office dzwonić do laureatów?
Tak, tak, wiem, marzenia ściętej głowy. Moja wyobraźnia podsuwa mi różne scenariusze, bo jakoś nie może przyjąć tej wersji, że już po wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

Yazpik

#7082107 Napisano: 01.03.2023 10:39:17 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

mietowa napisał(a):

anaesth napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Hydrozagadka napisał(a):

ashanti napisał(a):

rufus napisał(a):

Poszly glosniki i flipy z wawelu?

Raczej nie... trochę to dziwne, że wczoraj poszły tylko maile o słodyczach  emotka  dzisiaj cisza, jakby już zamknęli temat emotka

Widocznie nasze laurki były zbyt słabe dla organizatora i nie da nam tych telefonów emotka emotka emotka

Nie, nasze zgłoszenia były tak fantastyczne, że jeszcze się nie pozbierali z wrażenia emotka

Tyle ludzi czeka na marzec po słabym lutym - agencja to robi specjalnie, żeby parę osób z forum mogło rozpocząć nowy miesiąc z przytupem emotka emotka

O, i to mi się podoba. Plan na jutro jest taki: 1) do południa zostaję ciocią emotka  2) popołudniu wpada telefon na rozpoczęcie marca emotka . Ideolo!

Może czekają na moje urodziny, żeby złożyć życzenia telefonicznie emotka

Moje też nie długo więc czekam

A ja czuje w kościach ze już poinformowali ale ludzie się nie przyznają i dlatego nie wiemy …

Serio? Myślicie, że z tych 28 wygranych ani jeden nie miałby litości na forum dla oczekujących i by się nie przyznał? emotka Wyświetl w wątku >>

Yazpik

#7082101 Napisano: 01.03.2023 10:29:15 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

mietowa napisał(a):

anaesth napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Hydrozagadka napisał(a):

ashanti napisał(a):

rufus napisał(a):

Poszly glosniki i flipy z wawelu?

Raczej nie... trochę to dziwne, że wczoraj poszły tylko maile o słodyczach  emotka  dzisiaj cisza, jakby już zamknęli temat emotka

Widocznie nasze laurki były zbyt słabe dla organizatora i nie da nam tych telefonów emotka emotka emotka

Nie, nasze zgłoszenia były tak fantastyczne, że jeszcze się nie pozbierali z wrażenia emotka

Tyle ludzi czeka na marzec po słabym lutym - agencja to robi specjalnie, żeby parę osób z forum mogło rozpocząć nowy miesiąc z przytupem emotka emotka

O, i to mi się podoba. Plan na jutro jest taki: 1) do południa zostaję ciocią emotka  2) popołudniu wpada telefon na rozpoczęcie marca emotka . Ideolo!

Może czekają na moje urodziny, żeby złożyć życzenia telefonicznie emotka

Kiedy te urodziny? Bo nie wiem, czy dziś trzymać telefon w ręku, czy mogę go jednak odłożyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0