Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika radziosny

radziosny

#7119543 Napisano: 28.08.2023 13:18:30 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Intermarche.. jedna z moich lepszych prac.. widać już Los Mejores tak nie przywiązuje uwagi do poziomu zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7119532 Napisano: 28.08.2023 12:43:55 w Czy informują/ informowali?
Intermarche - Ruszaj z energią
Już pozamiatane wszystkie nagrody? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7119488 Napisano: 28.08.2023 10:37:17 w Połączenia nieodebrane
732 200 125 ?? ok. 9.00 Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7119414 Napisano: 27.08.2023 19:42:26 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że mam wszystko pozgłaszane.. zgłoszenia słabe, bo weny brak, ale przynajmniej czysta głowa.. emotka Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7119413 Napisano: 27.08.2023 19:37:35 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie sąsiedzi lub ich majstrzy.. w pojemniku na plastik wiaderka z gruzem, torebki po klejach wypełnione kartongipsem i butelka wypełniona wypalonymi petami.. rozumiem jeszcze jakby to do zmieszanego wyrzucili, chociaż jest zakaz robienia tego (mają sobie kontener wynająć na gruz).. ale te gamonie za nic mają to, że ja tu segreguję, chodzę z czterema kubłami i ogólnie w mają to gdzieś. A później obciążą wszystkich miekszańców za to! Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7119398 Napisano: 27.08.2023 17:43:57 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Szukam konkursu promocyjnego (prócz kotlin i tyskie żabka), w którym trzeba zrobić zdjęcie emotka

Lody Gulliver Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

radziosny

#7119321 Napisano: 27.08.2023 08:11:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

nie mam pojęcia jak inni to robią że wygrywają w kinder za drugim razem... albo nawet i kilka... Ja ani jednego na ponad 20 paragonów nie ustrzeliłam emotka

Nie ma sensu grać w Kinder, chyba że przy okazji robienia innych zakupów. Ludzie kupują po 10-20 paragonów. Może to i opłacalne dla nich. Szkoda nerwów i czasu. A co dopiero tacy co maja dostęp do kasy fiskalnej.. Wyświetl w wątku >>
1 miata 0

radziosny

#7119272 Napisano: 26.08.2023 18:17:31 w WC - rozmowy o wszystkim
tamtiram napisał(a):

Wczoraj chłopak był w max burgers, powiedziałam mu od razu, że jakby brał zestaw to niech weźmie paragon bo jest loteria. Okazuje się, że obsługa nie wydaje paragonów, gdy ktoś zamawia zestaw. Był z dwoma kolegami, żaden z nich nie dostał paragonu, dopiero gdy się upomnieli doatali. Co myślcie o czymś takim? Kurcze strasznie słabe to. Podejrzewam, że jest tak w każdym lokalu Max Burgers. Nie mam nic przeciwko osobom, które biorą udział w konkursie, mimo że zgodnie z regulaminem nie mogą. Ale kurcze, nie w ten sposób. Zastanawiam się czy nie napisać do organizatora loterii.

No ok, ale co Ci to da? Myślisz, że naślą na nich kontrolę urzędową? Wyrażą tylko żal, że tak się dzieje i tyle. Jak nic nie robią w loteriach, gdzie ewidentnie ludzie łamią regulamin (np. empik) to myślisz, że tutaj coś zdziałasz? emotka Wyświetl w wątku >>
2 rufus, cb656 0

radziosny

#7119068 Napisano: 25.08.2023 15:39:32 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Jak to jest z przelewami z wafli familijnych? Na koniec loterii wyślą? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7119059 Napisano: 25.08.2023 15:14:26 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

koszalek napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Jeśli w Kinder jest ograniczenie jedna nagroda na osobę a ktoś wygrywa po raz dwudziesty chwaląc się tym na forum to jest to lekko wkurzające.

Tutejszej logiki nie pojmiesz. Te same osoby które go jeszcze za to podziwiają burza się na granie bez paragonu, dla mnie obydwa zachowania są podobne pod względem uczciwości. Jednych potępiają innych bronią. Granie jednak potrafi zaburzyć myślenie także strzeżcie się własnego umysłu bo płata wam figle.


W kinder nijak nie weryfikują danej osoby więc np. można podawać to samo imię i nazwisko ale innego maila i inny numer telefonu - jak wiadomo są konkursowicze którzy tych telefonów i maili mają od metra. Można też podać wymyślone imię i nazwisko i też tego nie sprawdzą. Oby paragon wyglądał na prawdziwy, telefon i mail był "unikalny" a osoba już prawdziwa być nie musi... No takie to konkursy niestety. I tak potem jeden znajdzie sposób i wygrywa nanaście nagród, które spyla na olx a drugi nie wygra nic...

Zastanawia mnie czemu nie zrobili losowania, jak w przypadku choco fresh i wcześniejszych loteriach. Przecież łatwiej byłoby weryfikować takie zgłoszenia, a osobom nieprzestrzegającym regulaminu było by ciężej sprawdzać dziesiątki założonych maili. Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7118117 Napisano: 22.08.2023 09:36:46 w Czy informują/ informowali?
Kajaki ktoś coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7118104 Napisano: 22.08.2023 08:34:34 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

Czy ktoś ma pratykę w reklamowaniu żywności?

http://www.federa...low-spozywczych.html

Wg tego artykułu mogę reklamować produkt żywnościowy w ciągu 3 dni od otwarcia opakowania.

Kupiłam w sobotę 19.08.2023 awokado w Lidl ( pakowane w kartoniku - 2 szt), wczoraj otworzyłam i jedno było zepsute.

Poszłam dzisiaj reklamować do sklepu, to powiedzieli mi że to już 4 dni od sprzedaży, więc mi nie zrobią wymiany ani zwrotu.
Bo były 4 dni upału i moglam przechowywać w słońcu. Więc odpowiedziałam że tak nie było i trzymałam w lodówce.
Więc pytalam w takim razie ile dni musi minąć, żebym mogła reklamować towar, to oni do mnie, że oni żywności wogóle nie poddają reklamacji.

Wiem, że to nie majątek, ale bylam zrobic zakupy, więc przy okazji chcialam to reklamować, skoro kupilam i nie moglam z tego skorzytać.

Ktoś coś wie czy reklamowanie takiej żywności jest tematem uznaniowym i zalezy od czlowieka czy jednak są żelazne zasady, które obowiązują wszystkich?
Czy człowiek w tym sklepie miał rację, nie przyjmując tego ode mnie?


Chyba mają rację, nie wiem tego na 100%, ale gdyby klient mógł sobie tak po 4 dniach zwracać to wiesz co, by  się działo na sklepach?
Słyszałem o historii gdzie pewna osoba po połowie roku zwróciła(zareklamowała) szczotkę do kibla (używaną wcześniej), ale to akurat nie była żywność więc musieli to przyjąć w zasadzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117882 Napisano: 21.08.2023 11:53:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Na razie nie stać mnie na taką suszarkę, ale spróbuję wykorzystać patent z odkurzaczem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117871 Napisano: 21.08.2023 11:29:29 w WC - rozmowy o wszystkim
FBmarta22 napisał(a):

mietowa napisał(a):

radziosny napisał(a):

pikawka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Widzę, że na forum jest dużo osób co mają koty.
Mam ważne pytanie. Czy macie jakiś patent na koce pełne sierści? Koce są przyzwoite, ale wrzucając je do pralki nic to nie da oprócz ewentualnego zapchania filtra pralki. Testowaliście jakieś przyrządy do usuwania sierści? Idzie to w miarę sprawnie?

Ja mam takie rolki klejące do sierści, ale ogólnie moja chodzi na strzyżenie do fryzjera wiec nie ma duzo

Rolka raczej odpada, jest strasznie dużo tej sierści więc jedna rolka nie wiem czy, by starczyła na jedną stronę koca, a mam ich kilka do odkłaczenia. Jakieś inne pomysły? emotka

Dość drogi, ale skuteczny w 100% - suszarka bębnowa.

Dokładnie, właśnie miałam pisać, że to niestety  większy kaliber (inwestycyjnie), ale suszarka pięknie zbiera emotka

A w tej suszarce nie zapychają się otwory czy coś? Sierść się odkłada na bębnie gdzies? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117862 Napisano: 21.08.2023 10:55:17 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

radziosny napisał(a):

Widzę, że na forum jest dużo osób co mają koty.
Mam ważne pytanie. Czy macie jakiś patent na koce pełne sierści? Koce są przyzwoite, ale wrzucając je do pralki nic to nie da oprócz ewentualnego zapchania filtra pralki. Testowaliście jakieś przyrządy do usuwania sierści? Idzie to w miarę sprawnie?

Ja mam takie rolki klejące do sierści, ale ogólnie moja chodzi na strzyżenie do fryzjera wiec nie ma duzo

Rolka raczej odpada, jest strasznie dużo tej sierści więc jedna rolka nie wiem czy, by starczyła na jedną stronę koca, a mam ich kilka do odkłaczenia. Jakieś inne pomysły? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117853 Napisano: 21.08.2023 10:42:46 w WC - rozmowy o wszystkim
Widzę, że na forum jest dużo osób co mają koty.
Mam ważne pytanie. Czy macie jakiś patent na koce pełne sierści? Koce są przyzwoite, ale wrzucając je do pralki nic to nie da oprócz ewentualnego zapchania filtra pralki. Testowaliście jakieś przyrządy do usuwania sierści? Idzie to w miarę sprawnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117688 Napisano: 20.08.2023 10:45:47 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował


- też mam stos paragonów, których nie chce mi się zgłaszać
- nie chcę Cię martwić ale większość chipsów ma torebki coraz mniejsze a ceny coraz większe
- kot Cię próbuje zmobilizować do spacery - dobry kot!
- ważne że sor otwarty i Cię przyjęli
- kicha emotka ale trzeba być dobrej myśli! zrobili tomografię - zrobili! może wynik będzie wcześniej
- pamiętaj! Ruch to zdrowie! emotka i schody idealne są na spalanie ... chipsów emotka
- u mnie tak myśli: bonprix, befado, mohito, wojas, burda, ceneo, house, itd... - co chwila się wypisuję i ciągle mam pełno "super okazji"

A w dzisiejszym dniu wkurza mnie kiepskie samopoczucie bo teściowie świętowali szmaragdowe gody i deser czyli tort był o 20:30... Nażarłam się słodkiego i całą noc nie mogłam spać bo bolał mnie brzuch...

Dzięki, na każdą rzecz można spojrzeć z pozytywnej strony jak widać emotka . Akurat chipsy jeszcze można przeboleć, ale czekolad nie wybaczę - 80g?!
Akurat ten kot to z takich niespacerowych, ale może faktycznie stwierdził, że przesadzam z siedzeniem na kompie i poszedł do kuwety, bo wie, że posprzątam. Co do SORu to nie był nasz docelowy kierunek, chcieliśmy zrobić rekonesans na oddział, ale nie udało się przebrnąć przez SOR właśnie.. Wynik nie będzie wcześniej napewno, bo byłem 27 czerwca emotka . A lekarze nie chcą podjąć żadnych działań bez wyników.. Winda to akurat nie dla mnie była istotna emotka .

To dzisiaj detoks polecam po takim trawieniu całonocnym emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

radziosny

#7117627 Napisano: 19.08.2023 19:21:54 w NA CO CZEKAMY?
------------ (25.07 - wybór) Konkurs 'Rusz po nagrody, a przygoda sama Cię znajdzie' Intermarche - TEL - w grudniu popołudniu
do 08.09 (16.08 + 14dr + 3dr) Konkurs "RUSZAJ Z ENERGIĄ" Intermarche - SMS Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

radziosny

#7117625 Napisano: 19.08.2023 19:04:49 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie:
- jest za gorąco na zgłaszanie czegokolwiek
- czipsy przysnacki z kotła 125g kosztują 9,99zł!
- kot narobił do kuwety podczas pisania tego posta
- niemiła obsługa na SORze
- czas oczekiwania na wynik tomografii 2 miesiące
- winda często się psuje
- że merketingowcy z media expert myślą, że jak zawalą mi skrzynkę pocztową to będę częściej u nich kupował Wyświetl w wątku >>

radziosny

#7117510 Napisano: 18.08.2023 19:20:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

simonapp napisał(a):

adamo86 napisał(a):

simonapp napisał(a):

Dawno już powinno  być rozstrzygnięcie konkursu  /PRO BEST/ COLIAN  
TRWAŁ OD 6.07-19.07 w Intermarche 
www.teameraft.com.pl/wielkaprzygoda 
Przegapiłam jakikolwiek wpis o wygranej, czy ich nie było?

25.07 wybór, a zwykle informują co najmniej miesiąc od wyboru

emotka
Dzięki za odpowiedź  emotka

W poprzednim konkursie informowali tydzień po komisji emotka

To chyba przez przypadek emotka

Ja pamiętam, że w nicnierobieniu to chyba z 2 miesiące to było.. chyba, że aż tak nie mogłem się doczekać.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0