Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maryjane

maryjane

#7039200 Napisano: 13.09.2022 11:19:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kojarzy ktoś jak jest z familie.pl? czy oni od razu informują na maila? na stronie pojawiły się wyniki, inicjały jakby moje, ale niestety maila nie mam i pytanie czy wysyłają po jakimś czasie od publikacji wiadomość czy od razu i to po prostu nie ja emotka

Najpierw były wyniki a potem dostałam email, tak było dwa razy ale jakieś dwa lata temu nie wiem jak dzisiaj.

a kojarzysz po jakim czasie? to była różnica kilku dni?

nie pamiętam, sprawdź sobie jeszcze jakiego emaila masz podanego u nich gdy się rejestrowałaś

Właśnie sprawdzałam, ten sam emotka

podawałaś adres do wysyłki, więc z pewnością przekonasz się, że to Ty jak dostaniesz emotka  albo po prostu do nich napisz, chociaż ja raz pisałam i mi nic nie odpisali 

Ok, dziękuję, poczekam cierpliwie i tak jak mówisz okaże się czy to ja czy nie ja emotka

Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7039195 Napisano: 13.09.2022 11:14:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kojarzy ktoś jak jest z familie.pl? czy oni od razu informują na maila? na stronie pojawiły się wyniki, inicjały jakby moje, ale niestety maila nie mam i pytanie czy wysyłają po jakimś czasie od publikacji wiadomość czy od razu i to po prostu nie ja emotka

Najpierw były wyniki a potem dostałam email, tak było dwa razy ale jakieś dwa lata temu nie wiem jak dzisiaj.

a kojarzysz po jakim czasie? to była różnica kilku dni?

nie pamiętam, sprawdź sobie jeszcze jakiego emaila masz podanego u nich gdy się rejestrowałaś

Właśnie sprawdzałam, ten sam emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7039184 Napisano: 13.09.2022 11:06:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Astronautka napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kojarzy ktoś jak jest z familie.pl? czy oni od razu informują na maila? na stronie pojawiły się wyniki, inicjały jakby moje, ale niestety maila nie mam i pytanie czy wysyłają po jakimś czasie od publikacji wiadomość czy od razu i to po prostu nie ja emotka

Najpierw były wyniki a potem dostałam email, tak było dwa razy ale jakieś dwa lata temu nie wiem jak dzisiaj.

a kojarzysz po jakim czasie? to była różnica kilku dni?

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7005027 Napisano: 12.09.2022 09:44:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kojarzy ktoś jak jest z familie.pl? czy oni od razu informują na maila? na stronie pojawiły się wyniki, inicjały jakby moje, ale niestety maila nie mam i pytanie czy wysyłają po jakimś czasie od publikacji wiadomość czy od razu i to po prostu nie ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7005024 Napisano: 12.09.2022 09:42:42 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)

maryjane

maryjane

#7005020 Napisano: 12.09.2022 09:35:07 w Czy informują/ informowali?
Ostatni etap Somersby do którego ma czas...? Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#6917755 Napisano: 09.09.2022 10:21:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kurcze, jestem od rana niespokojna. Wysłałam zgłoszenie w konkursie Kinder wraz ze zdjęciem dziecka. Potem poczytałam Wasze komentarze i zwątpiłam. Czy w razie wygranej (chyba już mi się odechciało) wizerunek mojego dziecka będzie rozpowszechniony czy będę miała na to wpływ? Przyznaję, że zrobiłam to dość pochopnie, najchętniej bym to jakoś odkręciła, ale chyba nie ma takiej możliwości. Co myślicie?


...no wiesz...jeśli to TWOJE dziecko na zdjęciu - to przecież jako OPIEKUN PRAWNY je reprezentujesz i możesz w każdej chwili wycofać się i na każdym etapie. 

.................................niestety uczestnicy lubią te z"kraść" z netu ładne "dzieci czyjeś" i dopiero po przeczytaniu regulaminu wpadają w taki właśnie niepokój: a co to będzie jak wygram i czeka mnie proces sądowy od czyjeś mamy lub tatusia tego sympatycznego malucha??? 


Szczęście w nieszczęściu, że wysłałam prawdziwe zdjęcie, a nie "kradzione" . Oby tak było.

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#6915300 Napisano: 09.09.2022 10:19:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

maryjane napisał(a):

Kurcze, jestem od rana niespokojna. Wysłałam zgłoszenie w konkursie Kinder wraz ze zdjęciem dziecka. Potem poczytałam Wasze komentarze i zwątpiłam. Czy w razie wygranej (chyba już mi się odechciało) wizerunek mojego dziecka będzie rozpowszechniony czy będę miała na to wpływ? Przyznaję, że zrobiłam to dość pochopnie, najchętniej bym to jakoś odkręciła, ale chyba nie ma takiej możliwości. Co myślicie?

A oni sesji sami nie robią?

Pojęcia nie mam. Niby tak, ale czy ta sesja nie jest "oprócz" wysłanego zgłoszenia?

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#6915296 Napisano: 09.09.2022 09:59:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurcze, jestem od rana niespokojna. Wysłałam zgłoszenie w konkursie Kinder wraz ze zdjęciem dziecka. Potem poczytałam Wasze komentarze i zwątpiłam. Czy w razie wygranej (chyba już mi się odechciało) wizerunek mojego dziecka będzie rozpowszechniony czy będę miała na to wpływ? Przyznaję, że zrobiłam to dość pochopnie, najchętniej bym to jakoś odkręciła, ale chyba nie ma takiej możliwości. Co myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

maryjane

#6887448 Napisano: 08.09.2022 17:28:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zestaw Yope, dpd  Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

maryjane

#6881275 Napisano: 08.09.2022 10:59:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rooney napisał(a):

Agnes napisał(a):

rooney napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

rooney napisał(a):

A kto właśnie odkrył, że z premedytacją wyrzucał WIECZKA z serków Rolmlecz (mimo wcześniejszego zrobienia fotek)? emotka

tam jest info by zostawić wieczko i paragon

tak, wiem, teraz doczytałam emotka emotka emotka

emotka no to pięknie wczoraj wylądował w koszu

dlatego pomyślałam, że tu napiszę, żeby ostrzec inne gapy emotka emotka  właśnie wylizałam i opłukałam dzisiejsze emotka


chwała Ci za to, że dałaś znać! emotka

Wyświetl w wątku >>

maryjane

#6881138 Napisano: 07.09.2022 14:03:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

maryjane napisał(a):

w MDW ktoś pochwalił się nagrodą z Somersby z dzisiaj. czyli było opóźnienie ...

czyli to przedostati etap, czy już ostatni?

Zrozumiałam, że przedostatni Wyświetl w wątku >>

maryjane

#6881129 Napisano: 07.09.2022 13:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w MDW ktoś pochwalił się nagrodą z Somersby z dzisiaj. czyli było opóźnienie ... Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

maryjane

#6881085 Napisano: 07.09.2022 11:19:09 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Wygraj książkę "Znajda"

Wyniki dostępne tutaj: https://www.grani...-ksiazke-znajda/2626 Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#6880986 Napisano: 06.09.2022 21:14:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Obiecałam sobie, że nie będę się użalać w tym wątku, ale to silniejsze ode mnie. Mam konkursową depresję emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

maryjane

#6880877 Napisano: 06.09.2022 13:52:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie no jeszcze Soplica na dobitkę po Somersby. DLACZEGO?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#6880820 Napisano: 06.09.2022 11:22:33 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

maryjane napisał(a):

Tam było mało nagród. Nie wszyscy też chcą się chwalić nagrodami o dużej wartości z różnych powodów. 


Jasne, po prostu we wcześniejszych etapach zdarzyły się osoby, które podzieliły się dobrą nowiną, myślałam, że i teraz tak będzie. emotka

Ale zauważ, że z etapu na etapu coraz mniej osób się chwaliło.
Ten konkurs stawał się coraz bardziej popularny wśród narodu, więc i na forum ilość nagród mogła maleć...
Akurat w ten etap włożyłam bardzo dużo zaangażowania, bo pytanie mi pasowało, i kapsli miałam full, ale... Jestem na 99% pewna, że szczęśliwi zwycięzcy poinformowani. emotka Możemy najwyżej liczyć na rezerwę.


To smutne emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#6880800 Napisano: 06.09.2022 10:53:27 w Czy informują/ informowali?
sabart napisał(a):

maryjane napisał(a):

gosia112a napisał(a):

Tak napisał(a):

gosia112a napisał(a):

Tez napisał(a):

gregory napisał(a):

Somersby za dwa ostatnie etapy już były wyniki?

raczej nie, nikt się nie chwalił... ktoś mi odpisał na forum że ten przedostatni etap mają czas do dzisiaj emotka

15 dni od zakończenia etapu
Czyli z przedostatniego etapu mieli czas do wczoraj.


Czyli pewnie pozamiatane... ale nikt by się nie pochwalił?

Tam było mało nagród. Nie wszyscy też chcą się chwalić nagrodami o dużej wartości z różnych powodów. 


Jasne, po prostu we wcześniejszych etapach zdarzyły się osoby, które podzieliły się dobrą nowiną, myślałam, że i teraz tak będzie. emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0