Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7170564 Napisano: 18.04.2024 10:16:19 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam na adresie zameldowania awizo z przekazem pocztowym, chyba kilka złotych zwrotu, nie uśmiecha mi się po to fatygować kawałek drogi, orientuje się ktoś, czy może to odebrać ktoś z tamtejszych domowników? Nic nie mogę w internecie znaleźć o przekazach... Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7170444 Napisano: 17.04.2024 18:41:04 w Wkurza mnie...
Właśnie minęło równo 6 lat od wygrania przeze mnie samochodu i od tamtego momentu mam syndrom drugiego miejsca. W konkursach czy loteriach, gdzie jest wartościowa główna nagroda, dochodzę do drugiego miejsca i nie mogę sięgnąć po złoto. Wkurza tym bardziej, że różnice są spore, jak ostatnio 100 zł do Intermarche a nie 5000 zł na karcie, 500 zł z Milki a nie 50000. Wiem, że dobre i to, ale po tylu latach już trochę frustruje mnie zbieranie ochłapów i marzy mi się znowu jakaś główna, która wywróci świat do góry nogami. Diament z Blikomani, 100K z jakiejś loterii, byłoby super, a ciągle tylko rozczarowania, że II stopień i II stopień emotka  Ktoś pomyśli, że niewdzięczność, ale czasem zamiast radości z informacji o wygranej ogarnia mnie smutek i bezsilność, że znowu ta drobnica. Człowiek głupi planuje czasem coś za te przyszłe wygrane, a potem bańka pryska, trzeba wrócić do szarej rzeczywistości i obejść się smakiem podróży nowym autem czy szalonych zakupów z wielkiej kasy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

lasiglasty

#7170388 Napisano: 17.04.2024 15:01:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czemu niektórzy jeszcze liczą na główną z Milki? Aż ponownie przejrzałam regulamin i nie ma tam nic o tym, że będzie wybierana w późniejszym terminie albo z tych osób, co dostały 500 zł. Tylko razem wybierali I stopień i II. Nie pytam złośliwie, ale z ciekawości, czy może o czymś nie wiem, bo przecież Smolar zawsze w tym samym czasie informuje I i kolejne stopnie, od razu też wszystko jest w bazie. A widziałam już sporo wpisów, że niektórzy jeszcze liczą na info o głównej emotka Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

lasiglasty

#7167702 Napisano: 02.04.2024 23:06:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po ponad pół rocznej przerwie (ale ten czas leci) wracam do konkursów i na dzień dobry przywitało mnie tysiąc złotych z Viledy emotka

Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7167643 Napisano: 02.04.2024 17:58:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarzena5 napisał(a):

To były te maile  z Viledy za 01.04 ?

Ja widzę siebie na liście, ale e-maila nie mam z 01.04, może być zbieżność, ale z drugiej strony imię tak charakterystyczne, że chyba małe prawdopodbieństwo, żeby ktoś taki tego samego dnia zagrał emotka  bo nigdy się nie spotkałam z tym przy innych wynikach. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7134483 Napisano: 27.10.2023 16:54:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
greka napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

greka napisał(a):

wygrałam zestaw octow smakowych... emotka organizator chce abym wypełniła teraz, jeszcze przed wysyłką nagrody, oświadczenie o jej otrzymaniu w którym mam podać imie i nazwisko, nr dowodu i pesel
wypowiedzcie się
wydaje mi się to nadużyciem

Nie podawaj. Podaj jedynie dane do wysyłki, niczego innego za octy smakowe nie przehandluj.  On nie ma prawa prosić Cię o dane z dowodu.

czy organizator potrzebuje nr pesel aby opłacić podatek od nagrody?

Nie potrzebują. Wyświetl w wątku >>
1 greka 0

lasiglasty

#7133537 Napisano: 24.10.2023 14:39:24 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
GLS z miejscowości Wypędy? Co to może być? Nie chyba czekam na żadną nagrodę poza Tchibo ITM. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7133191 Napisano: 23.10.2023 13:22:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł Wedel Żabka. Na Amooco zawsze można liczyć emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7131028 Napisano: 13.10.2023 23:25:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy Smolar na prośbę usuwa zgłoszenia z loterii? Właśnie się zorientowałam, że mam tylko paragon a zapodział mi się kwitek zezgłoszonym losem z Carrefoura, śmietnik przeszukany bez sukcesu...

Cześć tak, wystarczy do nich napisać taką prośbę emotka

Uff, kamień z serca. Dziękuję za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7131022 Napisano: 13.10.2023 22:34:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Smolar na prośbę usuwa zgłoszenia z loterii? Właśnie się zorientowałam, że mam tylko paragon a zapodział mi się kwitek zezgłoszonym losem z Carrefoura, śmietnik przeszukany bez sukcesu... Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7130577 Napisano: 12.10.2023 14:46:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Pytanko,
Bo miałam przerwę dość  długą i gram od maja emotka  w okresie świątecznym faktycznie jest więcej konkursów?
Jakieś ciekawsze nagrody może?:D

Ja gram bez przerwy od prawie 8 lat, w moim odczuciu już z jakieś 2-3 lata jest taka tendencja, że coraz mniej konkursów tematycznych związanych ze świętami, kiedyś to było bardziej seozonowe: walentynki, dzień babci, Wielkanoc, Boże Narodzenie. Zawsze w tych okresach czekałam na konkursowy wybuch, a ostatnio jakoś rzadko agencje nawiązują do tych dat, konkursów jest bardziej po równo, tyle co w innych miesiącach. Najmocniej trzymają się wakacje i sezon na konkursy piwne oraz pytania o grilla emotka Zawsze lubiłam ten okres listopad-grudzień przez świąteczne konkursy, ale zwłaszcza ostatni rok mnie zawiódł, bo mało świątecznych pytań, mało świątecznych nagród, a kiedyś nawet choinkę wygrałam i zawsz był Mikołaj w postaci dużej ilości konkursów rozwiązanych przed wigilią emotka  Ale to moje subiektywne obserwacje, ktoś może mieć inne odczucia. Może to przez wiek mam już wrażenie, że ten świat tak pędzi, że człowiek nie zdąży się podelektować świąteczną atmosferą konkursów. Na pewno jednak w okolicach grudnia można liczyć na wysyp konkursów  w formie kalendarzy adwentowych emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7129193 Napisano: 06.10.2023 18:26:11 w Wkurza mnie...
Nawet ktoś miły ze Smolara ze mną korespondował i sprawdził to zgłoszenie, dostałam w takiej wersji, że bardziej okroić się nie da, ale i tak błąd. Podesłałam nie konkursowej siostrze, żeby ze swoich urządzęń wysłała i też jej błąd wyskakuje  emotka  Nie pozostaje nic innego jak zjeść Knoppersa i przestać sobie nerwy szargać problemami technicznymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7129185 Napisano: 06.10.2023 18:14:00 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Potrzebuję laptopa, lubię Knoppers, lubię Smolara, ale nie mogę wysłać zgłoszenia. Już brak pomysłów, co jeszcze zrobić, żeby formularz przepuścił emotka  Różne przeglądarki, czyszczenie ciasteczek, wysyłanie z telefonu, zgłoszenie napisane od nowa, zero polskich znaków, interpunkcji i dalej kicha.

Sprawdź jeszcze czy nie masz jakiegoś zakazanego słowa np. ruch emotka

Zgłoszenie prześwietlone w każdą stronę, żadnego słowa po angielsku, żadnego ukrytego wulgaryzmu, same bezpieczne i neutralne słowa, żadnych przypadkowych kontrowersyjnych zbitek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7129181 Napisano: 06.10.2023 17:58:56 w Wkurza mnie...
Potrzebuję laptopa, lubię Knoppers, lubię Smolara, ale nie mogę wysłać zgłoszenia. Już brak pomysłów, co jeszcze zrobić, żeby formularz przepuścił emotka  Różne przeglądarki, czyszczenie ciasteczek, wysyłanie z telefonu, zgłoszenie napisane od nowa, zero polskich znaków, interpunkcji i dalej kicha. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7129023 Napisano: 06.10.2023 11:42:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A komuś przeszło zgłoszenie na Knoppers po tych radach? Ja wywaliłam polskie znaki, kropki, przecinki, entery, nie mam żadnych nazw gier i dalej wyskakuje błąd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7128481 Napisano: 04.10.2023 14:19:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
100 zł do Allegro z Kinder
300 zł na koncert od AXE
500 zł Columbia z Nałęczowianki Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7127760 Napisano: 01.10.2023 17:08:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ramaja napisał(a):

konkurs  nivea https://www.nivea...rs-badz-pewna-siebie w regulaminie nie ma nic o ilości znaków w odpowiedzi a formularz nie przepuszcza ,czy któś wysyłał czy ja mam tylko problemy ?

jest maks 200 znaków, ale przepuszcza ok. 190 Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7126315 Napisano: 25.09.2023 21:16:24 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Mój facet po zajęciach znalazł za wycieraczką ulotkę wyborczą - nie wiecie może, czy to będzie loteria bramkowa organizowana przez Smolara? Jakie czasy wygrywają? Pls pw! emotka

To dopiero zaczęłoby się na forum... "Wymienię paragony z Lay'sami na akt urodzenia", "kiedyś to wystarczyło zrobić zakupy za 5 zł, a teraz dziecko trzeba rodzić", "ci z Aleksandrowa Łódzkiego znowu tyle wygrywają, pewnie mają swoją porodówkę, a potem zwracają dzieci do okna życia", "zrobię zakupy w Intermarche w zamian za urodzenie dziecka", "wkurza mnie, że specjalnie zaszłam w ciąże, żeby wziąć udział w loterii, a przegapiłam termin zgłoszeń", "rodziłam dzisiaj dziecko na loterię, a położna chwyciła je i już chciał za pazuchę włożyć, pewnie sama gra i myślała, że się nie skapnę", "kurdę, wygrałam w loterii dziecięcej, ale akt urodzenia jakoś słabo opisany, czy komuś taki przeszedł, czy będę musiała iść po pieczątkę do laboratorium, że dna się zgadza", "a na tę loterię dziecięcą to można rodzić przez cesarkę czy trzeba naturalnie, w regulaminie nic nie ma, pytał ktoś w agencji?". Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7125906 Napisano: 23.09.2023 22:06:44 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Wedel lub Always na kończące się dziś konkursy w Carrefour wymienię na... kody Kinder lub paragony na przyszłościowe konkursy o podobnej wartości. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7125154 Napisano: 20.09.2023 21:55:54 w SZUKAM....
adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy ktoś wie jak skutecznie zablokować stronę na laptopie, żeby nie dało się na nią wejść? Próbowałam kilku wtyczek blokujących, ale one są śmiesznie proste do obejścia, wystarczy włączyć tryb incognito przeglądarki albo zainstalować inną przeglądarkę. A ja potrzebuję rozwiązania, które calkowicie zablokuje możliwość wchodzenia na stronę z laptopa.

detox od e-konków robisz?

Od e-konków nigdy w życiu  emotka  to moje okno na konkursowy świat. Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0