Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7356803 Napisano: 20.05.2026 12:37:13 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

agunia666 napisał(a):

Za jaki dzień informowalo Avanti z Pepsi Lidl?

za 29.04

U mnie chyba 30/04, ale ręki za to nie oddam. Tym razem trochę  im się zleciało z informowaniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7356790 Napisano: 20.05.2026 12:24:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu doczekałam się czegoś sensownego od Avanti — 2 tysie za majówkę z Lidla. 🥳🥳🥳 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7356254 Napisano: 18.05.2026 14:38:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza37 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

ciastka to dopiero bedzie mozna kupic na konkurs lidla

Na aktualny konkurs w biedronce przecież tez można kupić milkę maxx + ciastka.

W poprzednim nie można było brać ciastek.

Na konkurs w Biedronce nie można kupić ciastek. Jest lista produktów w regulaminie.

jeżukolczasty, to tej listy w ogóle nie ogarnęłam i też kupiłam ciastka, skoro nie były wymienione jako wykluczone.

Swoją drogą, to w konkursie „ruszaj za uszami” też kupiłam ciastka, chociaż były wypisane jako wykluczone i 1 z 2 takich paragonów pozytywnie przeszedł weryfikację, więc wszystko może się zdażyć. 😃 Wyświetl w wątku >>
1 Luiza37 0

8igora9

#7356240 Napisano: 18.05.2026 14:24:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

ciastka to dopiero bedzie mozna kupic na konkurs lidla

Na aktualny konkurs w biedronce przecież tez można kupić milkę maxx + ciastka.

W poprzednim nie można było brać ciastek.

” (z wyłączeniem:, lodów, serków, jogurtów, mlecznej kanapki,mlecznych napojów czekoladowych, które nie biorą udziału w niniejszym konkursie”

Tym razem nie wymienili ciastek jako wykluczonych produktów. Wyświetl w wątku >>
1 Zuzia16 0

8igora9

#7354493 Napisano: 11.05.2026 17:55:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiax1123 napisał(a):

josefina napisał(a):

posłuchajcie czy ktos może miał taką sytuację: z jakieś 5 min temu dzowniła do mnie Pani z agencji Colian nr tel 606260176 - że rok temu brałam udział w konkursie w Intermarche, ale cos się im zakręciło i ponownie zebrała się komisja i że wygrałam bon o wartości 250zł - (ważny do końca czerwca) czy do kogoś też dzwonili czy tylko ja mam tą promocję? emotka

Do mnie też zadzwonili. Mam nadzieję,  że nie będą już wymagać paragonu emotka

To ten konkurs, który był zeszłej jesieni? Bo właśnie ostatnio się zastanawiałam, czy on został w ogóle rozwiązany. 😃 Do mnie też tak kiedyś dzwonili z konkursu sprzed ponad pół roku i bonem, który za 2 tygodnie się przeterminuje i wtedy chcieli zdjęcie paragonu smsem. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7353042 Napisano: 06.05.2026 12:39:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Madzix67 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Madzix67 napisał(a):

Udało się komuś wygrać w zeszłym roku w Rodowitej tekstem, czy raczej nagradzali tylko filmy i zdjęcia?

nawet filmem nie wygrałam w zeszłym roku... w tym roku odpuszczam...

Właśnie rozstrzał form artystycznych w tym konkursie mnie trochę zniechęca, zastanawiam się jak oni porównują teksty do zdjęć, filmów czy nawet rysunków...

Pamiętam, że w poprzednich latach ludzie pisali, że wygrali samym tekstem, ale w tym roku jest jeden etap i bardzo wartościowa nagroda główna i myślę, że szkoda paragonu na sam tekst, bo oni jednak preferują zdjęcia i filmy.  Polecam do tekstu dodać nawet jakąś fotę cykniętą na szybko. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7352720 Napisano: 05.05.2026 09:17:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Produkty grillowe Duda, a wczoraj Leibniz i slowhop od Żywca 🥳🥳🥳 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7352598 Napisano: 04.05.2026 15:46:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kilka osób o to pytało, więc uprzejmie donoszę, że w Leibniz można bez problemu wygrać drugi raz na te same dane (a przynajmniej w różnych tygodniach konkursowych). 🤗 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7352199 Napisano: 01.05.2026 12:49:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może pytał Avanti o te dwupaki w Lidlu i dostał od nich odpowiedź?  

Na moim paragonie nawet nie jest napisane, że to dwupak 🥲 A pojedynczo w ogóle nie dało się tych napojów zeskanować 😵‍💫 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7351817 Napisano: 29.04.2026 16:24:13 w Czy informują/ informowali?
Ostin789 napisał(a):

koala33 napisał(a):

d.kla napisał(a):

Chao_Phraya napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Chao_Phraya napisał(a):

zujewiczs napisał(a):

Pudliszki - u mnie zero maili, a.... poświęciłam na ten konkurs wiele dni, 3 złożone, dobrze dopracowane filmy.
Co jest emotka

Mam podobne odczucia, naprawdę wyjątkowo się postarałam z filmami. Chyba z uwagi na cenne nagrody uaktywniły się osoby, które nagrywaniem filmów zajmują się na co dzień, tak myślę. A może wcale nie wygrały nagrania, tylko zdjęcia? Kto to wie. Tak czy inaczej ocieram łzy i włożę jeszcze więcej pracy w kolejne konkursyemotka

Czytając regulamin wychodziło na to że filmik musi być naprawdę profeska - w dobrym formacie, ładnie nagrany, bez lokowania innych produktów, ciekawy, z pomysłem. Myślę że wygrały tylko i wyłącznie filmy, wcześniej czy później zobaczymy je na jakimś socjal Pudliszek.

Tak też myślałam i taki właśnie nakręciłam - swego czasu prowadziłam aktywny profil kulinarny w social mediach, rolek z gotowania/pieczenia nakręciłam ogromne ilości i myślę, że w połączeniu z moją nową kuchnią i fajnym przepisem wyszło naprawdę porządne zgłoszenie. No ale jak widać byli lepsi, albo inaczej: komisja miała inny gust i trzeba się z tym pogodzić emotka

Eh, powiem, wam, że jaja z tymi pudliszkami, ja akurat pracuje od lat w marketingu prawie 10 lat + zajmuję się materiałami graficznymi i też liczyłam na ten konkurs, żeby się dać pokonać przez ponad 1000 osób w walce o skarpety... No nie wiem, dziwne  emotka  może jeszcze coś przyjdzie emotka

No to ja dołączam się do nieco zaskoczonych głosów - mam na koncie kilka głównych nagród zdobytych filmami, ale tutaj także wygrałam kocobluzę. I jasne, gusta są różne, przy jednej głównej często można nie trafić. Normalna sprawa. Ale przy 24 głównych, przy posiadaniu pewnego skilla i doświadczenia w tym temacie, to już nie do końca chodzi o gust jedynie. Wymienili sporo kryteriów. Jeśli faktycznie punktowali nie tylko pomysł, ale i ujęcia, montaż… to jestem szczerze ciekawa prac, które wskoczyły na miejsca 1-24, skoro nam tu wszystkim się to jednak nie udało. 
I żeby była jasność - wiem jak działają konkursy. Niejedno wygrałam, niejedno przegrałam. Ale no czasem tak bywa, że człowiek jest zawiedziony wynikami. I teraz jestem. Tym bardziej, jak chcą ci dać kocobluzę, na którą nawet się nie chce odsyłać danych.

Mam identyczne odczucia. Ja nigdy nie byłam pewna siebie i wiem, że w odpowiedzi konkursowe pisane jestem do d… ale filmikami kilkukrotnie wygrałam nagrody główne gdzie głównych była 1 lub kilka a nie 24szt a tu surprise 2 kocobluze. Chce ktoś wymienić/kupić?


Wygrałam 3 kocobluzy i też mogę powiedzieć, że podobnymi filmami wygrywałam lepsze nagrody niż te 10k do Media Markt w konkursach, w których była tylko 1 albo kilka głównych. Ale to świadczy tylko i wyłącznie o tym, jak duża była konkurencja w tym konkursie. 😵‍💫
Jak na moje to łatwiej jest wygrać tam, gdzie jest 1 nagroda niż tam, gdzie jest dużo wartościowych nagród, bo wtedy uaktywniają się niedzielni konkursowicze, chomiki sąsiada, studenci szkoły filmowej, mikro influencerzy i przypadkowe osoby, które ktoś namówił na udział. 🙃 Zresztą sama popełniłam 4 filmy, gdzie na konkurs z 1 główną najpewniej poszedłby tylko 1 film. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7351738 Napisano: 29.04.2026 14:05:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

8igora9

#7351669 Napisano: 29.04.2026 11:47:35 w Czy informują/ informowali?
InkaR napisał(a):

8igora9 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

lilichilimili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jak informują z Pudliszek? Maile?

podobno maile ale na razie dwie osoby się pochwaliły tylko więc może nie wysyłają wszystkiego naraz.

Maile zaraz po 13 szły, więc raczej niestety już wszystkie karty rozdane 😭😭😭 w temacie - czy Lech Festiwal informował?

Czemu tak mało osób się pochwaliło? Zwykle, gdy jest jakiś konkurs z dużymi nagrodami, których jest sporo, to u nas więcej wpada. Rozumiem, że nie wszyscy się chwalą, ale na 24 nagrody tylko dwa wpisy - to i tak mi się wydaje jakoś mało. Gdyby było tych pochwał z dziesięć to już bym uwierzył, ale tak - wciąż mi jakoś ciężko uznać, że to wszystko... Nie macie tak?

Ciekawe czy im te zgłoszenia nie wyparowały gdzieś... Chyba że teraz do 15.05 będą obradować kto zasłużył na skarpetki emotka moim zdaniem też mało wpisów ale może influecerzy brali udział i powygrywali  

Niestety, ale przy tak wartościowych nagrodach niewiele osób się wpisuje na forum, więc pewnie już po ptokach. 
Choć też bym wolała, żeby było inaczej, bo poświęciłam na ten konkurs 2 dni pracy, a skończę z kocobluzami. 🙈

oby nie kapelusz hahaha  emotka  też jestem rozczarowana, że nie kupię wielkiego tv ;/

Kapeluszy nie przewiduję nawet w najczarniejszych scenariuszach 😂
Ale myślę, że akurat taka kocobluza to za 50zl pójdzie na Vinted od ręki, więc chociaż częściowo zrekompensuje stracony czas 😝 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7351657 Napisano: 29.04.2026 11:08:12 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

lilichilimili napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jak informują z Pudliszek? Maile?

podobno maile ale na razie dwie osoby się pochwaliły tylko więc może nie wysyłają wszystkiego naraz.

Maile zaraz po 13 szły, więc raczej niestety już wszystkie karty rozdane 😭😭😭 w temacie - czy Lech Festiwal informował?

Czemu tak mało osób się pochwaliło? Zwykle, gdy jest jakiś konkurs z dużymi nagrodami, których jest sporo, to u nas więcej wpada. Rozumiem, że nie wszyscy się chwalą, ale na 24 nagrody tylko dwa wpisy - to i tak mi się wydaje jakoś mało. Gdyby było tych pochwał z dziesięć to już bym uwierzył, ale tak - wciąż mi jakoś ciężko uznać, że to wszystko... Nie macie tak?

Ciekawe czy im te zgłoszenia nie wyparowały gdzieś... Chyba że teraz do 15.05 będą obradować kto zasłużył na skarpetki emotka moim zdaniem też mało wpisów ale może influecerzy brali udział i powygrywali  

Niestety, ale przy tak wartościowych nagrodach niewiele osób się wpisuje na forum, więc pewnie już po ptokach. 
Choć też bym wolała, żeby było inaczej, bo poświęciłam na ten konkurs 2 dni pracy, a skończę z kocobluzami. 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7351508 Napisano: 28.04.2026 19:18:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
InkaR napisał(a):

8igora9 napisał(a):

maverick napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Ja nie chcę siać paniki, ALE gdzie wiosenny konkurs Rodowitej w Dino? 😭😭😭

Tutaj 

Tego się nie spodziewałam, ale nie ma problemu — może być i auto. 😄

Tez wam sie otwiera zeszłoroczny konkurs?


oni zawsze mają konkursy na tej samej stronie. Nowy startuje od jutra, więc musimy chwilkę  poczekać na szczegóły. 😄 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7351507 Napisano: 28.04.2026 19:16:27 w Zapowiedzi konkursów
Nie mają dla nas litości z tą Milką Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7351502 Napisano: 28.04.2026 19:05:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Ja nie chcę siać paniki, ALE gdzie wiosenny konkurs Rodowitej w Dino? 😭😭😭

Tutaj 

Tego się nie spodziewałam, ale nie ma problemu — może być i auto. 😄 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7351317 Napisano: 28.04.2026 08:44:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
plaziks napisał(a):

-Triss- napisał(a):

plaziks napisał(a):

Myślicie ze sztabki Bonduelle wybiorą ze wszystkich zgłoszeń nagrodzonych bonami?

A oni tego nie wybierali na bieżąco?

Nie wiem, nikt się nie chwalił sztabką w MDW

Sztabka miała być przyznana po każdym tygodniu. Poza tym zgodnie z regulaminem można było zdobyć tylko 1 nagrodę, więc wybieranie sztabek wśród nagród 2 stopnia by się z tym wykluczało. 

A jak jakiś chomik sąsiada wygrał sztabkę, to gorąco zachęcamy do pochwalenia się w imieniu chomika. 😀 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7351200 Napisano: 27.04.2026 16:38:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja nie chcę siać paniki, ALE gdzie wiosenny konkurs Rodowitej w Dino? 😭😭😭 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7351198 Napisano: 27.04.2026 16:35:20 w Czy informują/ informowali?
norweska20 napisał(a):

BONDUELLE biedronka już do końca poinformowali?

Chyba został jeszcze ostatni etap Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7350410 Napisano: 23.04.2026 15:22:20 w Smolar
sledzik860 napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

O Jeżu a ja nigdy nie sprawdzam 😳😐

atlantydek napisał(a):

MDL napisał(a):

Trochę niepokojące jest to, że po raz kolejny widzę wpis, że ktoś wygrał nagrodę u Smolara, a nie dostał SMS. Zaczęłam się zastanawiać, czy rzeczywiście Smolarowi nie podobają się moje teksty, czy nie dostaję sms, nie sprawdzam na stronie każdego konkursu, może powinnam zacząć?! 🫣

Trzeba bezwzględnie sprawdzać. Kilka razy miałem tak, szczególnie przy masowych konkursach z dużą ilością nagród

O jeżu a ja nigdy nie sprawdzam 😳 😐

Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzać, ale chyba zacznę, w Dawtonie mam skuteczność około 0/120, a co jak wygrałem tysiaka a nie dostałem SMS? Tylko szkoda, że trzeba będzie znaleźć na to czas...


Trzeba sprawdzać. W tych konkursach z dużą ilością nagród dziennych około 1/3 smsów nie dotarła do mnie, więc to nie są pojedyncze przypadki. Wyświetl w wątku >>