Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Igosia90

Igosia90

#7131707 Napisano: 17.10.2023 15:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yazpik napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka

Na tik toku zawsze jest mało zgłoszeń, chyba młodzież ma takie rzeczy w 4 literach 🤔
Ja się do swojego filmu nie przyznam, choćby mnie przypalali żywym ogniem 🤣 A jak ktoś ze znajomych to zobaczy, to będę mu patrzeć prosto w oczy i mówić, że to nie byłam ja. 😆
Było kilka bardzo fajnych filmów, ale już chwilę po obejrzeniu nie pamiętałam o czym były. Mi w pamięć zapadł tylko ten film gdzie było logo netto ułożone z jakiś ziaren czy czegoś w tym stylu i podrzucone do góry. I drugi pana z brodą, który poleciał na moje wakacje z Gulliverem, grilluje na moim grillu, a teraz chce płacić w sklepie moimi bonami do netto. 🤣 Jestem fanką jego wesołej twórczości, ale powoli tracę cierpliwość. 😆

Bardzo ciekawe, kogo wybiorą. No i ciekawe, czy wybiorą kogoś, kto wygrał wcześniej 100 zł, czy kogoś nienagradzanego. Niby logika mówi, że powinni wybrać kogoś z tych 100 zł, ale w regulaminie mają powiedziane, że wybierają ze wszystkich... I choć to byłoby nielogiczne, to różnie może być emotka


Mają co najmniej kilkanaście przyzwoitych filmów i do tego jeszcze pare ciekawych zdjęć, ale coś czuję w kościach, że wybiorą jakieś przypadkowe rzeczy. Ale też mnie ciekawość zżera i chociaż widziałam lepsze prace, to trzymam kciuki za siebie i swoją rodzinę, bo przecież wygrać każdy może. 😄


Widzę że same konkursowe znajome nazwiska powygrywały tam. Śpiewak również. Ja to nie potrafię się tak wygłupiać.

Mi tam smutno, że głupiej stówki nie wygrał nasz film nawet, bo się okropnie nastaraliśmy  emotka

Może były na filmie osoby trzecie? Bo sporo osób przez to odpadło emotka

No właśnie nie było. Trudno, przynajmniej się człowiek trzy wieczory pobawił emotka

Wasz był ten z lego? emotka

Tak emotka  I bez żółtego pączka, za którym zjeździłam całe miasto emotka Wyświetl w wątku >>
1 Yazpik 0

Igosia90

#7131703 Napisano: 17.10.2023 14:45:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yazpik napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka

Na tik toku zawsze jest mało zgłoszeń, chyba młodzież ma takie rzeczy w 4 literach 🤔
Ja się do swojego filmu nie przyznam, choćby mnie przypalali żywym ogniem 🤣 A jak ktoś ze znajomych to zobaczy, to będę mu patrzeć prosto w oczy i mówić, że to nie byłam ja. 😆
Było kilka bardzo fajnych filmów, ale już chwilę po obejrzeniu nie pamiętałam o czym były. Mi w pamięć zapadł tylko ten film gdzie było logo netto ułożone z jakiś ziaren czy czegoś w tym stylu i podrzucone do góry. I drugi pana z brodą, który poleciał na moje wakacje z Gulliverem, grilluje na moim grillu, a teraz chce płacić w sklepie moimi bonami do netto. 🤣 Jestem fanką jego wesołej twórczości, ale powoli tracę cierpliwość. 😆

Bardzo ciekawe, kogo wybiorą. No i ciekawe, czy wybiorą kogoś, kto wygrał wcześniej 100 zł, czy kogoś nienagradzanego. Niby logika mówi, że powinni wybrać kogoś z tych 100 zł, ale w regulaminie mają powiedziane, że wybierają ze wszystkich... I choć to byłoby nielogiczne, to różnie może być emotka


Mają co najmniej kilkanaście przyzwoitych filmów i do tego jeszcze pare ciekawych zdjęć, ale coś czuję w kościach, że wybiorą jakieś przypadkowe rzeczy. Ale też mnie ciekawość zżera i chociaż widziałam lepsze prace, to trzymam kciuki za siebie i swoją rodzinę, bo przecież wygrać każdy może. 😄


Widzę że same konkursowe znajome nazwiska powygrywały tam. Śpiewak również. Ja to nie potrafię się tak wygłupiać.

Mi tam smutno, że głupiej stówki nie wygrał nasz film nawet, bo się okropnie nastaraliśmy  emotka

Może były na filmie osoby trzecie? Bo sporo osób przez to odpadło emotka

No właśnie nie było. Trudno, przynajmniej się człowiek trzy wieczory pobawił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7131697 Napisano: 17.10.2023 14:24:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Yazpik napisał(a):

8igora9 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

edith napisał(a):

Oglądałam dzisiaj zgłoszenia na konkurs Netto i powiem ,że jestem pod wrażeniem niektórych filmów. Już wiem czemu nie wygrywam w konkursach jak są tacy zdolni konkursowicze i nie tylko 🙂 Nie potrafię robić filmików i chyba nie miałabym odwagi na takie wystąpienia filmowe ,które są publikowane na FB🙂 Gratuluję pomysłowości 🙂

Dołączam w tym temacie jako "totalne beztalencie" , widząc zgłoszenia poległam, schowałam się jak ślimak w skorupie i najzwyczajniej nie dodałam swojej pracy emotka

Trzeba bylo śmiało dodawać, bo nad tymi dziennymi nagrodami chyba zbyt długo się nie zastanawiali. Jestem ciekawa co wybiorą na główne.  Mi wpadły w oko dwa filmy. Plus oczywiście mój 🤣🤣🤣🤣 Ale tak, w konkursach z filmami zawsze są świetne prace, ale jest ich stosunkowo niewiele. Także trzeba się uczyć kręcić i montować. 👍

Jakie filmy, jakie? Może mój? Robimy ranking? emotka
Mnie w tym konkursie zdziwiło, że tak mało zgłoszeń na instagramie i tiktoku. Wydawało mi się, że będzie zatrzęsienie, zwłaszcza wśród tiktokowej młodzieży, a tu w zasadzie pustki emotka

Na tik toku zawsze jest mało zgłoszeń, chyba młodzież ma takie rzeczy w 4 literach 🤔
Ja się do swojego filmu nie przyznam, choćby mnie przypalali żywym ogniem 🤣 A jak ktoś ze znajomych to zobaczy, to będę mu patrzeć prosto w oczy i mówić, że to nie byłam ja. 😆
Było kilka bardzo fajnych filmów, ale już chwilę po obejrzeniu nie pamiętałam o czym były. Mi w pamięć zapadł tylko ten film gdzie było logo netto ułożone z jakiś ziaren czy czegoś w tym stylu i podrzucone do góry. I drugi pana z brodą, który poleciał na moje wakacje z Gulliverem, grilluje na moim grillu, a teraz chce płacić w sklepie moimi bonami do netto. 🤣 Jestem fanką jego wesołej twórczości, ale powoli tracę cierpliwość. 😆

Bardzo ciekawe, kogo wybiorą. No i ciekawe, czy wybiorą kogoś, kto wygrał wcześniej 100 zł, czy kogoś nienagradzanego. Niby logika mówi, że powinni wybrać kogoś z tych 100 zł, ale w regulaminie mają powiedziane, że wybierają ze wszystkich... I choć to byłoby nielogiczne, to różnie może być emotka


Mają co najmniej kilkanaście przyzwoitych filmów i do tego jeszcze pare ciekawych zdjęć, ale coś czuję w kościach, że wybiorą jakieś przypadkowe rzeczy. Ale też mnie ciekawość zżera i chociaż widziałam lepsze prace, to trzymam kciuki za siebie i swoją rodzinę, bo przecież wygrać każdy może. 😄


Widzę że same konkursowe znajome nazwiska powygrywały tam. Śpiewak również. Ja to nie potrafię się tak wygłupiać.

Mi tam smutno, że głupiej stówki nie wygrał nasz film nawet, bo się okropnie nastaraliśmy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7131685 Napisano: 17.10.2023 12:56:49 w Zdjęcia naszych wygranych
Dzieciaki zaliczyły trening reprezentacji i mecz z Mołdawią emotka  Ale najfajniejsze jest to, że dzięki wyjazdowym nagrodom człowiek się zmobilizuje do ruszenia dupska i przy okazji zrobi masę innych rzeczy. Tak więc finansowo wcale na tych konkursach tak dobrze nie wychodzę, ale za to czuję się jak królowa życia 🤣🤣🤣 Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7131086 Napisano: 14.10.2023 12:55:55 w Kupię...
Może ma ktoś do sprzedania dwa bilety na jutrzejszy mecz z Mołdawią  w fajnej cenie?  emotka Wyświetl w wątku >>
1 elizam 0

Igosia90

#7130126 Napisano: 10.10.2023 23:03:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GreenEK napisał(a):

Żabka/wyzwanie knoppers - nie przechodzi.
Różne przeglądarki, bez polskich znaków, bez interpunkcji...
Ktoś rozgryzł o co chodzi?
Na tel też nie.

Mi pomogło usunięcie tego znaku - Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7130033 Napisano: 10.10.2023 16:57:10 w WC - rozmowy o wszystkim
Myślicie, że da się podciągnąć wygrane w konkursach pod osiągnięcia artystyczne, podczas składania wniosku o stypendium rektora na mojej uczelni? Sprawdzimy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7128406 Napisano: 04.10.2023 11:17:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
flinta_13 napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Bransoletka BIC z Rossmana emotka

I u mnie emotka

I u mnie też emotka Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7127877 Napisano: 02.10.2023 10:45:15 w Kupię...
Kupię dwa bilety na mecz Polska Mołdawia. Dorosły plus dziecko Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7127250 Napisano: 29.09.2023 11:28:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

adamo86 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  emotka

Jedyne rozwiązanie: mąż na modela, a Ty robisz zdjęcie emotka

Taaak... Nie ma takiej opcji. Nawet zaproponowałam kiedyś, że mu zapłacę, ale i to go nie przekonało. emotka emotka


Łączę się w bólu, mój nie chce pozować, a jak robi zdjęcie, to jakby specjalnie próbował to schrzanić 🤣 Przy tym strasznie jęczy. 🙄 A jak już uda mi się go na coś namówi, to i tak nie wygrywamy, więc potem jęczy drugi raz. 🤣 W dodatku jak czasem wyślę go po jakiś paragon, to zawsze kupić coś innego albo w innym sklepie, w najlepszym wypadku kupi wszystko ok, ale paragon wymiętoli tak, że ciężko mu zrobić zdjęcie. 🙈 Myślałam, że tylko mój taki malkontent, ale widzę, że na szczęście nie jestem sama. Nic to, czekam aż córka mi podrośnie i będzie pomagać. 😄 Ogólnie ciężko od kogokolwiek o jakąkolwiek pomoc, bo nikt nie traktuje poważnie konkursów, ale oczywiście nagrody każdy z chęcią przyjmie. 👍   
A co do Twojego pytania, to trzymałbym się klimatów nagrodzonych zdjęć, które kiedyś  publikowali na fb. Nawet jeśli się zmieniła agencja. Wydaje mi się, że sponsor takiej imprezy ustala z agencją mniej więcej czego oczekuje, ale może się mylę i ktoś mnie poprawi.

Czy my mamy tego samego męża? 😜 
Mój ma dość po ostatniej wygranej w Martesie gdzie pani kierownik sklepu dostała całą listę ujęć jakie ma mu zrobić, kiedy odbierał rower. Stałam na zewnątrz i kładłam się ze śmiechu patrząc na jego wkur.... 🤣🤣🤣 Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7127248 Napisano: 29.09.2023 11:23:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kinder w tym miesiącu postawiłam na Ciebie, doceń! 😜 Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7127243 Napisano: 29.09.2023 11:18:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

margobb napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margobb napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

margarittta napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣

foty z osobami wygrywają emotka

Dziękuję za (p)odpowiedź emotka
Jest tylko taki problem, że nie ma mi kto tych fot robić, bo mąż totalnie nie ma oka, a przede wszystkim cierpliwości i zawsze kończy się spięciem, a córka niespełna 7letnia robi lepsze zdjęcia od niego, ale jeszcze się musi podszkolić, więc nawet jak mam fajny i nietypowy (w moim mniemaniuemotka )pomysł, to rozczarowanie jest nie na etapie wyników, a robienia zdjęcia, które nigdy nie jest takie, jak ja sama bym je sobie zrobiła...  

Większość moich konkursowych fotek robi mi 6 letni syn emotka  I co więcej, często coś za nie wpada.

Też się zdarzyło, że za zrobione przez córkę foty coś wpadło, ale czasem wymyślę takie zdjęcie, że ciężko jest uchwycić wszystko tak, żeby grało. Tu nam taką trudność, że obiekt który chce złapać zasłaniają drzewa, więc trzeba robić z dziwnego kąta z dołu i zadbać o to, bym się zmieściła ja, obiekt, Kinder i jeszcze światło słoneczne zagrało na korzyść tego wszystkiego, bo co innego robić w pomieszczeniu, a co innego na placu... ehhh.. zastanawiam się czy wysłać, to co mam, które mnie nie satysfakcjonuje, czy jechać tam i kombinować samemu...
Wiem, wiem.. problemy pierwszego świata emotka emotka

Wyslij mi foto, to Ci doradzę szczerze  emotka

też mam problem aby mi ktoś dobre foto zrobił. I na konkurs Biedronki dzieci robiły (wygrałam kosmetyki) ale ile się nadenerwowałam żeby zrobiły tak jak trzeba to moje. Na kinder zabrałam męża ale wg niego zdjęcie spoko a ja widzę kosz na śmieci w tle... Dopiero na ostatni etap wysłałam ale nie nastawiam się że wygram, bo jednak mogłam lepiej zapozować.

Wysyłałam profesjonalne foty z super opisami bez osób i nie wygrało. Teraz wyślę selfie z jajem, rodzinne, ciepłe, ale mniej profesjonalne, bo zrobione starym telefonem na szybko. Może w tym szaleństwie jest logika. Czasem chcemy zbyt ładnie, a może właśnie nie o to chodzi emotka Wyświetl w wątku >>
1 kuleczkar 0

Igosia90

#7127208 Napisano: 29.09.2023 09:55:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

Macie jakieś doświadczenia z  konkursem foto Kinder Country- chętniej nagradzają zdjęcia z osobą na zdjęciu czy jednak bez?

Ja uporczywie wysyłam bez osoby na zdjęciu i nic nie wygrywam, więc może trzeba z osobą 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7126463 Napisano: 26.09.2023 12:13:37 w moje dzisiejsze wygrane :)

Igosia90

#7126167 Napisano: 25.09.2023 11:46:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wygląda na to, że jeden syn pójdzie na trening reprezentacji, a drugi dzień później na mecz Polska-Mołdawia emotka Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7124701 Napisano: 19.09.2023 13:08:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Moya bony, coolpack gadżety emotka Wyświetl w wątku >>
2 aja, mili05 0

Igosia90

#7123447 Napisano: 13.09.2023 19:28:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Blender kielichowy z Cukru Królewskiego u męża na pocieszenie po kolejnych porażkach w konkursach z Żabki- tam nie potrafię nic wygrać 🤣 Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7121680 Napisano: 06.09.2023 00:00:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ace napisał(a):

atlantydek napisał(a):

mietowa napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Żabka wydaje kody na dzisiaj kończace sie konkursy? Chce jecahc kupić Garage i Żywce i nie wiem czy warto

Ja nie dostałam z Garage, walczę z info

U mnie brak Żywca, brak na razie odpowiedzi z żaby.

U mnoe tak samo. Na jednym paragonie Garage i Zywiec i kod do Gatage mam, a na zywca nie emotka

Na pewno masz na paragonie wody poniżej 1l? To było tak kiepsko opisane, że ja się wkopałam i kupiłam duże 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7121294 Napisano: 04.09.2023 13:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

czy ktoś wysyłał może 2 razy zgłoszenie na MOYA z tego samego maila, a jeśli tak, to czy za każdym razem otrzymał potwierdzenie udziału na maila, czy tylko za tym pierwszym wysłaniem ?

Były wpisy, że tylko za pierwszym razem przychodziło potwierdzenie

U mnie dokładnie tak samo. Nie przychodzi potwierdzenie z @, które coś wcześniej wygrały. Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7121293 Napisano: 04.09.2023 13:16:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
200zł do Magnolia Park Wrocław emotka Wyświetl w wątku >>