Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7194217 Napisano: 24.07.2024 20:21:06 w Smolar
notta napisał(a):

czy wyniki garage i crispers w laureatach już są podpięte?

Garage podpięte. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

lasiglasty

#7193841 Napisano: 23.07.2024 14:42:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
leelee napisał(a):

Czy udaje Wam się wysłać zgłoszenie na Lorentz ALDI? Błędy, że hasło ma za dużo znaków ( a ma około 480 ), później jakiś błąd objects objects i nie mogę wysłać od wczoraj emotka  Na maila nie odpisują, i nie wiem już co jest nie tak.

Mi też tak nie chciało przejść, poszło dopiero po skróceniu do ok. 450 znaków. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7193734 Napisano: 23.07.2024 11:15:10 w Wkurza mnie...
parad0x napisał(a):


Jak ktoś ze mną prowadzi normalnie konwersacje a nie tylko wtedy, gdy czegoś akurat ode mnie potrzebuje to paragony są wysyłane aż miło emotka

Czyli ty dodałeś ogłoszenie, że masz paragon na sprzedaż, ona się odezwała, że jest zainteresowana zakupem, przelała pieniądze, ty wysłałeś jej paragon, podziękowaliście sobie za transakcję. Za jakiś czas okazało się, że wygrała i poprosiła o odesłanie paragonu, a ty uznałeś, że będziesz ją ignorować i ukarzesz za to, że wcześniej nic do ciebie nie pisała? Tak wynika z twojej wersji zdarzeń, ale przepraszam naprawdę ciężko w to uwierzyć. Bo co miałoby niby być więcej pomiędzy zakupem a prośbą o odesłanie paragonu? Tak tu wyglądają  standardowe wymiany, nie widzę w jej zachowaniu nic złego, i pewnie miałeś wcześniej takich transakcji więcej, bo wątpię, że nagle przyjaźnisz się z każdą osobą, która kupuje od ciebie paragon...

Jesteśmy tu fajną społecznością, dorosłymi ludźmi, czy naprawdę tak trudno wyjaśnić sprawę jednego paragonu? Dziewczyna wygrała, ucieszyła się, poprosiła o dopełnienie transakcji, czy naprawdę trzeba robić jej pod górkę? Z jakiego powodu? Po co dodawać drugiemu człowiekowi stresu? Każdy z nas ma rodzinę, dom, rachunki, pracę, swoje zmartwienia, kłopoty, po co mamy sobie dokładać tutaj przykrości na barki? Nie lepiej załatwić tę sprawę polubownie? Jest jeszcze czas na odesłanie tego paragonu... Po co to całe zamieszanie na forum? Po co zostawiać po sobie takie złe wrażenie. Mamy tu wspólną pasję, wymieniamy się paragonami, nagrodami, gratulujemy sobie wygranych, wyświadczamy przysługi, jedziemy na tym samym wózku, kiedy jest jakaś kicha z agencjami, które i tak czasem patrzą na nas krzywym okiem, powinniśmy się wspierać i być dla siebie wyrozumiałymi, a nie robić taką kaszanę...

Tam po drugiej stronie jest człowiek, który nie zrobił ci nic złego, czyjaś córka, żona, matka, koleżanka, osoba, która przeżywa przez to stres, jest zdenerwowana, może się za to na kimś wyżyje, może pokłóci przez to z kimś bliskim... Postaw się proszę w tej sytuacji i zastanów, czy ty chciałbyś widzieć jak twoja bliska osoba przez kilka dni jest  ten sposób traktowana. Jak radość z wygranej zamieniła się w stresującą i nieprzyjemną sytuację.

Wszyscy popełniamy błędy, mamy gorsze dni, warto postawić jednak na szczerość, na dialog, na szukanie rozwiązań, a nie zabawy w kotka i myszkę. Bądźmy dojrzali. Wystarczy, że politycy ze wszystkich stron robią nas dzień w dzień w balona, czy jeszcze my zwykli ludzie dzielący tą samą pasję musimy być sobie jakimiś wrogami?

Tak wygląda 99,99% moich transakcji tutaj jak ty opisałeś swoją z tą użytkowniczką. Aktualne? Aktualne. Blik? Może być. Na jaki e-mail paragon? Na xxx. Dzięki. Dzięki! Hej, wygrałam, możesz odesłać tu i tu, koszty zwrócę blikiem. Jasne, będę na poczcie tego i tego dnia. Dzięki. Dzięki!

Naprawdę ciężko uwierzyć, że tym sobie u ciebie nagrabiła...
Z szacunku dla tego forum z tak długą historią, gdzie ludzie pomagają sobie nie tylko w konkursach, ale i w codziennym życiu. Bo zdarzały się i zbiórki, gdy komuś na przysłowiowy chleb zabrakło.
Z szacunku do ludzi pracujących w agencjach, którzy mają na głowie weryfikacje, rozdanie nagród rezerwowych, tłumaczenie się ze słupków z przeprowadzenia konkursu, dlaczego nie udało się skutecznie wydać nagród.
Z szacunku do ludzi, którym sam tu nie raz odpowiadałeś na pytania, pomagałeś i zadawałeś swoje, żeby uzyskać pomoc...
Z szacunku do samego siebie, bo przecież jesteś tu z nami już sporo czasu i czy warto się unosić honorem i wchodzić na czarną listę u innych użytkowników.

Jeśli wygrała główną, to powinien być szturmowany wątek z GRATULACJAMI a nie ten.

To forum zasłynęło dla wielu tym, że obcy cieszą się bardziej z cudzej wygranej niż niektórzy członkowie rodziny laureata. Po co to psuć?

Z wypowiedzi innych wynika, że jesteś fajną, miłą osobą, więc kurcze tak po ludzku podajcie sobie ręce i niech ta sytuacja zakończy się pozytywnie, żebyśmy mogli za miesiąc na tym forum dalej wspierać się jako konkursowicze, gratulować sobie wygranych, pomagać z drukowaniem oświadczeń, gdy komuś akurat padnie drukarka, a termin do północy, wymieniać paragonami bez obaw, a nie patrzeć na każdego wilkiem.

Ludzie, naprawdę... Szefostwo w pracy po nas jedzie, politycy zarabiają miliony a nam w imię naszego dobra  zaciskają pasa, wojnę mamy za rogiem, człowiek nie wie w jakim świecie się jutro obudzi... a ludzie mający tę samą pasję dokładają sobie problemów...

Niechże chociaż tutaj zapanuje pokój. Każdy może popełnić błąd, ale tylko rozsądny człowiek jest go w stanie naprawić. Tyle osób tutaj cieszyło się z tobą, gdy zrealizowałeś swoją główną nagrodę, a ty teraz zadajesz taki cios naszej społeczności i blokujesz możliwość naszej koleżance radości z jej nagrody... Tu są ludzie z sercem na dłoni i fajnie gdybyśmy dalej razem tworzyli taką społeczność, a nie się kąsali i robili sobie pod górkę. Naprawdę ze świecą szukać drugiej takiej społeczności i chcę wierzyć, że to się wyjaśni i zakończy pozytywnie. PEACE ludzie, bo naprawdę wystarczająco syfu jest na świecie, żeby jeszcze na e-konkursach było pod wiatr...

Taki elaborat mi wyszedł, ale mega mi przykro jak pomyślę, co ta koleżanka przechodzi, wiem jak to jest, raz przez kuriera byłam w podobnej kropce z paragonem, i łzy, stres, smutek... nie życzę nikomu. Miejcie kochani serca dla siebie <3


Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7193620 Napisano: 22.07.2024 23:11:21 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

Parad0x postaw się na miejscu dziewczyny, wygrała i zamiast radości pojawiła się jej wielka niewiadoma. Zgaduję, że wkradła się panika i 100 wiadomości zanim zdążyłeś odczytać wiadomość.
Osobiście jestem zdania, że w przypadku wygrania głównej na kupiony paragon warto się dogadać i odpalić działkę, wtedy wszyscy są szczęśliwi. Myślę że już jej wystarczająco podniosłeś poziom stresu, więc może czas się dogadać? emotka

A czemu ktoś miałby odpalać działkę ze swojej wygranej emotka Jak ktoś sprzedaje paragon, to chyba jest świadomy tego, co robi i jaką usługę świadczy... że oddaje komuś za cenę produktu paragon, na który ktoś swoim zgłoszeniem może wygrać główną. I że trzeba taki paragon przechować, a w przypadku wygranej odesłać. Jak można potem stawiać jakieś dodatkowe warunki, że procent od wygranej albo że trzeba sobie zaskarbić jego sympatii i zasłużyć na odesłanie paragonu, to chore. Oddaję auto do mechanika i płacę, po to, żeby potem przyjść i normalnie odebrać, a nie usłyszeć, że on mi auta nie odda, bo oddaje tylko tym, którzy mu przynoszą na lunch kawę w termosie i domowe ciasto. Poza tym była u już kiedyś akacja na forum, że kobitka nie chciała oddać paragonu, bo domagała się procentu od wygranej. Nieprzyjemna sytuacja i nie powinny takie rzeczy mieć miejsca fajnej, zgranej społeczności, bo naprawdę odechciewa się ją tworzyć przez takich ludzi. Kupisz paragon, zapłacisz, myślisz, że wszystko jest okej, a potem ktoś ci zaśpiewa tysiąc złotych od wygranych dziesięciu, albo będzie cię wodził za nos, że musisz sobie zasłużyć na odebranie swojego paragonu. Chore sytuacje, które nie powinny mieć miejsca. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7193556 Napisano: 22.07.2024 20:57:02 w Żabka
@gnieszk@ napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Niedługo jak się odbierze wafelka za żappsy, to trzeba go będzie zjeść komisyjnie przy kasjerce i kamerze, żeby Żabka miała pewność, że się go komuś nie podarowało. Czasami jak mi się uzbierały żappsy, to dawałam screen kodu różnym osobom, żeby sobie odbierały te przekąski, a teraz guzik. Strasznie to irytujące, bo to w końcu moje punkty za moje zakupy i moje konto. To nawet w banku mam możliwość wyrobić komuś dodatkową kartę, upoważnić, itp... a konto w Żabce tak ważne, że najpilniej strzeżone. Ech, dlatego za takie chore praktyki omijam Żabkę, jedynie jak jest tam konkurs na wyłączność, to robię zakupy. Choć i tak wkurza, że daję im grosza zarobić.


Żabsy można przelać innej osobie

wolę nie ryzykować, z dwa lata temu pod koniec roku sami wysłali mi przypomnienie, żeby coś z nimi zrobić, przesłać albo wykorzystać, bo wygasną, przy próbie przelania usunęli mi konto, a żappsy przepadły, w dodatku nie mogłam już założyć nowego konta na tym telefonie. Niedawno u męża na telefonie kazali sobie dodać numer telefonu, przy próbie dodania go też mu usunęli konto i dali blokadę na telefon, oczywiście pomimo e-maili nie rozwiązali tego... Dopiero przy wymianie telefonu na nowy udało mi się założyć nowe konto, żeby móc grać w konkursach, gdyby nie to, że mają tam fajne nagrody, nigdy bym się z tym sklepem ani ich aplikacją nie bawiła. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7193549 Napisano: 22.07.2024 20:31:16 w Żabka
Niedługo jak się odbierze wafelka za żappsy, to trzeba go będzie zjeść komisyjnie przy kasjerce i kamerze, żeby Żabka miała pewność, że się go komuś nie podarowało. Czasami jak mi się uzbierały żappsy, to dawałam screen kodu różnym osobom, żeby sobie odbierały te przekąski, a teraz guzik. Strasznie to irytujące, bo to w końcu moje punkty za moje zakupy i moje konto. To nawet w banku mam możliwość wyrobić komuś dodatkową kartę, upoważnić, itp... a konto w Żabce tak ważne, że najpilniej strzeżone. Ech, dlatego za takie chore praktyki omijam Żabkę, jedynie jak jest tam konkurs na wyłączność, to robię zakupy. Choć i tak wkurza, że daję im grosza zarobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7193547 Napisano: 22.07.2024 20:16:30 w Wkurza mnie...
Za coś takiego powinien dostać bana albo chociaż blokadę na wątek paragony. Sama kilka razy widziałam jego ogłoszenia i prawie napisałam o paragon, dobrze, że ostatecznie nic nie kupiłam od niego. Może warto też w wątku z paragonami dodać gdzieś przypiętą listę numerów blik na które lepiej uważać, bo konto zawsze można nowe założyć. Gość naprawdę ma tupet, że daje kciuki w górę pod takimi wpisami, a nie odezwie się do poszkodowanej...
Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7193375 Napisano: 22.07.2024 11:26:01 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Czym strasznym stał się insta na przestrzeni lat.Przejście do Mety tylko go do końca dobiło:(
Nie dość ze tuba reklamowa ale to wiadomo,że się się stało bo zarabianie najważniejsze.
Ale te zaczepki w obserwacjach.Ilu ja mam zablokowanych to głowa mała.
Jestem tu nowy,mam na imię ble ble ble,jestem singlem promującym?wow,mam 54 lata mieszkam tu miejscowość ble ble ble.
Szukam bratniej duszy ojoj jakie wzruszające.
Ale mnie to wkurza do blokowanych z nim:P

To nie wina Instagrama, to problem z botami zalewającymi internet, to się dzieje na wszystkich platformach i mocno przyspieszyło wraz z rozwojem AI. Boty zakładają konta, piszą posty, wstawiają filmiki, komentarze. Na Facebooku jest pełno stron, które stworzyły boty i boty te strony obserwują oraz są na nich aktywne. Nazywa się to martwym internetem, bo większość treści w nim nie pochodzi od człowieka i nie ma żadnej wartości. A ta dysproporcja będzie tylko rosła i rosła, choć platformy starają się z tym walczyć, to z marnym skutkiem. Co najzabawniejsze te boty, te śmieciowe rzeczy generowane przez AI zżerają potężną ilość energii i są nieekologiczne. Ale rządy z całego świata zamiast wziąć się za to, to biją obywateli po łapach: w lecie smażcie się w upale, bo klimatyzacja niszczy środowisko, zimą marznijcie, bo ogrzewanie zatruwa klimat, itp... ale boty  i "AI" niech sobie zaśmiecają planetę. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7191068 Napisano: 12.07.2024 18:20:39 w WC - rozmowy o wszystkim
Jaką platformę streamingową na telewizor polecacie do wykupienia dla starszej osoby? Najlepiej z jak największą liczbą polskich produkcji, Netflix odpada, bo zbyt "nowoczesne" produkcje dla takiej osoby emotka Player był ale się nie spodobały treści, może ktoś z waszych bliskich korzysta i sobie chwali. Najlepiej jak najwięcej spokojnych materiałów typu życiowe paradokumenty czy filmy familijne, obyczajowe. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7191065 Napisano: 12.07.2024 18:01:32 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kartę do Allegro 200 zł wymienię na równowartość bonów spożywczych Biedronka, Carrefour, Dino, Netto, Lidl.
nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7191059 Napisano: 12.07.2024 17:47:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Grycan C4 rozsyłał już bony? Pytali jakiś czas temu o adres i cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7191057 Napisano: 12.07.2024 17:46:19 w Czy informują/ informowali?
Colian w końcu dzwonił z tymi plecakami? Bo telefony rzekomo rozdane... Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7189162 Napisano: 05.07.2024 13:02:35 w Smolar
olunka napisał(a):

na jakiego maila pisac do Smolara zeby odpisał?

mi z tego ostatnio szybko odpisali, tylko trzeba chyba w tytule podać konkretnie o co chodzi, aby szybko mogli przekazać, komu trzeba
[email protected] Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7188476 Napisano: 03.07.2024 16:53:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Probest odpowiedział komuś na e-mail na temat wyników tego konkursu? Zaraz będzie pół roku emotka mi nic nie odpisali
https://www.e-kon...ka-wiosna-intemarche Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

lasiglasty

#7187568 Napisano: 01.07.2024 12:29:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na konkurs Nuii trzeba kupić 3 lody w Biedrze, a jest promocja 4 w cenie dwóch, że nabija rabat o wartości 2 z nich, myślicie, że taki zakup będzie okej czy lepiej kupić tylko 3, bo rabat uznają jako zapłatę tylko za 2 i zakup tylko 2? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7186800 Napisano: 28.06.2024 11:45:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
elsa001 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś też jeszcze nie dostał bonów do ITM z Milki? emotka
https://www.e-kon...orzadki-intermarche2


Wczoraj agencja nadała. Miałam wiadomość w SPAM, a dzisiaj są w doręczeniu.

no ja właśnie nic takiego nie mam, a sprawdziłam sobie, że wszystko dobrze odesłałam i zastanawiam się czy do nich już pisać i pytać o co chodzi, czy wysyłają na raty, ale widzę, że chyba tylko ja nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7186786 Napisano: 28.06.2024 11:26:13 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś też jeszcze nie dostał bonów do ITM z Milki? emotka
https://www.e-kon...orzadki-intermarche2 Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7186507 Napisano: 27.06.2024 14:01:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiosenne porządki Milka w ITM czy ktoś też nie dostał dzisiaj powiadomienia o wysyłce nagrody, czy jestem jedyna? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7179498 Napisano: 31.05.2024 17:03:39 w Wkurza mnie...
Zwariuję przez te formularze Smolara... nie ma konkursu, żeby nie wyskakiwał komunikat o niedozwolonych znakach. Już nie używam tam nic poza kropkami, przecinkami i polskimi znakami, a zawsze i tak chodzi o jakieś jedno słowo, które jest zupełnie neutralne, żadne przekleństwo, żaden wulgaryzm... więcej czasu mi zeszło na poprawianiu zgłoszenia, żeby wyeliminować to jedno słowo, niż na pisanie... w żadnych innych formularzach nie ma takiego problemu  emotka
Wyświetl w wątku >>
1 atanerka 0