Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lasiglasty

lasiglasty

#7060768 Napisano: 16.11.2022 10:03:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy ktoś wysyłał zgłoszenie na Alpro Netto? Uzupełnilam wszystkie pola i wyskakuje komunikat " zaznacz nie jestem robotem "....nie widzę tego okienka emotka  

To okienko było, ale zniknęło. Ja je zaznaczyłam i zaraz je gdzieś wcięło. Próbowałam wszystkiego: zmiana przeglądarki, reset routera, wyłączanie laptopa, czyszczenie historii, ciasteczek. Próbowałam też na telefonie podłączonym do innego internetu, ale nigdzie już nie ma tego okienka. Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7060397 Napisano: 15.11.2022 00:07:02 w Czy informują/ informowali?
montezuma napisał(a):

3. Organizator podejmie maksymalnie 3 próby kontaktu z Laureatem. Próby kontaktu będą podejmowane w dni robocze w godzinach 9-17 czasu polskiego.
expressis verbis nie pada tu określenie "telefonicznie"
Ale jak niby te 3 próby kontaktu inaczej niż przez telefon miałyby wyglądać? emotka

W innym ich konkursie wiadomośc o wygranej wpadła mi do spamu, potem dostałam kolejnego e-maila, w którym napisali, że ponawiają próbę kontaktu emotka  więc według mnie ten zapis może dotyczyć też wiadomości e-mail.  Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7059485 Napisano: 10.11.2022 07:06:32 w Avanti
jokan napisał(a):

incendio12 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

A zjadliwe te nowe Laysy ? Które lepsze ?

Ja kupiłam tą meksykańska salsę i moim zdaniem są okropne, jakieś takie słodkie i ostre, a do tego wydają się jeszcze bardziej tłuste niż inne Lay'sy.. Normalnie w ustach rozpływa się tłuszcz  emotka  A teraz muszę pisać o tym jakie są wspaniałe mniam mniam emotka

a ile wychodzi za paragon? bo to chyba sa te wieksze paczki?

11 zł, bo rabat nalicza. Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

lasiglasty

#7059135 Napisano: 08.11.2022 18:40:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś, kto otrzymał już lodówkę z Jagermeistera może napisać czy ona jest jakaś duża? Bo kurier już 3 dzień mi się z nią buja... niby wydają do doręczenia, a ciągle zmienia się komunikat, że ustalono inny termin dostawy (na pewno nie ze mną), potem w tym dniu jej nie dostarczają, tylko magazynują i nikt nie wie o co chodzi... a kuriera mam codziennie pod domem. To jest jakiś wielki gabaryt? Wydawało mi się, że jest mała nie wiele większa niż mikrofala.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7059089 Napisano: 08.11.2022 15:38:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Orlen dał wejściówki do Suntago a Milka 500 zł kieszonkowego na wyprawę  emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7058707 Napisano: 07.11.2022 17:13:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Smartwatch Garmin Forerunner 55 z Wawela
150 zł do Żaby z Delicji
A na oba konkursy zakupy zrobione tylko jako wymówka, żeby móc zjeść coś słodkiego emotka   Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7056987 Napisano: 31.10.2022 13:09:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Suntago z Korzystaj z lata? Dziś chyba kończy im się czas na wysyłkę po wielu miesiącach, w dalej cisza.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7055871 Napisano: 25.10.2022 16:31:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam wersalki/sofy z funkcją spania. Nie jakieś drogiej,  ale też żeby goście się wygodnie wyspali emotka  może ktoś ostatnio kupował i poleci jakiś model? Niestety nie mam zbyt blisko sklepu z takimi meblami, żeby się przejść i wypróbować. Jestem skazana na internet.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7055865 Napisano: 25.10.2022 16:21:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

Jak wygląda kapsel do konkursu Desperados ?
Jest jakiś napis?

U mnie nie było żadnego oznaczenia. Butelki i kapsle wyglądały tak samo. W smaku truskawkowym był kod, a w smaku rumowym nie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7055540 Napisano: 24.10.2022 14:04:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Myszka z Rockstar i 200 zł do Netto emotka   Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7055508 Napisano: 24.10.2022 13:12:03 w Pomocy!!!!
banka-manka napisał(a):

Paragon z Aldi na konkurs Milka, Karlsbad. 
Mam lekko naderwany paragon, w miejscu gdzie jest napis nr transakcji i podane godziny w których otwarty jest sklep. Reszta w 100% czytelna i nie uszkodzona. 
Nie mam doświadczenia z agencją, czy taki paragon jest zdatny do użytku? 

Polecam do nich napisać i zapytać, czy przyjmą, tak będzie najbezpieczniej. Odpisują bardzo szybko i sympatycznie emotka Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7054970 Napisano: 21.10.2022 11:15:17 w Czy informują/ informowali?
Activia Netto było? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7054501 Napisano: 19.10.2022 16:34:07 w Smolar
holala napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

notta napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Boję się dyskwalifikacji, bo dwa razy tak miałem, że w konkursie na daną sieć sklepów (nie tych ogólnopolskich konków) zgłosiłem kilka paragonów po kolei, gdzie było dużo nagród i mnie puścili z torbami. 

A niby dlaczego? Regulamin z reguły nie zabrania zgłaszania kolejnych po sobie numerów paragonów.

A skąd wniosek o dyskwalifikacji?

Smolar w regulaminie pisze bardzo restrykcyjnie o zgłaszaniu się przez daną osobę z innych adresów e-mail. Nietrudno się domyśleć, że zwróci na to uwagę, jeśli na taki konkurs zgłosi się mama, tata, ciocia, wujek w małym odstępie czasu, a na liście zobaczą że numery paragonów różnią się tylko cyferką na końcu. Wolę dmuchać na zimne, jeśli każde moje zgłoszenie mają wywalić.

nie gram tak czesto jak niektorzy z Was, ale w ciagu kilku lat zdarzylo mi sie wyslac kilkanascie zgloszen do loterii organizowanych przez Smolar - i teraz pytanie: zawsze uzywam swoich danych imiennych, tego samego numeru - tylko mam dwa e-maile, ktorych uzywam. I jaki mi sie pierwszy nasunie na mysl - taki wpisuje do formularza. troche mnie niepokoi ten komentarz zacytowany... nie chce oszukac agencji na "inny e-mail" - tylko jak mowie, mam dwa funkcjonujace. jeden "na cenzuray" a drugi glownie na "powazne" sprawy. jak to teraz ugryzc? skad sie dowiedziec, czy to jest juz dzialanie szkodliwe dla Smolar i jestem zbanowanym uczestnikiem?

Chodzi o to, żeby w ramach jednego konkursu nie zgłaszać z kilku e-maili. Przecież nikt Ci nie zabroni mieć dwóch e-maili i raz zgłosić się z jednego, a w kolejnym konkursie z drugiego. To normalne, że ludzie zmieniają numery, adresy poczty elektronicznej.  A nie że na całe życie musisz mieć przypisany jeden numer telefonu i adres e-mail w danej agencji. Ja kiedyś miałam pocztę na o2, ale zaczęła mnie denerwować, przeniosłam się na Gmail i nie mam z tym żadnego problemu przy weryfikacji, że teraz korzystam z innego mejla. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

lasiglasty

#7053527 Napisano: 14.10.2022 19:19:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
500+ od Lay'sów
Słuchawki z Wedla
I zestaw Kinder Bueno emotka   Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7052571 Napisano: 11.10.2022 18:30:51 w Smolar
byekitty napisał(a):

dostał ktoś może dwa kody konkursowe w żappce za jeden zakup
mam taką sytuację i kusi mnie drugi kod, ale z drugiej strony czuję lekką obawę emotka

Też pojawiły mi się dwa kody, ale zgłosiłam tylko jeden. Za ten drugi nie dodały się żappsy, tak jakby nie było transakcji, więc podejrzewam, że na etapie weryfikacji i tak dojdą do tego, że zakup był jeden. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

lasiglasty

#7052403 Napisano: 11.10.2022 12:36:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Smolar to solidna agencja i pewnie nawet linka nie otworzą, w Maślance też nie wygrał, myślę, że spokojnie można włożyć Pana między legendy, tuż obok kartonowej lejdi. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7051822 Napisano: 08.10.2022 00:39:36 w Wkurza mnie...
W moim mieście wyznaczyli punkty odbioru jodku potasu w przypadku zagrożenia radiacyjnego. Niby tylko na wszelki wypadek, ale jakoś zmroziła mnie ta informacja. Nie odetchnęłam jeszcze po pandemii, a tu już kolejne problemy. Człowiek nie wie, w jakim świecie się rano obudzi, a może w ogóle w nocy zawyją syreny alarmowe. Nigdy nie czułam się tak zagrożona. A teraz scenariusz, że będzie trzeba z dziećmi uciekać w nocy do jakiegoś schronu, wydaje się realny. Nie wiem... może już panikuję, może jestem przewrażliwiona po tych ostatnich ciężkich latach, ale strasznie mnie to wkurza, ta bezsilność i to, że politycy bawią się naszym życiem, zdrowiem naszych dzieci. Jestem zmęczona i przerażona wizją kolejnego chaosu... Mąż mnie uspokaja, że to działania prewencyjne, ale mi się wydaje, że to powolne przygotowywanie nas na nieuniknione. Wyświetl w wątku >>

lasiglasty

#7051571 Napisano: 06.10.2022 22:36:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

A tak się zapytam - czy ktokolwiek z Was ma słowo Lambi na paragonie z ITM? emotka

Nie mam i podejrzewam, że nikt nie będzie miał emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

lasiglasty

#7051456 Napisano: 06.10.2022 13:34:03 w Czy informują/ informowali?
onazielona86 napisał(a):

leniuszka napisał(a):

Kucyki Pony C4? 

Są wyniki ale @ nie szły 

Gdzie można zobaczyć wyniki, bo konkurs chyba nie miał żadnej strony? Wyświetl w wątku >>
0 0

lasiglasty

#7051329 Napisano: 05.10.2022 20:22:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

Czy w Wedlu Carrefour prefiks musi być jak w regulaminie dużymi literami WEDEL? Bo wpisałam Wedel i nie mam zwrotki, zastanawiam się, czy wysłać jeszcze raz, bo nie zapisało się w systemie emotka

Wedel w Carrefour skończył się jakiś czas temu.

Faktycznie. Chodziło mi oczywiście o Intermarche, a wysłałam na numer do Carrefoura... dziękuję za podpowiedź.  Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0