Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mama_91

mama_91

#7143433 Napisano: 30.11.2023 12:03:59 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam nową lodówkę kosmetyczną Nacomi. 
Cena: 600zł 

Lodówka ma przepiękny design, jest wyjątkowo pojemna i praktycznie zaprojektowana. Idealna na prezent zarówno dla kogoś, jak i dla siebie emotka  

Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7141428 Napisano: 22.11.2023 13:24:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Czy są tu osoby, które wygrały kosmetyki Tołpa w konkursie Hebe? Czy zweryfikowali Wam paragony? U mnie i u męża cisza, a wygraliśmy w dwóch różnych etapach. Zastanawiam się czy mają obsuwę, czy coś z moimi paragonami nie tak emotka

tak dziś..

Dzięki, to czekam. A nie orientujesz się, czy jakby było coś nie tak, to dostanę info? Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7141422 Napisano: 22.11.2023 13:14:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy są tu osoby, które wygrały kosmetyki Tołpa w konkursie Hebe? Czy zweryfikowali Wam paragony? U mnie i u męża cisza, a wygraliśmy w dwóch różnych etapach. Zastanawiam się czy mają obsuwę, czy coś z moimi paragonami nie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7141421 Napisano: 22.11.2023 13:14:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy są tu osoby, które wygrały kosmetyki Tołpa w konkursie Hebe? Czy zweryfikowali Wam paragony? U mnie i u męża cisza, a wygraliśmy w dwóch różnych etapach. Zastanawiam się czy mają obsuwę, czy coś z moimi paragonami nie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7141414 Napisano: 22.11.2023 13:09:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sprzed kilku dni - Lodówka Nacomi i zestaw gadżetów Cechini Muszyna. Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7141055 Napisano: 21.11.2023 13:42:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

rufus napisał(a):

malwina2006 napisał(a):

Gdyby kogoś interesowało: zgłoszenie M&M’s biedronka dodane przed chwilą miało numer 1447.

Szanse maleja emotka

Ok. godz 19 było o 100 mniej  emotka

Moje zgłoszenie przed momentem dodane 1532. Duża konkurencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7141054 Napisano: 21.11.2023 13:42:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

rufus napisał(a):

malwina2006 napisał(a):

Gdyby kogoś interesowało: zgłoszenie M&M’s biedronka dodane przed chwilą miało numer 1447.

Szanse maleja emotka

Ok. godz 19 było o 100 mniej  emotka

Moje zgłoszenie przed momentem dodane 1532. Duża konkurencja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7136673 Napisano: 06.11.2023 17:26:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

olivkap napisał(a):

Z którego etapu informowała dzisiaj Tołpa?

podpinam się pod pytanie...


Wydaje mi się, że z przedostatniego, mają tygodniową obsuwę. Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7136558 Napisano: 06.11.2023 13:58:38 w moje dzisiejsze wygrane :)

mama_91

#7133913 Napisano: 25.10.2023 16:54:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
U męża kosmetyki Tołpa, u mnie zestaw Carpatree z Nacomi & Hebe emotka Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7128379 Napisano: 04.10.2023 10:13:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bransoletka BIC z Rossmana emotka Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7113560 Napisano: 02.08.2023 11:48:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kujawski zestaw garnków, u mamy oleje emotka Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7113545 Napisano: 02.08.2023 11:09:40 w SZUKAM....
Szukam konkursu, w którym trzeba kupić kosmetyki - zarówno kolorowe, jak i do pielęgnacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7109447 Napisano: 17.07.2023 15:49:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Nie mam na ten moment ani jednego paragonu do wysłania, żadnego wierszyka do wymyślenia, rymowanki , zdjęcia czy filmiku, po prostu nic, moja kopertkw w której zawsze czekają paragony do wysłania jest pusta , są wakacje a tak mało wakacyjnych konkursów mam wrażenie,nie mam co robić, jest niedziela czyli moj dzień na wysyłanie zgłoszeń a ja nie mam co ze sobą zrobić , mam nadzieje ze niedługo pojawi się prawdziwy wysyp konkursów…

Mam te same odczucia, pamietam jak rok temu o tej porze non stop biegałam robić zdjęcia konkursowe, miałam listę jak je robić po kolei a teraz pusto.

Kurczę, serio macie takie odczucia? Zazdroszczę kreatywności! emotka  Mi wystarczy kilka konkursów na raz, inaczej nie mogę się skupić na niczym porządnie i ostatecznie wszystko robię byle jak emotka  Więc teraz już wybieram konkursy, które mnie najbardziej interesują. Ale oczywiście trzymam kciuki za jeszcze większą ilość konkursów, w końcu konkursów nigdy dość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7109446 Napisano: 17.07.2023 15:49:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

Nie mam na ten moment ani jednego paragonu do wysłania, żadnego wierszyka do wymyślenia, rymowanki , zdjęcia czy filmiku, po prostu nic, moja kopertkw w której zawsze czekają paragony do wysłania jest pusta , są wakacje a tak mało wakacyjnych konkursów mam wrażenie,nie mam co robić, jest niedziela czyli moj dzień na wysyłanie zgłoszeń a ja nie mam co ze sobą zrobić , mam nadzieje ze niedługo pojawi się prawdziwy wysyp konkursów…

Mam te same odczucia, pamietam jak rok temu o tej porze non stop biegałam robić zdjęcia konkursowe, miałam listę jak je robić po kolei a teraz pusto.

Kurczę, serio macie takie odczucia? Zazdroszczę kreatywności! emotka  Mi wystarczy kilka konkursów na raz, inaczej nie mogę się skupić na niczym porządnie i ostatecznie wszystko robię byle jak emotka  Więc teraz już wybieram konkursy, które mnie najbardziej interesują. Ale oczywiście trzymam kciuki za jeszcze większą ilość konkursów, w końcu konkursów nigdy dość emotka Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

mama_91

#7108562 Napisano: 13.07.2023 20:20:08 w Czy informują/ informowali?
zielonaszpilka napisał(a):

monisss napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

monisss napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Uwaga, się dzieje emotka  proszą o wiadomości pod poszczególnymi filmikami emotka  Obstawiacie, że lecą od auta i wycieczek czy zestawów?

Kawa

Teraz już usuwają swoje komentarze z prośbą o kontakt, chyba po to, żeby dalej twierdzić, że zwycięzcy muszą wyrazić zgodę na publikację. Może ktoś im wytknął niekonsekwencję? Zwłaszcza, że regulamin mówi o kontakcie mailowym ze zwycięzcami. To co teraz robią to szopka, żeby pokazać, że nagrody rozdali. Strasznie się motają, myślę że jest im teraz bardzo gorąco emotka  No nic, mam nadzieję, że chociaż te kawy dostaniecie i będą to jakieś sensowne ilości.

No..A najlepsze, że ja wyraziłam zgodę!

Obawiam się, że w takim razie będziesz jedyną osobą na liście zwycięzców, bo inni, a już laureaci nagród głównych na pewno, zgody nie wyrazili emotka

Mnie się pytali o zgodę emotka  Przy wiadomości z informacją o zapasie kaw. Ciekawa jestem jak to rozwiążą. Podadzą pewnie tylko tych kilka nazwisk, które teoretycznie wygrały zapas kawy. Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7108552 Napisano: 13.07.2023 19:57:00 w Czy informują/ informowali?
sesyjnie1 napisał(a):

Czyli „ główne rozdali „ 

a ochłapy kawy dadzą pod publikę. Hihi 

smacznej kawusi emotka

Mam wątpliwości, czy dojdzie emotka  Zwłaszcza, że niektórzy się skarżyli, że swoich zamówień nie dostali, a zamawiali jeszcze w trakcie trwania konkursu. Także nie napalam się emotka Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7108550 Napisano: 13.07.2023 19:55:25 w Czy informują/ informowali?
monisss napisał(a):

Jaja... teraz Kraftowa wstawia pod zgloszeniem info prosimy o wiadomość prywatnq

Nagród z zapasem kawy miało być 30, a komentarzy jest zaledwie kilka... Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

mama_91

#7108547 Napisano: 13.07.2023 19:54:17 w Czy informują/ informowali?
mama_91 napisał(a):

mama_91 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Uwaga, się dzieje emotka  proszą o wiadomości pod poszczególnymi filmikami emotka  Obstawiacie, że lecą od auta i wycieczek czy zestawów?

Czyli listy laureatów nie będzie, ale komentują posty tych co wygrali? emotka
Obstawiam same zestawy. W końcu główne "już poinformowane" emotka

Skomentowali też moje zgłoszenie, napisałam do nich. Dam znać jak sytuacja się potoczy emotka

Ok, mam:
Witamy, Z miłą chęcią chcielibyśmy poinformować, iż została Pani jedną z laureatek w konkursie.
Nagroda to roczny zapas kawy, jest nam niezmiernie miło.
Gratulujemy !
W celu potwierdzenia odbioru nagrody prosimy o odpowiedź na wiadomość.

"Tak, prosimy o wysłanie danych, co miesiąc na te dane będziemy wysyłać darmową paczkę z kawą"

No cóż, ciekawa jestem czy doczekam się przynajmniej jednej paczki emotka Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7108543 Napisano: 13.07.2023 19:50:40 w Czy informują/ informowali?
mama_91 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Uwaga, się dzieje emotka  proszą o wiadomości pod poszczególnymi filmikami emotka  Obstawiacie, że lecą od auta i wycieczek czy zestawów?

Czyli listy laureatów nie będzie, ale komentują posty tych co wygrali? emotka
Obstawiam same zestawy. W końcu główne "już poinformowane" emotka

Skomentowali też moje zgłoszenie, napisałam do nich. Dam znać jak sytuacja się potoczy emotka

Ok, mam:
Witamy, Z miłą chęcią chcielibyśmy poinformować, iż została Pani jedną z laureatek w konkursie.
Nagroda to roczny zapas kawy, jest nam niezmiernie miło.
Gratulujemy !
W celu potwierdzenia odbioru nagrody prosimy o odpowiedź na wiadomość. Wyświetl w wątku >>