Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7131629 Napisano: 17.10.2023 10:15:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
pusheen napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

katake napisał(a):

pusheen napisał(a):

Czy Smolar serio nagrodził gościa, który kupił gotowe łóżko udając, że zrobił je sam?  emotka  

Chodzi o filmik piłkarskie wyzwanie: Wygraj mieszkanie w prostych krokach! (konkursleroymerlin.pl)

Chętnie taką bramkę- łóżko kupię. Wrzuć proszę namiary, gdzie można takie kupić.

Tak się składa że ten ten Gość to mój brat i robił to sam emotka   bo Jego syn to fan piłki nożnej .Konkurs idealnie mu siadł emotka

Na tym filmiku ani przez sekundę nie widać, żeby robił je sam. Na każdym filmiku pokazują krok po kroku a u niego od razu po pierwszym cięciu pojawia się gotowe łóżko. emotka  

A nawet jeśli to skopiował gotowy projekt jednego z producentów, więc i tak nie powinien zostać nagrodzony.

Pewnie zrobił to łóżko wcześniej, a teraz pod konkurs je trochę rozebrał, żeby było co nakręcić. Większe grzeszki widzę codziennie w konkursowych pracach   

Ja czekam na ostatni etap, bo wiem, że konkursowicze dadzą czadu w walce o mieszkanie i będę zbierać szczękę z podłogi, oglądając te filmy. 👏 Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

8igora9

#7131618 Napisano: 17.10.2023 09:50:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka

Na tik toku zawsze jest mało zgłoszeń, chyba młodzież ma takie rzeczy w 4 literach 🤔
Ja się do swojego filmu nie przyznam, choćby mnie przypalali żywym ogniem 🤣 A jak ktoś ze znajomych to zobaczy, to będę mu patrzeć prosto w oczy i mówić, że to nie byłam ja. 😆
Było kilka bardzo fajnych filmów, ale już chwilę po obejrzeniu nie pamiętałam o czym były. Mi w pamięć zapadł tylko ten film gdzie było logo netto ułożone z jakiś ziaren czy czegoś w tym stylu i podrzucone do góry. I drugi pana z brodą, który poleciał na moje wakacje z Gulliverem, grilluje na moim grillu, a teraz chce płacić w sklepie moimi bonami do netto. 🤣 Jestem fanką jego wesołej twórczości, ale powoli tracę cierpliwość. 😆

Bardzo ciekawe, kogo wybiorą. No i ciekawe, czy wybiorą kogoś, kto wygrał wcześniej 100 zł, czy kogoś nienagradzanego. Niby logika mówi, że powinni wybrać kogoś z tych 100 zł, ale w regulaminie mają powiedziane, że wybierają ze wszystkich... I choć to byłoby nielogiczne, to różnie może być emotka


Mają co najmniej kilkanaście przyzwoitych filmów i do tego jeszcze pare ciekawych zdjęć, ale coś czuję w kościach, że wybiorą jakieś przypadkowe rzeczy. Ale też mnie ciekawość zżera i chociaż widziałam lepsze prace, to trzymam kciuki za siebie i swoją rodzinę, bo przecież wygrać każdy może. 😄 Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

8igora9

#7131558 Napisano: 16.10.2023 22:13:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka

Na tik toku zawsze jest mało zgłoszeń, chyba młodzież ma takie rzeczy w 4 literach 🤔
Ja się do swojego filmu nie przyznam, choćby mnie przypalali żywym ogniem 🤣 A jak ktoś ze znajomych to zobaczy, to będę mu patrzeć prosto w oczy i mówić, że to nie byłam ja. 😆
Było kilka bardzo fajnych filmów, ale już chwilę po obejrzeniu nie pamiętałam o czym były. Mi w pamięć zapadł tylko ten film gdzie było logo netto ułożone z jakiś ziaren czy czegoś w tym stylu i podrzucone do góry. I drugi pana z brodą, który poleciał na moje wakacje z Gulliverem, grilluje na moim grillu, a teraz chce płacić w sklepie moimi bonami do netto. 🤣 Jestem fanką jego wesołej twórczości, ale powoli tracę cierpliwość. 😆 Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

8igora9

#7131547 Napisano: 16.10.2023 21:40:05 w Czy informują/ informowali?
Złap jesienne chwile w Intermarche
Ten konkurs już cały rozwiązany czy oni informują dniami? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7131542 Napisano: 16.10.2023 21:27:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7131309 Napisano: 15.10.2023 22:49:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Czy z Gerbera Rossmann przychodzi zwrotka na maila? Dopiero zobaczyłam, że w regulaminie jest o tym wzmianka, a mi wyświetlił się tylko komunikat na stronie..

Tak, ale do mnie przyszła dopiero po 2 dniach. Wyświetl w wątku >>
1 malmika 0

8igora9

8igora9

#7130887 Napisano: 13.10.2023 14:52:00 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

Akoszalka01 napisał(a):

Jest już lista z Jägera, czy oni wybrali tylko 35 zwycięzców 2 stopnia na cały tydzień ?

coś tu nie halo ja myślałam że 35 osób dziennie

Ja wygrałam 4/10 i ktoś na forum też pisał 4/10 więc to pewnie wygrane tylko z tego dnia.  Już widzę jak wybierali te główne jak mają dzienne tylko z jednego dnia. 🤣 Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

8igora9

#7130652 Napisano: 12.10.2023 20:45:09 w Informują
Informują z Konkurs Jägermeister "Zapoluj na nagrody" 18+

Rodzaj powiadomienia: Mail 20:42
Dodatkowe informacje:
Za 04/10 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7130557 Napisano: 12.10.2023 13:31:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

W KONKURSIE Crunchips Czipsujemy może dodać foto z innymi osobami, czy to ma być jena osoba?
Regulamin ogranicza tylko wlasnosci intelektualne osób trzecich i właściwie nic konkretnego tam nie ma.
Więc rozumiem, że chyba można... ?

Mam zapisane w swoich konkursowych notatkach, że mogą być osoby trzecie i że wygrane zdjęcia będą publikowane na stronie konkursowej. 

Kupiliście już te chipsy? Tych ABC i Euro Sklepów w moim rejonie za bardzo nie ma, ale byłam w 4 groszkach i tylko w jednym były i to nie chipsy, ale nachosy Chrunchips za 10zl 🙈 Spytałam się Pani czy oni je w ogóle miewają, bo plakat wisi, a chipsów brak, to powiedziała, że ona je zamawia z hurtowni, a hurtownia nie przywozi. 🤔 Wyświetl w wątku >>
1 yaagatka 0

8igora9

#7130113 Napisano: 10.10.2023 21:49:08 w Czy informują/ informowali?
Było już Axe z Tik Toka? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7129739 Napisano: 09.10.2023 17:13:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):

elsa001 napisał(a):

kimberly napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Czy mi sìę śnilo? Jest konkurs cif ,domestos? Nie moge znaleźć

Dałabym sobie rękę uciąć, że był w ITM a teraz patrzę i też nie mogę znaleźć  emotka

https://www.e-kon...e-chwile-intermarche

Ale jestem osłem, mam nawet paragon na ten konkurs ale kupiłam lody i byłam pewna, że to słodyczowy emotka  dzięki!

To tym razem pamiętaj, że w tym konkursie też są dzienne nagrody 😄 Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

8igora9

#7129515 Napisano: 08.10.2023 19:01:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Lot paralotnią prezent marzeń - 250zl (wartość regulaminowa bodajże 400, ale ceny zależą od miejscowości)

Voucher do sklepu Doughnut.pl 350zl (torebki, plecaki itp.) - 270zl

2 bilety do Suntago na wszystkie strefy ważne do końca roku - 260zl

Mogę również wymienić na bony do sklepów ze spożywką, Deichmann, allegro lub ikea Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7129432 Napisano: 08.10.2023 11:02:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak macie opisany paragon z konkursu moc wybielania w Hebe? U mnie: C PASTA M W F 75ml 🙄
Skoro konkurs był tylko w Hebe to oni sami to sobie sprawdza czy jednak trzeba iść po pieczątkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7129161 Napisano: 06.10.2023 16:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

ten konkurs z czipsami z groszka i abc świetny poprostu. w moich sklepach brak tych czipsow

W moim Groszku Chrunchipsy są jedynie na plakacie konkursowym 🤣 Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

8igora9

#7129129 Napisano: 06.10.2023 15:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Udało się komuś wygrać w Cheetos dwa razy na te same dane? Albo czy w ogóle udaje Wam się wygrać u Avanti 2 razy w tym samym konkursie coś lepszego niż bilety do kina? Ja zwykle trafiam za pierwszym, maksymalnie drugim zgłoszeniem, a potem przy kolejnych kilku już nie. Zastanawiam się czy to kwestia tego, że łatwiej wygrać w pierwszych etapach konkursu czy jednak niechętnie nagradzają te same osoby? 😜 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7128869 Napisano: 05.10.2023 18:05:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

A ja mam inne pytanie
Jak uruchomić tą krowę z Muller?

Instrukcji nie dołączyli? 😜 Trzeba otworzyć to miejsce na baterie i wyciągnąć papierek, który jest pod bateria.  Na głowie ma czujnik światła, więc się odpala, jak otwierasz lodówkę.  Moja przyszła jakaś trefna, kilka razy zamuczała porządnie, a teraz tylko jakieś zawieszone "mumumumumu" 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7128795 Napisano: 05.10.2023 14:00:30 w Avanti
radziosny napisał(a):

Mam pytanko. Czy komuś udało się w Avanti coś ugrać wysyłając tą samą odpowiedź w różnych etapach? Nie za bardzo mam teraz czas tworzyć inne odpowiedzi (a jest w miarę dobra myślę emotka ) i najchętniej bym jeszcze raz wysłał wcześniejszą. Pytanie tylko czy nie mają jakiegoś systemu wykluczającego?

Nigdy nie robiłam tak w ich konkursach promocyjnych,  ale w tych darmowych jak najbardziej dało się tak wygrać. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

8igora9

#7127651 Napisano: 01.10.2023 08:27:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Co tutaj się wydarzyło 🙈

w ostatnim czasie dość często oszuści podszywają się pod prawdziwe profile i piszą że "wygrałeś" żeby wyciągnąć różne dane.

Właśnie problem w tym, że to chyba prawdziwe komentarze 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7127570 Napisano: 30.09.2023 18:28:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Konkurs sprytne gotowanie z aplikacją moje sklepy. 
Czy jak się zrobi zakupy z aplikacją to jest jakaś adnotacja na rachunku albo zostaje jakiś ślad w aplikacji? Nigdzie niczego nie widzę. Karta nie chciała się zeskanować aż kasjerka powiedziała, że już poszlo i nie wiem czy mnie nie okłamała, bo było 10 minut do zamknięcia sklepu i kolejka za mną...

Zakupy robiłam (mąż robił) w malutkim sklepiku. Pani wiedziała o co chodzi z aplikacją, ale wspominała, że nie wszystkie sklepy mają tę opcję (ten sklep nie był dostępny w aplikacji, żeby wybrać go jako swój sklep) i nie jest pewna, czy karta się nabije.
Więc nie jestem do końca pewna, czy mój zakup był z aplikacją, ale na dole paragonu pojawił się zapis:
Klient stały: 000000000000
I ten numer pokrywa się z numerem z aplikacji.
I zgłosiłam go jako ten zakup z aplikacją. Czy dobrze? Nie wiem.

Ja właśnie specjalnie jechałam do Groszka, którego znalazłam w aplikacji, a nie do tego, do którego miałam najbliżej. U mnie nie ma tego napisu ani nie ma nigdzie numeru mojej karty. 🙄 Aczkolwiek teraz zauważyłam, że weszła mi promka na serki Danio, która zgodnie z tym, co jest napisane w aplikacji, powinna wejść tylko przy zeskanowaniu karty. I teraz już zupełnie zgłupiałam...

Szkoda, że ta aplikacja nie jest dopracowana i nie ma eparagonów, wtedy jest pewność, czy zakup był.
Sprawdziłam na starym paragonie z Groszku, na poprzedni konkurs bez apki i on nie ma tego zapisu o stałym kliencie. 
U mnie weszła promocja na dżem Łowicz, babeczka też podobno było zdziwiona, że rabat emotka  
Więc stawiam, że u Ciebie też jest ok.
Teraz już chyba nic nie zrobisz, więc warto wysłać z numerem karty. 
Może jeszcze ktoś potwierdzi/napisze jak u niego wygląda paragon z aplikacją.


W moim Groszku nawet nie mieli podpiętego tego skanera, pani go wyciągneła spod lady i podłączyła 🤔 

Jeszcze nie mam zdjęcia i bez szans na główne nagrody, to trochę mi się nie chce realizować mojego pomysłu. 🙈 Może ktoś tutaj częściej robi zakupy w Groszku i jeszcze napisze coś, co rozjaśni sytuację Wyświetl w wątku >>