Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika orzeszekmix

orzeszekmix

#7115766 Napisano: 10.08.2023 14:08:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

kamil17 napisał(a):

byłem w Kaufland. kod.kreskowy zrobiłem w zwykłym generatorze na kodów. Dziala na samoobsludze bez problemu. tylko wybiera sie opcje kupon podarunkowy. na paragonie.drukuje.sie kwota ile zostało na karcie. dziekuje tyle w temacie

To jeszcze jakbyś podał, z której strony generowane, bo ja zielony w takie klocki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

orzeszekmix

orzeszekmix

#7115652 Napisano: 10.08.2023 00:20:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aplikacja ze sklepu Play Generator kodów kreskowych jest najlepszy do szybkiego uzywania kodow przy platnosci w sklepach i jak ktos ma ich zwiekszona ilośc.
Używam ten generator od wielu lat. (Kody Kaufa tworzy sie poprzez typ kodu ITF) Wyświetl w wątku >>
0 0

orzeszekmix

#7115651 Napisano: 10.08.2023 00:18:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kamil17 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

lolzek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac

A czy wiadomo czy można płacić kilkukrotnie tym bonem? Czy na raz trzeba z zrobić zakupy za te 1000 zł?

Też napisałem pytanie do nich czy wielokrotnego użytku, ale jeszcze brak odpowiedzi, ale myślę że wielokrotny

A czy ta wygrana jest połączona z kartą Kaufland Card czy też może każdy z niej korzystać mając nr kodu??

Nie jest powiązana. Płaciłem na zwykłej kasie (m.in. za papierosy emotka ), bo na samoobsługowej nie dało się ręcznie wklepać karty.

Ok, dziękuję 🙂


odpisali mi teraz że można placic w kasach samoobslugiwych. takze sam juz nie wiem. i jest wieloktotnego uzytku

Chyba, że bez wybierania płatności, wbić jako produkt… bo jak się przejdzie do płatności, to jedyną pasującą jest karta podarunkowa… i każe zeskanować kartę… Może przez internetowy generator kodów dałoby to zrobić…


wydaje mi sie ze yen generator to super pomysł. wyprobuje jutro.i dam znac

Wyświetl w wątku >>
0 0

orzeszekmix

#7115650 Napisano: 10.08.2023 00:12:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kamil17 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kamil17 napisał(a):

izak1000 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

lolzek napisał(a):

kamil17 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Realizował już ktoś bon podarunkowy  z konkursu „Mistrz oszczędzania” w Kauflandzie ? Można nim płacić na kasie samoobsługowej ? emotka


wydaje mi sie ze tak , tam jest taka.opcja płatności karta podarunkowa. ale napisalem do nich z pytaniem. jak mi odpiszą dam ci znac

A czy wiadomo czy można płacić kilkukrotnie tym bonem? Czy na raz trzeba z zrobić zakupy za te 1000 zł?

Też napisałem pytanie do nich czy wielokrotnego użytku, ale jeszcze brak odpowiedzi, ale myślę że wielokrotny

A czy ta wygrana jest połączona z kartą Kaufland Card czy też może każdy z niej korzystać mając nr kodu??

Nie jest powiązana. Płaciłem na zwykłej kasie (m.in. za papierosy emotka ), bo na samoobsługowej nie dało się ręcznie wklepać karty.

Ok, dziękuję 🙂


odpisali mi teraz że można placic w kasach samoobslugiwych. takze sam juz nie wiem. i jest wieloktotnego uzytku

Chyba, że bez wybierania płatności, wbić jako produkt… bo jak się przejdzie do płatności, to jedyną pasującą jest karta podarunkowa… i każe zeskanować kartę… Może przez internetowy generator kodów dałoby to zrobić…


wydaje mi sie ze yen generator to super pomysł. wyprobuje jutro.i dam znac

Wyświetl w wątku >>
0 0

orzeszekmix

#7088092 Napisano: 13.04.2023 13:34:58 w Smolar
[quote=wczoraj dostałem smsa z informacją o wygranej II STOPNIA w tej promocji.

termitek99]
rainbowdash napisał(a):

Czy były SMS kubus immuno?

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

orzeszekmix

#7081427 Napisano: 24.02.2023 14:39:44 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
orzeszekmix napisał(a):

primo2219 napisał(a):

dostał już ktoś te 30 zł z Nestle Rodzinne Kasogranie czy faktycznie trzeba czekać do czerwca?

Wyświetl w wątku >>
0 0

orzeszekmix

#7081426 Napisano: 24.02.2023 14:39:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
primo2219 napisał(a):

dostał już ktoś te 30 zł z Nestle Rodzinne Kasogranie czy faktycznie trzeba czekać do czerwca?

Wyświetl w wątku >>
0 0

orzeszekmix

#7080204 Napisano: 17.02.2023 13:30:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
[quote=Agencja informowała mnie iż czeka jeszcze na weryfikację ostatnich osób z wygranych i da znac mailowo o wyjsciu przelewów ze wszystkich wygranych.
Napiszę tutaj gdy dostane info o wyjsciu przelewów od nich emotka
Najprawdopodobniej myslę że jeszcze w lutym to nastapi .anialistopad]Violife przelewy lub karty do euro AGD? Wyświetl w wątku >>
0 0

orzeszekmix

#7080196 Napisano: 17.02.2023 13:02:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dziś wygrana od Kindera 👌 Wyświetl w wątku >>

orzeszekmix