Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7159545 Napisano: 16.02.2024 13:01:11 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Co z tym Martini w Kauflandzie? Temat powinien być już dawno zamknięty, tymczasem na stronie listy nagrodzonych walizkami i biżuterią krótsze niż powinny być, a nagrodzonych zestawami Prosecco w ogóle nie ma. I na forum chyba też nikt się nie pochwalił wygranym zestawem?

były zestawy

A to sorki,  jakoś mój mózg tego nie odnotował 🤪 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7159539 Napisano: 16.02.2024 12:48:43 w Czy informują/ informowali?
Co z tym Martini w Kauflandzie? Temat powinien być już dawno zamknięty, tymczasem na stronie listy nagrodzonych walizkami i biżuterią krótsze niż powinny być, a nagrodzonych zestawami Prosecco w ogóle nie ma. I na forum chyba też nikt się nie pochwalił wygranym zestawem? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7159374 Napisano: 15.02.2024 14:17:02 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

czy z Maoam informują na bieżaco? Jeśli tak to do jakiego dnia poszlo?


Ja dzisiaj dostałam maila, ale zgłoszenie było jeszcze w styczniu. Wyświetl w wątku >>
1 olunka 0

8igora9

8igora9

#7158402 Napisano: 09.02.2024 14:52:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś kiedyś pytał, czy w Dan Cake przechodzą paragony bez nazwy wskazującej na firmę Dan Cake, więc uprzejmie donoszę, że taki miałam i dzisiaj dotarła nagroda. 👍 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7158279 Napisano: 08.02.2024 23:24:19 w Pelargos
southlander napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

"Konkurs miał łącznie 849 uczestników. Musieliśmy przejrzeć wszystkie odpowiedzi i wybrać 110 zwycięzców.

No to jestem w szoku. 
Byłem pewien że w takich konkursach to ze 3x tyle zgłoszeń.
Jeśli statystyczna szansa wynosi 1/8 to chyba przeproszę się z promocyjnymi i zacznę w nie inwestować. emotka

To był dość drogi konkurs. W dodatku organizowany w świątecznym okresie, gdy większość ludzi cierpi na niedobór wolnego czasu i hajsu. 🤪 Przypuszczam, że zwykle jest więcej zgłoszeń, ale może się mylę? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7158154 Napisano: 08.02.2024 13:36:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

asantesana napisał(a):

Sprawdzał ktoś dzisiaj zaopatrzenie Lidla? Wczoraj nadal nie było produktów konkursowych.

Z rana nic nowego nie było. 
Nie postawili żadnego dodatkowego standu, na półkach z ofertą dodatkową też nic.

U mnie są tylko ogórki... brakuje też produktów Heinz na inny konkurs. 🙄 
Chciałabym zobaczyć ich miny, jak przeglądają prace konkursowe, a tam kilkaset zdjęć ogórkowej. 🤣
Zastanawiam się, czy jest sens kupować produkty do zdjęcia w innym sklepie, a w Lidlu zrobić zapas ogórków, czy lepiej poczekać na rozwój sytuacji, bo najwyraźniej ktoś walnął babola podczas organizacji tego konkursu. Przypuszczam, że coś się rozminęli z datami. Ogólnie to krótki ten konkurs, jak na to, że jest dużo nagrod i że trzeba zrobić zdjęcie i w dodatku ugotować. 🤔 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7157858 Napisano: 07.02.2024 13:46:59 w Paragony na trwające konkursy
Oddam 2 kody Red Bull za jakiś paragon np. Kinder, Heinz w lidlu Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7157563 Napisano: 06.02.2024 14:12:08 w Czy informują/ informowali?
majonez1992 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣

A czemu? Ja wcale nie uważam tego za głupie. Ja np. nie gram w żadnych T-mobilach gdzie trzeba mieć telefon przy du    pie przez pół roku i nie zachęcają mnie ani nagrody, ani też hipotetycznie mniejsza konkurencja. Warto zwrócić uwagę, że w okresie, gdy konkursów jest dużo, to tez się wybiera niektóre, raczej nikt nie gra w każdym. Ja jak widzę ASPE też nie gram, bo i po co jak u nich się  potrafi ulotnić 500 biletów;) I sądzę, że jeśli ktoś będzie miał wydać 40-50 zł na produkty konkursowe pod kiepską agencją to naprawdę porządnie się zastanowi. Co z tego że konkurencja mniejsza, jak nagrody albo nikt nie uświadczy, albo na jakichś chorych zasadach (np za pół roku w ostatni piątek miesiąca za doręczeniem odbioru i potwierdzeniem protokołu nagrody kroplą krwi z palca naciętego nożykiem introligatorskim)

Ja to wszystko rozumiem i się zgadzam. Chodziło mi o to, że nie wierzę, że konkursowicze zaczną masowo omijać niektóre agencje i sponsorzy zaczną się wycofywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7157534 Napisano: 06.02.2024 13:30:56 w Czy informują/ informowali?
zezowaty_kot napisał(a):

Nie grałam w tym Arielu, ale jak czytam to mam taką refleksję, że powinna tu na forum istnieć czarna lista agencji. Jakiś system oceniania (terminowość, Zgodność narody z regulaminem, kontakt z agencją, przejrzystość itp). Żeby wszyscy widzieli u kogo nie warto grać. Inwestujemy pieniądze, czas i perfidnie zostajemy oszukani. Kiedy ludzie zaczną omijać takie agencje szerokim łukiem, to jeszcze szerszy łuk wykonają w końcu sponsorzy.

Bez szans. 2 osoby ominą ich szerokim łukiem, a w odpowiedzi na to kolejne 4 tym bardziej wezmą udział z myślą, że będzie mniejsza konkurencja. 🤪 
Może regularne pisanie skarg do sponsorów by coś pomogło, ale też niekoniecznie. Mi normalnie szkoda czasu i nerwów na takie rzeczy, ale raz się wyjątkowo wkurzyłam i zaczęłam napastować Lidla mailami o konkursach widmo na FB i insta Parkside (na stronie Parkside, jak się chce skontaktować z obsługą klienta, to przekierowuje na stronę Lidla). Skończyło się na tym, że w pewnym momencie po prostu przestali odpisywać. 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7156944 Napisano: 03.02.2024 20:21:28 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Bon 100zl na zakupy w sklepie online Fakro ważny do 09/02/2024 oddam za jakiś paragon konkursowy

Kod do answear.com  na 250zl sprzedam za 200zl lub wymienię na bony do innego sklepu

Bluza + koszulka Bebeto żelosfera rozmiar UK 12/14 sprzedam za 50zl albo wymienię np. na bon do żabki itp.

Kod empik 200zl oraz Jysk 500zl wymienię na coś innego np. allegro, spożywka Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7156882 Napisano: 03.02.2024 14:59:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Wczoraj ktoś pisał, że kupił jeżyki w kartonowym opakowaniu i nie było kodu, więc uprzejmie donoszę, że na tych konkursowych są napisy o konkursie.

I gdzie w końcu udało się kupić? emotka

W Stokrotce! Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7156850 Napisano: 03.02.2024 13:19:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wczoraj ktoś pisał, że kupił jeżyki w kartonowym opakowaniu i nie było kodu, więc uprzejmie donoszę, że na tych konkursowych są napisy o konkursie. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7156836 Napisano: 03.02.2024 12:44:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atlantydek napisał(a):

Jak Dan Cake reaguje na słabo opisane paragony, przechodzą?

Hmmm ja miałam opisane jako chleb tostowy, ale myślałam, że to nieważne, bo i tak naklejka jest potwierdzeniem zakupu. Nie wiem, co oni na to, bo odpisali tylko, że potwierdzają przyjęcie dokumentów. 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7156760 Napisano: 02.02.2024 22:43:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zuzanna1661 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie dostarczania nagród przez kuriera. Gram od zeszłego roku i udało mi się wygrać kilka nagród, gdzie odbiór był drogą mailową. Jedynie 2 nagrody miałam dostarczone właśnie przez kuriera- od Smolara. Był wtedy wymagany podpis jako potwierdzenie odbioru. Chciałabym zapytać, czy z innymi agencjami jest podobnie. Czy jest możliwość żeby kurier po prostu zostawił przesyłkę gdy nikogo nie zastanie w domu? A może jest czasem możliwość przekierowania do punktu odbioru? Jak to działa? Pozdrawiam

Nawet jak jestem w domu, to żadnemu kurierowi nie chce się poczekać aż przyjdę, tylko od razu mówią mężowi, żeby się za mnie podpisał. 🙃  
Jak zadzwonisz do kuriera i powiesz, żeby się za Ciebie podpisał i zostawił paczkę, to prawdopodobnie tak zrobi, bo im zależy głównie na czasie.
Jeszcze nigdy nikt nikogo nie legitymował. Tylko ze 2 razy chcieli pin, który firma przewozowa wysłała smsem i tyle. 👍 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7156721 Napisano: 02.02.2024 19:10:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Helpunku gdzie kupić te jeżyki coolki w promocyjnych opakowaniach, bo stary mnie zaraz zje za to jeżdżenie po wszystkich sklepach po kolei. 🤣

No dobra to  Ci powiem ,że są w stokrotce . Biedny chłop później zgagę ,by miał do końca życia po takim posiłku 🤣🤣🤣

Byliśmy dzisiaj w każdej sieciówce w okolicy za tymi Jeżykami i chyba więcej ze mną nie pojedzie do sklepu. 🤣
W mojej stokrotce nie było, ale będę szukać w innych. Dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7156698 Napisano: 02.02.2024 17:37:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Helpunku gdzie kupić te jeżyki coolki w promocyjnych opakowaniach, bo stary mnie zaraz zje za to jeżdżenie po wszystkich sklepach po kolei. 🤣 Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

8igora9

#7156629 Napisano: 02.02.2024 14:34:25 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

Z Gosi w końcu informowali poza listą?
i z Nałęczowianki główne? 
Bo nie wiem czy wykreślać z NA CO CZEKAMY? :)

Z Nałęczowianki raczej tylko główne byly, a Gosia jeszcze nie informowala Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

8igora9

#7156581 Napisano: 02.02.2024 12:09:48 w Opisy z paragonów
Tak ogólnie to nie polecam szukać produktów na konkursy i loterie w Auchan, Dino i Intermarche, tam chyba nigdy nic nie jest normalnie opisane. 

Za to w Eleclercu zawsze wszystko super. Lewiatan też ok i w lokalnym sklepie podchodzącym pod siec Chorten czasem znajduje dziwne konkursowe produkty i póki co dobrze opisane.

Pozostałe sklepy pół na pół, trzeba sprawdzać na skanerze 🤪 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7156106 Napisano: 31.01.2024 13:53:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Mionetto. W regulaminie jest napisane, że trzeba kupić produkt, ale później już nie wspominają nigdzie nic na temat okazywania paragonu. Ponadto jest zapis, że można brać udział wielokrotnie, bez adnotacji, że za każdym razem trzeba od nowa spełnić warunki konkursu. Wrzucacie kilka zdjęć, mając jeden paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0