Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7166968 Napisano: dzisiaj o 12:47:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie bon do Kaufa Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7166206 Napisano: 24.03.2024 12:33:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

ameryka napisał(a):

rufus napisał(a):

malgosia74 link przenosi nadal do konkursu

przenosi na konkurs, ale jest info że zakończyli przed czasem przyjmowanie zgłoszeń.

czy tylko ja uważam, że to jest nienormalne? napisali, że zakończyli przyjmowanie zgoszedń, bo HAKERY emotka , a w regulaminie jest data zakończenia 24.03 emotka

Jak już tak chcieli zrobić, to mogli wyłączyć możliwość komentowania posta, bo inaczej, co to zmienia?  A przede wszystkim zmienić treść posta i regulamin.

Ogólnie dziwne zachowanie, tym bardziej, że to konkurs na profilu dużej marki i z wartościowymi nagrodami. 😳

Na szczęście zobaczyłam ten komentarz zanim zaczęłam przygotowywać pracę konkursową. 

Natomiast tych prób oszustwa jest coraz więcej i trochę mnie  niepokoi to, że będzie z tego powodu mniej konkursów na FB.  Jako ciekawostkę powiem Wam, że ostatnio namiętnie zgłaszałam do Facebooka posty tworzone przez fejkowe konta i namawiające ludzi do wirtualnego hazardu i Facebook nie chce usunąć tych postów! Także tak... Facebook, który tak uwielbia cenzurowanie, jednocześnie daje wolną rękę oszustom. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7166042 Napisano: 22.03.2024 19:43:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
29renata napisał(a):

Czy z Maoam przychodzi jakieś podziękowanie za udział na @? Wzięłam udział i nic nie dostałam.

Powinno przyjść. Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

8igora9

#7165170 Napisano: 18.03.2024 18:14:11 w moje dzisiejsze wygrane :)

8igora9

#7164929 Napisano: 16.03.2024 21:23:17 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam bilety do Heliosa z loterii Kinder ważne do 30/06. 8 sztuk za 100zl + kw lub 15zl za sztukę Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7164711 Napisano: 15.03.2024 14:35:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

olunka napisał(a):

może chociaż zapas makaronu uda się wygrać emotka

Na pewno dokładają. U mnie część doszła, a wydawała się przegrana.

u mnie jakos nic nie chcę dojść emotka ciekawe czy juz koniec

Ludzie maile już dostają, a nas nadal formularz nie puszcza. 0:3  🤣

u mnie tak samo, więc chyba pora się pogodzić z porazką

Pocieszę Was że zdjęcie na miarę głównej nagrody nie wygrało nic emotka a robię zdjęcia kulinarne.

Coś w tym jest 😉
Zdjęcia spaghetti bolognese i naleśników u mnie wygrały bony, a wymyślne potrawy bardziej pracochłonne tylko zestawy produktów. Ale i tak cieszy 100 % skuteczność ☺️

U mnie w rodzinie 3 bony na 4 zgłoszenia, ale szczerze powiedziawszy, to najładniejsze zdjęcie, to właśnie to bez żadnej nagrody. 🫣 Jak o tym pomyślę, to przypomniał mi się konkurs w jak wyzwanie, gdzie przyzwoita praca z lokowaniem produktu nie dostała nagrody, a jakiś film sklejony w 5 minut z tego, co miałam w telefonie dostał.  W tekstowych wygrałam u nich tylko raz — tekstem, który zaczęłam pisać coś około 23:50 ostatniego dnia. 😆 Także ten...  mam trochę mieszane uczucia wobec tej agencji. Zobaczymy, co przyniosą zimowe chwile, bo dałam jedno zwykle zdjęcie i drugie chyba najlepsze w mojej konkursowej karierze. 🤪 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7164104 Napisano: 12.03.2024 23:14:07 w Czy informują/ informowali?
asiaaa85 napisał(a):

Lubieladnerzeczy napisał(a):

Malgorzata1234 napisał(a):

lucya napisał(a):

A Lewiatan Baila się do kogoś odezwał? emotka

Tak

Smuteczek. Wydawało mi się, że miałam super zgłoszenie.

Pocieszę Cię , że tam było chyba losowanie siostra  wygrała słabym zdjęciem a drugi filmik sto razy lepszy , nawet nie został doceniony …. Wrzucili wygrane zdjęcia na fb więc możesz zobaczyć …. rzuciła mi sie nawet w oczy osoba , która bierze udział w każdym konkursie z takim samym tłem tylko zmienia produkt 😂

Nie wiedziałam, że dodali post na FB. Tylko migawki, ale niektóre filmy zapowiadały się ciekawie. Dobrze, że mojego starego pokazali tylko tyłem i znów go nie wplątałam w akcję w stylu "pokaż całemu Facebookowi jak się wygłupiasz za drewniane klocki" 🤪  Zawsze, jak go namawiam na konkursy, to go przekonuję, że oni i tak tego nigdzie nie publikują i zawsze jak on coś wygra, to się okazuje, że jednak opublikowali. 😂 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7164102 Napisano: 12.03.2024 22:59:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Łojesu... ja z okazji tej loterii powyrzucałam przeterminowane kosmetyki z szuflady (niektóre chyba leżały tam dłużej niż te evelinowe ochłapy w magazynie) i kupiłam nowe w ich miejsce, a teraz oni przysłali jakiś stary szajs i znów jestem w punkcie wyjścia. 🫣

Myślę, że warto składać reklamacje, choćby po to, żeby w przyszłości nie przyszło im do głowy robienie takich numerów. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7163921 Napisano: 12.03.2024 12:43:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tysiaczek do Lidla 🎉 (mail o 12:08) Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7163648 Napisano: 11.03.2024 10:39:38 w moje dzisiejsze wygrane :)

8igora9

#7163270 Napisano: 08.03.2024 13:19:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lovela aparat i drukarka instax ❤️ Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7163067 Napisano: 07.03.2024 13:46:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pepa napisał(a):

[quote=
glamlady88]

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Te kody z Żabki są na maxa p...ne. To tak zniechęca, że szkoda gadać. Na ostatni dzień kupować coś, by otrzymać kod to prawie stuprocentowa gwarancja wku...ienia.........
Dramat.

Czyżbyś kupiła dziś Magnum? emotka

:D
Wczoraj...

No to i tak nie ma na co czekać… Spoko, najlepszym się zdarza emotka



Dalej nie wiem, co ma to na celu, oprócz wkurz....enia uczestników. Ani nie widzę w tym jakiegoś fajnego marketingu, ani potencjalnego zysku. 
Jedynie widzę praktycznie pewną szansę na zdenerwowanie uczestników i zniechęcenie ich do kupowania marki.
Jeśli ktoś wie, w jakim celu robi się coś takiego i mnie oświeci to chętnie się dowiem emotka
Nawet nie ma ani słówka o tym w formularzu. A powinno być to napisane wprost i tyle.
A brak kodu sam w sobie mnie nie dziwi - wiele razy zrobiłam zakupy poprawnie, w poprawnym terminie i kod dostałam po 20 mailach do Żabki emotka

Tez mnie to irytuje, bardzo chciałam wziac udział w tym konkursie, bo ta nagroda to moje wielkie marzenie, no ale jak widać nie jest mi dane. No mam też za swoje bo zawsze wszystko na ostatnią chwilę robię grrrr


Ta głowna nagroda opisana jest na końcu regulaminu i jest trochę według mnie jak przegrana, ladnie to wszystko wygląda, ciuchcia mi się oczywiście podoba itd.., ale trzeba w nią sporo zainwestować, żeby móc z niej skorzystać, m.in na własną rękę dotrzeć do stacji początkowej Venice a później ze stacji końcowej do Polski, hotele sobie samemu opłacić.
Ja tam bym z chęcią zainwestowała te pieniądze w odbiór nagrody. 🤪 Niestety też przegapiłam termin zakupu. Cieszę się, że przynajmniej zapomniałam wstąpić rano do żabki i nie kupiłam tych absurdalnie drogich lodów bez powodu. 🫣 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7162914 Napisano: 06.03.2024 15:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Gdzie kupujecie Coolki z kodem i Kindery w promocyjnych opakowaniach?
I gdzie najtaniej Sensodyne wychodzi?

Kinder znalazłam w Kauflandzie. Coolki w stokrotce, a ostatnio pojawiły się tez w Intermarche i w dodatku za zakupy dawali na nie bony 1+1 gratis Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

8igora9

#7162707 Napisano: 05.03.2024 15:47:00 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):8igora9 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Lewiatan Baila, do kiedy jest termin? Nie potrafię namierzyć tej informacji w regulaminie.

Nie wiem, ale widziałam na ich FB, że pisali, że postarają się ogarnąć do końca tygodnia. 🙃

I podobno ilość zgłoszeń przerosła ich oczekiwania  szkoda , że nagród tak mało a zgłoszeń ponad 300


A to ciekawostka... jak Lewiatan robi podobne konki na insta, to zgłoszeń jest może  około 30? 🫣

Bo na insta do tekstu musisz dodać coś - film lub zdjęcie. Ostatnio nawet wymogiem były tylko filmy/rolki. Tu wystarczył sam tekst. Zakupu do formy tekstowej też właściwie nie potrzebowałeś. Tu grupa odbiorców konkursu była dużo szersza. Dodaj do tego długi czas trwania, dosyć sporą reklamę i już.


Nawet nie pomyślałam o tym, że ludzie mogli zrobić sztuczny tłum, wysyłając zgłoszenia tekstowe, ale pewnie tak właśnie było.  Bo nagrody też nie są jakieś niewiadomo jak szałowe, żeby klienci rzucili się do masowego kręcenia filmów i robienia zdjęć.  
W każdym razie moje wewnętrzne dziecko w napięciu czeka na te klocki z Hogwartu. 🤪 🙏 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7162699 Napisano: 05.03.2024 15:20:19 w Czy informują/ informowali?
asiaaa85 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):8igora9 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Lewiatan Baila, do kiedy jest termin? Nie potrafię namierzyć tej informacji w regulaminie.

Nie wiem, ale widziałam na ich FB, że pisali, że postarają się ogarnąć do końca tygodnia. 🙃

I podobno ilość zgłoszeń przerosła ich oczekiwania  szkoda , że nagród tak mało a zgłoszeń ponad 300


A to ciekawostka... jak Lewiatan robi podobne konki na insta, to zgłoszeń jest może  około 30? 🫣 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7162660 Napisano: 05.03.2024 12:25:55 w Czy informują/ informowali?
banka-manka napisał(a):

Lewiatan Baila, do kiedy jest termin? Nie potrafię namierzyć tej informacji w regulaminie.

Nie wiem, ale widziałam na ich FB, że pisali, że postarają się ogarnąć do końca tygodnia. 🙃 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7162547 Napisano: 04.03.2024 17:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBsebastian3 napisał(a):

Nie wypełniłam formularza od razu przy wygranej z Kinder, bilety i nic mi nie przyszło na emaila. Tylko nie mówcie,ze nie przychodzi! Nie patrze nawet w regulamin bo to byłaby 3 wtopa w krótkim czasie

W ciągu 3 dni roboczych przychodzi SMS z linkiem do formularza. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7162437 Napisano: 04.03.2024 10:14:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

No raczej nie. Osoba trzecia - osoba postronna. Myślę że chodzi o to, że np. jak zrobię zdjęcie na nartach na stoku to w tle nie mogą być osoby trzecie, postronne, które nie wyraziły zgody na udział w konkursie i udostępnienie wizerunku.

Jak na moje, to osobą trzecią jest każda osoba, która nie jest mną...  

Ale może ktoś pytał u źródła?


To na Twoje, a definicja osoby trzeciej - podmiot nie związany stosunkiem łączącym inne podmioty, człowiek nie związany z daną sprawą, postronny. W tym przypadku ktoś przypadkowy, spoza rodziny. Dla mnie ten punkt regulaminu nie budzi w ogóle wątpliwości


Dawno temu był konkurs tchibo i było podobne pytanie "Jak spędzasz czas z rodziną". To zrobiłam zdjęcie przy ognisku - było dużo osób ale żadnej widocznej twarzy, po prostu od tyłu sobie kiełbaski piekli i jedynie ja widoczna z gęby. I takie zdjęcie wygrało. A co do potencjalnego klienta... Oczywiście, znajdą się tacy co regulaminu nie przeczytają i zrobią zdjęcia z rodziną i nim nie wygrają ale serio, w dzisiejszych czasach w takich konkursach biorą udział głównie konkursowicze, którzy wiedzą jak temat ugryźć aby wygrać.

Zdania były podzielone, więc spytałam u źródła. emotka  

Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7162207 Napisano: 02.03.2024 12:19:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):


Konkurs zimowe chwile w Kaufland.

"Prawo do ochrony wizerunku". Czy to znaczy, że na zdjęciu nie może byc osób trzecich? 😱

tak, to właśnie to znaczy.


Czyli mam pokazać, jak spędzam zimowe chwile z rodziną, nie uwzględniając w tym rodziny, super. 😂

możesz ich pokazać z tyłu, tak żeby nie można było twarzy rozpoznać.

Mogę ich pokazać z tyłu, ustawić kilka metrów dalej, zrobić ludziki z kartonów, żeby ich udawały  😂  No dużo głupich rzeczy mogę zrobić, ale to nie zmienia faktu, że jest to idiotyczne, bo zadanie brzmi: "Pokaż, jak spędzasz czas z rodziną". Po drugie wprowadza uczestników w błąd, bo niedzielny konkursowicz ani tym bardziej zwykły klient nie będzie szukał w regulaminie informacji na ten temat, tylko z góry założy, że rodzina może być na zdjęciu, skoro takie jest zadanie konkursowe. 🙄 Wyświetl w wątku >>
0 0