Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7063392 Napisano: 25.11.2022 14:10:23 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Od tygodnia usunęłam już pewnie ok 1000 maili o czarnym piątku okazje,promocje.
Dziś już ponad 200 i pewnie jeszcze ponad 500 do wieczora.A zaraz Cyber Monday................

To ja myślałem, że ten czarny piątek był tydzień temu.. wszędzie te plakietki.. a teraz non stop spam mam, to chyba się rozkręcali dopiero. Chyba czas zacząć bojkotować takie sieci jak Media Expert i inne spamujące nawet w telewizji.. Dzisiaj widziałem reklamę dewelopera na promocyjny zakup z okazji black friday nowych mieszkań w centrum dużego miasta. Ta jasne.. tu nie Ameryka. emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7063269 Napisano: 25.11.2022 07:55:29 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
oldziaczek napisał(a):

radziosny napisał(a):

Jak myślicie - czy bramki w loteriach są ustalane przez jakiś skomplikowany algorytm czy jest to zupełnie losowe? W sensie czy o 2.00 w nocy jest taka sama szansa na ustrzelenie bramki jak o 17.00, gdy ludzie wracający z pracy zrobili już zakupy? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie?

Teoretycznie tak na moje... Nocą mniej osób klika i jest większa szansa, ze otwarta bramka będzie dłużej "niewykorzystana". 
Praktycznie to wstawalam kilka razy o 3 w nocy wbić paragon i ni ch... Większość ustrzelonych bramek przeze mnie to 17:00-18:00 emotka

Właśnie nie przypominam sobie żebym ustrzelił kiedyś bramkę po godzinie 22.00, ale znowu nie było ich tak wiele żeby coś to oznaczało emotka

Tak przeglądałem sobie regulamin z tych małych mleczek smakowych od łaciatego i jest tam zapis: "Nagrody są przyznawane na podstawie bramek wskazanych w protokole przygotowanym przez organizatora." 
Czyli w tym wypadku nie decyduje o tym komputer losowo każdego dnia, tylko ktoś robi listę godzin otwarcia bramek wg własnego uznania? 

Dalej jest zapis: "Bramki otwierane są w różnym czasie,lecz wszystkie kończą się, o ile nie zostanie przyznana w nich Nagroda, o godzinie 23:59:59 dnia, w którym zostały otwarte."
Czyli rozumiem, że jak bramka otworzy się o 21:00 to mam 3 godziny żeby wstrzelić się w bramkę zakładając, że nikt inny się nie zgłosi. Jestem ciekaw czy tak funkcjonuje większość loterii  emotka .

Tak poza tym nie widziałem, żeby ktoś chwalił się wygraną z tych łaciatych na forum, a były niby 4 nagrody dziennie przez półtora miesiąca. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7063121 Napisano: 24.11.2022 14:00:23 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
Jak myślicie - czy bramki w loteriach są ustalane przez jakiś skomplikowany algorytm czy jest to zupełnie losowe? W sensie czy o 2.00 w nocy jest taka sama szansa na ustrzelenie bramki jak o 17.00, gdy ludzie wracający z pracy zrobili już zakupy? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7062983 Napisano: 23.11.2022 23:25:53 w Czy informują/ informowali?
Czyste pranie było? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7062781 Napisano: 23.11.2022 14:01:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Potrzebna premia na święta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7061581 Napisano: 18.11.2022 11:18:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chodzę po pustyni w listopadzie 
Na horyzoncie jawi się wygrana!
To pralkosuszarka czy fatamorgana?  

Podbiegam, a tu oaza pełna wody 
Idę dalej błądzić w wapiennym pyle 
Pralka znikła w omamie sennym, tyle Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7061510 Napisano: 18.11.2022 07:21:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

mietowa napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wyniki z twixa świetnie pokazują jakim przekrętem był konkurs Fortis z monsterem w żabce. Twix, loteria, gdzie trzeba tylko kupić dwa produkty za nie wiem, 6 zł? I na liście nagrodzonych najwyższe zgłoszenie z numerem 4120. Można śmiało założyć, że nie było więcej niż 4500 zgłoszeń. A monster? Trzeba było kupić 4 puszki i wysilić się, żeby napisać odpowiedź. Nagród ponad 5 tysięcy i co? I guzik! Nagrodzonych praktycznie brak, a agencja twierdzi, że wszystko jest ok a oni mieli kilkanaście tysięcy zgłoszeń emotka I są kolejni naiwni, którzy biorą udział w jeszcze głupszym żabkowym wyzwaniu organizowanym przez Fortis.

A nie macie wrażenia, że ogólnie cos kiepskiego dzieje się z konkursami? Fortis odwala takie numery, teraz Avanti też wchodzi w żabkowe, zniechęcające wyzwania w stylu: "kup 60 razy, za 61 możesz posłać zgłoszenie", świątecznych, porządnych konków w zasadzie brak... tylko "wygraj bilety na pociąg", "wygraj skarpety", albo konki trwające 2 miesiące, a na końcu 1 termomiks. Jestem zniechęcona ostatnio jakoś. 

Według mnie formuła tych żabkowych wyzwań została narzucona agencjom. Trzeba je solidarnie zbojkotować, żeby to był pierwszy i ostatni taki ich pomysł.

A skąd wiadomo, że było kilkanaście tysięcy zgłoszeń? Z tego co widziałem jakieś wygrane były emotka . Poza tym nie zdziwiłbym się jakby zgłoszeń było mniej jak w Twixie, bo kto kupi 2 litry przesłodzonego napoju? (Chociaż ostatnio widziałem sąsiada z całą zgrzewką Dzika) emotka .

Co do solidarności w bojkotowaniu to masz mój miecz! Tylko widząc jak ludzie bojkotowali Velvet z ich Ekotorbami to tracę wiarę w człowieka emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7061447 Napisano: 17.11.2022 22:09:56 w Wkurza mnie...
Green napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurzam się na siebie. Dzisiaj miałem pierwszy raz w życiu wypadek samochodowy i nie wziąłem żadnego oświadczenia winy.. a mój rower wymaga naprawy jednak (myślałem, że wszystko jest ok).. mogłem chociaż tel. wziąć od kobiety, która mnie potrąciła.. emotka

Może warto trochę archaiczną metodą: rozwiesić w miejscu zdarzenia prośbę o kontakt osób, które były świadkami zdarzenia. Niewykluczone, że ktoś coś nagrał, zapamiętał czy rozpoznał kobitkę/samochód.

W serwisie na całe szczęście skasowali tylko 100zł - jedynie tarcza hamulcowa wymagała wymiany co mnie bardzo cieszy.. napiszę na miastowej stronie prośbę o kontakt, ale jak się nie uda to nie ma co poszukiwań robić myślę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7061077 Napisano: 17.11.2022 10:33:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)

radziosny

#7060961 Napisano: 16.11.2022 20:06:07 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurzam się na siebie. Dzisiaj miałem pierwszy raz w życiu wypadek samochodowy i nie wziąłem żadnego oświadczenia winy.. a mój rower wymaga naprawy jednak (myślałem, że wszystko jest ok).. mogłem chociaż tel. wziąć od kobiety, która mnie potrąciła.. emotka

Masz numery rejestracyjne? Może w okolicy jest monitoring? Sprawa jest jeszcze do załatwienia, tylko musisz dotrzeć do kobiety.

W pobliżu jest Świątynia Jehowych, może tam jakaś kamera będzie, ale małe szanse.. ogólnie na pewno tarcza hamulca do wymiany (jeszcze tragedii z tym nie ma), ale jeszcze będą sprawdzać.. jutro pewnie się dowiem. Człowiek w szoku po tym jak leży na środku ruchliwej drogi i nie pomyślałem na chłodno..
Tak btw. - można mieć szczęście w konkursach, a wystarczą 3 sekundy i lecisz na asfalt..

Niestety często tak jest, że szok wypadkowy sprawia, że nie czujemy bólu czy początkowo nie zauważamy uszkodzeń. Często też ból pojawia się później. Dlatego nawet jak początkowo wydaje się, że nic nam nie jest to i tak warto spisać dane. Dobrze, że Tobie się nic nie stało emotka

Mam nauczkę. Następnym razem (oby nie było następnego), będę o tym pamiętać. Szok robi swoje, jak na razie nic nie boli więc całe szczęście. Dzięki! Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7060960 Napisano: 16.11.2022 20:04:01 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że przeżyłem dzisiejszy dzieńemotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7060958 Napisano: 16.11.2022 20:00:46 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurzam się na siebie. Dzisiaj miałem pierwszy raz w życiu wypadek samochodowy i nie wziąłem żadnego oświadczenia winy.. a mój rower wymaga naprawy jednak (myślałem, że wszystko jest ok).. mogłem chociaż tel. wziąć od kobiety, która mnie potrąciła.. emotka

Masz numery rejestracyjne? Może w okolicy jest monitoring? Sprawa jest jeszcze do załatwienia, tylko musisz dotrzeć do kobiety.

W pobliżu jest Świątynia Jehowych, może tam jakaś kamera będzie, ale małe szanse.. ogólnie na pewno tarcza hamulca do wymiany (jeszcze tragedii z tym nie ma), ale jeszcze będą sprawdzać.. jutro pewnie się dowiem. Człowiek w szoku po tym jak leży na środku ruchliwej drogi i nie pomyślałem na chłodno..
Tak btw. - można mieć szczęście w konkursach, a wystarczą 3 sekundy i lecisz na asfalt.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7060957 Napisano: 16.11.2022 19:54:26 w co chcielibyście wygrać?
Chciałbym wygrać samochód, żeby nie musieć jeździć rowerem - to może dłużej pożyję emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7060955 Napisano: 16.11.2022 19:48:25 w Wkurza mnie...
Wkurzam się na siebie. Dzisiaj miałem pierwszy raz w życiu wypadek samochodowy i nie wziąłem żadnego oświadczenia winy.. a mój rower wymaga naprawy jednak (myślałem, że wszystko jest ok).. mogłem chociaż tel. wziąć od kobiety, która mnie potrąciła.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7060741 Napisano: 16.11.2022 08:08:22 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

jestem zielony w tym temacie (...) chcę oczyścić ścianę i pomalować na żywca...

No ale te kolory nie są kompatybilne emotka
Zielony jest LECH, a ŻYWIEC to przecież czerwień i niebieski. emotka


Hehe dobre dobre emotka

ziolko napisał(a):

radziosny tylko pamiętaj o zagruntowaniu ściany, bo inaczej robota na marne 

Zagruntuję.. po tak długim skrobaniu szpachelką akurat na gruncie nie będę oszczędzać. Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radziosny

#7060708 Napisano: 15.11.2022 21:55:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

radziosny nie musisz od razu kupować browaru, skoro chcesz napić się piwa emotka
Czyli możesz poszukać wypożyczalni sprzętu w swojej okolicy i za niewielką kwotę wypożyczyć potrzebny sprzęt 

Niby tak, jakbym chciał kłaść gładzie to pewnie wypożyczyłbym porządną szlifierkę czy coś.. ale jestem zielony w tym temacie. Dlatego chcę oczyścić ścianę i pomalować na żywca.. i tak chyba poprawi to sytuację emotka . Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radziosny

#7060531 Napisano: 15.11.2022 13:48:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wystrugałem wędkę, zaczepiłem przynętę tylko gdzie te ryby? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7060465 Napisano: 15.11.2022 11:07:35 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurza mnie brudna robota, którą teraz wykonuję. Usuwam jakąś starą pylistą farbę i już mam oko opuchnięte.. robiłem na sucho, ale jednak się poddaję i spróbuję na mokro to gó...o usunąć. A jutro okulista.. zachciało mi się budowlanki..
Tak poza tym przeraziłem się jak zobaczyłem, że ten beton pod farbą to popękany w wielu miejscach jest.. jeszcze trochę i ta chałupa się rozpadnie..

Może lepiej by poszło z opalarką? Albo z preparatem do usuwania starych powłok, np. V33? Szkoda zdrowia.

Opalarką nie ma szans raczej, bo to taka farba z wapnem jakaś.. poza tym ja amatorsko pokój odświeżam, więc trochę szkoda mi kasy na taki sprzęt.. kolega mi sprzedał patent, że można spróbować zmyć tą farbę. Mam taką szczotę do szorowania, zobaczymy jak pójdzie. emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7060447 Napisano: 15.11.2022 10:08:43 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brudna robota, którą teraz wykonuję. Usuwam jakąś starą pylistą farbę i już mam oko opuchnięte.. robiłem na sucho, ale jednak się poddaję i spróbuję na mokro to gó...o usunąć. A jutro okulista.. zachciało mi się budowlanki..
Tak poza tym przeraziłem się jak zobaczyłem, że ten beton pod farbą to popękany w wielu miejscach jest.. jeszcze trochę i ta chałupa się rozpadnie.. Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

radziosny

#7059843 Napisano: 11.11.2022 20:29:20 w Wkurza mnie...
Też miałem zdjęcie do liptona.. mam nauczkę, by czytać regulaminy emotka Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0