Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7077487 Napisano: 01.02.2023 06:40:06 w SZUKAM....
A ten zakup na Milkę można już robić, czy dopiero od 12 jak zgłoszenia? Wertuję regulamin, ale nie widzę nic na temat godziny zakupu, tylko dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7077206 Napisano: 31.01.2023 05:17:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fan-mandaryny napisał(a):

peppa7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

0/2 Wawel…. z tego samego IP na inne osoby. Masakra. Cicho liczę na ostatni, gdzie dałem jedno zgłoszenie. Znów popełniłem ten sam błąd, co ostatnio. Chyba oni wolą kilka zgłoszeń od jednej osoby. Tak wygrałem u nich po praz pierwszy w konkursie dwa lata temu. Doceniają (chyba!) tych co kupują. Wysłałem trzy na siebie i dwa wygrały. A pozostałe piec zgłoszeń pojedynczo na różne osoby. I co 2/3 moje zgłoszenia wygrały bony do Dino. To moje spostrzeżenie. Jeśli się mylę co do Fortuny PS, niech mnie ktoś wyprostuje. Pozdro.

Oj chyba tak nie jest emotka  moim zdaniem nie patrzą na IP emotka

Jeśli tak, to dobrze. Ale, co do ilości zgłoszeń od jednego użytkownika... nie zaprzeczyłaś. emotka

Według mnie wybierają po prostu fajne zgłoszenia i w ogóle nie kalkulują, kto ile zgłoszeń przesłał, kto, kiedy się urodził, z jakiego jest miasta, itp... Tylko profesjonalnie podchodzą do tematu. Kiedyś tam wygrałam, ale popełniłam błąd, bo w tym samym czasie trwała loteria i kreatywny i pomyliłam paragony. Nagroda przepadła, ale nie trafiłam na czarną listę. W kolejnym konkursie znowu wygrałam i nikt nie patrzył źle na moje dane, że raz miałam wpadkę z paragonem emotka  

W temacie: bramki jak zwykle nic emotka Wyświetl w wątku >>
1 peppa7 0

lasiglasty

#7076213 Napisano: 24.01.2023 17:04:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Kore (DecoMorreno Intermarche) ma ograniczenie na dom? Wygrałam tam bon pierwzy raz, mąż też, ale nie mam z nimi doświadczenia, przeglądam regulamin i nic nie widzę, ale jak to jest w praktyce?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7075044 Napisano: 17.01.2023 18:03:56 w Informują
Informują z Konkurs "Tchibo - Wygraj sobie prezent" Aldi

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
bon Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7073975 Napisano: 12.01.2023 12:31:20 w Wkurza mnie...
A ja się cieszę, że mniej tego chińskiego szmelcu będzie. Po pierwsze produkcja tego strasznie wyniszcza środowisko, po drugie ludzie, którzy pracują przy takiej produkcji są bezlitośnie wyzyskiwani, po trzecie często kradną projekty i patenty od innych marek czy artystów. Ktoś studiuje na kierunku artystycznym, przez wiele lat pracuje nad swoim talentem, tworzy potem projekt np. jakiejś biżuterii, sprzedaje pod swoją marką za uczciwą cenę, bo wyprodukowane odpowiedzialnie i z dobrych materiałów, a potem taka chińska strona kradnie ten projekt, robi jeden do jednego tylko z plastiku i sprzedaje o wiele taniej. 

Moja kuzynka jest mistrzynią w zamawianiu tych gadżetów, a ja nie potrafię zrozumieć tego fenomenu. Większośc z tych rzeczy od razu ląduje w koszu, bo nie nadają się do użytku albo psują się po kilku użyciach, ona zawsze kwituje, że to tylko zabawa za parę groszy, a sterta niepotrzebnych śmieci rośnie emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7073802 Napisano: 11.01.2023 15:31:38 w Informują
Informują z Konkurs "Twój sekret komfortu i ochrony" Always Kaufland

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
parownica Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

lasiglasty

#7073655 Napisano: 10.01.2023 20:36:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
ikropka napisał(a):

ikropka napisał(a):

margarittta napisał(a):

jager z ostatniego etapu, ?

czekam emotka

jest mail. Idą emotka

Zestaw czy konsola? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7073585 Napisano: 10.01.2023 15:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Błąd walidacji Miss Sporty o co kaman. 500 znaków... Może paragon za duży?

Też to mam emotka  zmniejszyłam mocno paragon i nie przeszło. Kontaktowałam się z agencją i zero odpowiedzi.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7073577 Napisano: 10.01.2023 14:57:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ci od jesiennego nicnierobienia oddzwaniają na drugi dzień czy dzwonią raz po raz? Byłam w pracy i mam 3 nieodebrane od nich...  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7073372 Napisano: 09.01.2023 17:45:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mandarynka16 napisał(a):

W tym roku firmy mają ciąć budżety na reklamę ( czuć kryzys ), ciekawe jak mocno odbije się to na konkach. Początek roku źle zwiastuje

Nowy konkurs Lay'sów ma super budżet, prawie 300 tysięcy, na 12 tygodni konkursu można było zrobić 12 etapów, a w każdym 45 x 500 zł, ale woleli to wydać na gadżety emotka  

a w temacie: nic dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7073170 Napisano: 08.01.2023 23:05:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miss Sporty, udało się Wam wysłać zgłoszenie? Mi pokazuje błąd walidacji. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7072406 Napisano: 04.01.2023 12:37:04 w Informują
Informują z Konkurs "Wygraj z Hortex" Carrefour

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
... Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

lasiglasty

#7071161 Napisano: 28.12.2022 23:34:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z deco moreno itm są zwrotki?

tak, przychodzą od razu  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7070703 Napisano: 27.12.2022 08:23:51 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

Jaki polecacie w miarę tani odkurzacz tradycyjny? Nie zadne roomby,dysony,itp?

Ja polecam ten za 400 zł, jest polskiej produkcji, jakość bardzo dobra, sprawuje się super, a w dodatku o wiele tańszy niż odpowiedniki zagranicznych marek jak np. Philips.
Odkurzacz workowy MPM GreenGo 3.0 MOD-28 - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

A jak coś jeszcze tańszego, to Eldom ma fajny, sprawdzony odkurzacz za 300 zł, również polski producent i super jakość.

Odkurzacz workowy ELDOM OS3000 REGULACJA 800W HEPA - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7070204 Napisano: 22.12.2022 17:12:36 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Wkurzyłam się na samą siebie. Zamówiłam zakupy z dostawą do domu i zaznaczyłam opcję, że w przypadku braku produktu to zgadzam się na zamiennik bez kontaktu, myślałam, że to będzie coś na zasadzie mleko 1,5% zamiast mleka 3%. A zamiast kilograma pieczarek dostałam kilogram... bananów  emotka  Może więc zrobię krokiety z bananami.

co? ale to nie jest zamiennik

No też mnie to zdziwiło emotka  ale zamówienie było z góry opłacone, może banany były w tej samej cenie, tak czy siak nie chciało mi się już robić zamieszania przed świętami.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7070019 Napisano: 21.12.2022 21:24:19 w SZUKAM....
Jakiś czas temu był konkurs albo loteria... nie pamiętam dokładnie które... i za każde zgłoszenie dostawało się za darmo ebooka PDF Tchibo z przepisami na różne kawy. Miałam go na komputerze i mi wcięło, a chciałam zrobić z niego jakąś kawkę... czy ktoś może sobie zachował i mógłby podrzucić? Byłabym ogromnie wdzięczna... martuszka90@o2.pl  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7069969 Napisano: 21.12.2022 17:43:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zapraszam wszystkich na kawkę z ekspresu od Wedla emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7069932 Napisano: 21.12.2022 16:18:30 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam się na samą siebie. Zamówiłam zakupy z dostawą do domu i zaznaczyłam opcję, że w przypadku braku produktu to zgadzam się na zamiennik bez kontaktu, myślałam, że to będzie coś na zasadzie mleko 1,5% zamiast mleka 3%. A zamiast kilograma pieczarek dostałam kilogram... bananów  emotka  Może więc zrobię krokiety z bananami. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7068791 Napisano: 16.12.2022 18:27:59 w Wkurza mnie...
A mnie dziś wkurza brak wolności słowa i coraz większa paranoja. I same skrajności na świecie. W Turcji ostatnio aresztowano popularną piosenkarkę za żart religijny, a po drugiej stronie w Norwegii aktorce grożą trzy lata więzienia, bo powiedziała, że mężczyzna nie może zostać lesbijką i uznano to za mowę nienawiści. Ja to już tak pilnuję się w zgłoszeniach, żeby nikogo nie urazić, że czasem trudno coś napisać. Ostatnio też w Norwegii była afera, bo na teście z matematyki padło pytanie o kalorie. Że ktoś biegł na bieżni, a potem zjadł czekoladę, więc czy spalił więcej kalorii, niż miała czekolada. Okazało się, że uczniowie poczuli się urażeni tym pytaniem, bo temat kalorii może być dla niektórych drażliwy... szkoła musiała przepraszać i usuwać pytanie z egzaminu. A młodzi ludzie zaczęli wypowiadać się w internecie, jak ofensywne było to pytanie dla osób z otyłością albo cierpiących na zaburzenia odżywiania. Nie wiem czy to ja jestem gruboskórnym dinozaurem, czy teraz ludzie naprawdę są przewrażliwieni emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7068782 Napisano: 16.12.2022 18:07:13 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

wkurzył mnie Santander i problem z otwarciem konta - tydzień temu nie dochodziły smsy potwierdzające (być może wina mojego zasięgu), ok 
dzisiaj pierwsza próba nieudana bo przez dłuższy czas nie udało się mrugnąć zgodnie z oczekiwaniami emotka po tym nawet zadzwonili z banku żeby próbować ponownie,
ok kolejna próba już z lepszą kamerką wszystko super przeklikane, potwierdzenia są na mailu i sms a tu wniosek odrzucony bez informacji dlaczego, przy zapytaniu czemu na infolinii: a dlatego,że nie został dokończony emotka .
poddaję się

Mam konto w Santanderze i bardzo często esemesy z kodami weryfikacyjnymi są opóźnione, więc to raczej nie wina zasięgu. Czasem jak chce się zalogować, to jest masakra, kody przychodzą już nieaktywne. A potem, żeby zrobić przelew, to też nie raz są problemy z tymi esemesami, muszę nie raz po 3 razy próbować  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0