Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7114035 Napisano: 03.08.2023 17:52:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Po przyjemnym lipcu, sierpień rozpoczęłam serią porażek, ale te MEGA WAKACJE to dopiero MEGA PORACHA ... Myślałam, że zrobiłam super film i walczę o bon na wakacje, a nagrodę pocieszenia traktowałam jako pewniak, a tu nic... ani u mnie ani u męża. 🙄  To ten rodzaj porażki, po której człowiek traci całą motywację do dalszego działania. 😭 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7113964 Napisano: 03.08.2023 15:46:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
banka-manka napisał(a):

Gdyby ktoś był ciekawy co wygrało główną nagrodę w ostatnim konkursie Poltino emotka  
Konkurs wiosenny Rodzina Smakoszy II edycja | Poltino
Główna nagroda
Poltino - W ubiegłą środę mieliśmy okazję gościć u laureatki... | Facebook

Napracowali się na tę nagrodę 👍 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7113532 Napisano: 02.08.2023 10:28:56 w Czy informują/ informowali?
asia8564 napisał(a):

Czy kujawski tłoczony za zimno informował już poprzez e-mail ? Czy narazie tylko wyniki na stronie ? Są tam
moje inicjały ale czy to Ja ?

 Właśnie przed chwilą dostałam maila. Dodam, że inicjały na stronie zrobili z mojej nazwy z maila (nazwisko panieńskie), a nie z tego jak się podpisałam. Wyświetl w wątku >>
1 asiaaa85 0

8igora9

#7113316 Napisano: 01.08.2023 15:08:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

Są tylko dwa głośniki w MDW, to za mało chwalących się jak na 100 nagród. Myślę, że jeszcze maile będą.

Obstawiam, że się nie chwalą dalej, bo mają gorszy czas i nie chcą cenzuraburzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7113304 Napisano: 01.08.2023 14:29:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Może wykluczyli osoby, które miały zgłoszenia na różne dane z tego samego IP?

No nie wiem, my z mężem graliśmy każdy na swoim telefonie, każdy na swojej karcie SIM, a nie na wifi. Chyba. Chyba, że jednak byliśmy na wifi, ale wydaje mi się, że mój mąż nie ma automatycznego łączenia z siecią w domu, a poza tym grał raczej nocami w pracy emotka

U mnie to samo IP, a że mieliśmy po 4s, a nie po 3, to teoria o tym, że ten wynik był dla nich podjerzany, raczej upada... pozostaje jeszcze błąd techniczny po ich stronie. Może zgłosić się ktoś, kto nie dostał nagrody chociaż miał na pewno tylko 1 zgłoszenie z tego samego gospodarstwa i IP albo ktoś kto dostał nagrodę, mając 4 sekundy albo mniej? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7113296 Napisano: 01.08.2023 14:18:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnriealaa napisał(a):

[quote=No to jest ciekawe. Jak są konkursy gdzie na prawdę ciężko jest osiągnąć np. 10 sekund, to wygrywają roboty z 1 sekundą, co było niemożliwe do zrobienia. Jak jest konkurs, że uczciwie zdobywa się wynik np. 3 sekund, to akurat wtedy nie dostajesz nagody, bo podjerzane. Trochę to nie fair + w regulaminie był zapis o wygranej osób z najniższymi wynikami, także też nie zgodność z regulaminem. Chyba, że jeszcze za chwilę pójdą maile.



8igora9]

Nadkusia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Emememe napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jaki czas mieliście z red bulla, ci co mają maile?

Też się z chęcią dowiem

5 sekund

Łoj to ja już nie czekam 😅

Omg, na co ja liczyłam z moimi 11 s

U mnie też 11 więc nie ma co. Czytałam że mieli po 3 s

Ja miałam 3s ale głośnika brak 🫣

Też mieliśmy po 3 sekundy i maili brak. Może uznali, że to za szybko? I zdyskwalifikowali? Chociaż uzyskanie wyniku 3 sekund naprawdę było całkowicie możliwe zupełnie uczciwie. No ciekawe czy już wszystko poszło.

Też nic nie mam, a miałam 3 sekundy i nawet kupiłam tego red bulla :<

U mnie 4s bez kodu, u męża 4s z kodem i maili brak. pfff

Może wykluczyli osoby, które miały zgłoszenia na różne dane z tego samego IP? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7113281 Napisano: 01.08.2023 13:54:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nadkusia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Emememe napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

wiolka252 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jaki czas mieliście z red bulla, ci co mają maile?

Też się z chęcią dowiem

5 sekund

Łoj to ja już nie czekam 😅

Omg, na co ja liczyłam z moimi 11 s

U mnie też 11 więc nie ma co. Czytałam że mieli po 3 s

Ja miałam 3s ale głośnika brak 🫣

Też mieliśmy po 3 sekundy i maili brak. Może uznali, że to za szybko? I zdyskwalifikowali? Chociaż uzyskanie wyniku 3 sekund naprawdę było całkowicie możliwe zupełnie uczciwie. No ciekawe czy już wszystko poszło.

Też nic nie mam, a miałam 3 sekundy i nawet kupiłam tego red bulla :<

U mnie 4s bez kodu, u męża 4s z kodem i maili brak. pfff Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7113227 Napisano: 01.08.2023 11:59:27 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

soplica za który etap informuje?

U mnie za zgłoszenie z 19/07 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7112803 Napisano: 30.07.2023 20:43:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam dwa bony Adidas 250zl 
200zl za sztukę lub 380zl za oba Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7112538 Napisano: 28.07.2023 20:54:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Miligili napisał(a):

Czy ktoś wie z którego etapu  były wczoraj wyniki z Soplicy? emotka

Dzisiaj były z 6 Wyświetl w wątku >>
1 Miligili 0

8igora9

#7111893 Napisano: 26.07.2023 22:30:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
ciekawy_kotek napisał(a):

Koszulka z Lecha... na znaleziony kapsel. Jeśli ktoś uzna, że jestem śmieciarzem to trudno. Jestem nim. Zawsze uważałam, że pieniądze mogą leżeć na ulicy

Przecież wiadomo, że na znaleziony kapsel albo paragon cieszy podwójnie. 😜

W temacie: 200zl od Kaktusa. 👌 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7111680 Napisano: 26.07.2023 11:07:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Przed chwilą mail o wygranych gumach orbit. Wczoraj głośnik od 7 Days u mnie i u męża, a przedwczoraj Soplica i 100 do Dino. 👌 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7111138 Napisano: 24.07.2023 17:49:31 w Konkursy z grami
Emememe napisał(a):

A ktoś wie, gdzie jest puszka na tym obrazku? Już kolejny raz na niego trafiam i nie potrafię namierzyć tej puszki xD 

Według mnie raz na jakiś czas zdarza się obrazek bez puszki. Wydaje mi się też, że raz mi ukończyło grę po 4 puszkach, a nie po 5. Ja dzisiaj w podróży, więc grałam aż mnie paluchy rozbolały. 🤣 Kilka razy 4s zrobiłam, ale 3 się nie udało. 😜 Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

8igora9

#7110621 Napisano: 21.07.2023 15:45:08 w Konkursy z grami
U mnie 6s, ale skoro można grać ile się chce, to pewnie ciężko będzie coś wygrać. 😜 Nie przychodzi żadne potwierdzenie na maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7110216 Napisano: 20.07.2023 00:01:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kejm napisał(a):

Wysyłam zgłoszenie do coliana i dostaję komunikat błędna treść lub zły numer. Mieliście tak?

Też tak miałam, wiec wysłałam przez formularz na stronie. Wyświetl w wątku >>
1 kejm 0

8igora9

#7108860 Napisano: 14.07.2023 13:55:26 w Czy informują/ informowali?
Był już czwarty tydzień Soplicy? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7108687 Napisano: 14.07.2023 01:12:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Piękny to był dzień na ekonkach, nie zapomnę go nigdy emotka

Ale, odzywa się we mnie moja miłosierna natura i zaczynam rozkminiaćemotka Może rzeczywiście to mała rodzinna firma, która próbowała w ten idiotyczny sposób ratować upadający biznes? No wymyślili głupotę, zrealizowali ją i teraz przez nią mogą w ogóle popłynąć. Może nie robili tego z chęci zysku tylko w ramach rozpaczliwej próby utrzymania się na powierzchni? Oczywiście zawalili, za swoje czyny powinno się ponosić konsekwencje, ale no nie wiem... Mam chyba za miękką du*ę
Z drugiej strony, może to rzeczywiście wyrachowani cwaniacy. Nie wiem. 

Tak czy tak, lipa wyszła z tym straszna, a na razie ten pożar gaszą benzyną, ale to standard, kiedy zaczyna się panika.

Gdybym brała udział w konkursie pewnie oczekiwałabym, że właściciel/prezes wystosuje oficjalne przeprosiny, przyzna się do przekrętu, zwolni osoby odpowiedzialne za całą akcję (no chyba, że sam ją wymyśliłemotka ), odda wszystkim uczestnikom pieniądze za zamówienia konkursowe i dorzuci jeszcze jakieś paczki z kawą gratis. Pewnie wtedy bym im odpuściła, ale ja to twarda jestem tylko na początku, a potem wymiękam. Bleh.

A wątek, po przemyśleniu, jednak powinien nazywać się Afery, dramy i inne kałszkwały. Nie ma powtórzenia, nie ma wulgaryzmu, a można by tam też pisać o poważnych aferach, a nie tylko o cenzuraburzach, które zazwyczaj dotyczą jakichś bzdur emotka  :D Ale dyskusje, również o aferach, jak dla mnie równie dobrze mogą dalej toczyć się tutaj emotka  Też jest fajnie emotka

Raczej za miękka jesteś. Jakby nie trzeba było kupować ich produktów, żeby wziąć udział w konkursie, to można by było się pośmiać i żyć dalej. Ale tak?
A poza tym to zrobili konkurs z takimi nagrodami, jakby chcieli uzyskać dziesiątki tysięcy zgłoszeń. Tymczasem zgłoszeń było ile? Około setki? I mówią, że od 3 tygodni nie mogli zrealizować komuś zamówienia, bo mają niewyróbkę z powodu konkursu? 
Już pomijając to, że ten konkurs od początku wyglądał jak scam i dziwię się, że chciało się Wam przygotowywać takie wypasione prace. Niektóre były mega, ale nie zdążyłam przeczytać wszystkich zanim fanpage spadł z rowerka. 🙈 
Niech jeszcze ktoś przewinie o co chodziło z tymi Mysiorkami i mogę iść spać.🤣 Wyświetl w wątku >>
1 kimberly 0

8igora9

#7108344 Napisano: 13.07.2023 12:53:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Według mnie ciężko udowodnić, że ktoś miał przed oczami inną pracę, rysując swoją...  ludzkość z pewnością już stworzyła miliony rysunków dziewczynek patrzących przez okno na księżyc.
Dlaczego dwie osoby nie mogły mieć takiej samej wizji artystycznej?
A może obie inspirowały się podobnym, trzecim rysunkiem, ale z kotem zamiast dziewczynki?
A może ktoś oglądał ten rysunek rok temu, teraz namalował swój i nawet nie wie, że jego mózg zainspirował się tamtą pracą?
Wszystkie detale obu rysunków różnią się od siebie, więc według mnie to ciężki temat do obiektywnej oceny. Ale jestem ciekawa co powiedziałby ktoś, kto się zawodowo zajmuje prawami autorskimi.

A piwonie też mega podobne, więc jak tak ludzie będą pisać masowe donosy, to zaraz naprawdę się okaże, że głosowanie nie będzie potrzebne do rozdania głównych nagród. 🤣

No nie... Serio? Może i są miliony obrazków dziewczynek patrzących na księżyc przez okno, ale to akurat jest zwykła kalka. Owszem pozmieniano parę (nie za wiele) detali i kolorów. Nie zmienia to faktu, że to zwykła kopia.


Ja jak patrzę na te rysunki, to widzę taki sam pomysł i jak to nazwać... perspektywę? Natomiast wszystkie elementy tych obrazków różnią się od siebie. Nawet jeśli autorka inspirowała się inną pracą, to nie wiem czy można  nazwać to kopią i stawiać w jednym rzędzie z ludźmi, którzy robią kopiuj-wklej... 
Wy nie szukacie inspiracji do konkursów na insta czy innym Pintereście? Ja ciągle to robię. 
Nie uważam się za osobę kompetentną, żeby mówić, czy ten rysunek naruszył prawa autorskie, bo się na tym nie znam. Ale zaintrygowaliście mnie i zastanawiam się gdzie leży granica? 
Jak znajdę pomysł na ciekawą wizualnie potrawę, a potem ją ugotuję i zrobię własne zdjęcie to jest to plagiat?  Jak ludzie piszą prace konkursowe w formie wywiadu czy też innego DO RE MI FA SO LA to jest plagiat? I kto kogo plagiatuje, skoro zdjęć i tekstów na bazie podobnego pomysłu jest mnóstwo. 🤔

A tak btw skoro forum tak zawrzało to przy okazji wpadajcie do tematu "kliknijcie" głosować na forumowiczów, którzy jeszcze zostali w grze. 👌 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7108305 Napisano: 13.07.2023 11:58:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Według mnie ciężko udowodnić, że ktoś miał przed oczami inną pracę, rysując swoją...  ludzkość z pewnością już stworzyła miliony rysunków dziewczynek patrzących przez okno na księżyc.
Dlaczego dwie osoby nie mogły mieć takiej samej wizji artystycznej?
A może obie inspirowały się podobnym, trzecim rysunkiem, ale z kotem zamiast dziewczynki?
A może ktoś oglądał ten rysunek rok temu, teraz namalował swój i nawet nie wie, że jego mózg zainspirował się tamtą pracą?
Wszystkie detale obu rysunków różnią się od siebie, więc według mnie to ciężki temat do obiektywnej oceny. Ale jestem ciekawa co powiedziałby ktoś, kto się zawodowo zajmuje prawami autorskimi.

A piwonie też mega podobne, więc jak tak ludzie będą pisać masowe donosy, to zaraz naprawdę się okaże, że głosowanie nie będzie potrzebne do rozdania głównych nagród. 🤣 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7108236 Napisano: 13.07.2023 09:08:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Czy mnie się wydaje czy z galerii raffaello zniknęło pare prac ? Ktos wie dlaczego ? ( nie brałam udziału ale klikałam codziennie 1 pani a teraz widzę jej pracy brak)

Zerknij dwie strony do tyłu.

Kontynuując wątek usuniętych prac - trzy rzeczywiście są, według mnie, mocno naruszające prawa autorskie, bo są kopiami innych prac albo wręcz wydrukami. Balonów nie mogę znaleźć, a jeśli chodzi o dziewczynkę z okna znalazłam tylko grafikę, która służyła pewnie za wzór do namalowania pracy. I tu, hmm... No nie wiem czy ta praca była do usunięcia. Jeśli rzeczywiście autorka inspirowała się tą grafiką (a nie jakaś inna pracą, która też powstała na bazie tej grafiki, a jest bardziej podobna do pracy z Raffaello) to chyba tutaj jednak mamy po prostu inspirację. No chyba, że praca rzeczywiście poleciała za jakieś współpracę z Raffaello albo ich partnerami... 


Jak na moje to prace nie są takie same i równie dobrze to nawet dwie osoby mogły niezależnie od siebie wpaść na podobny pomysł... 
"Wszystko już kiedyś było" Wyświetl w wątku >>