Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Majkii

Majkii

#7110014 Napisano: 19.07.2023 11:44:25 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Przelewy od Smolar za Somat za ostatnie dni, już coś było? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7109092 Napisano: 15.07.2023 15:22:46 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza ta osoba którą ciągle zakłada nowe nicki i chwali sie wielkimi wygranymi najlepiej po 100 dziennie. Co to jest za osoba i po co tak nachalnie chamsko to wszystko opisuje. Kompletnie nie rozumiem tej osoby. Mógłby jakoś to normlanie pisać to zawsze jakieś pretensje i dziwne teksty. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7109059 Napisano: 15.07.2023 13:11:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koszalek napisał(a):

Gdzieś czytałam, że to moze być przez problemy z połączeniem internetowym w sklepie. Czyli według tego jak macie Żabę gdzie wam wszystko działa to bądźcie jej wierni:D A jak nie działa to szukajcie nowej.

Jeśli nie ma internetu to powinien wskoczyć jak już będzie, a czy jest połączenie czy go nie ma to i tak jest problem w większości przypadków. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7109057 Napisano: 15.07.2023 13:06:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Mi nie  wysłali brakujących kodów szukali wymówek bo coś tam.
A agencje mają jedną odp trzeba brak kodu zgłaszać do BOK Żabki.Bo oni nie  odpowiadają za brak kodów.
2 agencje z 4 do jakich napisałam nawet nie odpowiedziały.
Nie wydam już ani 1 grosza na zabawy z płazem.

O dokładnie, ostatnio szukają wymówek, też to zauważyłem, nawet nie chcą w zamian dawać żappsów. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7109053 Napisano: 15.07.2023 12:55:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

szczupak napisał(a):

Czy wpowinien przyjść jakiś kod w aplikacji żabki po zakupie lodów Magnum?
Czy tam się pidaje ogólny kod żabkowy?

Ktoś coś ?😊

Jeśli nie masz kodu to pisz do żabki, bo samo się nie pojawi jeśli nie masz w ciągu max godziny. Z tymi konkursami w apce to już norma że trzeba pisać, ciągle nie rozumiem dlaczego tego nie naprawią, na takie pytania nigdy mi nie odpowiedzieli... Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7108990 Napisano: 14.07.2023 22:01:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reolo3 napisał(a):

Czy w Bref mogę wygrać druga stówkę na siebie?

5.2. Na podstawie jednego zgłoszenia Uczestnik może zostać Laureatem maksymalnie dwóch nagród
w Loterii, tj. jednej Nagrody instant win oraz jednej Nagrody głównej. Oznacza to, że jeśli
Uczestnik na podstawie danego zgłoszenia został Laureatem Nagrody instant win to na
podstawie tego samego zgłoszenia może zostać Laureatem Nagrody głównej, zgodnie z zasadami
losowania nagród określonymi w pkt 7. Regulaminu. W całej Loterii jeden, ten sam Uczestnik
może wygrać nie więcej niż jedną Nagrodę główną.

Już nie kumam emotka


jedna stówka i ewentualnie jedna nagroda główna, nic więcej. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7108986 Napisano: 14.07.2023 21:21:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Hej, czy na butelkach/puszkach Żywca musi znajdować się informacja o loterii? Bo gdzie nie patrzę, to są zwykłe opakowania bez adnotacji, że mają właśnie loterie, więc nie wiem, czy kupować, czy szukać dalej tak, żeby trafić na kody emotka  Z góry dzięki za info!

Szukaj przede wszystkim butelek które maja na szyjce naklejkę a na niej na dole czerwony pasek z napisem "Cho na Ż. Wygraj codziennie" i z tyłu butelki jest info o loterii.

A czy ktoś widział smakowe z taką etykietą? Jak tak to w jakich sklepach szukać? W Żabkach nie widziałam, w moim C4 też nie było.



Oficjalna odpowiedz:

W promocji biorą udział wszystkie piwa Żywiec (butelki, puszki, wszystkie pojemności), które pod kapslem lub zawleczką mają kod. Specjalne promocyjne opakowania mają piwa: Żywiec Lager puszka 500 ml, Żywiec 0.0% puszka 500 ml, Żywiec Lager puszka 550 ml (opakowanie dedykowane dla Biedronki), Żywiec Lager butelka 500 ml, Żywiec 0.0% butelka 500 ml, Żywiec Jasne Lekkie butelka 500 ml. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7108592 Napisano: 13.07.2023 21:07:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tad_pole napisał(a):

Hej, czy na butelkach/puszkach Żywca musi znajdować się informacja o loterii? Bo gdzie nie patrzę, to są zwykłe opakowania bez adnotacji, że mają właśnie loterie, więc nie wiem, czy kupować, czy szukać dalej tak, żeby trafić na kody emotka  Z góry dzięki za info!

Szukaj przede wszystkim butelek które maja na szyjce naklejkę a na niej na dole czerwony pasek z napisem "Cho na Ż. Wygraj codziennie" i z tyłu butelki jest info o loterii.

A czy ktoś widział smakowe z taką etykietą? Jak tak to w jakich sklepach szukać? W Żabkach nie widziałam, w moim C4 też nie było.


Podobno nie są oznaczone, kupiłem 2 w przeciągu ostatnich 2 tygodni i brak kodu... Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

Majkii

#7108573 Napisano: 13.07.2023 20:42:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bulbulator napisał(a):

Majkii napisał(a):

Bulbulator napisał(a):

Czy dostał już ktoś może bony z Rossmanna od Albedo za Listerinne?

Nie, w poniedziałek weryfikowali zgłoszenia.

To mi na Gmailu pokazuje się powiadomienie, że nie otworzyli jeszcze nawet mojego maila z orzeczeniem laureata z 21.06 emotka

Pewnie je ignorują, lub ich poczta tego nie obsługuje, no chyba że wcześniej miałeś takie powiadomienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7108551 Napisano: 13.07.2023 19:55:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Majkii napisał(a):

Bulbulator napisał(a):

Czy dostał już ktoś może bony z Rossmanna od Albedo za Listerinne?

Nie, w poniedziałek weryfikowali zgłoszenia.

Ooo, a ja nie mam żadnej weryfikacji emotka

Ja jak odsyłałem to poprosiłem o informacje zwrotną, więc odpisali. Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7108544 Napisano: 13.07.2023 19:53:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bulbulator napisał(a):

Czy dostał już ktoś może bony z Rossmanna od Albedo za Listerinne?

Nie, w poniedziałek weryfikowali zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7108533 Napisano: 13.07.2023 19:30:30 w Smolar
@Kwiat napisał(a):

simonapp napisał(a):

Majkii napisał(a):

baxter napisał(a):

Majkii napisał(a):

Dziś weryfikują Zozole, dostaliście wszystkie weryfikacje?

Do mnie tylko 1 doszła a czekam na więcej

To samo u mnie, więc czekamy dalej.

To była jedna z    nielicznych      loterii, gdzie była rezerwa. 
Regulamin 13.2   - losowanie 11.07
Nie widziałam żadnych wpisów, 
Oj! 
Zjadło się tych ZOZOLI  a tu nic  emotka

A kody do odbioru blikiem 50zl już ktoś dostał czy wszyscy dostaną za jednym zamachem?
ja mam wygraną z maja, weryfikacja chyba miesiąc temu a kodu nadal brak... i nie wiem czy pisać do nich czy poprostu mają takie opóźnienia....emotka

Mają opóźnienie, nie ma co pisać bo nie odpiszą i tak, bo mają czas do 11.08. z wydaniem nagród. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7108530 Napisano: 13.07.2023 19:27:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Hej, czy na butelkach/puszkach Żywca musi znajdować się informacja o loterii? Bo gdzie nie patrzę, to są zwykłe opakowania bez adnotacji, że mają właśnie loterie, więc nie wiem, czy kupować, czy szukać dalej tak, żeby trafić na kody emotka  Z góry dzięki za info!

Szukaj przede wszystkim butelek które maja na szyjce naklejkę a na niej na dole czerwony pasek z napisem "Cho na Ż. Wygraj codziennie" i z tyłu butelki jest info o loterii.

Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

Majkii

#7108526 Napisano: 13.07.2023 19:23:34 w Smolar
simonapp napisał(a):

Majkii napisał(a):

baxter napisał(a):

Majkii napisał(a):

Dziś weryfikują Zozole, dostaliście wszystkie weryfikacje?

Do mnie tylko 1 doszła a czekam na więcej

To samo u mnie, więc czekamy dalej.

To była jedna z    nielicznych      loterii, gdzie była rezerwa. 
Regulamin 13.2   - losowanie 11.07
Nie widziałam żadnych wpisów, 
Oj! 
Zjadło się tych ZOZOLI  a tu nic  emotka

nie chodzi mi o rezerwę, w sumie nawet nie wiedziałem że była. Chodzi o weryfikacje paragonów które np. u mnie wiszą od końcówki maja, ale widać że coś się rusza w tym temacie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7108505 Napisano: 13.07.2023 18:26:58 w Smolar
baxter napisał(a):

Majkii napisał(a):

Dziś weryfikują Zozole, dostaliście wszystkie weryfikacje?

Do mnie tylko 1 doszła a czekam na więcej

To samo u mnie, więc czekamy dalej. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7108484 Napisano: 13.07.2023 17:39:48 w Smolar
Dziś weryfikują Zozole, dostaliście wszystkie weryfikacje? Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7108144 Napisano: 12.07.2023 21:41:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mam i ja gumy emotka a już myślałem że się nie udało emotka Wyświetl w wątku >>

Majkii

#7108111 Napisano: 12.07.2023 20:53:40 w Co to za zawleczka?
kapselbury napisał(a):

Co to może być, czarna zawleczka 8 znaków?

Predator energy, obecnie brak promki z kodami. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7107489 Napisano: 11.07.2023 01:22:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś za zgłoszenia kapsli z Tyskiego?

Jedna osoba się chwaliła i był screen że wygrała 20zł.
Generalnie promocja z tych nieopłacalnych, według regulaminu jest 120 MILIONÓW promocyjnych piw z kodami, a wygranych jest 10 tys. więc szansa na wygraną to jakieś 0.0030% więc trzeba mieć naprawdę duuużo szczęścia... to samo oczywiście z opcją LOSUJ. Wyświetl w wątku >>
0 0

Majkii

#7107268 Napisano: 10.07.2023 00:15:59 w Smolar
visserarthur napisał(a):

Coś z blikami z Zozoli się ociągają po tej awarii, czy to tylko takie wrażenie...? W ubiegłym roku chyba szybciej to szło... Jakoś z końca maja nie mam.

oj schodzi im długo, oczywiście jeszcze mają sporo czasu, ale mimo wszystko. Tez myślę że w tym tygodniu w końcu cos ruszy, bo weryfikacje wiszą ponad miesiąc. Wyświetl w wątku >>