Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika radziosny

radziosny

#7160004 Napisano: 19.02.2024 17:20:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Dzięki za info.. to już wiem przynajmniej czemu tak hojnie Decathlon obdarowuje bonami w tym okresieemotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

radziosny

#7159950 Napisano: 19.02.2024 15:25:40 w WC - rozmowy o wszystkim
Coś w Decathlonie kiepsko z towarem.. chciałem kupić sobie termokoszulkę rowerową i nic nie ma! Ktoś wie czemu tak jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7159351 Napisano: 15.02.2024 13:15:53 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Pracujących Polaków jest ok. 16,9mln. Zaokrąglijmy w dół do 16mln. Dajmy na to, że 1/100 osób kupiła merci (czy to na walentynki, czy przy innej okazji). Są akurat promocje itp. Dajmy na to, że 1/30 z tych osób zgłosiła się do dosyć mocno reklamowanego konkursu. Jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach to przy takich założeniach szanse na wygraną nagrody dziennej (1000zł) to 1/84 (licząc, że bramki się nie zamykają i ktoś zawsze trafi). Standardowa cena merci to ok. 15zł (widziałem w jednym z tańszych marketów). Statystycznie, żeby trafić należałoby kupić 84 paczki marci. 84 x 15zł = 1260zł.

Czyli prawie na pewno trafimy, jeżeli kupimy 84 paczki, ale będziemy 260zł na minusie, za to ze stosem czekoladek, z którymi nie wiadomo co zrobić. Kupując jedną paczkę nie ma co się łudzić, że wygramy akurat w tej loterii.
Szanse na główną w takich założeniach to ok. 1/1523 paczki merci.

emotka emotka WOW! emotka
Wkurza mnie, że sam na to nie wpadłem! emotka Przecież to tylko 84 paczki, ale za to jaka szansa na wygraną konkursową! emotka
To jednak trzeba mieć łeb jak sklep, hohoho, by to tak pięknie umieć wyliczyć, ech... To nic, że de facto przy takim rozłożeniu, owe 1000 złotych nagrody dziennej będzie mnie kosztowało 1260 złotych wsadu własnego, ale satysfakcja z możliwości wpisania się w wątku MDW rekompensuje WSZYSTKO! emotka emotka emotka

Nie ma sprawy. Matematyka jest bezlitosna. 
Jeżeli chcesz się wpisać do MDW to jeszcze są kody do Audioteki, ale pominąłem te wygrane w obliczeniach, bo uważam, że taki miesięczny dostęp dla nowych użytkowników powienien zapewniony bez jego wygrywania.. emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radziosny

#7159301 Napisano: 15.02.2024 09:47:06 w Wkurza mnie...
nienia napisał(a):

Wkurzył mnie dziś mój małż.  Mówię mu wczoraj: jak koniecznie  chcesz mi coś kupić na walentynki to albo Merci, albo coś z Milki i koniecznie weź paragon!!!!!
Wraca z pracy i co? 
Rafaello i czekolada Nussbeisseremotka . A paragonu i tak nie wziął...

Pracujących Polaków jest ok. 16,9mln. Zaokrąglijmy w dół do 16mln. Dajmy na to, że 1/100 osób kupiła merci (czy to na walentynki, czy przy innej okazji). Są akurat promocje itp. Dajmy na to, że 1/30 z tych osób zgłosiła się do dosyć mocno reklamowanego konkursu. Jeżeli się nie pomyliłem w obliczeniach to przy takich założeniach szanse na wygraną nagrody dziennej (1000zł) to 1/84 (licząc, że bramki się nie zamykają i ktoś zawsze trafi). Standardowa cena merci to ok. 15zł (widziałem w jednym z tańszych marketów). Statystycznie, żeby trafić należałoby kupić 84 paczki marci. 84 x 15zł = 1260zł. Czyli prawie napewno trafimy jeżeli kupimy 84 paczki, ale będziemy 260zł na minusie, ale ze stosem czekoladek, z którymi nie wiadomo co zrobić. Kupując jedną paczkę nie ma co się łudzić, że wygramy akurat w tej loterii. Sznase na główną w takich założeniach to ok. 1/1523 paczki merci.

Wniosek? Nie wkurzaj się na męża i doceń to, że w ogóle coś przyniósł emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7159170 Napisano: 14.02.2024 14:37:31 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

(...) mógłbym przejrzeć konkursy, które trochę mniej mnie interesowały wcześniej, a nie musiałbym przedzierać się przez śmieciowe konkursy typu, że coś w jakiejś gazecie jest kupon, w jakiejś galerii w walentynki losowanie, albo jak się kupi kombajn to się wygra tonę pyrów.

Masz wymagania jak obrażona nastolatka emotka

No chyba Ty emotka
To była propozycja, a nie wymaganie emotka Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radziosny

#7159160 Napisano: 14.02.2024 14:14:24 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
cb656 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Mogłaby być opcja usuwania przez użytkowników konkursów z ogólnej listy (w sensie tylko na własnym koncie).

Bez sensu. emotka Do oznaczania konkursów służą kolorowe kropki. I już wiesz, by nie otwierać tych oznaczonych jako: "konkursy, które mnie NIE INTERESUJĄ". A później możesz sobie z głównego menu odfiltrować do wyświetlania pożądaną kategorię. WYBÓR JEST OD DAWNA! emotka



Wiem, ale np. jak się trafi w życiu, że trochę więcej luzu jest to mógłbym przejrzeć konkursy, które trochę mniej mnie interesowały wcześniej, a nie musiałbym przedzierać się przez śmieciowe konkursy typu, że coś w jakiejś gazecie jest kupon, w jakiejś galerii w walentynki losowanie, albo jak się kupi kombajn to się wygra tonę pyrów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7159150 Napisano: 14.02.2024 13:40:21 w skojarzenia
czopek -> infekcja Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

radziosny

#7159130 Napisano: 14.02.2024 11:40:10 w Wkurza mnie...
Majkii napisał(a):

radziosny napisał(a):

Mafia – tajna organizacja przestępcza, nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw; używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej.

Czy to, aby nie jest promowanie zorganizowanych grup przestępczych?

Konkurs głownie kierowany do dziecioków, a ich takie teksty jaraja.

Z taką ilością wygranego złota, to mogą zostać prawdziwymi bosami emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7159123 Napisano: 14.02.2024 11:02:57 w Wkurza mnie...
Mafia – tajna organizacja przestępcza, nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw; używana przez media nazwa każdej zorganizowanej grupy przestępczej.

Czy to, aby nie jest promowanie zorganizowanych grup przestępczych? Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7158957 Napisano: 13.02.2024 13:44:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie biorę już tak dużo udziału w konkursach jak kiedyś, ale brakuje maila z gratulacjami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7158934 Napisano: 13.02.2024 11:21:37 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Mogłaby być opcja usuwania przez użytkowników konkursów z ogólnej listy (w sensie tylko na własnym koncie). Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7157850 Napisano: 07.02.2024 13:24:38 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Też czekam na jakieś powiadomienie od Ariela. Serio, jeszcze tego nie rozstrzygnęli? Przyznam osobiście, że wiązałem z tym konkursem wielkie nadzieje.

Chyba jak każdy z konkursowiczów... Niektórzy nawet zainwestowali w więcej niż jedno opakowanie i spędzili długie godziny aby napisać odpowiedź godną pralki... A tu lipa. Jak nic się nie rozwiąże to chyba tylko w mediach pozostaje syf zrobić... PS. A co to znaczy "były wysyłane"? Powinni listę wrzucić i wtedy powiedzmy że wszystko byłoby jasne a tak to mamy zwycięzców - widmo...

To też nie jest gwarancja. Listę można choćby stworzyć z pomocą AI, jak komuś się nie chce. Dać mu polecenie „stwórz listę unikalnych imion z inicjałami nazwiska w liczbie 110” i voila emotka

No to się zgadza, ale co z potwierdzeniami wysyłki nagród, protokołami itp dla samej firmy P&G. Chyba 60 koła nie chcą wrzucić byle gdzie...
Za dużo ściem by było.  Ale niewykluczone, że tak będzie emotka

Nie jestem za bardzo w temacie, akurat nie brałem udziału w tym konkursie, ale żeby aż tak ktoś ściemniał? Jestem ciekaw jak to się skończy.. teraz jest jakiś konkurs z produktami P&G i ciekawe czy w ogóle warto brać udział.. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7157634 Napisano: 06.02.2024 16:54:00 w Czy informują/ informowali?
Czyli Goplana pozamiatana? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7156373 Napisano: 01.02.2024 13:30:21 w Czy informują/ informowali?
Coś tam się odezwali w sprawie Goplany? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7155935 Napisano: 30.01.2024 15:41:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samdej napisał(a):

radziosny napisał(a):

gryszelm napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

O Goplanie rozumiem, że śmiało można zapomnieć? Rozumiem, że jeśli ktoś wygrał to milczy za wszelką cenę i ciężko wydedukować, czy były te wyniki, czy nie... Dla mnie jeden wniosek, nigdy tam nie grać, bo szkoda kasy na zakupy.

Zapomnieć można, ale paragonu to lepiej nie wyrzucać, bo jakoś przed świętami była rezerwa z ich konkursu, który był w lipcu. W standardzie mają 60 dni roboczych na poinformowanie o wygranej, a dziś dopiero 40 mija. Nawet jak są 2 nagrody w konkursie, to 1 "pada" na forum, więc żeby nikt na forum nie wygrał, nie dał znać choćby na pw, nie znał kogoś kto wygrał lub pochwalił się na fb/ig... nie sądzę. Trochę cierpliwości.

Oni mają tak regulamin napisany, że wyniki mogą sobie ogłosić w następnym stuleciu. Taki trochę brak szacunku do konkursowiczów i tyle..

Oj nie czepiajcie się😉 Przecież przed świętami trzeba było posprzątać, potem same święta, sylwester, Trzech Króli, teraz ferie znowu. Zaraz porządki przed kolejnymi świętami 😂 No nie mają kiedy konkursem się zająć😁 

A tak w ogóle to tam jeszcze słać zgłoszenia można na ten konkurs(formularz aktywny) a Wy chcecie już rozwiązania 😏

No to w lutym ferie, w marcu topienie marzanny, majówka, później wakacje.. Wyświetl w wątku >>
1 samdej 0

radziosny

#7155917 Napisano: 30.01.2024 15:15:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

O Goplanie rozumiem, że śmiało można zapomnieć? Rozumiem, że jeśli ktoś wygrał to milczy za wszelką cenę i ciężko wydedukować, czy były te wyniki, czy nie... Dla mnie jeden wniosek, nigdy tam nie grać, bo szkoda kasy na zakupy.

Zapomnieć można, ale paragonu to lepiej nie wyrzucać, bo jakoś przed świętami była rezerwa z ich konkursu, który był w lipcu. W standardzie mają 60 dni roboczych na poinformowanie o wygranej, a dziś dopiero 40 mija. Nawet jak są 2 nagrody w konkursie, to 1 "pada" na forum, więc żeby nikt na forum nie wygrał, nie dał znać choćby na pw, nie znał kogoś kto wygrał lub pochwalił się na fb/ig... nie sądzę. Trochę cierpliwości.

Oni mają tak regulamin napisany, że wyniki mogą sobie ogłosić w następnym stuleciu. Taki trochę brak szacunku do konkursowiczów i tyle.. Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7154531 Napisano: 23.01.2024 10:22:23 w Czy informują/ informowali?
Zima mija
a Goplana niczyja? Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7154378 Napisano: 22.01.2024 15:09:58 w Czy informują/ informowali?
Który etap z kindera leci? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7153903 Napisano: 19.01.2024 12:21:12 w Wkurza mnie...
Zjadłem dzisiaj "na raz" cukier wymieszany z olejem palmowym i kakao za 13zł, bo zachciało mi się wziąć w loterii z piniatami emotka . Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7153504 Napisano: 17.01.2024 14:00:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loteryjny napisał(a):

Czy fortis odpisuje na maile?

Tak, zawsze mi odpisywali. Nigdy z nimi nie miałem problemu. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0