Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Kresowianka

Kresowianka

#7077842 Napisano: 02.02.2023 13:48:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

To można najpierw zagrać ,a później kupić paragon czy w końcu nie ? Czytam ten regulamin i nic nie widzę takiego,a ktoś tu pisał,że po wygranej można kupić . Chodzi o Dafi loterie 

W Regulaminie nie ma chyba żadnego zapisu, że musi być najpierw zakup, ale...

Na stronie są jasno opisane kolejne punkty 1, 2, 3, 4... więc myślę, że w razie wygranej nie przejdzie paragon z późniejszą datą niż data zgłoszenia

Z tymże obowiązuje regulamin, który tutaj jest tak fatalnie napisany, że zastanawiam się kto go napisał, bo na pewno nie ktoś kto ma pojęcie o loteriach. Pewnie będą robić problemy osobom, które wygrały, a dopiero kupiły produkty i bez ewentualnego szarpania się z nimi o nagrodę, być może nawet w sądzie, się pewnie nie obejdzie. Ja omijam tę loterie szerokim łukiem. Tak amatorsko prowadzonej loterii dawno nie widziałam. 

Co racja to racja - może wzięli kogoś na staż, bo regulamin to taka lipa, że aż miło zapamiętać go na przyszłość emotka
Jakby się uprzeć to, i to zgodnie z regulaminem, na jeden paragon można śmiało zgarnąć wszystkie nagrody! Nie podajesz żadnych danych z paragonu, nigdzie nie ma mowy o tym, że zakup ma mieć miejsce przed zgłoszeniem (mogą się kłócić, ale regulamin tego zapisu nie ma, więc jeśli w przypadku głównej nagrody trzeba by iść do sądu to śmiało - wygrana będzie zgodna z regulaminem). Nie ma zapisów o tym, że jeden paragon można zgłosić tylko raz, że jeden paragon może zostać zgłoszony przez jedną osobę ani o tym, że na jeden paragon można wygrać jedną nagrodę - każde zablokowanie wydania nagrody z powodu wysłania zdjęcia paragonu, które już zgłosił ktoś inny lub nawet ty, czy odrzucenie z powodu zakupu dokonanego po wygranej jest NIEZGODNE  z regulaminem. Jedyne ograniczenie jest takie, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę dziennie... Ale to akurat przy tylu dziurach w regulaminie jest tylko wisienką na torcie emotka Wyświetl w wątku >>

Kresowianka

#7077763 Napisano: 02.02.2023 10:40:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ktoś ma pomysł jak wysłać zgłoszenie z Dafi ? Od wczoraj próbuję, ale przy imieniu wyskakuje błąd Captcha. Zmieniłam przeglądarkę, nadal nie idzie.

Podpinam się, też próbowałam na różnych przeglądarkach i na telefonie. Wszędzie to samo emotka

Majstrowali w nocy przy formularzu, bo są zmienione zgody. Poza tym po dwóch zgłoszeniach blokują IP, czego wczoraj nie było... tylko ciekawe na jakiej podstawie wprowadzili blokadę, skoro regulamin nic o tym nie mówi...
Kombinują cfaniaki... Wyświetl w wątku >>
0 0

Kresowianka

#7077529 Napisano: 01.02.2023 10:07:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aguagu napisał(a):

mrmax napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

Tofikania napisał(a):

Nie wiem, czy już widzieliście loterię DAFI - nie trzeba podawać danych z paragonu, także gram do skutku emotka

W przypadku wygranej trzeba odesłać paragon 😂😂😂

czyli dla wytrwałych - zakup na jeden paragon i jazda do skutku emotka

A później prośba o przesłanie ilości paragonów odpowiadającej ilości zgłoszeń i po nagrodzie.  emotka

Czytałam regulamin - nie ma tam nic o tym, że masz wysłać tyle paragonów, ile zgłoszeń emotka
Nie ma informacji, że zakup ma być przed wygraną, ani że jeden zakup możesz zgłosić raz, a że dziś nie mam zbyt wielu planów, to się pobawię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Kresowianka

#7077513 Napisano: 01.02.2023 09:25:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem, czy już widzieliście loterię DAFI - nie trzeba podawać danych z paragonu, także gram do skutku emotka Wyświetl w wątku >>
1 west04 0