Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Yoko

Yoko

#7125029 Napisano: 20.09.2023 14:31:51 w moje dzisiejsze wygrane :)

Yoko

#7124524 Napisano: 18.09.2023 19:11:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynapolna napisał(a):

Yoko napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały w konkursie Super Pharm "Wakacje są super" bon na 150zł. Dostaliście maila z kartą podarunkową? Ja dostałam dzisiaj, że wysłane karty mają wartość 50zł, a nie 150zł i że doślą brakującą wartość z małym bonusem. Tylko, że ja nawet nie dostałam tej z zaniżoną wartością, która mieli rzekomo wysłać do 15 września. Ktoś tak też ma czy tylko ja mam takie szczęście?

Ja dostałam kartę „fizyczna” 14.09 Wysyłka przez Inpost. 
I tez dostałam takiego maila emotka

Ale wtopa. emotka  Rzeczywiście, podałam adres domu rodzinnego i wszystko już mi się pomieszało. Dzięki za potwierdzenie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7124503 Napisano: 18.09.2023 17:15:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do osób, które wygrały w konkursie Super Pharm "Wakacje są super" bon na 150zł. Dostaliście maila z kartą podarunkową? Ja dostałam dzisiaj, że wysłane karty mają wartość 50zł, a nie 150zł i że doślą brakującą wartość z małym bonusem. Tylko, że ja nawet nie dostałam tej z zaniżoną wartością, która mieli rzekomo wysłać do 15 września. Ktoś tak też ma czy tylko ja mam takie szczęście? Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7122863 Napisano: 11.09.2023 17:00:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Loteria odido 25zł do Allegro
50zł z Zozoli
krem Yasumi z wczorajszego quizu Hebe
i szlafrok z Lionaemotka Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7122813 Napisano: 11.09.2023 13:50:34 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam voucher na platformę Slowhop o wartości 5000zł za kwotę 4500zł. Voucher można wykorzystać na rezerwację dowolnego obiektu ze strony slowhop.com z zastrzeżeniem, że mają one być na terenie Polski. Kupon jest ważny do 30.09.2023. Voucher ma formę kodu, nie jest imienny, więc z łatwością można go wykorzystać. Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7122208 Napisano: 08.09.2023 10:55:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
annarety napisał(a):

Czy czeka ktoś na kosmetyki z konkursu Bielenda wygrywają na okrągło?

Ja miałam dwie wygrane kosmetyków i raczej sukcesywnie wysyłali na bieżąco Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7122192 Napisano: 08.09.2023 10:11:10 w WC - rozmowy o wszystkim
alienistka napisał(a):

Z ciekawości : Ile czasu dziennie poświęcacie na konkursy?
Mam wrażenie, że moje życie stało się jednym wielkim konkursem  emotka

Za dużo, choć paradoksalnie w niewielu biorę udział emotka Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7122032 Napisano: 07.09.2023 14:32:37 w WC - rozmowy o wszystkim
brucee napisał(a):

Yoko napisał(a):

Mam pytanie odnośnie sprzedaży nagród. Gdzie sprzedajecie (poza forum)? Olx? Allegro? Może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie polecacie albo nie polecacie? Jakie wrażenia macie z tymi platformami? Kiedyś sprzedawałam trochę rzeczy z domu na olx zanim zaczęłam bawić się w konkursy, ale to było dawno temu, kiedy strona w zasadzie raczkowała i nie spotkałam się wtedy z żadnymi próbami oszustwa. Mam stosunkowo mało rzeczy, bo z reguły gram o to, co chcę wygrać dla siebie, ale wiadomo czasami wpadają nagrody innych stopni niż byśmy chcieli.  emotka  No i mam ten nieszczęsny voucher na Slowhop, którego nie jestem w stanie wykorzystać...

Najlepiej chyba sprzedać tu, u nas. 
A poza tym, ja przed laty sprzedawałam na Allegro i zawsze byłam bardzo zadowolona.

Tak planowałam, niestety nie ma popytu  emotka  i jest co chwilę bardzo dużo nowych postów ze sprzedażą, więc moje pewnie też w tym giną. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Yoko

#7121999 Napisano: 07.09.2023 13:12:10 w WC - rozmowy o wszystkim
pikawka napisał(a):

Yoko napisał(a):

Mam pytanie odnośnie sprzedaży nagród. Gdzie sprzedajecie (poza forum)? Olx? Allegro? Może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie polecacie albo nie polecacie? Jakie wrażenia macie z tymi platformami? Kiedyś sprzedawałam trochę rzeczy z domu na olx zanim zaczęłam bawić się w konkursy, ale to było dawno temu, kiedy strona w zasadzie raczkowała i nie spotkałam się wtedy z żadnymi próbami oszustwa. Mam stosunkowo mało rzeczy, bo z reguły gram o to, co chcę wygrać dla siebie, ale wiadomo czasami wpadają nagrody innych stopni niż byśmy chcieli.  emotka  No i mam ten nieszczęsny voucher na Slowhop, którego nie jestem w stanie wykorzystać...

U mnie wszystko schodzi albo na grupach na fb, albo olx reszta znajomi bo wystawiam tez u siebie na fb.

Dzięki za informacje. To są jakieś lokalne grupy w Twojej miejscowości czy ogólnopolskie? Możesz jakąś polecić?

Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7121998 Napisano: 07.09.2023 13:11:45 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

Yoko napisał(a):

Mam pytanie odnośnie sprzedaży nagród. Gdzie sprzedajecie (poza forum)? Olx? Allegro? Może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie polecacie albo nie polecacie? Jakie wrażenia macie z tymi platformami? Kiedyś sprzedawałam trochę rzeczy z domu na olx zanim zaczęłam bawić się w konkursy, ale to było dawno temu, kiedy strona w zasadzie raczkowała i nie spotkałam się wtedy z żadnymi próbami oszustwa. Mam stosunkowo mało rzeczy, bo z reguły gram o to, co chcę wygrać dla siebie, ale wiadomo czasami wpadają nagrody innych stopni niż byśmy chcieli.  emotka  No i mam ten nieszczęsny voucher na Slowhop, którego nie jestem w stanie wykorzystać...

Olx. Mozna probowac jeszcze na grupach fb, w zaleznosci co sie sprzedaje.
Allegro ma duze prowizje emotka

Dzięki za informacje. To są jakieś lokalne grupy w Twojej miejscowości czy ogólnopolskie? Możesz jakąś polecić? Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7121988 Napisano: 07.09.2023 12:58:49 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam pytanie odnośnie sprzedaży nagród. Gdzie sprzedajecie (poza forum)? Olx? Allegro? Może jeszcze gdzieś indziej? Gdzie polecacie albo nie polecacie? Jakie wrażenia macie z tymi platformami? Kiedyś sprzedawałam trochę rzeczy z domu na olx zanim zaczęłam bawić się w konkursy, ale to było dawno temu, kiedy strona w zasadzie raczkowała i nie spotkałam się wtedy z żadnymi próbami oszustwa. Mam stosunkowo mało rzeczy, bo z reguły gram o to, co chcę wygrać dla siebie, ale wiadomo czasami wpadają nagrody innych stopni niż byśmy chcieli.  emotka  No i mam ten nieszczęsny voucher na Slowhop, którego nie jestem w stanie wykorzystać... Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7121984 Napisano: 07.09.2023 12:41:20 w Smolar
sophieann napisał(a):

Hej! Wygrałam 50 zł Blikiem w Zozolach jednak jak klikam w wypełnienie formularza (i wypełniam go prawidłowo, upewniłam się 50 razy że numery są prawidłowe) to pojawia się komunikat, że nie ma takiego laureata w bazie... Trzeba trochę odczekać aż im ta informacja przepłynie do bazy czy to normalne czy już pisać do nich maila? Jak to u Was wyglądało?

Dzięki za pomoc!

Jeśli dane są poprawne to przepuszcza od razu. Może wkradł się błąd/literówka przy wysyłaniu zgłoszenia? Lepiej napisać do nich. Wyświetl w wątku >>
1 sophieann 0

Yoko

#7121595 Napisano: 05.09.2023 15:45:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Mam do sprzedania:  -voucher do Slowhop na 5000zł
                                      -aparat FUJIFILM Instax Square SQ1 
                                      -replikę oficjalnej piłki meczowej Mistrzostw Świata Kobiet FIFA 2023
                                      -klocki Cobi Inpost Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7121030 Napisano: 02.09.2023 21:46:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
25zł do Allegro z Loterii Odido emotka chociaż za zakupy się zwróciło xd
5 monet z Żywca - pierwsza nagroda od początku w tej loterii XDD Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7121004 Napisano: 02.09.2023 18:14:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dobrze rozumiem, że na loterię z Zozoli mogę kupić dosłownie 1 cukierka na wagę?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7121003 Napisano: 02.09.2023 18:12:11 w Lotto i inne
agakaz2 napisał(a):

rooney napisał(a):

wygraliście coś w tegorocznej loteriadzie albo w tym nowym gramy-wygrywamy? emotka

pusto

nope Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

Yoko

#7120840 Napisano: 01.09.2023 18:06:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
150zł do SuperPharm z Wakacyjnego konkursu Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7120828 Napisano: 01.09.2023 16:38:07 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Mam do sprzedania voucher do Slowhop na 5000zł Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

Yoko

#7110445 Napisano: 20.07.2023 21:26:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
zapas gum Orbit emotka  niestety sugarfree już tak znakomicie nie smakują.. ech Wyświetl w wątku >>