Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Igosia90

Igosia90

#7148889 Napisano: 21.12.2023 14:06:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Melodia ta sama, miejsca te same, schemat ten sam, zamysł ten sam. Przez niego przeleciał mi właśnie przed nosem rower elektryczny, o którym od dawna marzę. Ludzie zaczęli się pieklić w komentarzach po ogłoszeniu wyników, a organizator usunął wszystko, zostawił tylko te z gratulacjami. Poblokował komentowanie i jeszcze do mnie mają pretensję, że wbiłam kij w mrowisko. Ja uważam, że skoro mają w regulaminie to, że chcą za wygraną oddania praw autorskich majątkowych do pracy, to chyba logiczne, że ten Pan kolejny raz splagiatował swoją pracę, którą robi wszędzie taką samą. Nie cierpię takiego czegoś. Zamierzam odszukać stare konkursy i filmy do nich i udowodnić, że już wczesniej sprzedał prawa autorskie majątkowe do reklamy innego produktu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7148878 Napisano: 21.12.2023 13:40:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy to dobre miejsce. Ale czy ma ktoś gdzieś zapisane jakieś starsze, usunięte z youtube filmy znanego nam pana z gitarą? Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7148867 Napisano: 21.12.2023 13:28:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Chciałam się tylko pożalić, że przez pana z gitarą, który za każdym razem robi to samo, przeleciał mi przed nosem wymarzony rower elektryczny emotka  Jest mi tym bardziej smutno, bo ludzie zaczęli w komentarzach pisać, że on nie gra fair play i nie może oddać im praw majątkowych do czegoś co już dawno sprzedał innym firmom. I wiecie co? Poblokowali możliwość komentowania, usunęli wszystkie komentarze rozgoryczonych osób. Zostawili tylko pewnie swoje z gratulacjami i mój z pretensjami. Wyszłam na idiotkę. To mega przykre...
Tym bardziej jest mi smutno, bo nareszcie coś mojego wystaranego po nocach mogło wygrać, kiedy od jakiegoś czasu wszystko było olewane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7148352 Napisano: 19.12.2023 14:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

anaesth napisał(a):

W Aldi wygraliście wierszykiem, czy zdjęciem?

Tekst

temu nie wygrałam bo wysłałam pracę plastyczną 🤣

U mnie też zdjęcie i pudło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

Igosia90

#7147597 Napisano: 15.12.2023 18:31:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

taak napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

Co najtaniej wychodzi na konkurs Konkurs "Ariel - weź udział i wygraj wspaniałe nagrody" Kaufland

Najtańszy płyn też znalazłam za 37 zł

Ja kapsułki za 36,90... Nie jest to tani konkurs, niestety emotka

I ja nie znalazłam nic w spoko cenie. Płyn chyba najtaniej za 37zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

Igosia90

#7144501 Napisano: 04.12.2023 17:47:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon Allegro o wartości 200zł w konkursie „Bebeto. Żelosfera" emotka  Super, bo ostatnio mam mega pecha z konkursami. Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7142373 Napisano: 26.11.2023 21:35:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

danaaa napisał(a):

witegz napisał(a):

Loteria Nivea men - czy jest jakiś problem z formularzem? Nic nie mogę wysłać... ?

Ja od wczoraj mam problem. Cały czas komunikat "Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Sprawdź, czy wszystkie pola są prawidłowo wypełnione."  Pisałam o tym dzisiaj w wątku Pomocy

Ja od piątku nie mogę wysłać zgłoszenia. Ciągle błąd.

Zmień przeglądarkę, u mnie tak poszło emotka

Zadziałało, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

Igosia90

#7142348 Napisano: 26.11.2023 18:20:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
danaaa napisał(a):

witegz napisał(a):

Loteria Nivea men - czy jest jakiś problem z formularzem? Nic nie mogę wysłać... ?

Ja od wczoraj mam problem. Cały czas komunikat "Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Sprawdź, czy wszystkie pola są prawidłowo wypełnione."  Pisałam o tym dzisiaj w wątku Pomocy

Ja od piątku nie mogę wysłać zgłoszenia. Ciągle błąd. Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7141180 Napisano: 21.11.2023 19:00:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

M7M Biedronka 1615 zgłoszeń już emotka

Ja właśnie robię i zastanawiam się od której strony ten konkurs podejść. Czy ma być widać tv czy bardziej mnie jako lenia kanapowego wpierdzielającego czekoladę na noc 🤣 No i jak zrobić zdjęcie żeby nie było widać bałaganu wokół emotka Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7140393 Napisano: 18.11.2023 18:23:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

sabaka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

mysia napisał(a):

Ami12 napisał(a):

Ostatnio w orbit 2 razy zestaw gum na bardzo bardzo słabe zdjęcia , trzecie zgłoszenia „dopieszczone”  (moim zdaniem , No takimi z reguły wygrywam) zastanawiam się co agencja Brancomm bierze pod uwagę w pracach konkursowych

Ja w ich wcześniejszym konkursie wysłałam zdjęcie z pomysłem, ale jak dla mnie bez szału i wygrałam szczoteczkę.
W tym biedronkowym zdjęcie mi się bardzo podobało ( o wiele lepsze od tego co wygrało szczoteczkę) ale wygrałam zapas gum emotka

Ja też zdjęcie z lokowaniem produktu i dopracowane -zapas gum. W gratisobraniu natomiast zgloszenia jak dla mnie najbardziej kreatywne nic nie wygrały. Natomiast takie śmieszne ale też bez przesady żeby jakieś odkrywcze wygrały 2x100 zł i 500 zł.

z lokowaniem produktu - wygrałam szczoteczkę z Żabce, z lokowaniem w zabawny sposób produktu - nie wygrałam nic w Biedronce...  Bez lokowania produktu - również nic nie wygrałam w biedronce. Tak więc cóż... Ciężko stwierdzić co oni biorą pod uwagę.

Bez lokowania produktu w Żabce - jedno ciekawe dużo pracy dodatkowej, drugie męża śmieszne ale też bez lokowania bo mnie zapis w regulaminie zmylił - oba pudła. W Biedronce - moje z lokowaniem kolorowe, estetyczne, nieprofesjonalne ale ładne, u siostry zwykle ale trochę zabawne, z lokowaniem produktu - tu też pudła.

I mnie w zabce szczoteczka za zdjecie po prostu usmiechnietego ryja , bez zadbego wymyslania pierwsze lepsze zdjecie, w biedronce 3 zdjecia w rym samym typie, twarz z usmiechem z bliska totalnie nie kreatywne i 2 zapasy gum i jeden voucher , mi sie wydaje ze oni tam po prostu losuja

Albo mieli określony schemat do wyboru np. zdjęcia samego ryjka lub z bliska. To jedyne co mi przyszło na myśl. Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7140342 Napisano: 18.11.2023 14:57:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysia napisał(a):

Ami12 napisał(a):

Ostatnio w orbit 2 razy zestaw gum na bardzo bardzo słabe zdjęcia , trzecie zgłoszenia „dopieszczone”  (moim zdaniem , No takimi z reguły wygrywam) zastanawiam się co agencja Brancomm bierze pod uwagę w pracach konkursowych

Ja w ich wcześniejszym konkursie wysłałam zdjęcie z pomysłem, ale jak dla mnie bez szału i wygrałam szczoteczkę.
W tym biedronkowym zdjęcie mi się bardzo podobało ( o wiele lepsze od tego co wygrało szczoteczkę) ale wygrałam zapas gum emotka

Ja wygrałam gumy po prostu uśmiechniętym zdjęciem z jakiegoś wyjazdu. Wysłałam, bo miałam paragon a czasu już nie było na robienie czegoś łał. Drugie zgłoszenie z pomysłem, lokowaniem produktu i nic... 
W gratisobraniu też słabymi zgłoszeniami wygrałam stówki, mega fajnymi z pomysłem nic. Troszkę mnie to smuci, bo mam wrażenie, że agencje przeglądają po łebkach te zgłoszenia jak mają ich dużo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7140106 Napisano: 17.11.2023 16:07:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pierwszy raz wygrałam cokolwiek w Żabce-dres emotka  
Ale gdzie mój voucher na szczoteczkę ja się pytam?! emotka Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7139931 Napisano: 17.11.2023 10:22:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Butelka Benriach u męża. Tylko mail całkiem pusty, grafiki się nie otwierają w żadnej przeglądarce. Da ktoś znać na priv co chcą w odpowiedzi zwrotnej? emotka  Edit: Już mam. Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7139851 Napisano: 16.11.2023 21:06:44 w Czy informują/ informowali?
andzi18 napisał(a):

Czy Orbit dalej informuje? Czy wygrał ktoś wysyłać zgłoszenie w ostatni weekend? emotka

Też wysyłałam w ostatni dzień Wyświetl w wątku >>
1 andzi18 0

Igosia90

#7139791 Napisano: 16.11.2023 18:36:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gumy u męża, ale takim beznadziejnym zgłoszeniem. Ze swojego wysyłałam dopracowane i z lokowaniem produktu, więc jak vouchery nie pójdą w odwrotnej kolejności, to tracę wiarę w sprawiedliwość konkursową 🤣 Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7138690 Napisano: 13.11.2023 18:19:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

Igosia90

#7133863 Napisano: 25.10.2023 14:39:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Październiku uśmiechnij się do mnie... Tyle kreatywności z siebie wylałam i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7132713 Napisano: 20.10.2023 21:49:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
Kwiat Paproci niech Wam się dobrze jeździ moim autem 😂💙 Super, że wygrał ktoś z forum! Mega gratulacje emotka
Błagam napisz czym wygraliście? Ten konkurs, to była dla mnie zagadka emotka Wyświetl w wątku >>