Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malowaczkaa

malowaczkaa

#7168691 Napisano: 09.04.2024 09:49:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
picola1 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Ej, nie straszcie mnie. Właśnie coś zamówiłem w Sephorze. To nie będę mógł wziąć udziału w loterii?

Często robię zakupy w Sephorze i kupuję tylko przez internet. Zawsze dostaję fakturę. Moim zdnaiem nie ma opcji, żeby taki duży sprzedawca nie wystawiał dowodów zakupu, bo za to grożą wysokie kary.

Zgłaszałam wczoraj Sephorę - zamówienie online. W zgłoszeniu wpisuje się nr karty sephora i nr zamówienia, nie trzeba nr faktury. Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

#7143069 Napisano: 29.11.2023 10:50:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

vixen napisał(a):

Afrodyta72 napisał(a):

Witam.podpowiedzcie mi ,bo głupieje z tą loteria Lidl prezentowa .
Mam paragon na 246,57 a w nim kupowałam piwo i jednego drinka ( suma za ponad 20zl)m.wpisac całą sumę ? Czy pomniejszyć o te dwadzieścia złotych ? Bo niby w regulaminie pisze ,że trzeba to odjąć ,ale pod spodem mam jakiś bon nie fiskalny i pisze ,że kwota ujęta na paragonie została pomniejszona o sumę należną za artykuły wyłączone z akcji . Ale tam mam.nic nie pomniejszone ?

Ja miałam piwo na paragonie i odjęłam od całej kwoty

Musi być taka kwota ze po odjęciu alkoholu  paragon będzie na sumę 99 , ale w formularzu nic nie odejmujesz , wpisujesz kwotę jaka jest na końcu paragonu , bo to jest tez weryfikacja paragonu i ta kwota na końcu nie 
może być na paragonie inna i zgłaszasz inna

ja odjęłam z wartości paragonu kwotę za alkohol i tak wpisałam w formularzu, bo tak zrozumiałam regulamin:
"e) wartość zgłaszanego zakupu promocyjnego, pomniejszona o wartość zakupu produktów wyłączonych z loterii, zgodnie z pkt 4.3 regulaminu (patrz zał. nr 1 do regulaminu),"

choć w wizualizacji paragonu z załącznika w regulaminie to ciężko powiedzieć jak jest prawidłowo, bo na tym paragonie nie ma alkoholu, więc kwota tak czy siak jest taka sama..... Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

#7127062 Napisano: 28.09.2023 15:07:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Witam czy ktoś się może podzielić odp na dzisiejszy dzień quizu z hebe ? Z góry dziękuję

1. Złuszczająco
2. 2 x w tygodniu
3. Do kazdego rodzaju Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

malowaczkaa

#7120302 Napisano: 31.08.2023 09:10:15 w PODZIĘKOWANIA
katrin1
Super miły kontakt, wszystko szybko i sprawnie załatwione:) Dziękuję! Polecam! Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

#7112053 Napisano: 27.07.2023 14:07:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

Który nr podajecie w Metaxie? Mój paragon (z Biedronki) wygląda nieco inaczej niż ten zaprezentowany na stronie konkursu...

ja miałam paragon też z Biedronki i podałam ten na dole, który jest tak po środku i zaczyna się :"nr:....." Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

malowaczkaa

#7106770 Napisano: 07.07.2023 08:45:47 w PODZIĘKOWANIA
banka-manka
Dziękuję za szybką wymianę i super kontakt:) polecam w 100% Wyświetl w wątku >>

malowaczkaa

#7103624 Napisano: 26.06.2023 14:02:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

malowaczkaa napisał(a):

A wiecie może, czy vouchery do Adidas z Lay's można wykorzystać na zakupy z wyprzedaży?

Można, tylko problem jest z wykorzystaniem vouchera poniżej 250 zł.
Moje zakupy były na 249 zł i nie mogłam zapłacić voucherem. Dzwoniłam na infolinię adidasa i konsultantka zasugerowała, że to może być problem zakupu na niższą kwotę.
Dołożyłam skarpety za 38 zł emotka  i bez problemu poszło.

Dziękuję Ci bardzo! Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

#7103621 Napisano: 26.06.2023 13:55:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A wiecie może, czy vouchery do Adidas z Lay's można wykorzystać na zakupy z wyprzedaży? Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

#6859840 Napisano: 17.05.2022 10:18:30 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Czy dobrze interpretuje regulamin i dziś Wawel Cukierki powiadamia za pierwszy tydzień? 

Na to by wychodziło wg Regulaminu emotka  za każdy dzień z osobna i cały tydzień

Też czekam, choć chyba nigdzie napisali, że w ten sam dzień informują. Z drugiej strony nie napisali też do kiedy. 

O nagrodzie tygodniowej i głównej, jasno pisze, że informowanie jest w dniu wyboru:(...) połączenie telefoniczne, inicjowane przez Organizatora wykonane w dniu wyboru pracy konkursowej, której autor ma otrzymać nagrodę (...)
Natomiast o dziennych, które idą e-mail nie ma takiej informacji. 

czy z dziennymi informowali może? Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

#6859804 Napisano: 17.05.2022 09:07:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Czy w konkursie wawel z cukierkami na wagę wpisujecie gdzieś ich wagę ? jest taki zapis w regulaminieCzy z wawel C4 przychodzą zwrotki ?

nie zapisuję ,bo nie ma gdzie? nie z c4 nie ma zwrotek

ja wpisałam poniżej tekstu, który zgłosiłam. Nie ma ograniczenia znaków, więc uznałam, że można tam wpisać, skoro jest taki zapis w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

#6847143 Napisano: 28.02.2022 19:11:08 w Avanti
malowaczkaa napisał(a):

[quote=

assal]Paula9891: Z ostatniego i przedostatniego nie wysłali jeszcze wszystkich głównych emotka

Hej. Wiecie może, czy coś się zmieniło w temacie? Bo czekam na główną z przedostatniego etapu....


W dobrym momencie zadałam pytanie, bo właśnie dziś przyszedł przelew emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malowaczkaa

#6847063 Napisano: 28.02.2022 14:29:15 w Avanti
[quote=

assal]Paula9891: Z ostatniego i przedostatniego nie wysłali jeszcze wszystkich głównych emotka

Hej. Wiecie może, czy coś się zmieniło w temacie? Bo czekam na główną z przedostatniego etapu.... Wyświetl w wątku >>
0 0