Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7144735 Napisano: 05.12.2023 14:48:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

JEDYNKA (1) w mailu i nic więcej? no..to trzeba wylosować nagrodę?! im więcej zostanie organizatorowi - tym lepiej.
Niestety kumpel w pracy właśnie się śmieje - że patrzył jak ja wysyłam zgłoszenie i on "dla jaj" , wysłał paragon byle jaki z biedronki z bułkami i jogurtem - w odpowiedzi napisał w sensie "ble ble durnota zaraz godzina 16 i ide do domu"

Nie ma fizycznie ani paragonu ani treści wysłanej odpowiedzi - dla dowodu by TU na forum wstawić ale wręcz ryje ze śmiechu że wygrał!!
KRZYSZTOF/ KRYSTIAN/MAKSYMILIAN - za screenach też pewnie jaja robili z Organizacji konkursu...




Daj znać, czy dostał nagrodę, czy po fakcie zrobili negatywną weryfikację, bo to w sumie ciekawe emotka Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

8igora9

#7144507 Napisano: 04.12.2023 18:01:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Soplica, CIN CIN i koszulka z żelkami Bebeto. 👌🏻 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7143991 Napisano: 01.12.2023 19:41:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie zapas piwa. Nie wiem co z nim zrobię, bo już te 3 butelki kupione na konkurs ledwo upchnęłam w szafce z konkursowymi alkoholami. 🙈 Aczkolwiek miło rozpocząć konkursowy miesiąc już pierwszego! emotka Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7143639 Napisano: 30.11.2023 21:33:18 w Paragony na trwające konkursy
Ma ktoś jeszcze któreś z Crunchipsów kończących się dzisiaj? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7143637 Napisano: 30.11.2023 21:31:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ode mnie przez rok konkursowania nikt nigdy nie chciał peselu, a ostatnio w 3 konkursach chcieli i to za jakieś drobne nagrody. Zastanawiałam się, czy coś się ostatnio nie zmieniło w przepisach, ale pesel oczywiście podałam. Jestem chciwa, jeśli chodzi o nagrody, nawet jeśli to jakaś drobnica, która i tak komuś oddam. 🙈Nie wiem co by musieli chcieć, żeby mnie powstrzymać, chyba żebym podała swoją wagę. 🤣🤣🤣
Swoją drogą jak za studenckich czasów trochę konkursowałam (dobre 10 lat temu) to chcieli pesel dosłownie do wszystkiego. 😱 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7143501 Napisano: 30.11.2023 14:54:59 w Czy informują/ informowali?
wiolka252 napisał(a):

Soplica zazwyczaj ile dni po etapie informuje. Pisze do 10 , a może wcześniej? (Może w końcu coś u nich uda mi się wygrać 😅)


Różnie, ale raczej przyszły tydzień. Wyświetl w wątku >>
1 wiolka252 0

8igora9

#7143204 Napisano: 29.11.2023 17:03:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po tylu porażkach w konkursach zdjęciowych mam  i ja swoją nagrodę, która wszystko wynagradza — stypendium od Lecha! 😄 

Mail o 16:30 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7143157 Napisano: 29.11.2023 15:22:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie pizza za 25/11 (z chęcią wymienię na paragon crunchips gama i crunchips rabat) Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7142871 Napisano: 28.11.2023 13:53:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onazielona86 napisał(a):

Hej pytanie o karty Edenred właśnie znalazłam jakąś z konkursu i chciałam sprawdzić saldo a tu się okazało że są naliczane jakieś opłaty czy ktoś tak miał ? Nie wiem jaki to konkurs ....

Ja mam pobrana apke Edenred i tam podpięte wszystkie karty. Jest saldo i  historia transakcji, żadnych opłat 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7142727 Napisano: 27.11.2023 21:59:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

Mnie się podobają wyniki Crunchipsów, bo widać, że chcieli, żeby nagrodzone prace były różnorodne i to jest fajne podejście.   👍

Dopiero teraz zobaczyłam te wyniki i przeraża mnie ile osób robi zdjęcia na kilka konkursów jednocześnie, zmieniając tylko produkt. Kilka wygranych zgłoszeń kojarzę z ostatniego konkursu Nacomi. emotka  Pani w ramkach to mi niedługo zacznie wyskakiwać z lodówki, ile można...

Co do różnorodności, nie zgodzę się do końca. Niektóre zgłoszenia nie zasłużyły moim zdaniem nawet na 50 zł. Paczka położona obok psa czy trzymana w ręce nie ma nic wspólnego z patentem na imprezę. A takie jednak było zadanie. Można nagradzać słabsze zdjęcia, ale niech chociaż mają jakiś sens.

Na te, które wygrały 50zl to nawet nie patrzę, bo mogli nie mieć tylu jakościowych zgłoszeń. emotka  Tematem zdjęcia nie miał być patent na imprezę 🤔 "pokaż jak chipsujesz w wolnej chwili". A z tą różnorodnością chodziło mi o to, że nie nagrodzili zdjęć na jedno kopytko, tak jak robią niektórzy... Są zdjęcia na wesoło i na poważnie, profesjonalne i amatorskie, kolorowe i stonowane, z uśmiechniętymi buziami i z samym produktem, z fotoszopem i bez niego... 
A wstawianie tych samych zdjęć na wszystkie konkursy, to już odrębny temat... organizator nie ma obowiązku śledzić wyników konkursów z innych agencji, więc ciężko się go o to czepiać. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7142704 Napisano: 27.11.2023 20:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anoo napisał(a):

Postanowiłam podzielić się dziś moją refleksją.
Coraz częściej zastanawiam się czy aby konkursy nie są jednym wielkim losowaniem. Jestem w totalnym szoku po wygranej w konkursie M&Ms. Może porównam go z ostatnim konkursem w sieci Biedronka.
Orbit:
Zgłoszenie: dopracowane, barwy pastelowe, fryzura, stylizacja, sceneria na zewnątrz z lokowaniem produktu stricte dopasowana pod barwy stylizacji, delikatny uśmiech odsłaniający zęby, konkretny czas na przygotowanie, zrobienie zdjęć i finalnie wybranie najlepszego. 
Całkowita liczba zgłoszeń: nie wiem, ale wiem z tego forum, że sporo mniej niż w M&Ms.
Liczba nagród: 400! (200 x szczoteczka, 200 x zestaw gum) 
Brak wygranej

M&Ms:
Zgłoszenie: wysłane tuż przed końcem konkursu, wieczór, w ostatni dzień. Na zasadzie: brak pomysłu, ale szkoda paragonu nie wykorzystać i nie wklepać. Uwierzcie mi wysyłając to na łóżku byłam przekonana, że to tylko zapychacz w prawie 2000 zgłoszeń. Ja bez makijażu, rozczochranych włosach, bez przebierania ubrań domowych (bo to przecież niedziela) usiadłam na łóżku w jednej trzymając paczkę M&Ms, w drugiej pilota do TV. Czas przygotowania: 0 minut. Czas robienia zdjęć: 2 minuty. 4-5 ujęć.
Całkowita liczba zgłoszeń: około 2000 (?)
Liczba nagród: 65 (15 x Iphone, 50 x 1000 zł)
Wygrana II stopnia

Od dziś, słuchajcie, nie wiem jaką strategię obrać na przyszłość, ale od jakiegoś czasu naprawdę bardzo mocno zastanawiam się nad tym wszystkim. Powiecie zapewne, takie życie konkursowicza, gra się dalej... Ja natomiast myślę ostatnio: jaki w tym sens? ;( 
Oczywiście z nagrody cieszę się niesamowicie (to jedna z moich najlepszych), ale wciąż myśli krążą mi w głowie...


Dzięki za ten wpis, bo czułam się jak ostatnia sierota po tych wtopach z Orbit 🙈 
Może losują, może wybierają najzwyklejsze zdjęcia, bo chcą nagrodzić zwykłego konsumenta, a nie konkursowicza, a może wzięli za dużo zleceń i nie ogarniają — nie wnikam. 😉 Na Twixa i Snickersa wysłałam coś na szybko, więc może tym razem się uda. 🤣 
Tak czasami bywa z tymi konkursami i nie ma co się za bardzo tym przejmować. Wierzę, że większość agencji jednak sumiennie wybiera jak najlepsze prace. emotka  

Mnie się podobają wyniki Crunchipsów, bo widać, że chcieli, żeby nagrodzone prace były różnorodne i to jest fajne podejście.   👍 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7142551 Napisano: 27.11.2023 14:39:39 w Czy informują/ informowali?
malgosia74 napisał(a):

Brandcomm z MM'sami poszedł cały o jednej godzinie?

Nie. Pierwszy wpis o 14:25, a w jednym z wpisów ktoś napisal, że dostał maila o 14:27. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7142122 Napisano: 24.11.2023 22:10:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

Czy też macie problem z wysłaniem zgłoszenia w Twix? 
Po kliknięciu wyślij, button staje się albo nieaktywny albo wyskakuje komunikat o błędzie - upewnij się że plik który wysyłasz ma krótką nazwe i format png lub jpg. 
Próbowałem już wszystkiego, włącznie ze zmianą przegladarki i urządzenia - to samo.

Musisz pokombinować ze zdjęciem. Ja nie wiem o co chodzi z tymi konkursami zdjęciowymi od tej agencji... ale czasem przechodzą normalnie, a czasem trzeba robić jakieś alpejskie kombinacje. Próbuj wysłać to zdjęcie komuś na WhatsApp i potem pobrac albo edytować i zapisywać w różnych aplikacjach itd. Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

8igora9

#7141903 Napisano: 24.11.2023 01:32:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ktoś może podpowie ile jest już zgłoszeń w konkursie Snickersa? 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7141891 Napisano: 23.11.2023 23:45:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pusheen napisał(a):

Wie ktoś może ile jest już zgłoszeń w konkursie Twix? emotka

Przed chwilą 98 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7141213 Napisano: 21.11.2023 20:16:59 w Informują
Informują z Konkurs "Freewolucja Cin&Cin" 18+

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
Zestaw podróżny 20:08 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7141197 Napisano: 21.11.2023 19:49:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

konkursowelove napisał(a):

Czy wiecie coś na temat Heinekena w tym roku? Czy będzie ten konkurs jak co roku?

Tez jestem ciekawa

Gdzie Heineken, gdzie Soplica, gdzie konkursy w apce Żabki, gdzie lawina konkursów świątecznych? 😱 
Halo! Ja już w głowie zaczęłam planować wakacje w styczniu za te potencjalne przedświąteczne  wygrane 🙈 a tu prawie nic się nie dzieje albo konkursy w stylu „nagraj dla nas film, żeby wygrać 2 filiżanki" 🤣 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7141189 Napisano: 21.11.2023 19:35:14 w moje dzisiejsze wygrane :)

8igora9

#7141096 Napisano: 21.11.2023 15:02:52 w Czy informują/ informowali?
Yazpik napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Ami12 napisał(a):

Hej. Czy Cin Cin i vegeta informowali?

Vegeta za 3 etap w piątek. A dziś są obrady za 4 etap + 7 dni na info.
Cin Cin nikt się nie chwalił, sporo osób dopytuje.

Coś mnie martwi ten Cin&Cin. Do trzech dni roboczych info. Etap zakończony we wtorek, info powinno być w piątek, tymczasem siedzimy w poniedziałek, wtorek i nic się nie dzieje. Może informowali, tylko ktoś zgarnął całą pulę i się nie pochwalił? emotka

Może przeglądają od nowa zgłoszenia z 4 tygodni, żeby wybrać nagrody miesiąca. 🤣 Swoją drogą dziwna forma konkursu... Wybierają co tydzień najlepsze zgłoszenia, a na sam koniec najlepsze zgłoszenia z miesiąca, które siłą rzeczy muszą jednak być gorsze od tych tygodniowych. 🙄 Chyba że po prostu wiedzą, że w ostatnim tygodniu jest zawsze najwięcej dobrych zgłoszeń i wybierają tylko z 4. Wyświetl w wątku >>
1 sabaka 0

8igora9

#7140238 Napisano: 18.11.2023 00:36:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Orbit znów nic nie dał, chociaż nagród mnóstwo, a ja całe życie naiwnie myślałam, że mam całkiem ładny uśmiech. 🤣 Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0