Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7150752 Napisano: 02.01.2024 20:47:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mowmikinga napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na nagrodę z konkursu Lech it easy?

Chyba wszyscy czekamy 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7150474 Napisano: 01.01.2024 15:39:32 w Nasze wygrane w minionym roku
W zeszłym roku wpisy w tym wątku nakręciły mnie na konkursowanie, więc muszę teraz zostawić coś od siebie. 👌Za studenckich czasów trochę grałam i trochę wygrywałam, ale brałam udział tylko w darmowych konkursach. Po tym roku mogę tylko powiedzieć, że żałuję, że wtedy się w to nie wkręciłam na poważnie zwłaszcza, że moje zasoby intelektualne były dużo większe, ale co zrobić, czasu nie cofnę. 🤪
Pod koniec 2022 zaczęłam brać udział w konkursach na FB i insta dla zabicia czasu i przyjemności. Szczęśliwie strona z bazą konkursów, z której wcześniej korzystałam, spadła z rowerka i trafiłam na e-konki i to forum. Również szczęśliwie na samym początku roku wygrałam tysiaka od Soplicy i zaczęłam myśleć, że mogę w ten sposób dorobić do budżetu. Wzięłam po raz pierwszy udział w konkursie promocyjnym i chociaż początki były różne, to z czasem zaczęłam brać udział w konkursach zdjęciowych i filmowych i jakoś tak się potoczyło, że wyszła z tego normalna pensja. Jakby zsumować realną wartość wszystkich nagród i podzielić na 12 miesięcy, to będzie pewnie coś pomiędzy minimalną, a średnią krajową. Dla mnie to całkiem niezły wynik zwłaszcza, że do września miałam pod opieką dziecko przez większość doby, a od września jesteśmy obie ciągle chore. 🙈 Na dokładnie statystyki jestem zbyt leniwa, ale na koniec każdego miesiąca sumuję sobie ile mniej więcej wyszło (gotówki, kart przedpłaconych, bonów do sklepów i realnej kwoty, za jaką mogę sprzedać wygrane rzeczowe).Najwyższa wygrana to 5k w bonach do Biedronki od Lecha, a najlepszy finansowo miesiąc to około 9k. 👌 Jednak w moim przypadku to głównie ciułanie... tu 100zl na konto, tam 200zl do Lidla i kolejne słuchawki na sprzedaż...Udało się też wygrać kilka rzeczy, które chciałam dla siebie: frytownica beztłuszczowa, odkurzacz bezprzewodowy, maszyna do lodów, Saturator, bilety do Suntago.Oprócz tego wszystkie ekstrasy typu bilety do kina, darmowe kosmetyki i alkohol, roczny zapas ketchupu i takie tam. 🤣 Tego nawet nie liczę jako przychód, chociaż przyznam, że to właśnie te paczki-niespodzianki od kuriera sprawiają mi najwięcej radości. Jest to na pewno w jakimś stopniu uzależniające. W przyszłym roku chciałabym wygrać jak najwięcej gotówki, kart i bonów, bo niektórych fantów z 2023 nawet jeszcze nie wystawiłam na sprzedaż. 🙈 A do tego telefon z wypasionym aparatem do konkursowych zdjęć i filmów.Moje konkursowe postanowienia na 2024:☑️ Znaleźć czas na naukę robienia zdjęć i filmów.☑️ Nauczyć się odpuszczać konkursy z małymi nagrodami i stawiać bardziej na jakość niż ilość.☑️ Przestać zjadać samemu chipsy konkursowe. 🫣 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7149702 Napisano: 27.12.2023 15:19:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzisiaj rano bon 100zl do Intermarche z jakiegoś konkursu Coliana z lipca 😱

Gdyby nie to forum, to bym nie wiedziała, że wszystko się może zdarzyć i paragony już pewnie dawno  wylądowałyby w koszu. emotka Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7149700 Napisano: 27.12.2023 15:14:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

FBmarzena5 napisał(a):

Czy u Karlsbad wysyłka w jednej kopercie formularzy dwóch osób z jednego adresu będzie OK ?

Ja wysyłam zawsze osobno emotka

ja też wysłałam osobno

Z jakiegoś ich konkursu z tego lata wysłałam razem i wszystko było ok. 👌 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7148371 Napisano: 19.12.2023 15:09:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kunlunija napisał(a):

Czy ci, którzy wygrali kubki z liptona odsyłają dane? To taka nagroda śmieciowa, a może jak się nie odeśle, to się zastanowią, czy warto takie gadżety produkować?

Akurat te kubki są spoko, zostawię sobie do zdjęć na przyszłe konkursy. 
Obawiam się jednak, że konkursy z gadżetami są i będą. O dziwo ludzie na vinted chętnie kupują gacie z Sosnowca od Wyborowej i inne badziewie, więc domyślam się, że musi też być mnóstwo takich, którzy z chęcią o to grają.  
U mnie w rodzinie zwykle podobają się tylko rzeczy z konkursów Soplicy, tylko szkoda, że są logowane, bo dla mnie to jednak trochę przypał chodzić z reklamą wódki na sobie. 🙈 A propos to te dzisiejsze wpisy o wygranych zestawach Soplicy to już za ten etap, co się skończył przedwczoraj? Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7148055 Napisano: 18.12.2023 12:23:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Stypendium od Lecha albo Olewnik w Intermarche? Ktoś coś? Liczyłam na to, że uda mi się zrobić zakupy świąteczne za bony, ale czas się kończy. 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7147249 Napisano: 14.12.2023 20:15:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie kupię dobrze opisane produkty Gosia? Najlepiej papier do pieczenia albo ścierki. 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7147170 Napisano: 14.12.2023 16:44:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czym wygrywaliscie w Fa oszczędzanie u Albedo? Bo jestem wkurzona, że tyle nagród a nic nie wpadło... Co oni lubią w takim razie?

Tym co zawsze, tekstami pokroju:
Fa kupuję 
Bo po nim promieniuję
I dobrze się czuję
Pieniomszki siem oszczendzajom 
Bo w Fa promocje dajom XD

Z premedytacją wysłałam trochę takiego szajsu i trochę dobrych tekstów. Wygrał oczywiście ten muł, pod którym bym się publicznie nie podpisała. Nie cierpię Albedo, nawet jak wygrywam, bo to policzek dla mojej twórczości

Kolega pisał wierszowane poematy, ja jakieś takie byle co bo jakoś ten temat taki nie wiadomo jaki. On wygrał kosmetyki, ja wygrałam kosmetyki. Tak więc byle użyć nazwy organizatora i szansa wzrasta.

Nie zgodzę się co do tej nazwy organizatora. Ja w żadnej z moich odpowiedzi nie użyłam ani razu nazw organizatora, nie wspomniałam o kosmetykach, nic z tych rzeczy. Jakoś nie wiążę kosmetyków z oszczędzaniem, dlatego też nie pisałam o tym, natomiast każde zgłoszenie wygrało:)

U mnie wygrała zarówno rymowanka z lokowaniem produktu, jak i zwykły tekst bez lokowania. Według mnie nie ma co tego za bardzo rozkminiać ani brać do siebie, bo przy takiej ilości nagród pewnie jest to bardziej loteria niż konkurs. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7147165 Napisano: 14.12.2023 16:36:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
U nas w rodzinie 3x kosmetyki i jedna stówka 🙃 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7146953 Napisano: 14.12.2023 00:08:52 w moje dzisiejsze wygrane :)

8igora9

#7146356 Napisano: 12.12.2023 13:09:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chivasa nie ma. Metaxę otwierałeś, klikając w te 3 kropki, a potem "zobacz oryginalny post", jak zaznaczyłam na zdjęciu? 

Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7146313 Napisano: 12.12.2023 10:34:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TadziuNorek napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

slomkab napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Prosze o informację jeśli ktoś wie... 
Czy do tego konkursu Metaxy który kończy sie 14.12. istnieje jakiś formularz ? Jest jedynie regulamin...
http://raafconcept.pl/
Na FB postu z konkursem nie widzęemotka

Też nie mogę znaleźć

Blokada jakaś chyba bo nie da się żadnym sposobem znaleźć tego postu z konkursem 😔

Próbowałyście po prostu scrollować Facebooka przez chwilę? Tam się co chwilę pojawiają reklamy między postami, a jak jest się konkursowiczem, to są to tylko reklamy konkursów. 🤪 Metaxa mi się pojawiała wielokrotnie, więc musi być mocno promowana, ale skopiować tego rzeczywiście się nie da. Jak Wam wyskoczy, to polecam użyć opcje "zapisz post" i już go nie zgubicie. 🙃

To nie jest kwestia scrollowania czy zgubienia...
Konkurs Metaxy jest niedostępny tak samo jak i polski profil Chivas Regal https://www.facebook.com/chivaspolska i konkurs na tym profilu.
Jeszcze w sobotę konkurs Metaxy i Chivasa były dostępne, a teraz niestety nie.
Dlaczego tak jest?
Nie mam pojęcia... algorytmy fb to jest coś tak niezgłębionego, że można się domyślać, a i tak do niczego konkretnego się nie dojdzie.
Ja tylko podejrzewam, że od czasu gdy fb sobie życzy opłat za konta firmowe i sklepy (a możliwe, że polski profil Chivasa był na fb sklepem), to ktoś nie opłacił i fb zawiesił ten polski profil, a Polacy mogą po wpisaniu frazy "Chivas Regal" widzieć tylko ogólny angielski profil.
Napisałem w tej sprawie maila do organizatora konkursu chivasinfo@chromatique.pl ale nie dostałem odpowiedzi.


Ja mam zapisanego posta i normalnie jest ten formularz Metaxy... 
Przy scrollowaniu fejsa albo instastories zawsze mi wyskakuje ta Metaxa jako płatna reklama, wczoraj sprawdziłam to nawet z dwóch kont. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7146239 Napisano: 11.12.2023 23:00:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

slomkab napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Prosze o informację jeśli ktoś wie... 
Czy do tego konkursu Metaxy który kończy sie 14.12. istnieje jakiś formularz ? Jest jedynie regulamin...
http://raafconcept.pl/
Na FB postu z konkursem nie widzęemotka

Też nie mogę znaleźć

Blokada jakaś chyba bo nie da się żadnym sposobem znaleźć tego postu z konkursem 😔

Próbowałyście po prostu scrollować Facebooka przez chwilę? Tam się co chwilę pojawiają reklamy między postami, a jak jest się konkursowiczem, to są to tylko reklamy konkursów. 🤪 Metaxa mi się pojawiała wielokrotnie, więc musi być mocno promowana, ale skopiować tego rzeczywiście się nie da. Jak Wam wyskoczy, to polecam użyć opcje "zapisz post" i już go nie zgubicie. 🙃 Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

8igora9

#7146166 Napisano: 11.12.2023 17:34:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak z ciekawości... bo ostatnio chciałam wrzucić zgłoszenie na konkurs Cirio, ale zorientowałam się, że mam paragon z Kaufa, który jest wykluczony. Czy to ma jakieś logiczne uzasadnienie? Konkurs wszędzie poza sklepem x i y? Albo konkurs kończy określonego dnia, a potem się okazuje, że czas na zrobienie zakupów konkursowych minął tydzień wcześniej. Jest w tym jakiś sens, czy to czysta złośliwość? Czasem tych informacji nawet nie ma na stronie konkursowej, a chyba tylko konkursowicze na pełen etat czytają regulaminy i to też pewnie nie zawsze. 😱 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7146134 Napisano: 11.12.2023 16:40:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
I do mnie doczłapał się bon do Biedronki o 16:33, a już myślałam, że mam jakiegoś bana u Columbita emotka  
Oprócz tego produkty od Mamuta i Soplicy Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7146063 Napisano: 11.12.2023 13:35:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

Głupie pytanie, ale podpowie ktoś w soplicy czy wygrywa rym czy proza. Gram gram i nic 🤣


Tam jest w grze 1500zl, więc licz się z tym, że na pewno sporo osób dodaje zdjęcia i filmy.  Strzel chociaż jakaś fotę na szybko na tle choinki czy coś. 🤪 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7145886 Napisano: 10.12.2023 17:45:32 w Paragony na trwające konkursy
Kubuś Aldi sprzedam lub wymienię na inny paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7145057 Napisano: 06.12.2023 17:50:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tysiak ze Snickersa na Mikołajki ❤️ 

A wczoraj Jager i Olewnik w Intermarche. emotka Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7144966 Napisano: 06.12.2023 13:57:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak się kupuje w Delikatesach Centrum z ich aplikacją, to zostaje po tym jakiś ślad na paragonie? Nr karty czy coś? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7144735 Napisano: 05.12.2023 14:48:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

JEDYNKA (1) w mailu i nic więcej? no..to trzeba wylosować nagrodę?! im więcej zostanie organizatorowi - tym lepiej.
Niestety kumpel w pracy właśnie się śmieje - że patrzył jak ja wysyłam zgłoszenie i on "dla jaj" , wysłał paragon byle jaki z biedronki z bułkami i jogurtem - w odpowiedzi napisał w sensie "ble ble durnota zaraz godzina 16 i ide do domu"

Nie ma fizycznie ani paragonu ani treści wysłanej odpowiedzi - dla dowodu by TU na forum wstawić ale wręcz ryje ze śmiechu że wygrał!!
KRZYSZTOF/ KRYSTIAN/MAKSYMILIAN - za screenach też pewnie jaja robili z Organizacji konkursu...




Daj znać, czy dostał nagrodę, czy po fakcie zrobili negatywną weryfikację, bo to w sumie ciekawe emotka Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0