Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7361126 Napisano: 04.06.2026 16:05:52 w Smolar
konkursowyy napisał(a):

Czy wygraliście kiedyś 2 razy główna u smolara? Czy po pierwszej już oni specjalnie nie dają jakby was doświadczenia?

Wygrałam 2 główne w odstępie około pół roku Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7360801 Napisano: 03.06.2026 14:32:36 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs "Złoto na Gorąco" Biedronka

Wyniki dostępne tutaj: https://zlotonagoraco.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7360211 Napisano: 01.06.2026 22:32:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie klocki od Bakusia za przedostatni etap, więc przyspieszyli z informowaniem. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7360105 Napisano: 01.06.2026 17:11:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Z Nuii dzisiaj nic nikt nie wygrał? Zero maskotek i innych nagród? Przecież to chyba bramki są


W mojej biedronce nie było dzisiaj ani jednego Nuii, więc może to jest przyczyną 🙃 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359949 Napisano: 01.06.2026 10:22:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkursowyy napisał(a):

Cześć wszystkim! Wygląda na to, że agencja H2O, która odpowiada za akcje promocyjne Bakusia i Schweppesa, kompletnie sobie nie radzi. W przypadku Schweppesa poszła jakaś marna kropla – nagród rozdano podejrzanie mało i to po regulaminowym terminie, a nerek to już w ogóle nikt na oczy nie widział i nikt nie wygrał. Z kolei przy Bakusiu podali info tylko o 1. etapie i na tym koniec, reszta ucięta.
​Coś bardzo słabo to u nich idzie. Może puszczają oficjalnie tylko kilka sztuk, a reszta idzie na lewo?
​Mam prośbę: zasypmy ich mailami z pytaniami o wyniki! Trzeba ich przycisnąć, żeby zobaczyli, że ludzie widzą te kombinacje. Warto też masowo pisać bezpośrednio do Bakomy i zgłaszać im, jak ta agencja leci w kulki – jak marka dostanie stertę skarg na maila, to szybciej dobierze się agencji do skóry.

Trochę nagród u nich wygrałam i nie podejrzewałabym ich o kradzież, ale rzeczywiście potrafią mieć opóźnienia w informowaniu, nawet kilkutygodniowe.😵‍💫 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359904 Napisano: 01.06.2026 00:43:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

8igora9 napisał(a):

darog napisał(a):

Czy SATI kawa jest potwierdzenie na mail?

Tak

Dziwne, nie mam. poczta o2

Na gmaila przyszło od razu po wysłaniu zgłoszenia. Wysyłałam przed 23 Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

8igora9

#7359902 Napisano: 01.06.2026 00:16:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Czy SATI kawa jest potwierdzenie na mail?

Tak Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359688 Napisano: 31.05.2026 08:21:59 w Smolar
lukaszn12 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

tosiaczek777 napisał(a):

lukaszn12 napisał(a):

Często narzekam na SMOLAR ale dziś chcę pochwalić. 
1) Sprawnie pomogli z nieczytelnym kodem w loterii monopoly milka
2) Nie robili problemów gdy pomyliłem numer telefonu w formularzu przy loteri Tołpa w Hebe
3 Zaakceptowali wydruk z pamięci chronionej kasy fiskalnej przy loterii sodastream zamiast normalnego paragonu (skończył się papier w kasie)
4) Po skandalicznym ich zachowaniu przy konkursie urodzinowym PrincePolo uporządkowali regulaminy konkursów co do wizerunku na zdjęciach/filmach

Co prawda dalej nie dają mi dobrych nagród, ale oby tak dalej.

A możesz przybliżyć o co chodziło z ich zachowaniem przy konkursie urodzinowym PP? Nie jestem w temacie, nie brałam udziału a ciekawi mnie co uporządkowali

Niczego nie uporządkowali. Oni zawsze mieli porządek w regulaminach, jeśli chodzi o kwestię wizerunków.  W tamtym konkursie po prostu wyjątkowo jakaś mądra głowa napisała w regulaminie, że nie można umieszczać żadnego wizerunku, nawet własnego, a potem i tak nagradzali prace z własnym wizerunkiem (czyli standardowo, jak to mają w standardzie).


No straszny mają porządek w regulaminach.

Na stronie konkursu zadanie brzmi: "W jaką grę w wielkoformatowej skali chciał/abyś zagrać? "
W regulaminie zadanie brzmi: „W jaką grę w wieloformatowej skali chciałbyś/chciałabyś zagrać?"

Nie wiem, czy ludzie broniący tu Smolara za wszelką cenę liczą na wdzięczność ich pracowników, którzy też są na forum?


nie rozumiem tego komentarza 🙈 Mój wpis nikogo nie bronił, nie chwalił ani nie krytykował.  Odpowiedziałam osobie, która chciała się dowiedzieć, jakie zmiany zaszły w kwestii wizerunków w konkursach Smolara. No nie zaszły żadne zmiany — maja te same, standardowe regułki, które pozwalają na umieszczanie wyłącznie własnego wizerunku. W konkursie Prince Polo była jednorazowa sytuacja, gdzie ktoś coś namieszał i umieścił brak jakiegokolwiek wizerunku, nawet własnego. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359672 Napisano: 30.05.2026 23:23:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Dodaję zdjęcie w formacie jpeg paragonu w konku Rodowita Dino i mimo że plik niby się wgrał bo widać miniaturę to jest info na czerwono że nie mogę wgrać plików tego typu Czy ktoś też tak ma? Jak to naprawić?

Miałam ten sam komunikat przy próbie wgrania zdjęcia z iPhone’a.  Bez problemu puściłam zgłoszenie z innego telefonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359568 Napisano: 30.05.2026 11:54:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Możecie dodać filmy na konkurs Żywca w Dino? U mnie cały czas „sesja wygasła” 😵‍💫 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359422 Napisano: 29.05.2026 15:55:53 w Smolar
tosiaczek777 napisał(a):

lukaszn12 napisał(a):

Często narzekam na SMOLAR ale dziś chcę pochwalić. 
1) Sprawnie pomogli z nieczytelnym kodem w loterii monopoly milka
2) Nie robili problemów gdy pomyliłem numer telefonu w formularzu przy loteri Tołpa w Hebe
3 Zaakceptowali wydruk z pamięci chronionej kasy fiskalnej przy loterii sodastream zamiast normalnego paragonu (skończył się papier w kasie)
4) Po skandalicznym ich zachowaniu przy konkursie urodzinowym PrincePolo uporządkowali regulaminy konkursów co do wizerunku na zdjęciach/filmach

Co prawda dalej nie dają mi dobrych nagród, ale oby tak dalej.

A możesz przybliżyć o co chodziło z ich zachowaniem przy konkursie urodzinowym PP? Nie jestem w temacie, nie brałam udziału a ciekawi mnie co uporządkowali

Niczego nie uporządkowali. Oni zawsze mieli porządek w regulaminach, jeśli chodzi o kwestię wizerunków.  W tamtym konkursie po prostu wyjątkowo jakaś mądra głowa napisała w regulaminie, że nie można umieszczać żadnego wizerunku, nawet własnego, a potem i tak nagradzali prace z własnym wizerunkiem (czyli standardowo, jak to mają w standardzie). Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359373 Napisano: 29.05.2026 13:38:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Calliope22 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Chao_Phraya napisał(a):

Czy nagrywając filmik pod konkurs robicie format w pionie czy w poziomie? Czyli: pod urządzenie mobilne, czy pod komputer?
Zawsze mam z tym problem, kiedy filmu się nigdzie nie publikuje tylko wysyła komisji.

Wszystko nagrywam w pionie, bo tak mi wygodniej. Sporo wygrywam filmami, więc sadzę, że osobom, które to potem oglądają nie przeszkadza, że nie mają obrazu rozciągniętego na cały ekran laptopa.

Zastanawiam się czy w takich konkursach jak np na BP w którym do wygrania jest kamper da się faktycznie wygrać , w sensie nowicjusz. Czy tam już idą takie odjechane profesjonalne filmiki, robione dobrej jakości sprzętem.

Coś czuję w kościach, że kamperem od BP odjadą studenci szkoły filmowej, czy ktoś w tym stylu. 😛 Za to np. autem od Rodowitej jak najbardziej może odjechać nowicjusz bez sprzętu i wiedzy, ale z pomysłem i uśmiechem na twarzy. 🤗 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359355 Napisano: 29.05.2026 12:57:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chao_Phraya napisał(a):

Czy nagrywając filmik pod konkurs robicie format w pionie czy w poziomie? Czyli: pod urządzenie mobilne, czy pod komputer?
Zawsze mam z tym problem, kiedy filmu się nigdzie nie publikuje tylko wysyła komisji.

Wszystko nagrywam w pionie, bo tak mi wygodniej. Sporo wygrywam filmami, więc sadzę, że osobom, które to potem oglądają nie przeszkadza, że nie mają obrazu rozciągniętego na cały ekran laptopa. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359152 Napisano: 28.05.2026 16:00:35 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Ktoś podpowie, na jakich datach stanęło informowanie z konkursów Reginy, Kiri i Przysnacków?

wczoraj mail z parasolką za 16.05

Dziękuję za odpowiedzi. 😌 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7359075 Napisano: 28.05.2026 11:52:41 w Czy informują/ informowali?
Ktoś podpowie, na jakich datach stanęło informowanie z konkursów Reginy, Kiri i Przysnacków? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7358558 Napisano: 26.05.2026 17:05:21 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Big Milka z Żaby i Staropolankę ze stacji Orlen Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7358187 Napisano: 25.05.2026 21:16:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bakuś głośniki jbl za zgłoszenia z pierwszego etapu 🧐 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7358041 Napisano: 25.05.2026 12:27:37 w Smolar
Jak było 100 x 100zl dziennie, to wbrew pozorom wcale nie było tak łatwo wygrać. Teraz wygląda na to, że dopiero ostatniego dnia konkursu Milki w Biedronce mieli tyle zgłoszeń, żeby w ogóle dojść do nagród drugiego stopnia. Mam nadzieję, że wyciągną z tego jakieś wnioski. 😝 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7357987 Napisano: 25.05.2026 10:31:13 w Czy informują/ informowali?
Co jest z Milką w Biedronce? Nie rozwiązali ostatniego dnia konkursu, a dzisiaj przecież już powinni wybierać główne. 🧐

edit: Dobra, wywołałam wilka z lasu i poszedł ostatni dzień 😝 Wyświetl w wątku >>
1 trabik 0

8igora9

#7357840 Napisano: 24.05.2026 14:16:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pieg napisał(a):

8igora9 napisał(a):

dede napisał(a):

Czy w konku Rodowita Dino można w jednym zgłoszeniu wysłać i tekst i zdjęcie czy trzeba wybrać albo jedno albo drugie? Nie widzę nic w regulaminie. Może ktoś już tak wysyłał?

 W poprzednich edycjach wysyłałam zdjęcie + tekst i wygrywałam nagrody za takie zgłoszenia

Tylko pytanie: Co oceniają? Pewnie wybiorą tylko jedno, a drugie oleją. Ja bym jednak pojedynczo wysyłał.

Po co takie gdybanie? Ktoś zadał pytanie, więc odpowiadam na podstawie doświadczenia z poprzednich konkursów, że jak najbardziej przyznawali nagrody za zdjęcie + wierszyk. Wyświetl w wątku >>
1 dede 0