Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika oset

oset

#6877166 Napisano: 19.08.2022 14:56:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

mary18 napisał(a):

Czy były już wyniki konkursu  https://www.e-kon...-pomagamy-pszczolom? Od kilku dni nie mogę wejść w stronę konkursową i żadnej  informacji nie ma o konkursie? czy też tak macie , nie wiem czy to jakis s.hit ten konkurs.

Tez jestem ciekawa

Przecież tam są już wybrani zwycięzcy. I dziwni są. To ściema jakaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6876465 Napisano: 16.08.2022 21:38:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

kachakacha napisał(a):

 Chciałam wziąć udział w konkursie Portalu Medialnego - wchodzę, a tam wyniki z 17.08 emotka
https://www.porta...v-edycja-letnia.html

antycypowali? emotka

Ale jaja! Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6875499 Napisano: 11.08.2022 08:37:35 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
PoLuiza12 napisał(a):

[quote=Mialam okazje kiedys rozmawiac z osoba, ktora dziala w szeroko pojetej branzy reklamowej i niestety duza, a nawet bardzo duza czesc kasy zostaje u posrednikow, do tego uklady i ukladziki, nowemu podmiotowi trudno sie przebic, bo czesto po drugiej stronie osoby z agencji to blokuja, bo bezposrednio dostaja kase. Tak wiec budzet od zleceniodawcy moze byc bardzo duzy, no ale potem widzimy, jakie nagrody do wygrania. Niestety taka mentalnosc tych agencji, szkoda, bo wydawaloby sie, ze konkursy maja byc dla klientow, a naprawde, jak widzi sie obecnie nagrody do wygrania vs. wymogi co do zakupu, to sie odechciewa.

fan-mandaryny]W konkach tak „naprawdę” gram od roku. Zauważyłem, ze kiedyś (jeszcze trzy lata temu) na plakatach reklamowych, na zawieszkach na półkach sklepowych co już to było info o konkursie, w których można było wygrać samochód. A jak teraz obserwuje, to jedna wielka lipa, jeśli chodzi o nagrody, w porównaniu do tego, co kiedyś widziałem. Agencje absurdalne kwoty zakupów  sobie życzą. Dajmy na to: 35 zeta. Okaże się, że w danej sieci za dwie rzeczy akurat zapłacisz 34,98, wiec musisz dokupić coś jeszcze, że w końcu kwota zakupu wynosi około 50 zł. W dodatku te nagrody, to jakaś porażka. Na co komu sam bilet lotniczy? No może jakimś pojedynczym osobom, które mają gdzie się zatrzymać. Rozumiem, ze to ma związek z ostatnimi czasami, że nagrody lipne, jak na przykład torby, czy 100 zł, a i tak musisz im wysłać oryginał paragonu.
Zawsze można przecież zrobić mniejszą pulę nagród, ale tych porządnych.
Zastanawia mnie, kto o tym decyduje i czy to są osoby, jakieś gwiazdy socjometryczne, które chcą się popisać przed swoim szefostwem swoją pomysłowością i innowacyjnością. No ale ktoś w agencjach aprobuje te durne pomysły, jest głosowanie załogi. Avanti mnie mile zaskoczyło ostatnio z nagrodami. Chyba wzięli sobie do serca nasze uwagi. Oby! A dawniej, uwierzcie, nie było mi z tą agencją po drodze. Los Mejores to dla mnie wciąż zagadka. 

Mnie najbardziej wkurza, że nie ma ogłoszonych list zwycięzców u niektórych agencji i oczywiście brak rezerw. Wkurza mnie też tak skonstruowanie tych regulaminów, żeby jak najwięcej zostało agencjom i aby nie wydać tych wszystkich nagród tym, którzy faktycznie zainwestowali swoje pieniądze w konkursie/loterii. Wyświetl w wątku >>

oset

#6871833 Napisano: 22.07.2022 17:13:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

kynio1234 napisał(a):

Co do whiskasa super loteria, wreszcie nie będzie po 100 zgłoszeń. Każdy będzie miał więcej zabawy. Super Brandcom emotka  tak powinno być w każdej loterii

ale ci co maja wieksza rodzine i tak maja lepiej.  emotka

Ci bardziej przedsiębiorczy to nawet na kota zagrają. Wyświetl w wątku >>

oset

#6868035 Napisano: 03.07.2022 23:38:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka89 napisał(a):

Czy ktoś wygrał w Mrówce 2 razy?

Skoro w laureatach powtarzają się te same dane, to raczej można wygrać. Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

oset

#6858044 Napisano: 07.05.2022 22:30:49 w Zabawa ostatnia litera
0 0

oset

#6857493 Napisano: 05.05.2022 16:13:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

oset napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

null napisał(a):

Witam jak mam wypłacić nagrodę 20zł z bigmilka jak po ubraniu kwoty 20zł pisze że minimalna kwota wypłaty to 50zl?

widocznie brak 20 w bankomacie....

Trzeba poszukać innego bankomatu, w którym będą te 20tki.

a czy nie można samemu wpłacić 20zł w tym bankomacie? Jak ma się darmowe wpłatomaty w swoim bankomacie. Chyba wtedy bankomat wypłaci te 20zł

Super pomysł. Tego nie pomyślałam. Sama szukałam w zeszłym roku takiego bankomatu, bo w żadnym nie chciało być 20. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6857469 Napisano: 05.05.2022 14:49:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

null napisał(a):

Witam jak mam wypłacić nagrodę 20zł z bigmilka jak po ubraniu kwoty 20zł pisze że minimalna kwota wypłaty to 50zl?

widocznie brak 20 w bankomacie....

Trzeba poszukać innego bankomatu, w którym będą te 20tki. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6856353 Napisano: 28.04.2022 17:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

oset napisał(a):

Może są jeszcze w agencji ale tylko ciałem, (za to) duchem pochłonięci MAJÓWKOWYM szałem.

Taaa... wzruszony jestem poezją tak wielce,
że aż z zachwytu zadrżało mi serce... emotka

Masz WAŚĆ serce?
Zaskoczonam jest wielce. Wyświetl w wątku >>

oset

#6856339 Napisano: 28.04.2022 17:12:18 w Czy informują/ informowali?
zielonaszpilka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

oset napisał(a):

A KNORR poinformował do końca?

Dziś mają ostatni dzień wg regulaminu. 

Przecież informowali wczoraj z ostatniego losowania.

Ostatnie losowania były 20.04. Dają sobie czas 7 dni na poinformowanie licząc od dnia następnego po losowaniu. Więc ostateczny termin na powiadomienie upływa dziś. 

I zmieścili się w terminie, bo informowali wczoraj. To, że mają 7 dni nie oznacza, że muszą poinformować tego 7 dnia. Mogą poinformować i 2 dnia od losowania, i 5 obu. Tu poinformowali wczoraj.

Dziękuję wszystkim za oświecenie. Jeszcze się łudziłam, ale zeszłam już na ziemię. Znowu nic i to na dziesiątki zgłoszeń. Masakra. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6856099 Napisano: 27.04.2022 17:27:39 w Czy informują/ informowali?
A KNORR poinformował do końca? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6856096 Napisano: 27.04.2022 17:20:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

assal napisał(a):

Simonapp: Konkurs a loteria to dwie różne rzeczy. W konkursie agencje potrafią przymknąć oko na błędny numer paragonu, przesłanie danych po terminie, nieco tańszy zakup jak regulaminowy emotka  A i tak często nie wszystkie nagrody ostatecznie zostają wydane. W loterii wszystko musi się zgadzać idealnie, a literówki zdarzają się bardzo często. Laureat rezerwowy jest z reguły jeden do nagrody, a jak i on nie spełnia wymogów, to co zrobić? Nie można bez wystąpienia o pozwolenie wybrać kolejnego emotka

Nie zgadzam się z Tobą. Są agencje, które, potrafią postępować OK względem nas (a może i prawa).
Pozytywne przykłady LOTERII:
"Rioteria" regulamin pkt 7,4 (na końcu) .. bierze pod uwagę laureata rezerwowego. Powyższa procedura będzie podejmowana, aż do potwierdzenia PEŁNEJ listy laureatów.  ( która będzie opublikowana na stronie)
"Nussbeisser" regulamin pkt 25 i 26 .. procedura jest powtarzana do momentu spełnienia przez osobę rezerwową warunków określonych w regulaminie. 
"Kinley" rezerwa dopiero po drugiej osobie rezerwowej. 
Można? - można.
W 'Wielkanoc z Tymbark" 500 osób mogło otrzymać nagrody, a ile otrzymało? Zróbmy sobie sami sobie statystykę po ilości zgłaszanych paragonów, bo listy laureatów nie zobaczymy.
Nie może to się odbywać kosztem nas, konkursowiczów. 
i TRZEBA O TYM GŁOŚNO MÓWIĆ. 
A i ciekawostka z "Monini" - tam nagrody z bramek, (nie do końca się kumulowały)  przechodząc na Organizatora.
A innych przykładów konkursów można by mnożyć.  

U nas poszło 4 zgłoszenia (mąż i ja) i były to różne kwoty od ponad 200 po kilkadziesiąt złociszy na paragonie i nic. Zlecający takie akcje powinni patrzeć na ręce takim agencjom, które chcą się obłowić z każdej strony. A to losując kilka razy te same osoby, skoro można dać tylko jedna nagrodę, a to zamiast paragonu z najwyższą kwotą celowo wylosować z najniższą, żeby więcej zostało dla agencji. To wszystko celowe działanie. Powinno być zawsze do każdej wylosowanej nagrody kilka rezerwowych osób i powinna być zawsze opublikowana lista zwycięzców. A że nikt ze zlecających tego nie sprawdza i nikt nie robi zamieszania to i lepiej dla agencji. A co my możemy? Gdyby to ktoś ogarnięty zgłosił w odpowiednim miejscu, to może by to coś dało, a tak to pomarudzimy chwilę i... koniec tematu. Wyświetl w wątku >>

oset

#6855767 Napisano: 25.04.2022 20:27:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

tadziowa napisał(a):

olunka napisał(a):

domika napisał(a):

awangarda napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ashanti napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ciekawe czy będzie dużo rezerw z Tymbarka ze zwrotów za zakupy.Tak przyznaję się nie studiowałam pilnie regulaminu czysta ciekawość.Bo dużo było tych zwrotów.

Tam nie ma rezerwy. Niewydane nagrody zostają u organizatora emotka  trochę chamsko postąpili, wysyłając po kilka maili na te same adresy mailowe, wiedząc, że jednej osobie przysługuje tylko jedna nagroda. Lenistwo czy celowe działanie...

a to uje... To nie mogli wylosować mojego jedynego paragonu jaki na siebie wysłałam?  emotka Na męża wysłałam drugi i ten szczęściarz zwrot ma.

Na siebie wysłałam 2 zgłoszenie i mam 2 wygrane- czyli 1 zwrot, na męża wysłałam 3 zgłoszenia i brak maila - szkoda ze nie ma rezerwy! Wyglada na to ze połowa nagród im zostanie.....

a u mnie żadnego zwrotu i liczyłam że może coś z rezerwy wpadnie emotka

u mnie niestety to samo emotka

a myślicie, że wszystko juz poszło?

wygrane mam na zgłoszenia do pierwszego tygodnia kwietnia, z końcówki loterii nic - może jeszcze nie dojechali do końca. Wiem, że pula była wspólna, ale info o nagrodach u mnie szło według dat zgłoszeń.

Przecież Agencje same mogą sobie wpisywać w zgłoszeniach wymyślone numery paragonów na lewe maile - i co? Jak wylosują wyślą i wiadome-że nagroda przepada na SWOJĄ AGENCJE.Mam 3 nagrody na mailu, czyli dostanę najwyższą kwotę 91zł/ ale pozostałe 2 przepadają. I NIKT nie dostanie. Słabe to.

A na dalszą rodzinę albo znajomych wygrywać nie mogą? Teoretycznie nie ale praktycznie? Albo na lewe dane? Skoro mają takie narzędzia w rękach, to dlaczego nie mieliby z tego nie skorzystać? A skoro nikt tego nie kontroluje, jak widać, to hulaj dusza. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6855697 Napisano: 25.04.2022 14:44:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

ashanti napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Ciekawe czy będzie dużo rezerw z Tymbarka ze zwrotów za zakupy.Tak przyznaję się nie studiowałam pilnie regulaminu czysta ciekawość.Bo dużo było tych zwrotów.

Tam nie ma rezerwy. Niewydane nagrody zostają u organizatora emotka  trochę chamsko postąpili, wysyłając po kilka maili na te same adresy mailowe, wiedząc, że jednej osobie przysługuje tylko jedna nagroda. Lenistwo czy celowe działanie...

Czytajmy regulaminy, nagłaśniajmy takie sytuacje. To już nagminne w regulaminach, NIE TYLKO TEJ AGENCJI. Spotkałam nawet sytuację, że nagroda 1 stopnia przechodziła na organizatora. 
Jak ostatnio poruszyłam ten temat na forum to była cisza. Żadnej dyskusji, pomysłów jak to zmienić. 
Czy takie działanie jest dopuszczalne?.

 

Nagłaśniajmy. Jestem jak najbardziej za. Zlecający konkursy lub loterie powinni baczniej się przyjrzeć agencjom. Nie może być tak, że my kupujemy produkty, a one nas niestety robią w balona. Bo w regulaminie takie kwiatki:

Łączna wartość puli Nagród wynosi minimalnie 7 500,00 zł brutto (słownie złotych: siedem tysięcy pięćset 00/100), a maksymalnie 100 000,00 zł brutto (słownie złotych: sto tysięcy 00/100).

Duuuuża różnica ile wydać na nagrody, a ile sobie zostawić. Wyświetl w wątku >>

oset

#6855566 Napisano: 24.04.2022 16:41:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
29renata napisał(a):

oset napisał(a):

A tam jest jakaś rezerwa? Czy niewydane nagrody z tej loterii znowu zasilą konto agencji, bo ktoś mógł i posłał więcej zgłoszeń i kilka razy został wylosowany, a tylko raz można wygrać. Ja nic nie wygrałam i dlatego pytam.

Nagrody niewydane w Loterii pozostają w dyspozycji Organizatora emotka

Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń. Miałam nadzieję, że czegoś nie doczytałam. Agencje to umieją sobie ułożyć pod siebie tak regulamin, żeby zyskać kilkakrotnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6855561 Napisano: 24.04.2022 16:32:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
oset napisał(a):

anialistopad napisał(a):

kreo42 napisał(a):

isana123 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

isana123 napisał(a):

jeśli z Kropka Bordo mam 2 maile w odstępie 15 minut to chodzi o 2 zwroty czy jeden i ten sam? emotka

Ja mam 2 bo wysłałem 2, ty masz napewno tez 2 zgłoszenia 

trochę ich posłałam emotka

Tym razem nie czytałem regulaminu,  i będę stratny, na szczęście jeden paragon 56zl drugi 190, a ty w takim razie musisz przedzwonić i zapytać który wysłać lub wyślij z największą kwotą 

Musi być ten podany w zgłoszeniu. Trzeba zadzwonić i się dopytać,który odesłać ..bo nie wiadomo który wylosowali 

A tam jest jakaś rezerwa? Czy niewydane nagrody z tej loterii znowu zasilą konto agencji, bo ktoś mógł i posłał więcej zgłoszeń i kilka razy został wylosowany, a tylko raz można wygrać. Ja nic nie wygrałam i dlatego pytam.

I najlepiej dla agencji byłoby losować wiele razy te same osoby oraz osoby z najniższymi kwotami zakupów, bo największy kawałek ze 100000 tortu by im pozostał wtedy. Wyświetl w wątku >>
1 leniuszka 0

oset

#6855557 Napisano: 24.04.2022 16:09:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

kreo42 napisał(a):

isana123 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

isana123 napisał(a):

jeśli z Kropka Bordo mam 2 maile w odstępie 15 minut to chodzi o 2 zwroty czy jeden i ten sam? emotka

Ja mam 2 bo wysłałem 2, ty masz napewno tez 2 zgłoszenia 

trochę ich posłałam emotka

Tym razem nie czytałem regulaminu,  i będę stratny, na szczęście jeden paragon 56zl drugi 190, a ty w takim razie musisz przedzwonić i zapytać który wysłać lub wyślij z największą kwotą 

Musi być ten podany w zgłoszeniu. Trzeba zadzwonić i się dopytać,który odesłać ..bo nie wiadomo który wylosowali 

A tam jest jakaś rezerwa? Czy niewydane nagrody z tej loterii znowu zasilą konto agencji, bo ktoś mógł i posłał więcej zgłoszeń i kilka razy został wylosowany, a tylko raz można wygrać. Ja nic nie wygrałam i dlatego pytam. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6854677 Napisano: 19.04.2022 09:45:11 w Avanti
adamo86 napisał(a):

margarittta napisał(a):

chrupiąc sobie paprykowe Lay'siki zastanawiam się czy dziś będą piłkarskie wyniki ? emotka

Tak z rana słone przekąski?Przecież to nałogu początki!
Wg regulaminu termin mija w przyszły poniedziałek...
Lecz życzę nam by dziś był wtorek pełen niespodzianek!!

A mi jest obojętne kiedy będą wyniki,
bo AVANTI nigdy nie nagradza moje wierszyki,
wygrać cokolwiek człowiek sobie wmawia,
ale i proza też do nich nie przemawia.
LAYSOM niezdrowym mówię basta dlatego, a do AVANTI powiem: SPADAJCIE NA DRZEWO. Wyświetl w wątku >>

oset

#6853763 Napisano: 11.04.2022 09:23:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
kornwalija napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

...może nie wszystkie nalepki trafiły na sery na taśmie produkcyjnej...??? 

to też może być trafna teoria. Kto by tyle serów kupował, bawił się w odklejanie naklejek i zbywanie serów dalej? Może ktoś z wygrywających pracuje w agencji reklamowej, która zajmowała się drukowaniem naklejek i część tych naklejek nie poszła tam gdzie miała iść... Takie loterie są zwyczajnie niesprawiedliwe. Gdyby był zapis że na jedno gospodarstwo jedna wygrana może Aleksandrów Łódzki by się trochę zminimalizował a tak? Odechciewa się brać udział...

Też uważam, że powinno być ograniczenie, choćby max. 1 wygrana tygodniowa na gospodarstwo, no cokolwiek.

Powinno być, ale wtedy w ruch by poszły fikcyjne dane i osoby słupy. Na takich zawodowych graczy nie ma patentu żadna agencja. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

oset

#6852928 Napisano: 05.04.2022 11:09:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0