Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika oset

oset

#7166519 Napisano: 25.03.2024 22:57:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katee14 napisał(a):

Nie mogę doczytać w regulaminie loterii Tymbarka ile nagród natychmiastowych może jedna osoba wygrać.  Ktos może wie?

Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

oset

#7166419 Napisano: 25.03.2024 14:43:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

oset napisał(a):

Witam. Miał ktoś taką sytuację, że zapłacił już gdzieś, kiedyś lub ostatnio w Auchanie tymi bonami rabatowymi z ostatniej ich promocji (ze zwrotem 100% za zakupy ich marek własnych), bo podczas moich zakupów na loterię za wymaganą w niej daną kwotę i po okazaniu kasjerce tego właśnie bonu rabatowego, nagle kwota do zapłaty mi się drastycznie pomniejszyła, że teraz to już nie ma na paragonie tej wymaganej kwoty tylko duuużo mniejsza. 
Więc pytanie: czy taki paragon można zgłosić do loterii?
Bezmyślność mnie przerasta.emotka

Z tej akcji nie, ale z jakiejś poprzednjej korzystałam i owszem o kwotę bonu miałam zrabatowany cały paragon proporcjonalnie do ceny produktów. Paragon poszedł do kosza, a ja mam głęboko zakodowane, żeby nie używać taniego bonu, gdy robię zakupy konkursowe na określoną kwotę.

Dziękuję bardzo za oświecenie. Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

oset

#7166369 Napisano: 25.03.2024 12:40:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam. Miał ktoś taką sytuację, że zapłacił już gdzieś, kiedyś lub ostatnio w Auchanie tymi bonami rabatowymi z ostatniej ich promocji (ze zwrotem 100% za zakupy ich marek własnych), bo podczas moich zakupów na loterię za wymaganą w niej daną kwotę i po okazaniu kasjerce tego właśnie bonu rabatowego, nagle kwota do zapłaty mi się drastycznie pomniejszyła, że teraz to już nie ma na paragonie tej wymaganej kwoty tylko duuużo mniejsza. 
Więc pytanie: czy taki paragon można zgłosić do loterii?
Bezmyślność mnie przerasta.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7160051 Napisano: 19.02.2024 22:14:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
baxter napisał(a):

U mnie również piniata, pierwszy raz emotka

 Dobrze, że to było losowanie, bo dzięki temu u małżonka pierwszy raz w życiu wpadła PINIATA. emotka Wyświetl w wątku >>

oset

#7146559 Napisano: 13.12.2023 08:21:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
olivkap napisał(a):

olunka napisał(a):

zestaw Cillit- przed chwilą mail, tam nie trzeba nic odsyłać?

Adres podawało się przy zgłoszeniu, więc chyba nie. W temacie zestaw Cillit.

Też zestaw Cillit. Mail z wczoraj. Fajnie, że nie trzeba już nic odsyłać i nagroda sama doczłapie pod drzwi (do dnia 19.01.2024 r.) Wyświetl w wątku >>

oset

#7136296 Napisano: 05.11.2023 09:58:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PoCatcat napisał(a):

ZetZ napisał(a):

Catcat napisał(a):

simonapp napisał(a):

kimberly napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

W tym roku cola strasznie ograniczyła liczbę nagród na osobęemotka (1 szt na osobę)

Która loteria Coli? W żadnej jeszcze nic nie wygrałam nigdy, ale tak się przygotowuje 🤣😁

Ja też w żadnej jeszcze nie wygrałam, ponieważ nie dano mi takiej możliwości. 
Piję małe ilości   - I TYLKO W SZKLE -    Tak jak w REKLAMACH tej Firmy
 emotka smutne, że nagrody są tylko za plastikowe butelki.

Ilość tu nie ma znaczenia, ja dużo piję, a i tak nie trafiam emotka

 Dokładnie, tu ilość nie ważna... jakby zrobili program lojalnościowy nagrody za nakrętki, to przysięgam- tym tirem świątecznym Coli musieli by mi je dostarczać emotka

Tak to u mnie by był drugi tir emotka

Ograniczenie na osobę może być skutkiem publikacji zdjęcia przez kogoś z forum, który kiedyś chwalił się jakąś ogromną ilością wygranych nagród chyba w Coli. Ja od tamtej pory unikam takich zakrętkowych loterii, bo przecież wiadomo, że kto ma dostęp do dużych ilości zakrętek i nikt podczas zgłoszenia nie wymaga do tego numeru paragonu, to jest doskonały sposób dla konkursowych wyżeraczy na natrzaskanie masy nagród. Może agencje poszły wreszcie po rozum do głowy i ograniczają ilość nagród na osobę, chcąc dać szansę innym na wygranie czegokolwiek. Wyświetl w wątku >>

oset

#7133425 Napisano: 24.10.2023 07:17:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Drodzy mam głupie pytanie, czy nie zaobserwowaliście u swoich domowników wymiotów po chrupkach Monster Munch? Nie wiem czy to jakiś wirus czy te cholerne duchy?

Nie. Mają w miarę ok skład, ale wiadomo, że to sprawa indywidualna. Ja mam z kolei problem z cała resztą konkursowych chrupków, bo maja glutaminian i mnóstwo niepotrzebnej chemii, a w innych krajach ten sam produkt jest bez tego.

https://www.dlaha...d-i-aldi,132659.html Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7117272 Napisano: 18.08.2023 10:33:43 w Smolar
Konradowska napisał(a):

baxter napisał(a):

A jak bliki z zozooli?u mnie kilka -brak weryfikacji na telefon i wyplaty nie ma

U mnie było to samo, sytuacja zgłoszona ale cisza.

Ja miałam jeden wymęczony z loterii i odebrany dawno z bankomatu i już roztrwoniony. To nie wiem o co biega u was. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7086843 Napisano: 03.04.2023 15:13:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
alexandra_sasa napisał(a):

Haribo bluza + czapka emotka

To samo u męża.
Bardzo się cieszę z nagrody. Wyświetl w wątku >>

oset

#7081573 Napisano: 25.02.2023 19:54:10 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

Nie rozumiem, jak można być aż tak głupim, by po telefonie od rzekomego policjanta przelać swoje pieniądze na nieznane konto?!  emotka emotka emotka emotka
Że też nikt z tych biedaków nie próbuje zweryfikować tej dziwnej sytuacji w swoim banku?? Dlaczego nie zastanawia go, że w takiej sprawie dzwoni policjant, a nie bankowiec??! emotka
Przecież to idiotyczny argument: "pańskie konto jest zagrożone". Zabezpieczenie konta to sprawa banku. Nosz #@&$?X emotka emotka

Moja opinia o kondycji umysłowej społeczeństwa pozostaje niezmiennie niska. W sumie to smutne, ale nigdy jakoś nie było mi żal tych, którzy nie potrafią myśleć. Możecie na mnie teraz wieszać psy, jestem najedzony, wypoczęty, gotowy... emotka

Głupich nie sieją, sami się rodzą! Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7081049 Napisano: 22.02.2023 17:09:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elewandowska25 napisał(a):

Czy wszystkie piniaty już poszły. Tak mało osób się chwaliło na 350 nagród ?

Się też zastanawiam. Tyle było nagród i tyle poszło zgłoszeń i nic nie wygrałam. Chytrusy. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7080165 Napisano: 17.02.2023 09:04:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Proszę, niech mi ktoś wytłumaczy czemu ludzie tak się rzucili na te pingwiny? Co w nich takiego jest że tak wszyscy o nie grają? W zeszłym roku było ich kilka tysięcy, rozumiem, łatwiej było to i była to "nowość" maskotkowa ale w tym roku? Kolejne tysiące tego samego co w zeszłym roku. Na FB ludzie przeżywają że nie udało się, tyle już wysłali, zdrapali i nic. Dlaczego??? Przecież to tylko duże zbieracze kurzu. Co w nich takiego jest? Zresztą na olx wciąż do kupienia zeszłoroczna "edycja limitowana".



myślę że to już tak jest mania wygrywania. cieszymy się ze jest wygrana nie ważne jaka.  

Moim zdaniem takie g0wniane nagrody to powinny być wręcz zabronione. Zalecają ileś tam ubrań nowych kupować na rok i jednocześnie cisza o milionach innych zbędnych gadżetów niepotrzebnych nikomu, które fundują nam w konkursach/loteriach. Chory ten kraj. Wyświetl w wątku >>

oset

#7073304 Napisano: 09.01.2023 14:25:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
jokan napisał(a):

słodycze Eti

Się też odnalazłam 1/1. Żebym taka skuteczność u Avanti miała, to bym chociaż zwrot kasy za zakupiony stos niejadalnych Lays i Cheetos otrzymała. Nie wiem czy tylko ja mam u nich przerąbane, czy moje zgłoszenia są takie porąbane. Wyświetl w wątku >>

oset

#7072129 Napisano: 03.01.2023 08:09:57 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

Podpowie ktoś co może być nie tak? 
Otóż wcześniej tego nie zauważałem, dopiero od 2 tygodni może zacząłem to zauważać. 
Papier i tusz cały czas używam ten sam. 
Po drukowaniu dwustronnym tekst z drugiej strony prześwituje mi na wcześniejszą stronę. Czy to wina papieru czy drukarki? Ma ktoś jakieś pomysły czego to moze być wina?
Myślę nad kupnem nowej ryzy i to sprawdzić czy wina papieru ale dopiero jutro mogę kupić nową. I się zastanawiam czy coś nie tak z drukarką...



Są różne rodzaje papieru do różnych typów drukarek. Może tu coś się wyjaśni.
 https://www.dodru...erowych-roznice.html Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7071695 Napisano: 31.12.2022 13:51:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

oset napisał(a):

emotka agakaz2 napisał(a):

oset napisał(a):

Do loterii Lotto to drukuje się osobno jakiś kupon, bo ja nic takiego nie dostałam? 


tak drukuje się od razu

Kurczę! Nic mi nie dali. Może pula tych kuponów się wyczerpała?
Dziękuję.
Jak zawsze bardzo pomocnaemotka

trzeba kupic lotto i coś innego, jeżeli miałaś tylko lotto to nie przysługuje los

A to dlatego nic nie mam, bo kupiłam tylko Lotto za 6 zeta. To się wyjaśniło. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7071685 Napisano: 31.12.2022 12:50:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka agakaz2 napisał(a):

oset napisał(a):

Do loterii Lotto to drukuje się osobno jakiś kupon, bo ja nic takiego nie dostałam? 


tak drukuje się od razu

Kurczę! Nic mi nie dali. Może pula tych kuponów się wyczerpała?
Dziękuję.
Jak zawsze bardzo pomocnaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7071681 Napisano: 31.12.2022 12:43:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Do loterii Lotto to drukuje się osobno jakiś kupon, bo ja nic takiego nie dostałam?  Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7068106 Napisano: 14.12.2022 09:04:25 w Kupię...
kalmia86 napisał(a):

kody na xbox game pass (rok temu były do wygrania w loterii Nestle - może jeszcze komuś zalegają...)

Mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7067467 Napisano: 11.12.2022 10:00:15 w Avanti
sabart napisał(a):

zelazo napisał(a):

Dodam tylko że u mnie do tej pory w tej loterii 7 pudeł, może i wy się pochwalicie jak Wam idzie...

Chyba 11:0 , a o jeden kod się nie mogę wciąż doprosić. Więcej nie gram tam.

Też mam 10 zgłoszeń i zero wygranych. Koniec grania. Odpuszczam. Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

oset

#7066109 Napisano: 05.12.2022 20:30:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

Fererro karty ,ktoś jeszcze czeka? I z woolite z 2 etapu wysyłali już nagrody?

Ja czekam na kartę Ferrero. Wyświetl w wątku >>
0 0