Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika 8igora9

8igora9

#7135926 Napisano: 03.11.2023 11:06:24 w Zapowiedzi konkursów
kolejny zdjęciowy z crunchipsami Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7135530 Napisano: 01.11.2023 01:23:30 w Zapowiedzi konkursów

8igora9

#7135454 Napisano: 31.10.2023 18:35:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agni5h napisał(a):

Wygrałam 500 zł z Kauflandu jedynym paragonem w całym konkursie.Radość przedwczesna, bo teraz zobaczyłam,że zamiast numer paragonu podać z dołu podałam górny....Czy ktoś miał taka sytuację, czy mogę pożegnać się z nagrodą...

Tak. Co prawda nie wygrałam, ale zorientowałam się po dodaniu zgłoszenia i napisałam do nich maila. Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7135398 Napisano: 31.10.2023 15:46:03 w Czy informują/ informowali?
Coś nie doczytałam o tych 7 dniach na poinformowanie 🙈
Dzięki. 👍 Wyświetl w wątku >>

8igora9

#7135384 Napisano: 31.10.2023 15:02:52 w Czy informują/ informowali?
Była Vegeta za pierwszy tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7135086 Napisano: 30.10.2023 20:23:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
Placek napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Placek napisał(a):

Leroy - już są wyniki za 3 etap
Kilka słabych a reszta projektów mega 
Dużo pracy włożone. 
Profesjonalnie wykonane itd... Jedno tylko z czym mam problem ze miało być pokazane w prostych krokach. A większość jest tak pokazana ze nie byłbym w stanie tego odtworzyć.

Problem jest taki, że w 90s to nie wytłumaczysz dobrze jak zbić karmnik dla ptaków, a co dopiero coś poważniejszego. 
Szczerze powiedziawszy to myślałam, że walka w trzecim etapie będzie bardziej zacięta, w końcu stawką jest mieszkanie. 
Dla mnie obracator pro i ściana jak żywa wygrały. 😄

Też myślę że obracator powinien wygrać mieszkanie 

Ale jestem wściekły włożyłem kupę pracy
https://youtu.be/...FjMNM?feature=shared
i nawet 500 nie wygrałem 😥


Szkoda, że nie dodałeś go w którymś z wcześniejszych etapów, bo z pewnością byś wygrał 500. W mojej ocenie na ten etap też się mogłeś załapać, ale może komisja uznała, że nie chce dwóch filmów ze stolikiem kawowym i woli coś innego wybrać.  Ale nie przejmuj się, stolik jest super, sprzedasz go i wyjdziesz na swoje. 👍 Wyświetl w wątku >>
1 Placek 0

8igora9

#7135052 Napisano: 30.10.2023 18:46:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
Placek napisał(a):

Leroy - już są wyniki za 3 etap
Kilka słabych a reszta projektów mega 
Dużo pracy włożone. 
Profesjonalnie wykonane itd... Jedno tylko z czym mam problem ze miało być pokazane w prostych krokach. A większość jest tak pokazana ze nie byłbym w stanie tego odtworzyć.

Problem jest taki, że w 90s to nie wytłumaczysz dobrze jak zbić karmnik dla ptaków, a co dopiero coś poważniejszego. 
Szczerze powiedziawszy to myślałam, że walka w trzecim etapie będzie bardziej zacięta, w końcu stawką jest mieszkanie. 
Dla mnie obracator pro i ściana jak żywa wygrały. 😄 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7134940 Napisano: 30.10.2023 13:02:52 w Informują
Informują z Konkurs "Freewolucja Cin&Cin" 18+

Rodzaj powiadomienia: Mail
Dodatkowe informacje:
12:59 Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

8igora9

#7134809 Napisano: 29.10.2023 20:26:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Czy w konkursie Hochland przejdzie opis na paragonie "ser top.krazek Ho"? Mam jeden taki paragon, a na drugim jeszcze gorzej: "SerTopSmietan90g" 🙈 Zamuliłam, bo nie wiedziałam, że trzeba wgrywać paragon od razu przy zgłoszeniu.

U mnie był opis "Serek kanapkowy". Załączyłam przy zgłoszeniu zdjęcie paragonu z produktami i jest wygrana  emotka

Produkty już zjedzone. 🙈 Ale skoro się bardzo nie czepiają, to zaryzykuję chociaż z tym lepiej opisanym. 😉 Dzięki. ❤️ Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7134799 Napisano: 29.10.2023 20:00:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie Hochland przejdzie opis na paragonie "ser top.krazek Ho"? Mam jeden taki paragon, a na drugim jeszcze gorzej: "SerTopSmietan90g" 🙈 Zamuliłam, bo nie wiedziałam, że trzeba wgrywać paragon od razu przy zgłoszeniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7134322 Napisano: 27.10.2023 00:40:55 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Lot paralotnią prezent marzeń - 240zl (wartość regulaminowa bodajże 400, ale ceny zależą od miejscowości)

Voucher do sklepu Doughnut.pl 350zl (torebki, plecaki itp.) - 250zl

2 bilety do Suntago na wszystkie strefy ważne do końca roku - 240zl

Mogę również wymienić na bony do sklepów ze spożywką, Deichmann, allegro lub ikea Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7133253 Napisano: 23.10.2023 14:59:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Czy do agencji Karlsbag jak
wygrałam  ja i mąż mogę odesłać w jednej kopercie paragony i oświadczenie czy osobno? Ktoś pomoże? W regulaminie nie ma mowy o gospodarstwie domowym tylko ze jeden uczestnik może wygrac 1 raz

 W ich innym konkursie tak zrobiliśmy i wszystko było ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7133246 Napisano: 23.10.2023 14:49:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
banka-manka napisał(a):

8igora9 napisał(a):

No to nieźle polecieli... co nie zmienia faktu, że ja dalej nie widzę zwycięskiego filmu na tik toku 🤔

I możesz nie zobaczyć, bo Tik Tok nie wyświetla wszystkich filmów pod danym #. To jest jego największy minus. Raz wyświetli połowę, raz wszystkie, a innym razem nawet nie kilka procent, a czasem nie ma żadnych filmów. Bardzo dziwna aplikacja.
Zapewne Netto widzi je wszystkie, bo w zgłoszeniach oznaczało się ich profil.
Jak bardzo Ci zależy, to jak napiszesz do Netto to na pewno wskażą Ci wygrany film z Tik Toka emotka  

PS: Dlatego podoba mi się podejście Smolara, który dodatkowo prosi o przesłanie linku do zgłoszonej pracy przez formularz, wtedy jest pewność, że Twoje zgłoszenie jest dla nich widoczne.

Wiem o tym, dlatego zawsze sprawdzam kilka razy. Nie znalazłam. Na forum nikt nie dał znać, że znalazł, a w komentarzach na ich profilach ludzie pytają, kto wygrał na tik toku. No na pewno tak pechowo zwycięski film nie chce się nikomu wyświetlić. 🤣 Zresztą śledziłam na bieżąco cały konkurs, bo puszczaliśmy kilka zgłoszeń w rodzinie i w dziennych też potrafili rozdać 4 nagrody zamiast 5. 🙄 no chyba, że te tik toki mają jakąś opcje w ustawieniach prywatności, że netto jako oznaczona osoba je widzi, a reszta użytkowników nie. Ale to raczej by było niezgodne z regulaminem. 🙄 Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

8igora9

#7133178 Napisano: 23.10.2023 13:09:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
byekitty napisał(a):

u mnie mail o 13:00

u mnie 12:58 więc nie idą na raz Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

8igora9

#7133071 Napisano: 23.10.2023 09:10:32 w Dyskusje o wynikach konkursu
Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Netto dodało komentarze pod zwycięskimi pracami, ale udało mi się zlokalizować tylko 2 laureatów. 🤔 Bardzo fajne filmy. 👏 Chociaż przyznam, że myślałam, że oczekują raczej naszych uśmiechniętych buzi w Netto. 😄

Które filmy wygrały? Bo widzę tylko ten jeden na fb... emotka Instagram i TikTok nic nie widzę...

Na Instagramie film z malowaniem na deskorolce. Trzeciego nie znalazłam, chociaż Tik Toka też sprawdzałam. W sumie to nie zdziwię się, jeśli tak zostanie, bo dziennych też potrafili rozdać mniej niż 5 🙄 Ale jak ktoś zlokalizuje trzeciego laureata, to dajcie znać. 😄

Netto odpisało komuś, że wybierali każdego zwycięzcę z innej platformy. Szkoda, że w regulaminie o tym nic nie wspomnieli, bo na pewno wiele osób zamieściłoby swoje zgłoszenia nie na facebooku, tylko na instagramie lub na tiktoku (gdzie w ogóle zgłoszenia można policzyć na palcach i nadal zwycięskiego nie znalazłem). W regulaminie pisali przecież, że wybierają trzech głównych ze wszystkich zwycięzców nagród dnia, a nie po jednym z platform. Wrrr.... zezłościli mnie tą odpowiedzią. Zwłaszcza, że 80% konkursowych zgłoszeń pochodzi z fb. Na tiktoku ich prawie nie było.

No to nieźle polecieli... co nie zmienia faktu, że ja dalej nie widzę zwycięskiego filmu na tik toku 🤔 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7132847 Napisano: 21.10.2023 18:11:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Netto dodało komentarze pod zwycięskimi pracami, ale udało mi się zlokalizować tylko 2 laureatów. 🤔 Bardzo fajne filmy. 👏 Chociaż przyznam, że myślałam, że oczekują raczej naszych uśmiechniętych buzi w Netto. 😄

Które filmy wygrały? Bo widzę tylko ten jeden na fb... emotka Instagram i TikTok nic nie widzę...

Na Instagramie film z malowaniem na deskorolce. Trzeciego nie znalazłam, chociaż Tik Toka też sprawdzałam. W sumie to nie zdziwię się, jeśli tak zostanie, bo dziennych też potrafili rozdać mniej niż 5 🙄 Ale jak ktoś zlokalizuje trzeciego laureata, to dajcie znać. 😄 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

#7132837 Napisano: 21.10.2023 17:30:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
Netto dodało komentarze pod zwycięskimi pracami, ale udało mi się zlokalizować tylko 2 laureatów. 🤔 Bardzo fajne filmy. 👏 Chociaż przyznam, że myślałam, że oczekują raczej naszych uśmiechniętych buzi w Netto. 😄 Wyświetl w wątku >>
0 0

8igora9

8igora9

#7131643 Napisano: 17.10.2023 10:41:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taak napisał(a):

angel24 napisał(a):

Dostajecie potwierdzenie zwrotne sms w konku Disney Lidl?

Jaki jest najtańszy produkt na ten konkurs? emotka

W moim Lidlu były małe figurki za 10zl i jakieś wyklejanki z koralików też jakoś niewiele więcej niż dycha. Były też fajne puzzle 4+ za 20zl Wyświetl w wątku >>
1 taak 0

8igora9

#7131641 Napisano: 17.10.2023 10:37:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
adamo86 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

pusheen napisał(a):

onazielona86 napisał(a):

katake napisał(a):

pusheen napisał(a):

Czy Smolar serio nagrodził gościa, który kupił gotowe łóżko udając, że zrobił je sam?  emotka  

Chodzi o filmik piłkarskie wyzwanie: Wygraj mieszkanie w prostych krokach! (konkursleroymerlin.pl)

Chętnie taką bramkę- łóżko kupię. Wrzuć proszę namiary, gdzie można takie kupić.

Tak się składa że ten ten Gość to mój brat i robił to sam emotka   bo Jego syn to fan piłki nożnej .Konkurs idealnie mu siadł emotka

Na tym filmiku ani przez sekundę nie widać, żeby robił je sam. Na każdym filmiku pokazują krok po kroku a u niego od razu po pierwszym cięciu pojawia się gotowe łóżko. emotka  

A nawet jeśli to skopiował gotowy projekt jednego z producentów, więc i tak nie powinien zostać nagrodzony.

Pewnie zrobił to łóżko wcześniej, a teraz pod konkurs je trochę rozebrał, żeby było co nakręcić. Większe grzeszki widzę codziennie w konkursowych pracach   

Ja czekam na ostatni etap, bo wiem, że konkursowicze dadzą czadu w walce o mieszkanie i będę zbierać szczękę z podłogi, oglądając te filmy. 👏

Też czekam na ostatni etap emotka  bo szczerze mówiąc jak na razie to nic nie powaliło... no może jeden projekt trochę zrobił wrażenie.
Spodziewałem się jednak czegoś bardziej "WOW" w walce o mieszkanie emotka
Dlatego i ja się włączę! emotka


Mój mąż się załapał na 500 w pierwszym etapie. Ja chciałam nagrać coś na drugi, ale nie zdążyłam. Trzeci to odpuszczam, bo wiem, że będzie więcej ciekawych prac niż nagród. 🙈  Ale jeszcze kiedyś się nauczymy tak nagrywać i montować, żeby też walczyć o mieszkanie, a nie tylko o nagrodę pocieszenia. 👍 Wyświetl w wątku >>
0 0