Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7010855 Napisano: 12.09.2022 18:02:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Garmin - z "Piwa bezalkoholowe 2022" Orlen emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#6881023 Napisano: 07.09.2022 07:18:39 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
FBmariola11 napisał(a):

yreks napisał(a):

Macie już plecaki z loterii Tymbark z ostatniego etapu ?

Czekam i nie wiem czy pisać do nich .Szybciej wygrałam i jeszcze nie ma

Możesz spróbować.. chociaż czasami to pewnie nie jest zależne od nich. Agencje też mogą czekać, aż dostaną te nagrody i później za jednym rzutem wysyłają.. raz też próbowałem pisać miesiąc przed ostatecznym terminem wysyłki. Ostatecznie wysłali w ostatni możliwy dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6880968 Napisano: 06.09.2022 19:50:58 w Wkurza mnie...
emi, jak narazie nie pokazałaś ani jednego zdjęcia identycznego do tego wodospadu. Są rzeczywiście podobne.. ale równie dobrze ktoś mógł pojechać na wakacje i strzelić tę fotkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6880933 Napisano: 06.09.2022 17:08:09 w Wkurza mnie...
emi napisał(a):

madllen napisał(a):

emi napisał(a):

Wkurza na maxa, że Regina nagradza KRADZIONE prace. Tylko w IV etapie wygrały 4 zdjęcie bezczelnie zerznięte z netuemotka
Nikt tego nie sprawdza, nie widzi? , to wali po oczach na I rzut

Jak jest tak jak mówisz zgłaszaj. Mam nadzieję, że agencja zareaguje odpowiednio. emotka  

To jest trochę dziwnie zorganizowane.
Czy sprawdzają, nie wiem, ale widzę w galerii masę zdjęć z internetu, może ok 50%emotka
Dzisiaj opublikowali zwycięzców IV etapu, czyli osoby już ZATWIERDZONE  emotka
Jednocześnie dzisiaj informują za V etap, zwycięzcy będą widoczni za tydzień, dzisiaj nie wiadomo kto i czym .Akurat w V etapie jest niezbyt  dużo zgłoszeń i patrząc na to co nagradzają można się tylko domyślać , że wygrała Eko natura z Panią na tle zapisanej ściany i przyklejonego do ściany ręcznika, ale to okaże się jak opublikują.

Z IV etapu przykładowo oczyszczacz wygrała "praca",która  jest bardzo powszechna, nawet dostępna jako tapeta emotka   
https://ekokonkur...s/402_1661588371.jpg

https://www.alamy...ritory-77725366.html

Na FB jest strona Reginy , wcześniej były tam posty,ale już nie widać, dzisiaj zrobiłam wpis, był chwilę i nie ma emotka

Ogólnie z ciekawości próbowałem znaleźć gdzieś to zdjęcie z Tatrami. I już byłem pewien, że znalazłem źródłowe zdjęcie w internecie, ale później stwierdziłem, że jednak różnią się szczegółami (chociażby, że na tym w internecie wyraźne chmury były). Potem sobie pomyślałem, że ludzie przecież jeżdżą w różne miejsca i robią fotki.
Brałem udział w konkursie, więc jakby okazało się, że ktoś zrobił plagiat to bym się wkurzył..emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6879864 Napisano: 01.09.2022 07:38:30 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nniewidzialnaa napisał(a):

Hej,
czy dostaliście już nagrody z konkursu „Czerwcowy piknik z BIC” z ITM

Plecak przyszedł jakoś dwa tygodnie temu emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#6879861 Napisano: 01.09.2022 07:31:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pusheen napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Tak, zdjęcia konkursowiczów się wyróżniają, ale nie powiedziałabym, że którekolwiek mnie zszokowało. Szokuje mnie tylko kawałek plastikowego, czerwonego manekina w ramce na ścianie na jednym ze zdjęć, ale bardziej na zasadzie: szokuje mnie, że ktokolwiek chciałby mieć coś takiego na ścianie w swoim domu emotka  Od razu kojarzy mi się Gladys z "Przyjaciół", ale to jej nawet do pięt nie dorasta emotka

Jak dla mnie zgłoszenia konkursowiczów są słabe, bo widziałam je już X razy. Niektórzy potrafią wpaść na jeden pomysł i powielą go w każdym zdjęciowym konkursie. Brakuje tylko Pani z narysowanym kredą rowerem. emotka  

Oj, wielu pomysłów brakuje emotka  Nie ma też np. koła rowerowego z loterią zostając już w klimacie rowerowym emotka  Za to widać, że niektórzy się mocno zainspirowali zdjęciami konkurencji, które wygrały dobre nagrody jakimś pomysłem i bez żenady powielają go, często kopiując niemal 1 do 1 całą scenografię.

A GRAF, jak to GRAF...i tak nagrodzi najzwyklejsze fotki. Zobaczycie emotka

to jacyś wybrańcy w tej galerii? Bo swojego zdjęcia tam nie znalazłam a też udział biorę.

Powinnaś dostać maila, że Twoje zdjęcie zostało poprawnie zweryfikowane emotka
Co do Wilkinsona to lubię tego typu konkursy. Zdjęcia są spoko, chociaż faktycznie te kartony, koszyki się powtarzają.. ale nie tylko takie prace wygrywają, więc o tyle dobrze, że każdy ma szanse emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6879416 Napisano: 30.08.2022 12:35:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchawki z loterii Kinley! A tak się czaiłem na jakiekolwiek słuchawki emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#6879318 Napisano: 30.08.2022 09:01:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Basniowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

Odechcialo mi sie dokladnie tak samo przy loterii Lavazza gdzie kawe lubie i przez kilka tygodni probowalam sie wbic w bramke. sprawdzalam listy i faktycznie Agata S. bardzo czesto sie tam pojawiala wiec moze ma na to sposob albo zwyczajnie kombinuje jako prywatny przedsiebiorca. zgodne jest to z zasadami gry jasne, nie zmienia to faktu ze sie odechciewa probowac emotka  

Dlatego uważam, że loterie nestle są uczciwe, z tego co widzę to współpracują z różnymi organizatorami, więc szkoda, że nie są to powszechne zasady. Można tam zgłosić jeden paragon na godzinę i tak powinno być! A nawet jeden na 4 godziny. Bo jako przeciętny klient sklepów spożywczych nie mam szans z tymi co mają dojścia w handlu.

to można obejść np zgłaszając jeden paragon z komputera, a drugi z telefonu na różne osoby. (żona/mąż). Plus dla nestle za to że w końcu w regulaminie mają iż na jedną osobę max 3 nagrody ale i tak tam ciężko trafić, przynajmniej mi. Wciąż pamiętam ich konkurs z mlekiem i plecakiem gdzie ludzie zgłaszali tak długo paragon aż było trafione (i weryfikacja przechodziła poprawnie). Z drugiej strony do tej pory na olx są do kupienia te plecaki więc nie było warto o to tak się bić ale niektórym mleko uderzyło do głowy i nazbierali tych plecaków całe stosy...

Niby tak, ale jednak jest to utrudnienie dla osób kombinujących. Bo muszą pilnować, czy podali właściwe numery, z właściwych urządzeń, sprawdzać inne maile i namawiać bliskich o możliwość udostępnienia danych. A tak to hulaj dusza, piekła nie ma.. a później kurier przywozi do jednej miejscowości kilkanaście plecakoworków i zastanawia się czy jego praca ma sens.. ehh Wyświetl w wątku >>

radziosny

#6879123 Napisano: 29.08.2022 12:12:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Myślałem, że uda się coś wygrać w "polecamy na wakacje".. a tu pudło emotka  . Przynajmniej przetestuję nowy środek wybielający emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6879060 Napisano: 29.08.2022 09:15:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Basniowa napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Może pani Agata S. ma swój mały sklepik i sama sobie wystawia paragony? Albo zbiera paragony po tych co kupili i paragon swój zostawili? Osób które zostawiają paragony jest mnóstwo. A kombinatorów nie brakuje. Ja od kilku lat przeglądam zwycięzców (o ile jest lista) loterii i naprawdę, słabo jak dużo tych samych osób w jednej loterii wygrywa różne badziewia. Nie oszukujmy się - miś Haribo czy zestaw żelków albo ciastka familijne o wartości 15 zł to nie są nagrody marzenie (no przynajmniej dla mnie) ale wiadomo, ludzie walczą o te większe. Czy warto? Czasami tak, często nie, zależy od podejścia. Ja już się nauczyłam że jak nie mam komu oddać kolejnej maskotki to lepiej o nią po prostu nie grać a jak się trafi bo wiadomo niektóre produkty po prostu się kupuje - to przy byle loterii szkolnej je oddaje. Dużo rzeczy tak oddałam. Nawet zeszłoroczny plecak z Nestle (dla dziecka z Ukrainy)  bo jeden miałam a drugi się walał po kątach. Ale naprawdę, jak kto lubi. Nie wiem jak to jest z tymi bramkami. W Lechu na set kapsli trafiłam aż raz, w Kozelu - od kilku lat próbuje głupie kufle (szwagier chce i dostarcza kapsle) i nigdy mi się nie udało a podobno ich jest duuuużo. Żywiec - się poddałam. Obecne nestle właściwie też się poddałam. Wolę konkursy w których się tworzy, pisze, wymyśla niż trafia w bramkę. 

Odechcialo mi sie dokladnie tak samo przy loterii Lavazza gdzie kawe lubie i przez kilka tygodni probowalam sie wbic w bramke. sprawdzalam listy i faktycznie Agata S. bardzo czesto sie tam pojawiala wiec moze ma na to sposob albo zwyczajnie kombinuje jako prywatny przedsiebiorca. zgodne jest to z zasadami gry jasne, nie zmienia to faktu ze sie odechciewa probowac emotka  

Dlatego uważam, że loterie nestle są uczciwe, z tego co widzę to współpracują z różnymi organizatorami, więc szkoda, że nie są to powszechne zasady. Można tam zgłosić jeden paragon na godzinę i tak powinno być! A nawet jeden na 4 godziny. Bo jako przeciętny klient sklepów spożywczych nie mam szans z tymi co mają dojścia w handlu. Wyświetl w wątku >>
1 Basniowa 0

radziosny

#6879046 Napisano: 29.08.2022 08:11:41 w Wkurza mnie...
sledzik860 napisał(a):

radziosny napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

radziosny napisał(a):

otter napisał(a):

kupilem  produkty na Słodka loteria na 5! Carrefour, wyliczylem sobie zeby bylo jak najblizej 15 zl, po wyjsciu ze sklepu patrze na paragon a tam nabil mi sie kupon z aplikacji z rabatem na te smiejzelki przy zakupie 2 szt, teraz nie dosc ze musze to zjesc to jeszcze kupic nowe a paragon do kosza...

No właśnie ja kupiłem tych żelków na oko i na lekki zapas, ale biorąc pod uwagę te promocje, że drugie tańsze, później rabat na wszystko to sam nie wiem czy mam dobrą kwotę.. kwota w konkursie nie powinna obejmować rabatów jak dla mnie.

Regulamin nic nie traktuje o rabatach. 15 zł to 15 zł. emotka

Niby tak, ale jak ktoś kupi tylko te żelki w carrefourze i suma końcowa na paragonie wyjdzie powiedzmy 13zł mimo, że bez rabatów wyszłoby ponad 15zł to jednak organizator może się przyczepić. 

Jeżeli będzie poniżej 15, mimo, że cena regularna dała by kwotę >15, to na pewno Organizator nie uzna. emotka

No właśnie i tu klient ma zonka. Bo jedzie z koszykiem pełnym zakupów, staje w alejce z żelkami i zaczyna liczyć.. rabat z promocji drugie tańsze, później przeliczyć trzeba 10% rabat na wszystko, a na koniec jeszcze na wszelki wypadek sprawdzić aplikację czy nie włączyło się jakiegoś ukrytego kuponu.. o tyle dobrze, że jak długi paragon wyjdzie to organizatorowi nie będzie się chciało tego przeliczać. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6879044 Napisano: 29.08.2022 07:45:04 w Wkurza mnie...
sledzik860 napisał(a):

radziosny napisał(a):

otter napisał(a):

kupilem  produkty na Słodka loteria na 5! Carrefour, wyliczylem sobie zeby bylo jak najblizej 15 zl, po wyjsciu ze sklepu patrze na paragon a tam nabil mi sie kupon z aplikacji z rabatem na te smiejzelki przy zakupie 2 szt, teraz nie dosc ze musze to zjesc to jeszcze kupic nowe a paragon do kosza...

No właśnie ja kupiłem tych żelków na oko i na lekki zapas, ale biorąc pod uwagę te promocje, że drugie tańsze, później rabat na wszystko to sam nie wiem czy mam dobrą kwotę.. kwota w konkursie nie powinna obejmować rabatów jak dla mnie.

Regulamin nic nie traktuje o rabatach. 15 zł to 15 zł. emotka

Niby tak, ale jak ktoś kupi tylko te żelki w carrefourze i suma końcowa na paragonie wyjdzie powiedzmy 13zł mimo, że bez rabatów wyszłoby ponad 15zł to jednak organizator może się przyczepić.  Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6879039 Napisano: 29.08.2022 07:14:43 w Wkurza mnie...
otter napisał(a):

kupilem  produkty na Słodka loteria na 5! Carrefour, wyliczylem sobie zeby bylo jak najblizej 15 zl, po wyjsciu ze sklepu patrze na paragon a tam nabil mi sie kupon z aplikacji z rabatem na te smiejzelki przy zakupie 2 szt, teraz nie dosc ze musze to zjesc to jeszcze kupic nowe a paragon do kosza...

No właśnie ja kupiłem tych żelków na oko i na lekki zapas, ale biorąc pod uwagę te promocje, że drugie tańsze, później rabat na wszystko to sam nie wiem czy mam dobrą kwotę.. kwota w konkursie nie powinna obejmować rabatów jak dla mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6878951 Napisano: 28.08.2022 13:22:04 w Wkurza mnie...
..że nie pamiętam czy zgłosiłem paragonemotka . Czy jak zgłoszę w fortisie ten sam paragon to zostanę zdyskwalifikowany? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6877838 Napisano: 23.08.2022 10:35:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj przyszedł blender (cukier Królewski) emotka  - kurier UPS Wyświetl w wątku >>

radziosny

#6877046 Napisano: 19.08.2022 10:37:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Wczoraj plecak piknikowy z konkursu BIC Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

radziosny

#6877043 Napisano: 19.08.2022 10:35:40 w Kupię...
Jestem zainteresowany zakupem słuchawek tych co były do wygrania w konkursie żabki (samsunga z tego co pamiętam). Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6872618 Napisano: 27.07.2022 17:17:21 w Pomocy!!!!
Dzięki za odpowiedź, chyba tak będzie najłatwiej, niż kombinować z wyłączaniem opcji itp. BTW gratulacje z okazji 10000 posta emotka  (chyba, że to maksymalny limit na liczniku) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#6872565 Napisano: 27.07.2022 13:38:06 w Pomocy!!!!
Witam
To mój pierwszy post na forum i jestem trochę zielony. Brałem udział w konkursach szczególnie takich gdzie można się zgłaszać poprzez zwykłą stronę internetową. Coś tam wygrałem i dlatego apetyt rośnie w miarę jedzenia. Stąd moje pytanie: czy na konkursach facebookowych, instagramowych, twiterowych i innych takich da się przesłać rozwiązanie tak żeby nikt ze znajomych nie widział, że brałem w nim udział? Słabo ogarniam facebooka, a instagrama to w ogóle nie mam. Często jest tak, że trzeba coś polubić, gdzieś coś udostępnić i czy może lepiej stworzyć jakieś drugie konto do rozwiązywania? Nie chcę po prostu stać się jakimś influencerem czy jak to się nazywa, żeby znajomi ciągle widzieli, że coś reklamuje. Ktoś ma doświadczenie w takich konkursach? Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0