Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika radziosny

radziosny

#7169955 Napisano: 15.04.2024 18:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

radziosny napisał(a):

Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj..

Chyba mialem tak samo opisane. Z c4?
Zdjecie nie przechodzi od razu bo nie wykrywa, ale za kazdym razem do tej pory po recznej weryfikacji przechodzilo.

Tak dokładnie, ręczna weryfikacja też odrzucona. Będę do skutku wysyłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7169927 Napisano: 15.04.2024 16:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uważajcie na paragony fuzetea. Miałem opis "napój fuze green" i mi odrzucili, że niby brak produktu. Wcześniej nie miałem takich jaj.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

radziosny

radziosny

#7167564 Napisano: 02.04.2024 11:02:58 w moje dzisiejsze wygrane :)

radziosny

#7167226 Napisano: 29.03.2024 15:40:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZycieToKonkurs napisał(a):

Są jakieś konkursy promocyjne, z wymogiem kupna melisy?

Przydałaby się na uspokojenie, bo właśnie dobiłem do 25 paragonów w Rexonie i dalej nic.... Próbowałem już każdą godzinę w ciągu doby, nastawiałem już nawet budzik na 2, 3, 4 i 5 w nocy, żeby wbić się w te je*aną bramkę czasową i mam dosyć, chyba się poddam...

To masz zapas na rok tych kosmetyków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7167169 Napisano: 29.03.2024 09:08:45 w Kupię...
Poszukuję odkurzacza Samsung jet 70 turbo - ma ktoś na sprzedaż ciut taniej? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7167041 Napisano: 28.03.2024 15:58:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia46 napisał(a):

Czytam regulamin loterii Heinekena i  oczom nie wierzę - trzeba posiadać kapsel i paragon 😆

No to krok naprzód.. chyba zacznę kupować to piwko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7166924 Napisano: 28.03.2024 09:42:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Jesli ktoś może się wypowiedzieć w temacie na podstawie własnych doświadczeń to z góry dziękuję. Czy myślicie, że granie w lotariach ma większe powodzenie niż granie w konkursach gdzie trzeba ułożyć jakiś tekst/hasło?
I czy w loteriach jest sens grać na jedno/dwa zgłoszenie. Grałam parę razy w loterie i nic nie trafiłam. Jak Wy gracie i jakie konkursy lubicie kreatywne czy udział w loterii gdzie nie trzeba myśleć ale za to pewnie jest większa konkurencja? Mam odczucie ze loterie to chyba są dla kogoś kto kupuje w ilościach hurtowych, a przecież i tak nie ma pewności ze go wylosują. Jakie są Wasze przemyślenia? Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Loterie zalety:
- nie trzeba nic pisać
- jak się nie ma weny, to dobra forma na odpoczynek od myślenia nad tekstami

Loterie wady:
- tak jak zauważyłaś niektórzy kupują hurtowo
- niektórzy mają dostęp do dużej ilości paragonów (kasjerzy, sprzątaczki sklepowe, klienci)
- niektórzy mają dostęp do dużej ilości kodów (całe worki na sortowniach)
- są czasem jakieś wałki z kupowaniem, zgłaszaniem i zwracaniem towaru

Tekstowe zalety:
- większe szanse, bo trzeba się troszkę wysilić
- satysfakcja z wygranej

Tekstowe wady:
- czasochłonne
- mam wrażenie, że nie zawsze dobre prace wygrywają
- chyba niektórzy organizatorzy robią selekcję prac za pomocą AI (moje przypuszczenia)
- niektórzy używają AI do pomocy w pisaniu tekstów (co przy dużej ilości zgłoszeń może przeważyć, że ktoś wygra, a nie Ty) Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7166727 Napisano: 27.03.2024 07:54:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBsebastian3 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Trudno jest coś wygrać więc strata boli. Co jakiś czas mam wpadkę i nie pomaga skupienie ,zapusywanie,sprawdzanie. Na szczęście najwyzsza u mnie to warsztaty kulinarne o wartości 700zł. Pare lat temu. Zachowałam paragon fiskalby,a powinnam niefiskalny. Po tym byłam mega czujna więc ta strata to może plus ,ze byłam mega uważna,ze nie straciłam extra autka. Ostatnio straciłam 100zł bo trzebabyło odesłac wszystkie paragony,a wygrany miałam podpiety pod inny konkurs i piniate bo byłam ślepa i nie widziałam meila.

Czemu niefiskalny? Był taki zapis w regulaminie? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7164941 Napisano: 17.03.2024 09:39:28 w Paragony na trwające konkursy
Poszukuję Twój Market i Corega Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7164856 Napisano: 16.03.2024 10:37:41 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś Twój Market lub Corega? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7164594 Napisano: 15.03.2024 11:37:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Będę śmigać bez uśmiechu.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7164536 Napisano: 15.03.2024 08:38:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pusto w skarbcu Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7164491 Napisano: 14.03.2024 19:45:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Te lakiery z Eveline to w 2010 roku to chyba po 5zl za sztukę kosztowały.. powinni to liczyć wg tamtych cen. Chyba, że wg nich taki lakier to jest jak wino, im starszy tym lepszy.. takie wina i lakiery kilkunastoletnie są w cenie. Taka myśl wieczorem się narodziła.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7164346 Napisano: 14.03.2024 07:44:05 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszę się, że wczoraj przypomniałem sobie żeby zgłosić Coliana.. teraz tylko czekać kilka miesięcy na wynik zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7164342 Napisano: 14.03.2024 05:41:05 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś Corega albo Twój Market cola? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7164110 Napisano: 13.03.2024 07:15:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Dianka26 napisał(a):

Porażka z tym Smolarem… rok temu nic u nich nie wygrałam, myślałam że to pech - jednak w tym roku odkryłam, że to nie pech, tylko czarna lista. Od stycznia grałam na nowy nr telefonu, maila i dziwnym trafem zaczęłam wygrywać.  Pierwsza wygrana to zestaw kosmetyków Eveline… aż strach pomyśleć co będą wysyłać z loterii Tołpy! Do firmy Eveline już napisałam skargę. Na szczęście są inne agencje🩷 które dbają o konkursowiczów i nie wysyłają takiego dziadostwa!

Ogolnie loteria, to loteria, a konkurs to konkurs. Nie sadze ze nowy numer ma cos wspolnego z tym, ze wygralas w loterii. Nie ma co sobie dopowiadac;) zwlaszcza ze w tej loterii bardzo latwo bylo wygrac emotka

Ogólnie chyba majonez ma rację, w loterii raczej nie ryzykowałby blokowania użytkowników, ale kto tam wie jak to jest z opisowymi.. bo np. ja nie mogę zrozumieć czemu w fortisie wygrywam, a w smolarze opisowym dawno dawno nic..

Co do afery Eveline, to trochę potraktowali ludzi jak gamoni. Pies dostaje resztki ze stołu, ale przynajmniej świeże.. a tu? Na ich miejscu szybko bym zrobił przelew 200zl na konto i przeprosił.. no chyba że chcą stracić klientów. Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7164037 Napisano: 12.03.2024 19:54:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie brałem udziału, ale trochę w szoku jestem, że takie dziadostwo zrobili.. emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7163879 Napisano: 12.03.2024 10:18:59 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś Twój Market coca-cola? Wyświetl w wątku >>
0 0