Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika oset

oset

#7058813 Napisano: 07.11.2022 23:00:30 w Avanti
adamo86 napisał(a):

oset napisał(a):

Avanti 500tki to juz poinformowała? Widzę swoje inicjały, ale nic nie mam na maila. To pewno nie ja.emotka

Były @
Zawsze możesz dopytać czy to Ty na liście - może się zdarzyć, że @ nie dojdzie

A jeszcze się łudziłam, że jednak nie informowali. Dziękuję za oświecenie i podpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7058804 Napisano: 07.11.2022 22:33:48 w Avanti
Avanti 500tki to juz poinformowała? Widzę swoje inicjały, ale nic nie mam na maila. To pewno nie ja.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7058455 Napisano: 06.11.2022 23:45:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vanillasky-2017 napisał(a):

Powiedzcie proszę ile jest teraz konkursów/ loterii z Bref? Jak wyszukuję na stronie pokazuje się tylko loteria z zakupem za min.20zł a wydawało mi się, że powinno być coś jeszcze... Będę wdzięczna za info:)

Może o ten chodziło? Już się skończył. https://www.wspolniedlaplanety.pl/#bio Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

oset

#7057114 Napisano: 31.10.2022 21:58:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreo42 napisał(a):

synk napisał(a):

kreo42 napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

synk napisał(a):

Statystyka Almette (dane z dziś z rankingu) - Aleksandrów Łódzki - 11 wygranych dziennych na 4 imiona. Dziwne że nie grają w lotto z takim szczęściem. Garby - 2 wygrane na to samo imię, Krotoszyn  -3 wygrane na to samo imię, Pilzno - 2 razy.
Może ktoś zdradzi jak trafić raz ?......

a skąd wiesz jakie on/ona ma szczęście? przecież mogła wydać więcej kasy niż wygrała.
Aby zagrać co 10 minut jednego dnia wystarczyło wydać około 350zł więc grając co 10 minut jest duża szansa ze trafi się w bramkę.

Albo ktoś siedział w sklepie, i stukał kody za free

ryzykowne, bo organizator może poprosić o odesłanie nie tylko wygranych wieczek. U nas nie ma dostępnych tych serków wiejskich, normalny almette kosztuje ponad 5zł. Strzelać co godzinę przez całą dobę to koszt ponad 700zł. I co zrobić ze 140 opakowaniami serka...No ale z drugiej strony opcja możliwa do realizacji.

Chodzi mi bardziej o to że jak trafi wygraną,  kupi serek, paragon można podstawić z innego dnia. Żle zorganizowane jest to, że kod jest widoczny 

Głupio zorganizowana ta loteria. Kod mógłby być przynajmniej zakryty jakąś powłoką ścieralną albo coś. A tak to hulaj dusza dla przekręciarzy. Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

oset

#7056862 Napisano: 30.10.2022 18:55:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

oset napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

oset napisał(a):

Czy w razie wygranej w loterii słodyczy na wagę Wawel przychodzi coś na maila? Wygrał ktoś tam i mnie może oświecić?

Tak.

Dziękuję.emotka
To nie wiem o co chodzi, bo czekam i czekam i czekam i nic nie przychodzi. Raz tylko tam trafiłam i coś chyba pomyliłam.emotka


Przychodzi tylko info że Gratulują wygranej i w załączniku oświadczenie, które tez znajdziesz w regulaminie, nic więcej, oświadczenie i paragon trzeba odesłać na wawel@fortunaps.pl

Dziękuję za podpowiedzi. emotka
Wysłałam wszystko. Trochę tylko się martwię, że mogłam coś pomylić i dlatego nic nie przyszło. Ale najwyżej mi nic nie przyślą i w sumie byłoby to z korzyścią dla mojej tuszy, bo tyle już zjadłam tych słodyczy ostatnio. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

oset

#7056860 Napisano: 30.10.2022 18:49:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

oset napisał(a):

Dziękuję. To nie wiem o co chodzi, bo czekam i czekam i czekam i nic nie przychodzi. Raz tylko tam trafiłam i coś chyba pomyliłam.

Mi też nie doszło ale po wygraniu miałam na stronie informację co robić.

Tak, była informacja o wygranej i link a tam było oświadczenie do uzupełnienia. Dziękuję.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7056856 Napisano: 30.10.2022 18:28:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

oset napisał(a):

Czy w razie wygranej w loterii słodyczy na wagę Wawel przychodzi coś na maila? Wygrał ktoś tam i mnie może oświecić?

Tak.

Dziękuję.emotka
To nie wiem o co chodzi, bo czekam i czekam i czekam i nic nie przychodzi. Raz tylko tam trafiłam i coś chyba pomyliłam.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7056852 Napisano: 30.10.2022 18:17:51 w Paragony na trwające konkursy
agicho napisał(a):

Za dwa paragonu zozole oddam naklejkę z kodem .

A na co komu taka naklejka? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7056848 Napisano: 30.10.2022 18:14:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w razie wygranej w loterii słodyczy na wagę Wawel przychodzi coś na maila? Wygrał ktoś tam i mnie może oświecić? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7051436 Napisano: 06.10.2022 12:21:17 w Smolar
adamo86 napisał(a):

oset napisał(a):

simonapp napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dlaczego "dobrze", niby co to zmienia? emotka

To narzędzie do pilnowania naszej - konkursowej uczciwości. 
Pisałam już wiele razy. Pilnujmy Agencje, a Agencje niech pilnują nas. 

Od kiedy zobaczyłam ten wpis z telefonami na sprzedaż, to się przestałam dziwić agencjom, że ograniczają wygrane na goodarstwo domowe. Ale co to zmienia to nie wiem, patrząc na tyle używanych telefonów konkursowych na sprzedaż.

W jakim sensie telefonów konkursowych? Ktoś sprzedaje stare telefony (może firmowe) i od razu podejrzenie, że na tyle nr grał w konkursach?

Chciałabym poznać tę firmę, która zafundowała takie archaiczne telefony swoim pracownikom.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7051427 Napisano: 06.10.2022 12:05:06 w Smolar
simonapp napisał(a):

edzia21 napisał(a):

simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

byekitty napisał(a):

Marymoncka napisał(a):

Jezeli post jest nie na tą grupę to z góry przepraszam i oczywiście usunę,ale męczy mnie jedna myśl od dłuższego czasu. Kiedyś czytałam na forum,że są przypuszczenia,że Smolar blokuje nr tel. Ja w tamtym roku do września co chwila wygrywałam jakieś małe rzeczy u nich. Od ponad roku cisza... Czy osoby które pisały na ten temat doczekały się w końcu sms od Smolara?:)

Generalnie to są tylko przypuszczenia ludzi, nie ma wszak żadnych przecieków. Łatwiej uargumentować brak wygranych  spiskiem, niż tym że tekst się nie spodobał. W agencjach reklamowych jest duża rotacja pracowników i bardzo możliwe, że wpasujesz się w gust jednego pracownika, a drugiego już nie. Przyjdzie świezak i zachwyci się rymami częstochowskimi. To moja teoria, bo bardzo pragnę wierzyć, że agencje trzymają się regulaminu tak jak i my musimy. Ale co się dzieje za zamkniętymi drzwiami nikt nie wie i się nie dowie... 

emotka emotka emotka  
Jeśli Agencje (wszystkie), nie będą mieć zapisów w Regulaminach, że nagrody przechodzą na Organizatora i będą musiały wydać wszystkie nagrody. 
To nie mamy się czego obawiać.
np. tego, że wygra się nagrodę a informacja o niej do nas nie dotrze   i wielu innych sprawach o których była tu mowa na Forum. 
Od kwietnia odkąd toczyły się te dyskusje u Smolara jest znaczna poprawa, widać wiele zmian na + 

Dodam jeszcze, dobrze że pilnują 1nagrody na osobę lub gospodarstwo.

Dlaczego "dobrze", niby co to zmienia? emotka

To narzędzie do pilnowania naszej - konkursowej uczciwości. 
Pisałam już wiele razy. Pilnujmy Agencje, a Agencje niech pilnują nas. 

Od kiedy zobaczyłam ten wpis z telefonami do opchnięcia, to się przestałam dziwić agencjom, że ograniczają wygrane na goodarstwo domowe. Ale co to zmienia to nie wiem, patrząc na tyle używanych telefonów konkursowych na sprzedaż. emotka Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

oset

#7050493 Napisano: 01.10.2022 21:32:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

oset napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Och, pardon. Podanie do społeczności konkursowej
Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat szacunkowego kosztu zakupu 12-tu dużych butelek wody Żywiec Zdrój w sklepach sieci Dino, ponieważ bo tak. 

maverick  koszt 12 sztuk wody ŻYWIEC ZDRÓJ GAZOWANEJ 1,5 l to 25,56zł

co do butelek 1,2 l się nie wypowiadam, bo w jakimś sklepie widziałem tą wodę po prawie 4,50 zł więc nawet nie sprawdzałem czy jest w DINO i w jakiej cenie.
Niegazowanej 1,5l nie było u mnie dziś.

cena zgrzewki na allegro 6x1,2l to 23,99 zł, więc się nie opłaci pewnie w dino kupić
https://allegro.p...87-D9O0aAvVTEALw_wcB

Ale przecież tu o konkurs chodzi, więc cena nie gra roli. https://kupzywieczdrojiwygraj.pl/

No tak, ale niektorzy chcą wiedzieć ile mniej wiecej trzeba na konkurs wydać i czy konkurs jest szansa że się zwróci emotka

Racja. Ale konkursowicz i tak kupi w Dino nawet gdyby było drożej niż w innym sklepie. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

oset

#7050484 Napisano: 01.10.2022 20:30:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Och, pardon. Podanie do społeczności konkursowej
Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat szacunkowego kosztu zakupu 12-tu dużych butelek wody Żywiec Zdrój w sklepach sieci Dino, ponieważ bo tak. 

maverick  koszt 12 sztuk wody ŻYWIEC ZDRÓJ GAZOWANEJ 1,5 l to 25,56zł

co do butelek 1,2 l się nie wypowiadam, bo w jakimś sklepie widziałem tą wodę po prawie 4,50 zł więc nawet nie sprawdzałem czy jest w DINO i w jakiej cenie.
Niegazowanej 1,5l nie było u mnie dziś.

cena zgrzewki na allegro 6x1,2l to 23,99 zł, więc się nie opłaci pewnie w dino kupić
https://allegro.p...87-D9O0aAvVTEALw_wcB

Ale przecież tu o konkurs chodzi, więc cena nie gra roli. https://kupzywieczdrojiwygraj.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7050464 Napisano: 01.10.2022 18:22:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

czy u was w intermarche tez nie wydaja kodow do loterii? Myslalam z poczatku, ze to kod wydrukowany na paragonie, ale doczytalam, ze to dodatkowa karteczka z kodem. Zrobiłam już kiedyś zakupy, dzisiaj również i nikt mi nie dał żadych kodów emotka

U mnie to samo. Zakupy na ponad 50 zrobione, a kasjerka nic o kodach nie wie i wzrusza tylko ramionami. To ja stoję jak kołek w płocie z japą otwartą, bo już zgłupiałam z tego wszystkiego i zastanawiam się czy mi się aby coś nie pomieszało z inną loterią, a za mną ludzie stoją i już zniecierpliwieni sapią jak stare parowozy. I dałam sobie spokój. Teraz tak myślę, że mogłam się skuteczniej upominać, bo zakupy zrobiłam, a i tak teraz mam goowno. To kto do ciężkiej cholery ma personel sklepu edukować? Czy to może jest specjalne działanie, żeby nie wydać tych kodów? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7049812 Napisano: 28.09.2022 22:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

deva napisał(a):

Czy w loterii Kinder bueno można wygrać tylko jeden bon do Douglasa na osobę?

tak w dodatku nie na etap tylko na okres trwania całej loterii

Widzę, że agencje wyczaiły już notorycznych konkursowiczów i ograniczają liczbę nagród na osobę. I dobrze, bo ci mniej ogarnięci w temacie i grający czasem (ja) lub kupujący w ilościach detalicznych, a nie hurtowych, będą mieli większą szansę na wygraną.  Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#7048559 Napisano: 22.09.2022 15:44:28 w Smolar
mia napisał(a):

elsa001 napisał(a):

mahuska napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

olabas napisał(a):

Czy w empiku wygrał ktoś, kto podał "górny" nr paragonu?

Ja.... i teraz załamka...

Chyba 90% będzie takich wygranych. 

Nie wiem, czy zadzwonić do SMOLAR i zapytać jak podejdą do numerów paragonu. Chyba że już ktoś zrobił i zna stanowisko agencji emotka

Ludziska, Smolar na razie nie robi afery, tylko nagradza bez względu na rodzaj podanego numeru, a wy chcecie robić?emotka
Tak, najlepiej zadzwońcie i powiedzcie, że macie zły numer! emotka

Ale o co to larmo robicie? Przecież w regulaminie była informacja i wizualizacja, który numer paragonu trzeba było podać w zgłoszeniu.  Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

oset

#6880428 Napisano: 04.09.2022 10:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

naprawde te puzzle są tyle warte??

w regulaminie 240 wraz z leżakiem lol

regulamin swoje, życie swoje... A puzzle są tyle warte ile ktoś za nie zapłaci...

Ktoś się pomylił o jedno zero raczej, bo chyba jakiś głupi za tę cenę mu kupi. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6880321 Napisano: 03.09.2022 08:07:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

oset napisał(a):

Oświeci mnie ktoś? Kupiłam Zozole z kodem i wpisałam go w zgłoszeniu i niby miałam mieć dwa losy, a dostałam jeden. A ten drugi los to poszedł się bujać? O co kaman w tej loterii?Może 

Może trzeba dwa oddzielne zgłoszenia wysłać,jedno paragonem drugie z kodem z naklejki.

Może. Ja wpisałam wszystko w jednym zgłoszeniu. Dzięki za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6880319 Napisano: 03.09.2022 07:42:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oświeci mnie ktoś? Kupiłam Zozole z kodem i wpisałam go w zgłoszeniu i niby miałam mieć dwa losy, a dostałam jeden. A ten drugi los to poszedł się bujać? O co kaman w tej loterii? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6879012 Napisano: 28.08.2022 22:11:55 w Wkurza mnie...
kachakacha napisał(a):

cb656 napisał(a):

kachakacha napisał(a):

Smolar. Chyba nigdy nie wygrałam nic u tej agencji, a oni organizują teraz tyle konkursów...

Nie wkurzaj się na Smolara. To naprawdę solidna firma. Spróbuj zmieniać styl, aż trafisz w gusta. Doceniają oryginalność emotka

Już tracę nadzieję. Rymy nie, proza nie, nawet loterie są nieudane. Może mam ban na numer telefonu emotka

A ja radzę zmienić numer telefonu i założyć nowego maila i zobaczysz czy nie jesteś na czarnej liście Smolara.  Agencje przechowują nasze dane.  Wyświetl w wątku >>