Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7116645 Napisano: 15.08.2023 22:01:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy przy wysyłaniu zgłoszenia do Silan Carrefour wyskakuje wam komunikat: Ups, wygląda na to, że mamy już Twoje zgłoszenie? To było moje pierwsze zgłoszenie, nie kliknęło mi się dwa razy, paragon też mój, więc nie mógł go nikt inny użyć...

Może ktoś ma taki sam nr paragonu

No tylko że tam nie podaje się nr paragonu, tylko załącza zdjęcie dowodu zakupu. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7116643 Napisano: 15.08.2023 21:38:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy przy wysyłaniu zgłoszenia do Silan Carrefour wyskakuje wam komunikat: Ups, wygląda na to, że mamy już Twoje zgłoszenie? To było moje pierwsze zgłoszenie, nie kliknęło mi się dwa razy, paragon też mój, więc nie mógł go nikt inny użyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7115524 Napisano: 09.08.2023 14:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co zrobić, żeby w Silanie pokazał się formularz? Na Bref na tej stronie mam, a na Silan się nie pokazuje emotka

Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7114476 Napisano: 04.08.2023 19:02:33 w Wkurza mnie...
koszalek napisał(a):


Nie wiem czy można to podciągnąć pod wkurzenie, raczej zdziwienie, że w konkursie "kobiety Naj, taka jak ty" wygrywa facet. emotka

Czemu zdziwienie? Przecież nie było w regulaminie nic, że to konkurs dla kobiet i pytanie też było ogólne o kobietę NAJ, a nie że napisać o sobie. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7113918 Napisano: 03.08.2023 14:24:04 w moje dzisiejsze wygrane :)

lasiglasty

#7113634 Napisano: 02.08.2023 14:46:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Biedronce są produkty Kinder z lodówki i czy są dobrze opisane? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7113605 Napisano: 02.08.2023 13:18:59 w Smolar
Dziękuję za wyjaśnienia. Zmyliło mnie to, że jak widziałam te wpisy, to zawsze dotyczyły tylko Smolara i myślałam, że może robią jakieś fajne symboliczne przekazanie dla zwycięzcy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7113596 Napisano: 02.08.2023 13:00:40 w Smolar
Tak z ciekawości... Już kolejny raz widzę na forum wpis o wizycie w siedzibie Smolara przy głównej nagrodzie, ale w regulaminie nigdy nie widziałam punktu o osobistym stawieniu się po odbiór wygranej. Oni zapraszają na jakieś symboliczne i dobrowolne przekazanie nagrody? Czy bardziej obowiązkowo trzeba stawić się dopełnić formalności? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7112645 Napisano: 29.07.2023 20:05:46 w WC - rozmowy o wszystkim
mamadwojga napisał(a):

Tak się zastanawiam czy Wy też łatacie konkursami dziury budżetowe emotka . Ostatnio udało mi się wygrać w sumie 1500 zł w bonach do Dino i już się cieszyłam jak bardzo to odciąży mój budżet, ale okazało się że w samochód muszę wpakować nieoczekiwane 1800 zł. I w sumie ta wygrana uratuje mi tyłek. Nie pierwszy raz emotka . Parę lat temu nie miałam kasy na wczasy i liczyłam na konkursy w tej sprawie. Udało się i wygrałam wycieczkę do Londynu. W tym roku mam taką samą sytuację, Zero kasy i czekanie na wygrany bon na wczasy. Liczę że w którymś konkursie się uda. Jestem dużą szczęściarą, bo często udaje mi się upolować co potrzebuję, Na przykład jak się zawzięłam na hulajnogi to wygrałam dwie. Jak na pralkę, to też dwie, hehe.  Teraz zaklinam rzeczywistość w sprawie wczasów. Czy Wy też tak bardzo polegacie w prawdziwym życiu na wygranych?

Kiedyś nie, a teraz tak. Dawniej grałam dla przyjemności, a teraz faktycznie nagrody pomagają łatać budżet domowy. Pandemia, lockdown, potem kryzys bardzo się na nas odbiły finansowo. Na deser inflacja... Kombinuję z tymi zakupami, ale wszystko jest tak drogie, że wydam 400 zł i praktycznie pusta lodówka. Więc jak wpadnie bon, to ratuje skórę, żeby narobić zapasów oleju, jakiegoś mięsa do zamrażalki, itp... Rata za kredyt poszła mocno w górę, rachunki za prąd to jakiś kosmos, o ogrzewaniu domu nawet nie wspomnę. Trudno to czasem dopiąć nawet z dwóch pensji. Jedynie smuci mnie, że nagrody nie idą z duchem czasu. Nieśmertelny bon 100 zł czy nawet 50 zł, to wciąż norma. A koszty udziału rosną i siła nabywcza bonu spada. Mogliby już jakiś nowy standard przyjąć, że chociaż minimum te 250 zł. Kilka lat temu z bon 100 zł robiłam duże zakupy, teraz to naprawdę mało się wkłada za to do koszyka... No i w tych dla większości trudnych czasach, mogliby sobie darować gadżety typu: skarpetki, kocyki, opaski, kubki... Komu to dziś potrzebne? Na kocyki Andante pula nagród ponad 84 tyś zł, Już mogli rozdać po 168 x 500 zł. Bardziej praktyczne w dzisiejszych czasach. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7111798 Napisano: 26.07.2023 16:34:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

4all zawsze tak z zaskoczki nahrody wysyla nie podajac listu przewozowego? Wez i zlap tego kuriera…. Nic nie wiedzac

A coś dostarczają dziś od nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7111491 Napisano: 25.07.2023 16:04:47 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Brak nowych konkursów... nie ma w co grać emotka

Jak to? a ten Konkurs "Lion Morning Wear" ? emotka

Szlafrok za 500 zł to chyba ze złota emotka  pewnie konkurencja będzie duża o takie cudeńko, więc odpuszczam. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7111481 Napisano: 25.07.2023 15:54:21 w Wkurza mnie...
Brak nowych konkursów... nie ma w co grać emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7111457 Napisano: 25.07.2023 14:58:50 w WC - rozmowy o wszystkim
dany-duszek napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Moja paczka ma status odebrana przez kuriera, chciałam ją sobie przekierować do Żabki, żeby odebrać później, bo nie będę mogła czekać na kuriera, a pokazuje mi się coś takiego:

Czy jak paczka trafi potem gdzieś do sortowni to wtedy będę mogła przekierować do Pickupu? Czy w ogóle te opcja nie będzie dostępna już? Ktoś miał takie doświadczenie z DPD?

to jest pewnie paczka z dokumentem zwrotnym i  jak mi wiadomo takich paczek nie można przekierować.

tak, ze zwrotnymi, dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7111447 Napisano: 25.07.2023 14:31:19 w WC - rozmowy o wszystkim
Moja paczka ma status odebrana przez kuriera, chciałam ją sobie przekierować do Żabki, żeby odebrać później, bo nie będę mogła czekać na kuriera, a pokazuje mi się coś takiego:

Czy jak paczka trafi potem gdzieś do sortowni to wtedy będę mogła przekierować do Pickupu? Czy w ogóle te opcja nie będzie dostępna już? Ktoś miał takie doświadczenie z DPD? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7110639 Napisano: 21.07.2023 16:32:33 w Smolar
koszalek napisał(a):

To dobra okazja by was zapytać co to jest Smolarowy "humor i niebanalny dowcip" nie gram u nich często, nie gram z zasady też w piwnych, ale nie umiem wygrać biletu do kina emotka . Chyba nie mam poczucia humoru lub jest banalne emotka . Trzeba pisać jako dowcipna Grażynka? Wiem, ze nikt mi nie odpowie, ale to dla mnie ciekawy temat do rozmyślań, temat w stylu "Czy UFO naprawdę istnieje".
A może tajemnica tkwi w dużej ilości zgłoszeń. Po prostu.

Tam pracuje dużo osób i różne osoby wybierają te zgłoszenia, więc raczej nie da się uchwycić czegoś takiego jak "gust" agencji. Kiedyś wygrałam u nich w dwóch konkursach rozwiązanych praktycznie w tym samym czasie i przy kontakcie okazało się, że to zupełnie inni koordynatorzy są odpwoiedzialni za te konkursy. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7108026 Napisano: 12.07.2023 19:15:07 w Paragony na trwające konkursy
Mam dwa wolne paragony na Milkę z Biedronki wymienię je na kod z Żabki Magnum na moją aplikację. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

lasiglasty

#7107418 Napisano: 10.07.2023 17:20:01 w Czy informują/ informowali?
carrrolinax3 napisał(a):

Czy Dino piwa Smolar wyszło całe?

Tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7104261 Napisano: 28.06.2023 15:01:34 w Wkurza mnie...
ASPE... lubiłam ich letnie konkursy piwne, zawsze można było coś fajnego wygrać. Niestety w tym roku poszli całkowicie w jakieś gierki zamiast kreatywnych  emotka  Mogliby chociaż pół na pół robić... fajne nagrody w Żabce, ale co z tego... Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7104221 Napisano: 28.06.2023 13:34:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
200 zł do Intermarche z Fantazji od Albedo i drugie 200 zł z Herbapolu od Amokoko :) Wyświetl w wątku >>