Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pumber

pumber

#7117780 Napisano: 20.08.2023 21:27:18 w Giełda Kodów ; )
Wymienię kody Somersby na jakiekolwiek inne kody/paragony. Zapraszam na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

pumber

#7115694 Napisano: 10.08.2023 10:24:47 w afera Redbull
To mi od tygodnia nie są łaskawi odpisać. Co do ich odpowiedzi to niech wsadzą sobie w 4 litery te przeprosiny, absolutnym minimum jest z ich strony zwrot kosztów poniesionych na zakup losu oraz rekompensata za poświęcony czas. Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

pumber

#7115209 Napisano: 08.08.2023 12:31:27 w afera Redbull
Czy komuś z was odpisali na maila w ostatnich dniach? Ja cały czas czekam na odpowiedź.

Jak ktoś również jest pokrzywdzony to piszcie maile, im większa presja tym lepiej. Wyświetl w wątku >>
0 0

pumber

#7114713 Napisano: 06.08.2023 10:23:08 w afera Redbull
Nelusia102 napisał(a):

konkursy z tymi grami - to nie dla zwykłych kupujących i używających dany produkt. Tylko dla cwaniaków . Powinno być to wskazówką dla organizatorów: kup produkt , paragon zachowaj, wpisz dane i numer paragonu , Da to większy obrót towarem a chyba o to chodzi a także da to szansę wygrania wszystkim. tak samo jak konkursy bez podawania numeru paragonu - to też cwaniactwo a później szukają paragonów do kupienia. Konkursy powinny być dostępne dla każdego . Tak samo zrób foto , zdjęcie i co dla tych co mają super aparaty .Tak samo Somersby odpowiedzi na czas na 700 pytań ???? no dziwne że komuś się to udaje w krótkim czasie - ciekawe jak ???? Ale to moje przemyślenia .

W tym przypadku określenie "cwaniacy" jest nie na miejscu. Ja i zapewne wielu graczy z tego forum grało uczciwie w grę redbulla i poświęciło godziny na zrobienie dobrego wyniku. Cała historia z "kodem spowalniającym grę" to tylko wymysł organizatorów, którzy po prostu niedowierzają w tak dobre wyniki i wydaje im się, że ktoś musiał oszukiwać. Nie mają dowodów na żadne kody, to jest tylko ich tania teoria, na podstawie której złamali regulamin. Wyświetl w wątku >>

pumber

#7114617 Napisano: 05.08.2023 16:36:59 w afera Redbull
pusheen żenująca odpowiedź z ich strony. Odezwę się na priv, gdyż twój filmik i korespondencja mailowa mogą się bardzo przydać przy zgłoszeniu do UOKIKu. Wyświetl w wątku >>
0 0

pumber

#7114608 Napisano: 05.08.2023 15:12:33 w afera Redbull
Dzięki rufus

Ich odpowiedź w tej sprawie nie ma sensu i jest niedorzeczna. Jeżeli mają dowód na istnienie owego "kodu" to dlaczego nie wyeliminują tylko zgłoszeń, w których go zauważyli tylko zamiast tego usuwają wszystkie czasy poniżej jakiegoś poziomu? Dla mnie wygląda to tak, że nie znaleźli oni żadnego "kodu" tylko po prostu subiektywnie stwierdzili, że "no nie, nie da się tego zrobić tak szybko". Złamali regulamin i nawet się do tego przyznali, jeśli podejrzewają łamanie zasad to muszą to UDOWODNIĆ i mieć podstawę do dyskwalifikacji graczy, inaczej jest to działanie nielegalne. W tej sytuacji prawie pewna jest skarga do UOKiKu, będę was informował o dalszym rozwoju sprawy, na razie poczekam aż odpiszą na mojego maila. Wyświetl w wątku >>

pumber

#7114597 Napisano: 05.08.2023 14:03:58 w afera Redbull
Czołem,

Tak jak część z was pisała w innych wątkach na tym forum - Redbull postanowił wybrać sobie komu wręczy nagrody w swoim konkursie, łamiąc w ten sposób jego regulamin. Pojawiły się wpisy nagrodzonych głośnikiem osób, które miały wynik 5 sekund, tymczasem sporo innych graczy miało lepsze wyniki (w tym ja). 

Pytanie, czy organizator odpisał już komuś na maila? Zakładam, że pisaliście na adres podany w regulaminie.

Mi jeszcze nie odpisali, i jeżeli tego nie zrobią, zamierzam złożyć skargę z podejrzeniem oszustwa i złamania regulaminu do UOKIKu. Nie może być tak, że wydajemy pieniądze i przeznaczamy swój cenny czas na grę a ktoś nas zwyczajnie robi w bambuko. 

(strona z omawianym konkursem i link do regulaminu: https://www.e-kon...je-skrzyyydel-zabka) Wyświetl w wątku >>

pumber

#7112423 Napisano: 28.07.2023 14:13:15 w Konkursy z grami
3 sekundy? wow! Ja wbiłem 4, mam nadzieję, że na głośnik wystarczy... Wyświetl w wątku >>
1 nitka310 0

pumber

#7112418 Napisano: 28.07.2023 14:06:04 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher do TUI (1500zł) z konkursu "0.0 przeciwwskazań". Zapraszam na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0