Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7129515 Napisano: 08.10.2023 19:01:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Lot paralotnią prezent marzeń - 250zl (wartość regulaminowa bodajże 400, ale ceny zależą od miejscowości)

Voucher do sklepu Doughnut.pl 350zl (torebki, plecaki itp.) - 270zl

2 bilety do Suntago na wszystkie strefy ważne do końca roku - 260zl

Mogę również wymienić na bony do sklepów ze spożywką, Deichmann, allegro lub ikea Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7129432 Napisano: 08.10.2023 11:02:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak macie opisany paragon z konkursu moc wybielania w Hebe? U mnie: C PASTA M W F 75ml 🙄
Skoro konkurs był tylko w Hebe to oni sami to sobie sprawdza czy jednak trzeba iść po pieczątkę? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7129161 Napisano: 06.10.2023 16:33:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

ten konkurs z czipsami z groszka i abc świetny poprostu. w moich sklepach brak tych czipsow

W moim Groszku Chrunchipsy są jedynie na plakacie konkursowym 🤣 Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

8igora9

#7129129 Napisano: 06.10.2023 15:29:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Udało się komuś wygrać w Cheetos dwa razy na te same dane? Albo czy w ogóle udaje Wam się wygrać u Avanti 2 razy w tym samym konkursie coś lepszego niż bilety do kina? Ja zwykle trafiam za pierwszym, maksymalnie drugim zgłoszeniem, a potem przy kolejnych kilku już nie. Zastanawiam się czy to kwestia tego, że łatwiej wygrać w pierwszych etapach konkursu czy jednak niechętnie nagradzają te same osoby? 😜 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7128869 Napisano: 05.10.2023 18:05:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

A ja mam inne pytanie
Jak uruchomić tą krowę z Muller?

Instrukcji nie dołączyli? 😜 Trzeba otworzyć to miejsce na baterie i wyciągnąć papierek, który jest pod bateria.  Na głowie ma czujnik światła, więc się odpala, jak otwierasz lodówkę.  Moja przyszła jakaś trefna, kilka razy zamuczała porządnie, a teraz tylko jakieś zawieszone "mumumumumu" 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7128795 Napisano: 05.10.2023 14:00:30 w Avanti
radziosny napisał(a):

Mam pytanko. Czy komuś udało się w Avanti coś ugrać wysyłając tą samą odpowiedź w różnych etapach? Nie za bardzo mam teraz czas tworzyć inne odpowiedzi (a jest w miarę dobra myślę emotka ) i najchętniej bym jeszcze raz wysłał wcześniejszą. Pytanie tylko czy nie mają jakiegoś systemu wykluczającego?

Nigdy nie robiłam tak w ich konkursach promocyjnych,  ale w tych darmowych jak najbardziej dało się tak wygrać. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

8igora9

#7127651 Napisano: 01.10.2023 08:27:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Co tutaj się wydarzyło 🙈

w ostatnim czasie dość często oszuści podszywają się pod prawdziwe profile i piszą że "wygrałeś" żeby wyciągnąć różne dane.

Właśnie problem w tym, że to chyba prawdziwe komentarze 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7127570 Napisano: 30.09.2023 18:28:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Konkurs sprytne gotowanie z aplikacją moje sklepy. 
Czy jak się zrobi zakupy z aplikacją to jest jakaś adnotacja na rachunku albo zostaje jakiś ślad w aplikacji? Nigdzie niczego nie widzę. Karta nie chciała się zeskanować aż kasjerka powiedziała, że już poszlo i nie wiem czy mnie nie okłamała, bo było 10 minut do zamknięcia sklepu i kolejka za mną...

Zakupy robiłam (mąż robił) w malutkim sklepiku. Pani wiedziała o co chodzi z aplikacją, ale wspominała, że nie wszystkie sklepy mają tę opcję (ten sklep nie był dostępny w aplikacji, żeby wybrać go jako swój sklep) i nie jest pewna, czy karta się nabije.
Więc nie jestem do końca pewna, czy mój zakup był z aplikacją, ale na dole paragonu pojawił się zapis:
Klient stały: 000000000000
I ten numer pokrywa się z numerem z aplikacji.
I zgłosiłam go jako ten zakup z aplikacją. Czy dobrze? Nie wiem.

Ja właśnie specjalnie jechałam do Groszka, którego znalazłam w aplikacji, a nie do tego, do którego miałam najbliżej. U mnie nie ma tego napisu ani nie ma nigdzie numeru mojej karty. 🙄 Aczkolwiek teraz zauważyłam, że weszła mi promka na serki Danio, która zgodnie z tym, co jest napisane w aplikacji, powinna wejść tylko przy zeskanowaniu karty. I teraz już zupełnie zgłupiałam...

Szkoda, że ta aplikacja nie jest dopracowana i nie ma eparagonów, wtedy jest pewność, czy zakup był.
Sprawdziłam na starym paragonie z Groszku, na poprzedni konkurs bez apki i on nie ma tego zapisu o stałym kliencie. 
U mnie weszła promocja na dżem Łowicz, babeczka też podobno było zdziwiona, że rabat emotka  
Więc stawiam, że u Ciebie też jest ok.
Teraz już chyba nic nie zrobisz, więc warto wysłać z numerem karty. 
Może jeszcze ktoś potwierdzi/napisze jak u niego wygląda paragon z aplikacją.


W moim Groszku nawet nie mieli podpiętego tego skanera, pani go wyciągneła spod lady i podłączyła 🤔 

Jeszcze nie mam zdjęcia i bez szans na główne nagrody, to trochę mi się nie chce realizować mojego pomysłu. 🙈 Może ktoś tutaj częściej robi zakupy w Groszku i jeszcze napisze coś, co rozjaśni sytuację Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7127566 Napisano: 30.09.2023 18:17:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Konkurs sprytne gotowanie z aplikacją moje sklepy. 
Czy jak się zrobi zakupy z aplikacją to jest jakaś adnotacja na rachunku albo zostaje jakiś ślad w aplikacji? Nigdzie niczego nie widzę. Karta nie chciała się zeskanować aż kasjerka powiedziała, że już poszlo i nie wiem czy mnie nie okłamała, bo było 10 minut do zamknięcia sklepu i kolejka za mną...

Zakupy robiłam (mąż robił) w malutkim sklepiku. Pani wiedziała o co chodzi z aplikacją, ale wspominała, że nie wszystkie sklepy mają tę opcję (ten sklep nie był dostępny w aplikacji, żeby wybrać go jako swój sklep) i nie jest pewna, czy karta się nabije.
Więc nie jestem do końca pewna, czy mój zakup był z aplikacją, ale na dole paragonu pojawił się zapis:
Klient stały: 000000000000
I ten numer pokrywa się z numerem z aplikacji.
I zgłosiłam go jako ten zakup z aplikacją. Czy dobrze? Nie wiem.

Ja właśnie specjalnie jechałam do Groszka, którego znalazłam w aplikacji, a nie do tego, do którego miałam najbliżej. U mnie nie ma tego napisu ani nie ma nigdzie numeru mojej karty. 🙄 Aczkolwiek teraz zauważyłam, że weszła mi promka na serki Danio, która zgodnie z tym, co jest napisane w aplikacji, powinna wejść tylko przy zeskanowaniu karty. I teraz już zupełnie zgłupiałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7127560 Napisano: 30.09.2023 17:58:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs sprytne gotowanie z aplikacją moje sklepy. 
Czy jak się zrobi zakupy z aplikacją to jest jakaś adnotacja na rachunku albo zostaje jakiś ślad w aplikacji? Nigdzie niczego nie widzę. Karta nie chciała się zeskanować aż kasjerka powiedziała, że już poszlo i nie wiem czy mnie nie okłamała, bo było 10 minut do zamknięcia sklepu i kolejka za mną... Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7127527 Napisano: 30.09.2023 14:41:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
Co tutaj się wydarzyło 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7127249 Napisano: 29.09.2023 11:24:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

adamo86 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka

Jedyne rozwiązanie: mąż na modela, a Ty robisz zdjęcie emotka

Taaak... Nie ma takiej opcji. Nawet zaproponowałam kiedyś, że mu zapłacę, ale i to go nie przekonało. emotka emotka


Łączę się w bólu, mój nie chce pozować, a jak robi zdjęcie, to jakby specjalnie próbował to schrzanić 🤣 Przy tym strasznie jęczy. 🙄 A jak już uda mi się go na coś namówi, to i tak nie wygrywamy, więc potem jęczy drugi raz. 🤣 W dodatku jak czasem wyślę go po jakiś paragon, to zawsze kupić coś innego albo w innym sklepie, w najlepszym wypadku kupi wszystko ok, ale paragon wymiętoli tak, że ciężko mu zrobić zdjęcie. 🙈 Myślałam, że tylko mój taki malkontent, ale widzę, że na szczęście nie jestem sama. Nic to, czekam aż córka mi podrośnie i będzie pomagać. 😄 Ogólnie ciężko od kogokolwiek o jakąkolwiek pomoc, bo nikt nie traktuje poważnie konkursów, ale oczywiście nagrody każdy z chęcią przyjmie. 👍   
A co do Twojego pytania, to trzymałbym się klimatów nagrodzonych zdjęć, które kiedyś  publikowali na fb. Nawet jeśli się zmieniła agencja. Wydaje mi się, że sponsor takiej imprezy ustala z agencją mniej więcej czego oczekuje, ale może się mylę i ktoś mnie poprawi. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7127093 Napisano: 28.09.2023 17:23:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaszczurka-04 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

jaszczurka-04 napisał(a):

team2sis napisał(a):

Nie rozumiem tego konkursu zywiec zdrój mocny gaz na profilu Discord.oze ktoś podpowie jak wstawic zgłoszenie i gdzie. 😆😅

Też szukam z tym pomocy...próbowałam to rozkminić, ale chyba za stara już na to jestem.

Obawiam się, że wszyscy tutaj jesteśmy za starzy 🤣 To jest chyba coś w rodzaju forum jakiegoś patoinfluencera? 🤣 Chyba znalazłam miejsce gdzie to trzeba wrzucić i te dzieciaki co tam siedzą stanowczo nie są żadną konkurencją konkursową, ale czy ktoś w ogóle rozda te nagrody? 🙈

Jak dobrze patrzę, to tam nikt jeszcze nie wrzucił swojego zdjęcia czy filmiku?


Na to wygląda... i nie wiem czy ktoś wrzuci, ja się trochę boję po tym jak przeczytałam kawałek rozmowy tych dzieciaków 🤣 A oni na pewno niczego nie przygotują na konkurs, nie widzę na to najmniejszych szans. 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7126898 Napisano: 27.09.2023 21:43:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaszczurka-04 napisał(a):

team2sis napisał(a):

Nie rozumiem tego konkursu zywiec zdrój mocny gaz na profilu Discord.oze ktoś podpowie jak wstawic zgłoszenie i gdzie. 😆😅

Też szukam z tym pomocy...próbowałam to rozkminić, ale chyba za stara już na to jestem.

Obawiam się, że wszyscy tutaj jesteśmy za starzy 🤣 To jest chyba coś w rodzaju forum jakiegoś patoinfluencera? 🤣 Chyba znalazłam miejsce gdzie to trzeba wrzucić i te dzieciaki co tam siedzą stanowczo nie są żadną konkurencją konkursową, ale czy ktoś w ogóle rozda te nagrody? 🙈

Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7126605 Napisano: 26.09.2023 21:49:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czytam w regulaminie Smolara:
"Jeśli na filmie jest podkład muzyczny, to uczestnik musi dysponować odpowiednimi prawami do takiego podkładu". 
I tak się zastanawiam, czy może być muzyka bez praw autorskich z pixabay czy jednak nie? 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7126561 Napisano: 26.09.2023 18:09:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kimberly napisał(a):

kimberly napisał(a):

Cześć moi drodzy, od wczoraj próbuje przesłać oświadczenie na wygrane zestawy Martini, cały czas dostaje odpowiedź, że nie można dostarczyć wiadomości do tego adresata... emotka  ma ktoś też tak może?

Halo, czy ktos ma podobny problem jak ja?  emotka


Próbowałaś wysłać jako odpowiedź do ich maila i jako nową wiadomość, wpisując ręcznie ich adres mailowy? Może zmniejszyć rozmiar zdjęcia oświadczenia? Ewentualnie spróbować wysłać ze swojego innego maila? Jak nic nie działa, to bym robiła screena i pisałaś na jakiś ogólny adres email tej agencji. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7126140 Napisano: 25.09.2023 10:36:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośnik Circle K, 100zl Cheetos za 18/09 i lunchbox z Kurnej Półki Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7125999 Napisano: 24.09.2023 15:04:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stalowiak1979 napisał(a):

Działa Wam  Wyborowa-możecie wysłac zgłoszenie?

U mnie poszło, ale 5 minut później chciałam dodać zgłoszenie z drugiego maila i już nie przechodzi, chociaż ten sam telefon, przeglądarka itd. Także najwyraźniej trzeba próbować aż  się poszczęści albo olać to, bo nic mądrego z tego alkoholu nie wynika. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7125279 Napisano: 21.09.2023 12:08:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Od kiedy córka poszła do przedszkola i zaczęliśmy wstawać wcześniej, okazało się, że jednak da się coś ustrzelić w tych bramkach. 🤣 Dzisiaj rano zozole 50zl Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7125277 Napisano: 21.09.2023 12:02:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
Przypomniało mi się jak na studiach ktoś oddał pracę przetłumaczoną z angielskiego przez Google translator, bo starszy rocznik powiedział, że wykładowca tego nie czyta. A on przeczytał... z mównicy. 🙈 Teraz to dopiero musi się dziać w szkołach...

Mnie to zawsze dziwi, że ci ludzie się nie wstydzą robić takich akcji w stylu kopiuj-wklej, zwłaszcza jak jest duża szansa, że zostaną złapani za rękę.  A jeszcze na Facebooku, gdzie to mogą zobaczyć wszyscy znajomi. 😱 Wyświetl w wątku >>