Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika mama_91

mama_91

#7108542 Napisano: 13.07.2023 19:49:00 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Uwaga, się dzieje emotka  proszą o wiadomości pod poszczególnymi filmikami emotka  Obstawiacie, że lecą od auta i wycieczek czy zestawów?

Czyli listy laureatów nie będzie, ale komentują posty tych co wygrali? emotka
Obstawiam same zestawy. W końcu główne "już poinformowane" emotka

Skomentowali też moje zgłoszenie, napisałam do nich. Dam znać jak sytuacja się potoczy emotka Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7108523 Napisano: 13.07.2023 19:17:08 w Czy informują/ informowali?
zielonaszpilka napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Flowerpower napisał(a):

faworek napisał(a):

Flowerpower napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Flowerpower napisał(a):

Czy dostał ktoś MEiL/telefon od Manufaktura Kraftowa?

Myślisz, że będzie jakiekolwiek info?

Zaczynam się zastanawiać o co chodzi z tych ich wpisami. ;/

mi zaczyna śmierdzieć tym, że Manufaktura coś ściemnia z przyznaniem nagród. Obym się myliła.

Nie tylko Ty masz takie przeczucia


i ja i ja 

„ człowiek niby wiedział a jednak się łudził „🤣🤣

Ja im jeszcze daję szansę, chociaż sama odrzuciłam ten konkurs, przez duże wątpliwości, co do jego uczciwości. Widzę, że komentarzy pod postem jest 181, część to jakieś słowne przepychanki i pytania o konkurs, więc zakładam, że zgłoszeń jest mniej, a nagród aż 39. Dużo konkursowych nazwisk, więc przynajmniej część nagród powinna wpaść na forum.

No właśnie, nagród jest całkiem sporo, jak na stosunkowo niedużą ilość zgłoszeń. Nie widzę, żeby się ktoś czymkolwiek chwalił gdziekolwiek. Jeśli to ściema, to mega słaba PR-owa akcja. I faktycznie nie widzę komentarzy, żeby ktoś pisał, że nie wygrał. Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7108417 Napisano: 13.07.2023 15:13:49 w Czy informują/ informowali?
faworek napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Flowerpower napisał(a):

Czy dostał ktoś MEiL/telefon od Manufaktura Kraftowa?

U mnie cisza. Konkurencja jest ogromna, więc cieszyłabym się z wszystkiego emotka  Ale trochę nie rozumiem ich odpowiedzi, że nie wszyscy wyrazili zgodę na publikację swoich danych osobowych. Tak jak by się już ze zwycięzcami kontaktowali wcześniej.

u mnie też cisza. I też uważam, że jakoś dziwnie to sformułowali. Człowiek się łudzi emotka

No dokładnie, nie wiadomo czy jeszcze na coś liczyć, czy już po ptakach emotka Wyświetl w wątku >>
2 faworek, Shifo 0

mama_91

#7108410 Napisano: 13.07.2023 14:59:19 w Czy informują/ informowali?
Flowerpower napisał(a):

Czy dostał ktoś MEiL/telefon od Manufaktura Kraftowa?

U mnie cisza. Konkurencja jest ogromna, więc cieszyłabym się z wszystkiego emotka  Ale trochę nie rozumiem ich odpowiedzi, że nie wszyscy wyrazili zgodę na publikację swoich danych osobowych. Tak jak by się już ze zwycięzcami kontaktowali wcześniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7108312 Napisano: 13.07.2023 12:04:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Sprzed paru dni - główna w konkursie 'Wakacje marzeń z Gulliverem', 10 tys na wakacje.pl - dochodzę do siebie... :P Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7106136 Napisano: 04.07.2023 19:17:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
I 100zł do wykorzystana w sklepie Dobrej Kalorii emotka  Miło emotka Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7106128 Napisano: 04.07.2023 18:52:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety na Kazimiernikejszyn z konkursu Kumali. W końcu jakaś wygrana po suszy emotka Do odsprzedania emotka Wyświetl w wątku >>

mama_91

#7104601 Napisano: 29.06.2023 14:44:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przyszłam się tu tylko pożalić... Oby lipiec był lepszy! emotka Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

mama_91

#7104126 Napisano: 28.06.2023 10:02:55 w Czy informują/ informowali?
case napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mama_91 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Czy wiecie coś więcej na temat konkursu Andros? Tylko jedna osoba się pochwaliła, a nagród było sporo 😅


13 to sporo? Mnie to tylko zastanawia czy rzeczywiście patrzyli tylko na tekst czy jednak wygrały filmy i zdjęcia.




Faktycznie, wydawało mi się, że więcej było tych drzewek 😅 Sądziłam, że zrobiłam fajny filmik i że chociaż na drzewko się załapię 😜 No ale nic, trzeba próbować dalej. Szkoda, że nie wszyscy organizatorzy pokazują jakie zgłoszenia wygrały, tak z czystej ciekawości emotka

To cudowne, że organizatorzy przestali publikować nagrodzone zgłoszenia. Dzięki temu mocno ograniczyli możliwości wszelkiej maści plagiatorom i "inspiratorom".

To po pierwsze. Po drugie, wszelkiej maści pyskaczom "A MOJE BYŁO LEBRZE I CZEMU NIE WYGRAŁĘ??!!??"

Hah, pieniacze są najlepsi, czasem jest się z czego pośmiać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7104123 Napisano: 28.06.2023 10:02:00 w Czy informują/ informowali?
TurboMike napisał(a):

Znając życie pewnie wybrali bardziej filmy bo to zawsze bardziej cieszy oko emotka  Kupiłem kilka soków i potem się skumałem że można poza tekstem montować cuda wianki a ja w tym za dobry nie jestem i puściłem chyba tylko dwa teksty emotka  Więc kilka paragonów się zmarnowało, ale przynajmniej soki dobre emotka
Więc jeśli ktoś się już pochwalił (chyba drzewkiem jak dobrze pamiętam) to już po emocjach raczej chociaż czas mają bardzo długi na finalne info (bodajże do końca lipca)

Przykro mi, że paragony Ci się zmarnowały, choć soki faktycznie smaczne emotka  Te konkursy na "wszystko", na filmiki, zdjęcia i tekst są trochę niesprawiedliwe, bo jednak zazwyczaj filmy czy zdjęcia mają przewagę nad tekstem pisanym. Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

mama_91

#7104121 Napisano: 28.06.2023 10:00:08 w Czy informują/ informowali?
zielonaszpilka napisał(a):

mama_91 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Czy wiecie coś więcej na temat konkursu Andros? Tylko jedna osoba się pochwaliła, a nagród było sporo 😅


13 to sporo? Mnie to tylko zastanawia czy rzeczywiście patrzyli tylko na tekst czy jednak wygrały filmy i zdjęcia.




Faktycznie, wydawało mi się, że więcej było tych drzewek 😅 Sądziłam, że zrobiłam fajny filmik i że chociaż na drzewko się załapię 😜 No ale nic, trzeba próbować dalej. Szkoda, że nie wszyscy organizatorzy pokazują jakie zgłoszenia wygrały, tak z czystej ciekawości emotka

To cudowne, że organizatorzy przestali publikować nagrodzone zgłoszenia. Dzięki temu mocno ograniczyli możliwości wszelkiej maści plagiatorom i "inspiratorom".

No tak, nie myślałam o tym pod tym kątem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7104081 Napisano: 27.06.2023 23:36:30 w Czy informują/ informowali?
8igora9 napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Czy wiecie coś więcej na temat konkursu Andros? Tylko jedna osoba się pochwaliła, a nagród było sporo 😅


13 to sporo? Mnie to tylko zastanawia czy rzeczywiście patrzyli tylko na tekst czy jednak wygrały filmy i zdjęcia.




Faktycznie, wydawało mi się, że więcej było tych drzewek 😅 Sądziłam, że zrobiłam fajny filmik i że chociaż na drzewko się załapię 😜 No ale nic, trzeba próbować dalej. Szkoda, że nie wszyscy organizatorzy pokazują jakie zgłoszenia wygrały, tak z czystej ciekawości emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7104056 Napisano: 27.06.2023 21:08:52 w Czy informują/ informowali?
Czy wiecie coś więcej na temat konkursu Andros? Tylko jedna osoba się pochwaliła, a nagród było sporo 😅 Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7100419 Napisano: 14.06.2023 13:57:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mellowfruit napisał(a):

Romet pogardził, a tak się postarałam z filmikiem emotka  Wątku zadziałaj!

Przykro mi, znam ten ból emotka Najgorzej jak się człowiek postara, napali, a tu nic z tego... :p Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7099435 Napisano: 10.06.2023 12:22:39 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher do SPA Ireny Eris. Voucher ma wartość 4300zł, sprzedam za 3500zł. 

Voucher upoważnia 2 osoby do dwudniowego (dwie noce) pobytu w dowolnym Hotelu SPA IRENY ERIS w pokoju Standard obejmującego:
- całodzienne wyżywienie dla dwóch osób,
- 3 zabiegi SPA dla każdej z osób: (1 x Zabieg firmowy na twarz dopasowany po diagnozie do potrzeb skóry, 1 x Complete Hand Regeneration – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie, 1 x Dotyk Ciepła – masaż szyi, ramion i pleców).

Ważny do 31.03.2024r 

Byłam dwa razy u Ireny Eris i bardzo polecam! emotka

Na priv mogę wysłać więcej zdjęć emotka  

Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7099432 Napisano: 10.06.2023 12:19:25 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher do YASUMI w Warszawie. Voucher ma wartość 300zł, sprzedam za 200zł + koszty wysyłki. Ważny do 30.05.2024.

Na priv mogę wysłać więcej zdjęć z widoczną kwotą i datą ważności emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7093081 Napisano: 13.05.2023 09:54:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
- Wymienię voucher do Katalogmarzeń.pl o wartości 1000zł na voucher do Slowhopa o podobnej wartości emotka  
- Wymienię lub sprzedam voucher do Yasumi w Warszawie o wartości 300zł. Wymienię na inny bon, lub mogę sprzedać w cenie 200zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7092786 Napisano: 11.05.2023 18:26:59 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam lub wymienię voucher do YASUMI w Warszawie o wartości 300zł. Sprzedam za 200zł, lub wymienię na inny voucher o podobnej wartości. Voucher ważny do maja 2024 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7088879 Napisano: 18.04.2023 22:12:11 w Wygrane na wymianę/sprzedaż


Wymienię na Iphone'a lub sprzedam voucher do SPA IRENY ERIS
. Voucher ma wartość 4300 zł.

Voucher upoważnia 2 osoby do dwudniowego pobytu w dowolnym Hotelu SPA IRENY ERIS w pokoju Standard obejmującego: całodzienne wyżywienie oraz 3 zabiegi SPA (1 x Zabieg firmowy na twarz dopasowany po diagnozie do potrzeb skóry, 1 x Complete Hand Regeneration – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie, 1 x Dotyk Ciepła – masaż szyi, ramion i pleców) dla każdej z dwóch osób w trakcie pobytu w sieci Hoteli Dr Irena Eris. Ważny do 31.03.2024r 

Byłam dwa razy u Ireny Eris i bardzo polecam. Niestety, teraz bardziej potrzebuję telefonu, mam też utrudnione podróżowanie przy małym dziecku, dlatego chętnie dokonam wymiany lub sprzedaży emotka  

Wyświetl w wątku >>
0 0

mama_91

#7088275 Napisano: 14.04.2023 13:30:19 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Wymienię lub sprzedam voucher do SPA IRENY ERIS na Iphone'a. Voucher ma wartość 4300 zł.

Voucher upoważnia 2 osoby do dwudniowego pobytu w dowolnym Hotelu SPA IRENY ERIS w pokoju Standard obejmującego: całodzienne wyżywienie oraz 3 zabiegi SPA (1 x Zabieg firmowy na twarz dopasowany po diagnozie do potrzeb skóry, 1 x Complete Hand Regeneration – zabieg odżywczo-regenerujący na dłonie, 1 x Dotyk Ciepła – masaż szyi, ramion i pleców) dla każdej z dwóch osób w trakcie pobytu w sieci Hoteli Dr Irena Eris. Ważny do 31.03.2024r 

Wyświetl w wątku >>
0 0