Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Majkii

Majkii

#7138902 Napisano: 14.11.2023 12:06:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Ja na Dare nie narzekam dużo puściłam ale 2 razy wygrałam.Weryfikacja pozytywna w obu przypadkach.
Ale na te Hity,delicje,czekoladę czerwoną na N,hebatniki na L,7 days to już nie nie skuszę.Dostałam lekcję a i princepolo.

Z nussbajzera ktoś w ogóle wygrywa?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138887 Napisano: 14.11.2023 11:19:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138884 Napisano: 14.11.2023 11:16:07 w Czy informują/ informowali?
agunia666 napisał(a):

Właśnie ostatnio pisałam o tym że w życiu nic w Navie nie wygrałam, mimo wielu zgloszeń...a może jednak wygrałam, tylko nie otrzymałam wiadomości.😆 
Ciekawe ile osób z Grześki nie dostało żadnego e-maila a wygrali.

Gdyby nie te przypomnienia to z 50 jak nie więcej by nie wiedziało.
Najgorzej jest chyba w Smolar, tam czasami nawet smsy nie docierają nawet... Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138849 Napisano: 14.11.2023 10:33:49 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

Majkii napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

Dostałam 2 maile o niewypełnionych formularzach z Grześków bez linków do uzupelnienia. Oryginały nie doszły. Czy mogę coś zrobić oprócz odpisania do NAV? Jest u nich jakaś strona z laureatami gdzie można uzupełnić bezpośrednio czy coś?


Był formularz do uzupełnienia, powinni odpisać z linkiem do formularza, tam też będzie który paragon jest wygrany i do wgrania w formularz.

mi nie dali, ale juz odpisali z linkiem, dzięki

A co w ogóle odpisali? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138845 Napisano: 14.11.2023 10:25:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jomajd86 napisał(a):

Czy w Kinder jajku udało się komuś dowiedzieć który paragon odesłać.?

Odpisz im z prośbą o wskazanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138842 Napisano: 14.11.2023 10:23:45 w Czy informują/ informowali?
apoccalipsa napisał(a):

Dostałam 2 maile o niewypełnionych formularzach z Grześków bez linków do uzupelnienia. Oryginały nie doszły. Czy mogę coś zrobić oprócz odpisania do NAV? Jest u nich jakaś strona z laureatami gdzie można uzupełnić bezpośrednio czy coś?


Był formularz do uzupełnienia, powinni odpisać z linkiem do formularza, tam też będzie który paragon jest wygrany i do wgrania w formularz. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138778 Napisano: 13.11.2023 23:28:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Majkii napisał(a):

margo1 napisał(a):

[quote=Mam dokładnie to samo,nie miałam żadnej wiadomości wcześniej i się pożegnałam z nagrodą,a teraz myślę,czemu nie wysłali tego linka w tym przypomnieniu...
agicho]Mail z Nav od Grzeeskow a ja przejrzałam maile od spamu po kosz 🤔🧐 ciekawe czy odpiszą 


Był jakieś problemy z wysyłką i wysyłali dwa razy, być może do Ciebie nie dotarł i za drugim razem.

Ale sytuacja dotyczy kilku osób.na inny mail z tej samej poczty domeny jakoś link i mail dograł. Cos in to nie wyszło.
No tak, wygląda że kilkanaście osób nie dostało, gdyby nie mail przypominający to by nagroda pewnie przepadła. Teraz pomyśleć ile takich maili nie dotarło z innych konkursów i innych agencji, których takich przypominajek nie mają... Wyświetl w wątku >>
1 agunia666 0

Majkii

#7138760 Napisano: 13.11.2023 22:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo1 napisał(a):

[quote=Mam dokładnie to samo,nie miałam żadnej wiadomości wcześniej i się pożegnałam z nagrodą,a teraz myślę,czemu nie wysłali tego linka w tym przypomnieniu...
agicho]Mail z Nav od Grzeeskow a ja przejrzałam maile od spamu po kosz 🤔🧐 ciekawe czy odpiszą 


Był jakieś problemy z wysyłką i wysyłali dwa razy, być może do Ciebie nie dotarł i za drugim razem. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138668 Napisano: 13.11.2023 17:14:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
malgosia74 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Nivea Men zaskakuje poranna wygrana już mail z kodem do all .No szybka ta ich weryfikacja oby inni brali przykład.

U mnie kodu brak a wygrana była w sobotę, za to poinformowali o kompletnych danych do wygranego zestawu


Jeśli wygrało się kod to nie informują o weryfikacji tylko do 7 dni przysyłają kod, jeśli wygrało się kosmetyki to informują o weryfikacji też do 7 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138639 Napisano: 13.11.2023 16:13:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

11 listopada wygrałam kosmetyki z Nivea . Oni potwierdzają,że wszystko ok czy nie ?


Przysyłają weryfikuje do 7 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7138414 Napisano: 12.11.2023 20:07:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Chciałam zrobić zgłoszenie Rossmann "Mega nieziemska" i trzeba w formularzu wybrać sklep promocyjny - rozwija mi się lista ponad 2 tysięcy sklepów, ale nie widzę opcji wyszukiwania.. Też tak macie? Jak mam się tam doszukać mojego Rossmanna?  emotka

Najlepiej po numerze sklepu, masz go na paragonie, innej możliwości nie ma... Wyświetl w wątku >>
1 malmika 0

Majkii

#7138246 Napisano: 11.11.2023 14:11:08 w Paragony na trwające konkursy
Przysnacki Biedronka chętnie kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7137823 Napisano: 09.11.2023 15:26:03 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Maria napisał(a):

czy juz ktoś dostał przyprawy Kamis

Nic jeszcze nie wysyłali z tego, mają jeszcze 20 dni. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7137759 Napisano: 09.11.2023 13:57:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

Majkii napisał(a):

iszhara napisał(a):

Majkii napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy z loterii Nivea Men w ostatnim czasie udało się komuś wygrać na pocztę na Interii? Docierają wreszcie @ od nich? Na początku loterii był z tym wielki problem - orientuje się ktoś jak jest teraz? emotka

Właśnie wygrałem w poniedziałek na Interię i do tej pory nic nie przyszło, napisałem do nich ale też na razie cisza.

Na początku właśnie odpisywali i przesyłali formularz do uzupełnienia - teraz olewają temat  emotka

Strach pomyśleć jak ktoś wygra konsolę na Interii i @ nie dotrze....emotka


Jak to olewają?! Będę pisać do skutku.

Pisz, ja też piszę już kilka dni i zgłaszam im problem na loteria@swiatnivea.pl oraz poprzez formularz kontaktu na stronie nivea.pl emotka

Napisałem najpierw formularz na nivea.pl ale odpisali żeby pisać na loteria@swiatnivea.pl i z tego adresu 3 dzień cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7137754 Napisano: 09.11.2023 13:56:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Malena_ napisał(a):

Ktoś jeszcze czeka na potwierdzenie /blik z Zozoli  z września?
Wygrałam 12 i 15 września.
Kilka tyg temu dostałam tylko potwierdzenie jednej wygranej ( a wczoraj kod blik do niej ) 
Sprawdzałam mail i jest potwierdzenie przyjęcia oświadczenia z tych dwóch wygranych.

Wpisz ponownie paragon na stronie https://laureaci.smolar.pl/ i zobacz jaki masz komunikat. Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

Majkii

#7137743 Napisano: 09.11.2023 13:28:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

Majkii napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy z loterii Nivea Men w ostatnim czasie udało się komuś wygrać na pocztę na Interii? Docierają wreszcie @ od nich? Na początku loterii był z tym wielki problem - orientuje się ktoś jak jest teraz? emotka

Właśnie wygrałem w poniedziałek na Interię i do tej pory nic nie przyszło, napisałem do nich ale też na razie cisza.

Na początku właśnie odpisywali i przesyłali formularz do uzupełnienia - teraz olewają temat  emotka

Strach pomyśleć jak ktoś wygra konsolę na Interii i @ nie dotrze....emotka


Jak to olewają?! Będę pisać do skutku. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7137720 Napisano: 09.11.2023 13:05:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

Czy z loterii Nivea Men w ostatnim czasie udało się komuś wygrać na pocztę na Interii? Docierają wreszcie @ od nich? Na początku loterii był z tym wielki problem - orientuje się ktoś jak jest teraz? emotka

Właśnie wygrałem w poniedziałek na Interię i do tej pory nic nie przyszło, napisałem do nich ale też na razie cisza. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7137701 Napisano: 09.11.2023 12:09:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
titinunu napisał(a):

Jagermeister. DPD wozi, chcą kod PIN z smsa

Chcą PIN z SMSa bo przesyłka jest z opcją DRW, czyli Doręczenie do Rąk Własnych.

W temacie: Butelka Stock 0,7l Tokyo. Wyświetl w wątku >>
1 aja 0

Majkii

#7137558 Napisano: 08.11.2023 20:16:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stówka i ciuchy z Grześków emotka  a już myślałem że mnie olali. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7137492 Napisano: 08.11.2023 17:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

Wysyłają blik zozole

Za jakie dni?

Do około 20 października wysyłają Bliki. Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0