Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika oset

oset

#6849022 Napisano: 10.03.2022 18:38:40 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

Czytam i nie wierzę!Jak można być taką bestią!Ogarnia mnie złość emotka i jednocześnie płakać mi się chceemotka  "Mężczyzna zgwałcił 19-latkę z Ukrainy, którą przyjął pod swój dach. Uciekała przed wojną do Wrocławia,
kobieta ta była w trudnej sytuacji życiowej, uciekła z objętej wojną Ukrainy, nie znała języka polskiego, nie znała miasta i nigdy nie była w Polsce. Zaufała mężczyźnie, który obiecał jej pomóc i dać schronienie. Za zgwałcenie 19-latki mężczyźnie może grozić do 12 lat więzienia" 

To jakiś skur.wiel. Wyświetl w wątku >>
2 kalka, peppa7 0

oset

#6848445 Napisano: 08.03.2022 08:19:55 w SZUKAM....
agakaz2 napisał(a):

biszkopty Andante niecałe 2,50 opakowanie w Kauflandnigdzie więcej nie spotkalam

W Auchanie są. Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6847474 Napisano: 02.03.2022 11:10:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

oset napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Hochland u mnie tylko sery gouda w plastrach

Wszystko ze sklepu wykupili oprócz tych serów, czy co?

promocja dotyczy tych setów 

Acha.  Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6847460 Napisano: 02.03.2022 10:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

Hochland u mnie tylko sery gouda w plastrach

Wszystko ze sklepu wykupili oprócz tych serów, czy co? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6841274 Napisano: 29.01.2022 17:16:45 w Pomocy!!!!
ewa1112 napisał(a):

 ..Baq pełen nagród ..Nie mogę dodać odpowiedzi.Napisałam do nich i odpisali mi ,że wszystko poprawili i powinna działać ! Mi nadal nie działa i mam mejlem paragon oraz zgłoszenie im wysłać i będzie brało udział .

Mi zadziałało. Skopiowałam tekst, odświeżyłsm stronę, uzupełniłam formularz raz jeszcze i poszło. Powodzenia. Wyświetl w wątku >>
1 montezuma 0

oset

#6841262 Napisano: 29.01.2022 16:04:37 w Pomocy!!!!
ewa1112 napisał(a):

Nie napisał(a):

Działa komuś strona Baq??? Wykasowałam tekst do minimum i dalej nie pójdzie. Podpowie ktoś?

Halo. Nadal czekam. Puści ktoś parę z ust czy to ściśle tajne przez poufne? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6841258 Napisano: 29.01.2022 15:46:18 w Pomocy!!!!
Działa komuś strona Baq??? Wykasowałam tekst do minimum i dalej nie pójdzie. Podpowie ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6841133 Napisano: 28.01.2022 19:56:13 w Avanti
edzia21 napisał(a):

oset napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Hmm. U mnie 2 główne i 4x500 w podwójnym.A teraz nagle ani 100 zł w cheetos. W star nic. Lay's dwa baaardzo dobre zgłoszenia i nic.Ban na nazwisko? Losowanie? Czy może ja nagle nie potrafię pisać? Nie wiem emotka Jeszcze w 1 etapie cheetos wzięłam to na klatę i myślę sobie dobra... Może teksty nie były super. Ale w drugim etapie już nie miałam sobie nic do zarzucenia i dalej zero emotka
No cóż. Trzeba grać dalej. emotka

Sporo emotka
A co mają powiedzieć osoby, które nic nie wygrały? Mam bana ze względu na moje nazwisko? Kiedyś tylko wygrałam w Lays jakiś komin i tyle. A może trzeba zacząć grać na słupa. Multum paczek kupionych a zero wygranych u Avanti. Daliby cokolwiek, bo odniechciewa się brać udziału w jakimkolwiek konkursie u nich. 

Przecież to nie jest jakiś CARITAS, żeby dawać każdemu. W teorii wygrywają najlepsze prace - jest to KONKURS. Zgłoszeń jest multum, więc raczej ciężko wymagać...żeby wszystkich nagradzali. Zamiast się dołować - odpuść, poszukaj "porozumienia" w konkursach innych agencji emotka  

Wiem, że nie Caritas. Jasna sprawa. Tylko demotywuje mnie to kupowanie i potem nicniewygrywanie zwłaszcza, że Avanti organizuje ostatnio bardzo dużo konkursów i co by nie napisać to nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

oset

#6841124 Napisano: 28.01.2022 19:04:30 w Avanti
paula9891 napisał(a):

Hmm. U mnie 2 główne i 4x500 w podwójnym.A teraz nagle ani 100 zł w cheetos. W star nic. Lay's dwa baaardzo dobre zgłoszenia i nic.
Ban na nazwisko? Losowanie? Czy może ja nagle nie potrafię pisać? Nie wiem emotka
Jeszcze w 1 etapie cheetos wzięłam to na klatę i myślę sobie dobra... Może teksty nie były super. Ale w drugim etapie już nie miałam sobie nic do zarzucenia i dalej zero emotka
No cóż. Trzeba grać dalej. emotka

Sporo emotka
A co mają powiedzieć osoby, które nic nie wygrały? Mam bana ze względu na moje nazwisko? Kiedyś tylko wygrałam w Lays jakiś komin i tyle. A może trzeba zacząć grać na słupa. Multum paczek kupionych a zero wygranych u Avanti. Daliby cokolwiek, bo odniechciewa się brać udziału w jakimkolwiek konkursie u nich.  Wyświetl w wątku >>
0 0