Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Yoko

Yoko

#7096775 Napisano: 31.05.2023 00:12:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wycior napisał(a):

..może ktoś pomoże..jak zainstalować Canal +  z wygranego kodu z FAMILIJNYCH..proszę..

Najłatwiej będzie wejść w link: https://kup.pl.ca....com/kod/zrealizuj  i skopiować lub przepisać kod. Kliknij: Kontynuuj -> Zarejestrować się, gdy korzystasz 1 raz lub zalogować mailem i loginem, jeśli już wcześniej miałeś utworzone konto. Zamówienie powinno wynieść 0zł, nie trzeba akceptować zgód marketingowych     ->Kliknij: Zamawiam. Potrzeba chwili na przetworzenie kodu. Powinno przenieść Cię na stronę główną https://www.canalplus.com/pl/ Trzeba kliknąć na ikonę w prawym górnym rogu (ludzika) i się zalogować. Wybrać opcję: Mam już konto i zalogować się tymi samymi danymi. 

Powinno wszystko zadziałać, ale jeśli masz jakieś wątpliwości, napisz proszę wiadomość prywatną to postaram się pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7096769 Napisano: 30.05.2023 23:18:01 w PODZIĘKOWANIA
bonitta
Dziękuję za przekazanie paragonu z Lays emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7096558 Napisano: 30.05.2023 11:45:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
voucher do Adidas.pl z Laysów za VII etap. emotka
 1/1 To moje pierwsze zgłoszenie, bo wcześniej nie miałam jakoś czasu do tego przysiąść.emotka  Aż zaczynam żałować...
Aczkolwiek miłe to uczucie zaskoczenia, gdy nie odczytuje się codziennie maili. Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7094609 Napisano: 19.05.2023 17:48:19 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się z prokonsumenckiej postawy agencji Avanti. Nie odesłałam paragonu w wyznaczonym czasie, ponieważ z przyczyn osobistych musiałam zostać dłużej niż planowałam w innym mieście, a nie wzięłam ze sobą paragonu. Machnęłam ręką na te bilety do kina z konkursu Pepsi, aż dostaję nagle bardzo miłego maila z przypomnieniem o dosłaniu oświadczenia i paragonu. A potem kolejnego z serdecznymi podziękowaniami. Niby wiem, że to tylko templatki, ale i tak miło. Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7094114 Napisano: 17.05.2023 21:34:50 w SZUKAM....
rare85 napisał(a):

Szukam kontaktu do Filmwebu w związku z konkursem. Jeśli konkurs jest rozstrzygnięty, są wymienione osoby (nicki), które wygrały. Przy konkursie Hansa Zimmera nie ma. A może znajdzie się osoba, która wygrała i da znać? emotka Czy w przypadku nie wygrania dostaje się jakieś info?
https://www.filmweb.pl/contest/5745

W przypadku wygranej dostajemy maila z gratulacjami oraz stosowną informację w powiadomieniach. Jeśli mówimy o braku wygranej, to nie dostajemy żadnej informacji, nawet o tym, że konkurs rozstrzygnięto. Jak do wygrania były bardziej "dochodowe" nagrody jak voucher na festiwal filmowy to często też nie publikowano nicków na stronie, a pojawiała się jedynie informacja, że zwycięzcy zostali wyłonieni i poinformowani mailowo. Możesz napisać maila lub zadzwonić w tej sprawie, jak miałam problem np. z odbiorem nagrody to pisałam na ten mail: kamil.jedrasiak@filmweb.com lub [email protected] Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

Yoko

#7089799 Napisano: 24.04.2023 16:30:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Familijne już wszystko poszło czy na raty idą ?

U mnie od razu 2 maile - pierwsze zgłoszone na początku trwania konkursu, drugie pod sam koniec 


Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7089786 Napisano: 24.04.2023 16:09:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
voucher do Canal+ na rok oraz góra wafli 2/2 Niesamowicie się cieszę, że odejdą opłaty za streaming i to za cały rok emotka
Gdyby ktoś się nie załapał to zapraszam do wątku sprzedażowego emotka Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7089366 Napisano: 21.04.2023 12:29:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mozinn napisał(a):

Też udało mi się zdobyć te kapsułki. I oczywiście mój tekst też "okazał się być jednym z najlepszych". XD Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7089365 Napisano: 21.04.2023 12:24:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
3x kosmetyki Bielenda 
żebym to ja miała takie powodzenie w innych konkursach... Wyświetl w wątku >>

Yoko

#7089362 Napisano: 21.04.2023 12:23:12 w poznajmy się BLIŻEJ
[quote=
alexandra_sasa]
escarola napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

kreo42 napisał(a):

avantanowa napisał(a):

gregory napisał(a):

cześć, czy są osoby z Wrocławia?

sa emotka

Są  emotka

Z okolicy Wrocławia, jeśli się liczy to tak  emotka

Ja mieszkam w Długołęka,20 km od Wrocławia 

Mnie zagnało do Oleśnicy, ale chętnie poznam konkursowiczów z Wrocławia, gdzie czasem docieram. emotka



Wrocław ❤️ okolice Leclerc 🏡również jestem z Wrocławia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Yoko

#7067699 Napisano: 12.12.2022 18:27:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam zestaw klocków Lego  (mój błąd, nie Lego, tylko Cobi). 
  Wyświetl w wątku >>
0 0