Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika maryjane

maryjane

#7164873 Napisano: 16.03.2024 12:03:46 w Smolar
zielonaszpilka napisał(a):

maryjane napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

maryjane napisał(a):

Tak sobie myślę jeszcze … był taki film na yt znanej wizażystki/youtuberki, która w ramach współpracy promowała tę loterię Eveline. Może to jakaś droga? Może warto napisać do niej, cokolwiek? Nie mam konkretnego pomysłu i chyba odwagi, ale podsuwam myśl…

Bedzie miala to gdzies

Początkowo z pewnością tak, ale jeśli promuje coś swoją twarzą i nazwiskiem - raczej nie chce by konsument źle to kojarzył.

Nie zabierze głosu w tej sprawie. Wiąże ją umowa z firmą. To raz. A dwa - to jest płatna współpraca. Czemu miałaby zamykać sobie źródełlko gotówki? Nawet jak zostanie zmuszona do jakiegokolwiek komentarza to usłyszysz to, co w komentarzach Eveline. Kosmetyki są pełnowartościowe. Jeśli któryś kosmetyk jest nie ok to trzeba zareklamować i BOK zaopiekuje się takim zgłoszeniem.

Ok, próbowałam emotka  smutne to. Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7164829 Napisano: 16.03.2024 00:07:07 w Smolar
majonez1992 napisał(a):

maryjane napisał(a):

Tak sobie myślę jeszcze … był taki film na yt znanej wizażystki/youtuberki, która w ramach współpracy promowała tę loterię Eveline. Może to jakaś droga? Może warto napisać do niej, cokolwiek? Nie mam konkretnego pomysłu i chyba odwagi, ale podsuwam myśl…

Bedzie miala to gdzies

Początkowo z pewnością tak, ale jeśli promuje coś swoją twarzą i nazwiskiem - raczej nie chce by konsument źle to kojarzył. Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7164822 Napisano: 15.03.2024 23:26:59 w Smolar
Chętnie podeślę link, jeśli ktoś podejmie się zadania. Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7164821 Napisano: 15.03.2024 23:26:21 w Smolar
Tak sobie myślę jeszcze … był taki film na yt znanej wizażystki/youtuberki, która w ramach współpracy promowała tę loterię Eveline. Może to jakaś droga? Może warto napisać do niej, cokolwiek? Nie mam konkretnego pomysłu i chyba odwagi, ale podsuwam myśl… Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7164671 Napisano: 15.03.2024 13:18:33 w Smolar
Etatowi, nieetatowi - czy my wiemy co się stało z głównymi z loterii Eveline? Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7164612 Napisano: 15.03.2024 12:16:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku, dlaczego? Dlaczego nie mogę śmigać z uśmiechem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7163567 Napisano: 10.03.2024 22:53:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

Zgodnie z regulaminem, po trzech dniach powinnaś dostać na maila formularz laureata, ale raczej nie wyślą go, więc napisz sama na kontakt@nutella.pl

Dziękuję za pomoc !!!! Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7163564 Napisano: 10.03.2024 22:28:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał w nutelli i nie przekierowało go do formularza zwycięzcy? Co w takiej sytuacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7163471 Napisano: 10.03.2024 07:26:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Co to była za noc! Zestaw kosmetyków z loterii Tołpy w Superpharm i… blender od Nutelli emotka Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7163093 Napisano: 07.03.2024 15:02:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

maryjane napisał(a):

Właśnie sobie uświadomiłam, że na konkurs Udane Pranie, który promował marki Persil, E, Silan, Perwoll, ja napisałam zgłoszenie o Woolite……… kill me now.

Czyli trochę takie pranie mózgu jury zrobiłaś. A jak im się lampka zapali i a nóż zastanowią się "kurde, czy tam Woolite w promocyjnych też był?" to w sumie wyjdzie Udane Pranie z tegoemotka

Jak wygrasz to daj znac emotka

Jak coś to się nie udało emotka Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7162733 Napisano: 05.03.2024 17:09:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

[quote=
maryjane]

samdej napisał(a):

maryjane napisał(a):

Właśnie sobie uświadomiłam, że na konkurs Udane Pranie, który promował marki Persil, E, Silan, Perwoll, ja napisałam zgłoszenie o Woolite……… kill me now.

Czyli trochę takie pranie mózgu jury zrobiłaś. A jak im się lampka zapali i a nóż zastanowią się "kurde, czy tam Woolite w promocyjnych też był?" to w sumie wyjdzie Udane Pranie z tegoemotka

Jak wygrasz to daj znac emotka

Myślę, że to kompromitacja level hard, nawet nie czekam już na wyniki emotka

Ja bym nie tracił całej nadziei. Oni tam chyba nie zawsze czytają nasze wszystkie zgłoszenia, czasem czytają wybiórczo a czasem jest losowanie emotka Dziękuję emotka  postaram się zaczerpnąć trochę optymizmu od Ciebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7162567 Napisano: 04.03.2024 20:22:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

maryjane napisał(a):

Właśnie sobie uświadomiłam, że na konkurs Udane Pranie, który promował marki Persil, E, Silan, Perwoll, ja napisałam zgłoszenie o Woolite……… kill me now.

Czyli trochę takie pranie mózgu jury zrobiłaś. A jak im się lampka zapali i a nóż zastanowią się "kurde, czy tam Woolite w promocyjnych też był?" to w sumie wyjdzie Udane Pranie z tegoemotka

Jak wygrasz to daj znac emotka

Myślę, że to kompromitacja level hard, nawet nie czekam już na wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7162548 Napisano: 04.03.2024 17:45:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Właśnie sobie uświadomiłam, że na konkurs Udane Pranie, który promował marki Persil, E, Silan, Perwoll, ja napisałam zgłoszenie o Woolite……… kill me now. Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7161665 Napisano: 28.02.2024 16:31:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Albedo jest mi tak okropnie przykro! To były moje najlepsze zgłoszenia w ostatnim czasie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7161395 Napisano: 27.02.2024 10:55:53 w moje dzisiejsze wygrane :)

maryjane

#7160904 Napisano: 24.02.2024 09:04:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

maryjane napisał(a):

Czy Fortis w konkursach opisowych ma jakieś konkretne upodobania? Czy raczej „loteria” ? Mógłby ktoś doświadczony się wypowiedzieć  emotka  ?

Ja niedoświadczony, więc mam nadzieje że nie wzgardzisz moją odpowiedzią emotka
Ja tylko raz w Fortis wygrałem, bo choćby się bardzo chciało to nie da się wygrać więcej bez brania udziału w konkursach emotka
Konkurs to "Bądź piękna jesienią z BIC" a odpowiedź napisałem prozą - jak zawsze.
Jednak, to nie sposób wyrażania myśli stał się kluczem lecz jak sądzę, zaskakujący przekaz - zanim odpowiedziałem na pytanie, zrobiłem z nim logiczne salto. 
Być może jest to coś oczywistego, a być może jest to jakiś klucz do Fortisa, który otworzy chociażby najmniejszy zamek, w najmniejszych drzwiach, za którymi kryją się nagrody. Nie wiem. Sprawdzę przy następnej okazji. emotka

Brzmi intrygująco, może mnie zainspirujesz! Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

maryjane

#7160896 Napisano: 24.02.2024 01:42:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Fortis w konkursach opisowych ma jakieś konkretne upodobania? Czy raczej „loteria” ? Mógłby ktoś doświadczony się wypowiedzieć  emotka  ? Wyświetl w wątku >>
0 0

maryjane

#7160319 Napisano: 21.02.2024 11:00:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pomyśleć, że ja się wczoraj złościłam, że nie wpadł żaden voucher do rossmanna… a na mnie po prostu czekał ten o wartości 50zł emotka  konkurs everydayme. Wyświetl w wątku >>

maryjane

#7159961 Napisano: 19.02.2024 15:47:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurza stopa!!! Ileż ja wysłałam zgłoszeń kinder i kubusia!!!! I cisza taka jak makiem zasiał…. Wyświetl w wątku >>
1 ptaszyna 0

maryjane

#7158438 Napisano: 09.02.2024 17:10:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mail o garnkach i zestawie produktów Heinz!!! emotka Wyświetl w wątku >>