Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Konkursowaona

Konkursowaona

#7136015 Napisano: 03.11.2023 14:49:56 w Czy informują/ informowali?
antylopia napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

antylopia napisał(a):

czy informowali już zwycięzców z VII etapu konkursu Tołpa w Hebe?

Na stronie konkursowej widnieje już imię zwycięzcy roweru. Czyli siódma osoba już jest.

Dziekii za odp. Na stoni3 laureaci smolar tez juz sa podpiete wyniki emotka

A kosmetyki z 7ego etapu są juz na stronie, czy tylko osoba ktora wygrała rower? I informowali już sms? Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7123933 Napisano: 15.09.2023 15:20:48 w Czy informują/ informowali?
team2sis napisał(a):

Co z wynikami kotlina? Chyba do dziś mają czas co nie? 🙂

U mojej znajomej email o wygranej kasie o 15:04. Ciekawe czy wszystko już poszło Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7122308 Napisano: 08.09.2023 15:43:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yazpik napisał(a):

Uwaga, formularz w Albedo działa - Fa/Schauma, itp. emotka

O nieee, chciałam sprawdzić, wchodze w screena swojego zgłoszenia, zeby przepisać nr paragonu, a tam się okazuje, ze wkradła mi się jakaś kreska na końcu:( wiec pewnie odrzucili zgłoszenie Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7106680 Napisano: 06.07.2023 19:46:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Konkursowaona napisał(a):

Mam pytanie (jeśli glupie to wybaczcieemotka ), na konkurs smolara, ten z groszka i abc, o planach na wakacje. Czy trzeba tam robić lokowanie produktu? W końcu lista produktów jest długa... więc chyba nie?

Przed wzięciem udziału w konkursie należy przeczytać regulamin!

"Rozwiązanie Zadania konkursowego nie może zawierać wizerunku innych osób/osób trzecich, treści sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami, a w szczególności nie może:

• promować jakichkolwiek produktów lub usług (za wyjątkiem produktów marek Groszek lub ABC lub Euro Sklep);
"

Czytałam. Wiadomo, że innych promować nie wolno. Po prostu wiem, ze już były podobne konkursy u Smolara i zastanawiałam się, czy wygrywały zgłoszenia np. bez produktu. Ja przy poprzednim konkursie dałam na zdjęcie 3 produkty z marek z listy i nic nie wygrałam, ale dałam tylko jedno zgłoszenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7106674 Napisano: 06.07.2023 19:17:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie (jeśli glupie to wybaczcieemotka ), na konkurs smolara, ten z groszka i abc, o planach na wakacje. Czy trzeba tam robić lokowanie produktu? W końcu lista produktów jest długa... więc chyba nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

Konkursowaona

#7101229 Napisano: 16.06.2023 13:26:30 w Czy informują/ informowali?
escada napisał(a):

czy z Poltino rozesłali maile z informacją o wygranej? bo lista wisi, ale jeszcze mają być maile

Raczej jeszcze nie, chyba widzę siebie na liscie i maila brak Wyświetl w wątku >>
1 escada 0

Konkursowaona

Konkursowaona

#7100961 Napisano: 15.06.2023 15:58:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z poltino sa wyniki na stronie, ktos dostał już emaila? Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7100533 Napisano: 14.06.2023 16:23:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dawno nie włożyłam tak wiele czasu i starań w prace konkursowe co przez ostatni miesiąc, a tu same porażki:( dobra passo przyjdź w końcu do mnie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7097750 Napisano: 02.06.2023 20:44:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
Igoosia90 napisał(a):

Wow ale szok- voucher 400zł na Prezent Marzeń. Wygrałam skok ze spadochronem w konkursie 0 przeciwwskazań Lidla. Przyszedł voucher, zadowolona jestem, a dziś taka niespodzianka w skrzynce mailowej:
"voucher, który przesłaliśmy w poprzedniej korespondencji jest na wybraną atrakcję, ale prezentuje trochę niższą wartość niż nagroda jaką zakładaliśmy przekazać.

W związku z tym, w ramach uzupełnienia, dosyłamy dodatkowy voucher wartościowy do portalu prezentmarzen.com, który można wykorzystać w dowolny sposób." emotka

Też dostałam to wyrównanie:) Wyświetl w wątku >>

Konkursowaona

#7097613 Napisano: 02.06.2023 13:19:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Klawiatura z konkursu gamingowego Black (wyniki na stronie) Wyświetl w wątku >>

Konkursowaona

#7097556 Napisano: 02.06.2023 12:00:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

W wynikach Rodowitej tylko 40 bonów? Można mieć jeszcze nadzieję?
https://konkurs-rodowita.pl/

Ja wygrałam (miałam email i telefon) a nie ma mnie na liście. Chyba po prostu lista nie uzupełniona, ale raczej wszyscy poinformowani Wyświetl w wątku >>

Konkursowaona

#7097270 Napisano: 01.06.2023 13:06:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

andii napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Yoko napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w konkursie Whiskas: Wysłaliście zdjęcie z czy bez produktu Whiskas? W formularzu i regulaminie te informacje się chyba rozmijają.emotka

Z produktem, w 2 etapie. 
I jest fontanna, czyli najgorsza nagroda według regulaminu.

I faktycznie się delektuje na zdjęciu?  Bo mój niechce zapozowac 🤣

Udało się ją uchwycić z idealnie wystawionym językiem jak się oblizuje. Bo żeby w ogóle chciała pozować, musiałam ją karmić smaczkami emotka
Tylko, że ona jest czarna jak smoła, cała. I przez to mało fotogeniczna. Tylko widać oczka, różowy jęzor i wielką, czarną kulę  (nie zrzuciła jeszcze zimowego zapasu - choć co ja się oszukuje - ten kot jest tak leniwy, że nawet latem będzie tak gruba) emotka

Moja też cała czarna, w dodatku nie lubi smaczków, prawie nic nie lubi jeść prócz swojej jednej karmy i nie ma czym jej przekupić, będzie tylko zabijać pogardliwym wzrokiem na zdjęciu, już widzę jak to pięknie wyjdzie 😁 Wyświetl w wątku >>

Konkursowaona

#7097113 Napisano: 31.05.2023 22:02:16 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam za 850
Weekendowy pobyt w hotelu Glamour kilka km pod poznaniem. Voucher do zrealizowania na stronie prezentmarzeń.com. wartośc 1350zł  Pobyt dla 2 osób, 2 noclegi w pokoju superior z wyżywieniem: 2 śniadania i 2 kolacje oraz seans w saunie, relaks w pokoju wypoczynkowym i masaż twarzy dla 2 osóbHotel Glamour ul. Rynkowa Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7097106 Napisano: 31.05.2023 21:46:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rodowita bon, email przed chwilą (po 21) Wyświetl w wątku >>

Konkursowaona

#7097038 Napisano: 31.05.2023 18:50:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z Rodowitej w Dino to chodzi o zdjecie/film w kuchni i przygotowanego dania? Troche tak nie do końca jestem pewna, czy dobrze rozumiem temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7097037 Napisano: 31.05.2023 18:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z Rodowitej w Dino to chodzi o zdjecie/film w kuchni i przygotowanego dania? Troche tak nie do końca jestem pewna, czy dobrze rozumiem temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7096227 Napisano: 28.05.2023 12:36:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

czy ta adnotacja, że filmy i zdjęcia nie mają nic wspólnego z wyborem laureatów zawsze tu była? 🙄 Mam w swoich notatkach zapisane, żeby zmontować film na ten konkurs. 😑

Mam wrażenie, ze została dodana później aczkolwiek nie mam pewności… 

w każdym razie zrobiłam super zdjęcie i jak weszłam je dodać to się lekko zdziwiłam. nie pamietam aby był wcześniej ten zapis


Przecież to idiotyczne. Po co robić opcję dodawania zdjęć i filmów, skoro nie będą brały udziału w konkursie. 
Ja jestem na 99.9% pewna, że w pierwotnej wersji zadanie brzmiało "POKAŻ jak wyciskacz więcej z życia".

Ja miałam robić zdjęcie na ten konkurs i też nie widziałam tego zapisu. Raczej go tam nie było, bo zawsze czytam dokładnie Wyświetl w wątku >>
0 0

Konkursowaona

#7095779 Napisano: 25.05.2023 16:24:26 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

Rodowita aldi dzwonią jeszcze? Ktoś dostał słuchawki ?

Tak, telefon niedawno Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0