Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Hydrozagadka

Hydrozagadka

#7126268 Napisano: 25.09.2023 16:41:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po długiej posusze dziś Almette do śniadania ( po południu potwierdzenie prawidłowego zgłoszenia) a po powrocie z pracy niespodzianka czekał już Bols Marine  (już mi się udało zapomnieć że był jakiś mail w ubiegłym tygodniu z powiadomieniem) Wyświetl w wątku >>

Hydrozagadka

#7089567 Napisano: 22.04.2023 19:33:33 w WC - rozmowy o wszystkim
psotka napisał(a):

Zapewne macie swoje doświadczenia z zakupem mieszkania, więc może ktoś doradzi:

Na stronie oferta do negocjacji jako mieszkanie wystawione umeblowane oraz z lodówką, pralką i kanapą za 405 tys. Pierwsze oglądanie z pośredniczką - sprzęty agd i meble zostają. Podczas drugiego oglądania właścicielka mówi, że nie ma negocjacji, ona chce 405 tys i kropka, a dodatkowo kanapa, lodówka i pralka są zabrane przez nią do innego mieszkania. Zatem w tej cenie traci się sprzęty, które trzeba sobie kupić. Czy w takim razie powinna obniżyć cenę? Jak się na to zapatrujecie - to normalna procedura? I kiedy można prosić o numer księgi wieczystej? Tak "na gębę" powiedziała, że jest tam wszystko ok, bez kłopotów.

I jak zabezpieczyć się przed zabraniem innych rzeczy z wyposażenia, które właścicielka ma zostawić w cenie zakupu, a potencjalnie może zabrać? Czy zawsze podpisuje się umowę przedwstępną? Jakie macie spostrzeżenia? Troszkę inne były pierwsze ustalenia z pośredniczką, aniżeli zdanie właścicielki, która może de facto zabrać wszystkie rzeczy, pomimo ustnych ustaleń, że zostawia meble itp.


Nie wiem jak bardzo zależy ci na tym mieszkaniu. Co do kwoty to najlepiej porównać z ofertami w swoim rejonie.
Co do umów z właścicielką to patrząc z boku wygląda to nieciekawie. Zmienia warunki z ogłoszenia, więc mówiąc worost cwaniakuje. Na gębę to ona może twierdzić nawet że do mieszkania przynależy najbliższy park i to na wyłączne użytkowanie właściciela, bez potwierdzenia tego w księgach nawet nie warto myśleć (o jakichkolwiek negocjacjach z cwaniarą), dzwonić, rozmawiać tylko szukać jakiejś uczciwej oferty.
Co do gratów to też nie na gębę tylko jasno powiedzieć że taki punkt musi być w umowie sprzedaży z aneksem, spisem rzeczy (dokladnym, rzecz, sztuki, marka, rocznik, producent) można też dokumentację fotograficzną mieszkaniach zrobić w trakcie inwentaryzacji (która robicie wspólnie a nie ona sama), jeśli się na to nie zgodzi to patrz "księga wieczysta na gębę" i postępuj tak samo. 
Nie wiem jak jest umeblowane i wykończone to mieszkanie, jednak pamiętaj że jeśli coś będzie do remontu to meble będą tylko zawaligrodami , które będą przeszkadzać i coś pewnie się zniszczy. Wreszcie jeśli te meble są marnej jakości to zwrócić uwagę że (wychodząc od pierwotnej oferty) masz zapłacić właścicielce za to żeby nie organizowała i nie płaciła za wywózkę swoich gratów.
I pamiętajcie wszyscy przy takich inwestycjach nic na gębę, nic na ładne oczy i nic na biednych uczciwych staruszków. Wyświetl w wątku >>

Hydrozagadka

#7086909 Napisano: 03.04.2023 21:27:42 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Hej miśki!
Co idzie inpostem z goldensubmarine ?? emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hydrozagadka

#7085444 Napisano: 23.03.2023 22:20:38 w Popraw sobie humor...
https://www.nestl...com/pl/ratujpszczoly


Regulamin Nestle
§ 8 Nagrody i ich wysyłka1. Całkowita wartość puli Nagród przeznaczonych przez Organizatora w Promocji wynosi: 1,67 zł (słownie: jeden złoty i 67/100) brutto. Liczba Nagród jest ograniczona i wynosi 15 000 (słownie: piętnaście tysięcy) sztuk.2. Nagrodami w Promocji są opakowania nasion roślin miododajnych o wadze 2 g, o wartości 25 050,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy pięćdziesiąt złotych i 00/100) brutto (dalej zwane: „Nagrodami”).


emotka emotka emotka
Drogie te nasiona, 
ciekawe czy US już zna regulaminową wartość opakowań? Wyświetl w wątku >>
0 0

Hydrozagadka

#7085442 Napisano: 23.03.2023 21:54:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
kreo42 napisał(a):

Develey zestaw produktów 

U mnie również info o wygranym zestawie  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

Hydrozagadka

#7085287 Napisano: 22.03.2023 18:02:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
I u mnie Pepsi, a właściwie u męża
Ale moja kreatywność  emotka Wyświetl w wątku >>

Hydrozagadka

#7084649 Napisano: 18.03.2023 15:50:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Chciałam wziąć udział w konkursie Frisco i przy okazji zamówić płatki Kupiec na drugi konkurs. Tylko czy ja w ogóle dostanę rachunek? I co jeśli produkt nie będzie opisany "Kupiec"? Nie będę miała gdzie pójść po pieczątkę. 🤔 Robicie zakupy konkursowe przez internet czy jednak lepiej stacjonarnie?

Faktura będzie w systemie po realizacji zamówienia - dostawie.
Kilka razy kupiłem online - opisy całkiem dobre były we Frisco. Pytanie tylko czy w tych konkursach uznają fakturę imienną czy tylko paragon.

Zamówiłam produkty na konkursy, które akceptują faktury. W paczce nie było żadnych dokumentów, jest tylko faktura do pobrania na stronie sklepu, a na niej wszystko ładnie opisane. Można to śmiało zgłaszać? Taką fakturę pobraną w pdf bez żadnej pieczątki sklepu itp. ?

Organizatorzy powinni respektować polskie prawo a zgodnie z nim już od jakiegoś czasu  faktury nie muszą być podpisane (a sam stempel firmy to przecież najczęściej powtórzenie danych firmy z nagłówka faktury). Więc jeśli masz fakturę imienną z prawidłowymi danymi sprzedawcy i ze swoimi danymi jako osoba fizyczna to spokojnie możesz zgłaszać. Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

Hydrozagadka

#7084312 Napisano: 15.03.2023 19:34:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
as32572 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie dotykach konkursu Haribo
przychodzi wam jakieś potwierdzenie na maila ale chociaż podziękowanie na stronie po wysłaniu zgłoszenia  emotka  bo u mnie nic....

Przychodzi.
Może miałaś za długo otwartą stronę, trzeba wysłać jeszcze raz.

Dokładnie, u mnie sytuacja bardzo podobna, organizator odpowiedział że powinno być potwierdzenie, bez potwierdzenia nie ma rejestracji Wyświetl w wątku >>

Hydrozagadka

#7084023 Napisano: 13.03.2023 20:22:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie bilety od Pepsi i książka w lokalnym konkursie bibliotecznym, czyli miesiąc zaczyna (choć to już połowa ale zaczynam coś wygrywać) się kulturalnie Wyświetl w wątku >>

Hydrozagadka

#7083312 Napisano: 08.03.2023 19:33:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jak mają się sprawy z Berlinkami, ktoś w to wygrywa?? 
Bo ja nie emotka  i też nie widzę żeby ktoś się chwalił sukcesem Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

Hydrozagadka

#7082046 Napisano: 28.02.2023 20:34:50 w Czy informują/ informowali?
ashanti napisał(a):

rufus napisał(a):

Poszly glosniki i flipy z wawelu?

Raczej nie... trochę to dziwne, że wczoraj poszły tylko maile o słodyczach  emotka  dzisiaj cisza, jakby już zamknęli temat emotka

Widocznie nasze laurki były zbyt słabe dla organizatora i nie da nam tych telefonów emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Hydrozagadka

#7081620 Napisano: 26.02.2023 14:19:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

W regulaminie konkursu Wawel znajduje się taki zapis "Praca Konkursowa powinna być wykonana za pomocą znaków zgodnych z ASCII." - orientujecie się co to w praktyce oznacza?

W praktyce nie wiem. To są znaki ASCII


Więc w tekście nie chcą cyrylicy czy innych sposobów zapisywania języka niż alfabet łaciński, jednocześnie dosłowna interpretacja tego zapisu wyklucza polskie znaki diakrytyczne. emotka Wyświetl w wątku >>