Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7096632 Napisano: 30.05.2023 15:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rafi85642513 napisał(a):

urs nuii na Facebooku ? Widział ktoś  zwycięskie prace ??? To jest śmiech na sali , nie mówię , że moje zdjęcie było lepsze ale było tyle dobrych pracochłonnych zdjęć a wygrało jakieś zdjęcie loda podniesionego do góry …. Jak myślicie czy ten konkurs jest ustawiony ? Czy może losują zdjęcia  ?

E tam.. rozumiem emocje, ale przynajmniej czasami szary konkursowicz ma szansę wygrać, bo co zrobiłbym jakby zawsze wygrywały zdjęcia powstałe w studiu fotograficznym lub z wypasionego aparatu? emotka
No chyba, że było dużo amatorskich, ale pomysłowych zdjęć to trochę lipa Wyświetl w wątku >>
2 ZetZ, mamba31 0

radziosny

#7096539 Napisano: 30.05.2023 11:07:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
witegz napisał(a):

Kinder Dzień Dziecka to info za który etap? Ten do 28.05 już?  emotka

Też jestem ciekaw, wie ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7093389 Napisano: 15.05.2023 13:35:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki za odpowiedzi.. będę musiał przełknąć jakoś tę porażkę.. mam nauczkę, żeby się nie napalać na wygrane za bardzo. Wyświetl w wątku >>
1 @gnieszk@ 0

radziosny

#7093383 Napisano: 15.05.2023 13:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

radziosny napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Dziwna sprawa. Zrób screen i napisz do sponsora. 
Ja bym nie odpuściła skoro są wyniki oficjalne plus mail o nagrodzie.

Nie no, maila o nagrodzie nie było.

A masz jakieś wyjątkowo nietypowe imię?

Jakoś może bardzo popularne nie jest, ale też nie bardzo rzadkie.

maverick napisał(a):

radziosny napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Dziwna sprawa. Zrób screen i napisz do sponsora. 
Ja bym nie odpuściła skoro są wyniki oficjalne plus mail o nagrodzie.

Nie no, maila o nagrodzie nie było.

Wyluzuj, ja i moja żona to np w Lay's "wygrywamy" w każdym etapie, nawet jak nie gramy emotka
Nasze inicjały wygrywają, napisali, że to nie TY, to tak jest - zamiast się rozczulać bierz kolejny paragon, następny konkurs i ślj zgłoszenia, powodzenia! emotka
Mało tego, nawet w blikomani jak wygrał XXX.Z w dniu 01.05 i też wtedy sprawdziłem, płaciłem blikiem, to wiem, że to nie ja, choć też jestem XXX.Z emotka

No co zrobię.. muszę chyba przyjąć tę porażkę, ale wolałem napisać jakby się okazało, że więcej takich osob jest czy coś.. W chipsach to też trochę inaczej, bo jednak statystycznie pewnie więcej osób zgłasza. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7093380 Napisano: 15.05.2023 13:20:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Dziwna sprawa. Zrób screen i napisz do sponsora. 
Ja bym nie odpuściła skoro są wyniki oficjalne plus mail o nagrodzie.

Nie no, maila o nagrodzie nie było. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7093377 Napisano: 15.05.2023 13:15:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

slomkab napisał(a):

radziosny napisał(a):

Organizator Serów z Goliszewa napisał mi, że to nie ja jestem laureatem, mimo, że tego dnia były moje inicjały. Jakiego pecha trzeba mieć żeby taka sytuacja się wydarzyła? Trochę nie dowierzam w zaistniałą sytuację, ale wprost mi napisali, że to nie ja. Przez cały konkurs nie było nikogo nawet o takim samym imieniu, a tu nagle Imię + litera nazwiska + dobra praca z pomysłem i akurat znalazł się inny uczestnik.. Jakby jeszcze każdy miał tak łatwo dostępne te sery jak np. piwo, czy colę czy chipsy to jeszcze bym zrozumiał. Dziwna sytuacja..

U mnie było to samo emotka

A w wynikach na stronie są Wasze inicjały?

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7093372 Napisano: 15.05.2023 13:11:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

radziosny napisał(a):

Organizator Serów z Goliszewa napisał mi, że to nie ja jestem laureatem, mimo, że tego dnia były moje inicjały. Jakiego pecha trzeba mieć żeby taka sytuacja się wydarzyła? Trochę nie dowierzam w zaistniałą sytuację, ale wprost mi napisali, że to nie ja. Przez cały konkurs nie było nikogo nawet o takim samym imieniu, a tu nagle Imię + litera nazwiska + dobra praca z pomysłem i akurat znalazł się inny uczestnik.. Jakby jeszcze każdy miał tak łatwo dostępne te sery jak np. piwo, czy colę czy chipsy to jeszcze bym zrozumiał. Dziwna sytuacja..

Nie chcę Cię dobijać, ale wiesz, w dużych miastach te sery jednak są szeroko dostępne.... emotka  wystarczy kupić na 5 paragonów...

Ja jestem z dużego miasta i ciężko je znaleźć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7093367 Napisano: 15.05.2023 13:09:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

radziosny napisał(a):

Organizator Serów z Goliszewa napisał mi, że to nie ja jestem laureatem, mimo, że tego dnia były moje inicjały. Jakiego pecha trzeba mieć żeby taka sytuacja się wydarzyła? Trochę nie dowierzam w zaistniałą sytuację, ale wprost mi napisali, że to nie ja. Przez cały konkurs nie było nikogo nawet o takim samym imieniu, a tu nagle Imię + litera nazwiska + dobra praca z pomysłem i akurat znalazł się inny uczestnik.. Jakby jeszcze każdy miał tak łatwo dostępne te sery jak np. piwo, czy colę czy chipsy to jeszcze bym zrozumiał. Dziwna sytuacja..

U mnie było to samo emotka

Ktoś jeszcze tak miał? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7093364 Napisano: 15.05.2023 13:04:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Organizator Serów z Goliszewa napisał mi, że to nie ja jestem laureatem, mimo, że tego dnia były moje inicjały. Jakiego pecha trzeba mieć żeby taka sytuacja się wydarzyła? Trochę nie dowierzam w zaistniałą sytuację, ale wprost mi napisali, że to nie ja. Przez cały konkurs nie było nikogo nawet o takim samym imieniu, a tu nagle Imię + litera nazwiska + dobra praca z pomysłem i akurat znalazł się inny uczestnik.. Jakby jeszcze każdy miał tak łatwo dostępne te sery jak np. piwo, czy colę czy chipsy to jeszcze bym zrozumiał. Dziwna sytuacja.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7092998 Napisano: 12.05.2023 18:26:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Alpro stówka.. po tak długim czasie posuchy i to cieszy.. Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7092798 Napisano: 11.05.2023 19:53:29 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że są moje dane wśród laureatów serów z Goliszewa, wyniki podobno były (ktoś pisał na forum), a nie miałem maila.. organizator nie odpowiada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7091509 Napisano: 05.05.2023 14:10:18 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher o wartości 350zł do sklepu: www.sklep.doughnut.pl - 270zł Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7089986 Napisano: 25.04.2023 12:57:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje Adamo86 emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

radziosny

#7089380 Napisano: 21.04.2023 13:00:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
chyba dostałem się na tą sławną czarną listę.. albo już to co miałem wygrać to wygrałem emotka Wyświetl w wątku >>
1 Yoko 0

radziosny

#7089196 Napisano: 20.04.2023 10:45:57 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Myślicie ,ze jak zgłodnieje to wyjdzie do jedzenia ?

Tak, raczej wyjdzie - rozsyp na ziemi trochę lepszej głośnej (suchej) karmy w widocznych miejscach. Spróbuj poszeleścić tą karmą co jakiś czas.. chomik nie kot, ale może to go skusi. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7089181 Napisano: 20.04.2023 10:23:20 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Chomik zwiał z klatki. Cały dom przeszukany i go nie ma. Gdzie on sie schował?

Chomiki lubią za szafami się chować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7089009 Napisano: 19.04.2023 15:00:59 w WC - rozmowy o wszystkim
DAIKOKU napisał(a):

Moi Drodzy...emotka
Jakie macie doświadczenie i czy może doradzicie jak uzyskać dobrą cenę przy kupnie obrączek...?
Owszem są oferty w internecie z opcją zniżka -25% przy zakupie 2 obrączek, zastanawia mnie jednak fakt, czy podczas zamówienia w Apart lub W.Kruk można jeszcze wynegocjować rabat u sprzedawcy...?
emotka

Może spróbuj poszukać jakiegoś lokalnego jubilera. Można trafić na naprawdę dobry zakład, gdzie są w stanie zrobić obrączki takie jak się chce (wymiar, waga, kształt itp.) w cenie często lepszej, niż w tych sieciówkach. Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

radziosny

#7089005 Napisano: 19.04.2023 14:50:45 w Czy informują/ informowali?
Ktoś coś słyszał o wynikach z Verbeny? Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7088294 Napisano: 14.04.2023 15:18:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ciężko coś ostatnio idzie..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7087406 Napisano: 07.04.2023 12:10:31 w Czy informują/ informowali?
Z olx-a wszystko poszło za II etap? Wyświetl w wątku >>
0 0