Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7163879 Napisano: 12.03.2024 10:18:59 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś Twój Market coca-cola? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7163783 Napisano: 11.03.2024 15:32:44 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

No i się skończyło dostałam reprymendę od starego,że wszystkie szafki,lodówka w tym zamrażalnik pękają od jedzenia a ja po nowe zakupy chodzę.Wiecie on boomer do tego mugol  nie rozumie,że każdy zakup przybliża do złotego garnca:(
Koniec z tym chyba się wezmę za jedzenie,najgorsze,że przez te promo nie mam na nic ochoty.
A już na słodycze to aż mnie odrzuca:(
Wiecie co nie widział znowu zepsutego piekarnika a tam skitrałam kindery z piniaty.No co nie mam gdzie trzymać:(
Ale wtedy już nic nie napiszę bo tego nie przeżyję.

Tak z czystej człowieczej życzliwości napiszę, jak już chowasz słodycze do piekarnika to już chyba pora na "detoks".. emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7163727 Napisano: 11.03.2024 13:06:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Amooco, tyle moich zgłoszeń i po co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7163701 Napisano: 11.03.2024 12:15:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

monisss napisał(a):

lukas08 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Przepuszcza może kogoś Amooco z Wedlem ITM? emotka  Strona główna | Laureaci (amooco.com)


Już przepuszcza.

a mnie nie.. czy Amocco nie blokuje maila potem jak ktoś u nich wygrał 2 ,3 razy .. normalnie te konkursy już mnie dobijają...

nic nie blokują na pewno.
po prostu raz nagrodzą, a raz nie;p
ja u nich wygrywam co drugi konkurs dosłownie. Jeden tak, a drugi nie, i tak w kółko.

no ja wygrywam jeden na 10 już.. albo mniej.. a piszę bardzo podobnie...

Ja u nich wygrałem dosłownie raz, ze 3 lata temu. A naprawdę niezłe zgłoszenia robiłem.. albo tak mi się wydawało.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7163088 Napisano: 07.03.2024 14:46:00 w Smolar
kasia831 napisał(a):

czy ktoś wie jak to z tym Smolarem jest? mam wrażenie że mój numer lub email jest na jakiejś czarnej liscie, zgłaszam duzo nigdy nic nie wygrałam. poprosiłam siostrę zeby zgłosiła za mnie tekst i wygrana padła odrazu. czy tot aki pech ze od lat nic nie moge wygrac czy jakaś czarna lista?

Nie wiem, ale w kreatywnych smolara też dawno nic nie wygrałem.. w loterii tak, ale w opisowych to dawno dawno nic.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7163077 Napisano: 07.03.2024 14:16:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Udanego prania nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7163065 Napisano: 07.03.2024 13:41:58 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Czy w Sensodyne da się wygrać tekstem? czy tylko zdjęcia nagradzają ?

wysłałam zdjęcie - nie wygrałam...

emotka emotka emotka
Klasyka gatunku - na różnych forach pełno takich Odpowiadających, na pytanie o jakiś konkret muszą się udzielać w stylu "nie wiem, ale myślę że nie"

 ty się gościu chyba mocno w życiu nudzisz...

Ty się chyba mocno nie orientujesz, jakie są znaczenia prostych słów. emotka
Mandarynka oczekiwała potwierdzenia od tych, którzy WYGRALI TEKSTEM, ale oczywiście zawsze znajdzie się jakaś nanajka, która ma przymus napisania, że ona NIE WYGRAŁA ZDJĘCIEM! Totalnie nie na temat. Choć właściwie jest to straszliwie żałosne, no ale mnie przy tym jeszcze śmieszy.  emotka

Wasze kłótnie nie nadają się nawet, żeby popkorn wstawić. W konkursie jeżyków to samo.. rozumiem, jest przesilenie wiosenne, ale moze warto oszczędzać energię na konkursy co? Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7163040 Napisano: 07.03.2024 12:03:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

No to i tak nie ma na co czekać… Spoko, najlepszym się zdarza emotka



Dalej nie wiem, co ma to na celu, oprócz wkurz....enia uczestników. Ani nie widzę w tym jakiegoś fajnego marketingu, ani potencjalnego zysku. 
Jedynie widzę praktycznie pewną szansę na zdenerwowanie uczestników i zniechęcenie ich do kupowania marki.
Jeśli ktoś wie, w jakim celu robi się coś takiego i mnie oświeci to chętnie się dowiem emotka
Nawet nie ma ani słówka o tym w formularzu. A powinno być to napisane wprost i tyle.
A brak kodu sam w sobie mnie nie dziwi - wiele razy zrobiłam zakupy poprawnie, w poprawnym terminie i kod dostałam po 20 mailach do Żabki emotka

Tez mnie to irytuje, bardzo chciałam wziac udział w tym konkursie, bo ta nagroda to moje wielkie marzenie, no ale jak widać nie jest mi dane. No mam też za swoje bo zawsze wszystko na ostatnią chwilę robię grrrr


Jakbyś wczoraj kupiła rano jak ja, to też byłoby za późno. Ostatnia chwila nie ma nic do rzeczy, bo te konkursy trwają tam po 5-6 dni i 2 dni przed uważam za normalny termin, a nie jakąś ostatnią chwilę.

W Amooco Lidl jakiś czas temu również był taki zapis, jednak był on też widoczny w formularzu.

E tam, pokaż mi konkursowicz co chociaż raz nie nabrał się na takie zapisy.. Ja ostatnio z przyzwyczajenia kupiłem do Los Majores Vanisha, bo zazwyczaj był z tymi innymi proszkami, ale akurat w tym konkursie go nie było.. albo nie raz się naciąłem, że jest jakaś lista określonych produktów itp. itd.. Potem było coś za kwotę netto, a nie brutto.. nie ma co.. zamiast pojechać orientalnym pociągiem, który tak defakto nie jest orentalny, bo trasy tylko europejskie z tego co widziałem w regulaminie to ciesz się smakiem przepłaconych co prawda, ale dobrych lodów emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7163025 Napisano: 07.03.2024 11:38:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

Ta Advalue to jakaś dziwna agencja.. np. w numerze paragonu nie można zrobić żadnej kreski, spacji itp. Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7162722 Napisano: 05.03.2024 16:51:30 w WC - rozmowy o wszystkim
Internety się kończą emotka Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, cb656 0

radziosny

#7162682 Napisano: 05.03.2024 13:58:03 w skojarzenia
upór -> upiór Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7162648 Napisano: 05.03.2024 11:59:46 w skojarzenia
pustka -> próżnia Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7162050 Napisano: 01.03.2024 12:53:59 w skojarzenia
nawrócenie -> grzesznik Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7161775 Napisano: 29.02.2024 08:24:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jest taka znieczulica.. wczoraj miałem do czynienia z agresywnym bezdomnym, a ludzie jak te słupy.. jeszcze brakowało żeby ktoś wyciągnął telefon i zaczął nagrywać zamiast dzwonić na policję..
I jeszcze kot mnie wkurzył, bo w nocy dorwał się do ciastka, które było zostawione na dzisiaj. Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7161584 Napisano: 28.02.2024 12:30:14 w WC - rozmowy o wszystkim
rare85 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

Z kim się jutro widzę na koncercie DM w Łodzi?

Bardzo chciałam tam być, ale życie zweryfikowało plany... Wspomnienia z Warszawy muszą mi wystarczyć emotka Mega fajnej zabawy emotka

Też chciałem być choćby na jednym koncercie i nawet kiedyś miałem już kupiony bilet, ale postawiłem na poprawkę egzaminów.. ostatecznie nigdy się nie udało i już chyba nie uda emotka . Ale muzyka i tak dała mi dużo radości. Udanej zabawy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalmia86 0

radziosny

#7161369 Napisano: 27.02.2024 08:26:32 w skojarzenia
Kozetka -> zwierzenia Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

radziosny

#7160943 Napisano: 24.02.2024 14:39:19 w skojarzenia
radość - uśmiech Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7160789 Napisano: 23.02.2024 13:59:39 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurza mnie, że inni cieszą się, że mają powód do wkurzenia, gdy powinni się cieszyć, że nie muszą się wkurzać emotka

Podobuje się mene Twoje podejście do tematu, wiesz? emotka
A jeszcze bardziej by się mene podobało, gdybyś wyłapał w tym wszystkim żarcik, ech... Prymitywny być może, ale zawsze jednak żarcik, ech... emotka
P.S. Cieszę się, że nie mam takich egzystencjalnych problemów, ech... emotka

Cieszę się, że komuś pomogłem po raz kolejny się wkurzyć, gdy ten ktoś myślał, że wkurza mnie, że inni cieszą się, że mają powód do wkurzenia, gdy powinni cieszyć się, że nie muszą się wkurzać, a tak naprawdę żartowałem, że mnie to wkurza, bo wiedziałem, że ten ktoś żartuje emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radziosny

#7160782 Napisano: 23.02.2024 13:30:04 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że inni cieszą się, że mają powód do wkurzenia, gdy powninni się cieszyć, że nie muszą się wkurzać emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0