Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Igosia90

Igosia90

#7121134 Napisano: 03.09.2023 15:16:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asia8564 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Czy na Moya ktoś się przebił prozą?

Ja brałam udział 3 razy - za każdym razem wygrana ale najlepsza praca z bardzo dobrymi zdjęciami i tekstem zdobyła 50 zł a dwa zgłoszenia z krótkim opisem prozą i słabym zdjęciem wygrało 100 zł , wydaje mi się , ze oni tego nie przeglądają dokładnie , tylko biorą pierwsze lepsze .

Ja mam identyczne odczucia... niestety, bo konkurs fajny i bardzo w moim klimacie. Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7120886 Napisano: 01.09.2023 22:19:47 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

Może głupie pytanko ale powiedzcie mi czy jest różnica na sprzęt gdy kupuje na firmę a na osobę prywatną ?Np. Krótszy czas gwarancji lub coś? Jaka jest różnica między kupowaniem na siebie a na firmę na fakturę ? emotka  W necie raz czytam, że na firmę gwarancja może nie obejmować lub obejmuje 1 rok, a prywatnie 2 lata emotka będę wdzięczny za info

Biorąc na firmę zwykle gwarancja jest krótsza, bo sprzedający zakładają, że sprzęt firmowy jest intensywniej używany niż ten nabywany na własny użytek. Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7120555 Napisano: 31.08.2023 23:05:03 w Dyskusje o wynikach konkursu
zielonaszpilka napisał(a):

Yazpik napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A to przykład dlaczego agencje nie powinny publikować zwycięskich haseł. Bo potem jakiś pan Marek ukradnie Twoje super hasło i sprzeda dalej jako swoje. Końcówka zerżnięta ze zgłoszenia, które w wygrało auto w Lays i Pepsi w DC. Autorka hasła chyba zresztą jest na forum. 


Te wszystkie teksty są już spalone. Będą śmigać w niejednym konkursie. Przykre, ale takie życie.

Szczerze mówiąc dziękuję opatrzności, że nie miałam czasu wziąć udziału w tym konkursie. Nie dopatrzyłam się w regulaminie, że prace będą publikowane. Są tylko standardowe zapisy o tym, że mogą być opublikowane, ale zazwyczaj organizatorzy nie korzystają z tej opcji. Jest za to punkt o tym, że przy odbiorze nagrody będą robione zdjęcia i warunkiem odbioru jest zgoda na opublikowanie tej fotki na fb. I myślałam, że tylko do tego się ograniczą. Nie uważam, żeby moje zgłoszenia były najlepsze na świecie, ale czasem mam dobre pomysły i w tym konkursie na pewno bym z któregoś z nich skorzystała emotka Z drugiej s Nie po to nie biorę udziału w konkursach z publicznymi zgłoszeniami, żeby oddawać za friko na pożarcie swoje hasła plagiatorom. Zerknęłam na szybko na te nagrodzone prace i wydają się całkiem fajne, ale niestety też uważam, że wszystkie te hasła będą masowo plagiatowane przez kolejne lata

Z drugiej strony mam nadzieję, że osoba, której praca została splagiatowana coś z tym zrobi jeśli ma dowody, że dany tekst już coś wcześniej wygrał... Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7120482 Napisano: 31.08.2023 19:19:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chyba dwa razy stówka z Moya (na różne dane). Kurde nie mogę obczaić zależności co im się podoba. Czasem mi się wydaje, że losowo wybierają wygranych 🤣 Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7119998 Napisano: 29.08.2023 23:17:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Nie grałem. A gdzie są te trzy prace?

EDIT: Aa.. już znalazłem- > https://www.facebook.com/FUCHSOILPL
Jednak nie wypowiem się na temat wyborów Jury emotka

Uuu, szkoda, bo ja właśnie na Twoje zdanie liczyłem. Może kogoś rozpoznałeś i nie chcesz się narażać tej osobie ze zdjęcia/ filmiku? 
Co do konkursu: były dwa pytanie, jedno w regulaminie, a inne na stronie. Regulaminowe pytanie to „Jaka była Twoja najciekawsza przygoda motoryzacyjna?”, a wg strony konkursowej "Opowiedz historię związaną z motoryzacją". Do odpowiedzi tekstowej należało dołączyć tekst lub filmik.
Zauważyłem, że jeden uczestnik sprytnie zawarł w filmiku tekst piosenki, ale nad zdjęciem w poście już tekstu nie opublikowali. Jedno zgłoszenie to sam filmik (organizatorzy nie opublikowali również tekstu, skoro bohater filmiku już opowiada). Te "historie", czy "przygody" to raczej zmyślone, a zdjęcia, filmiki czasem ma się nijak do opowiadanej historii za pomocą tekstu, jest to raczej odtworzenie jej. Trochę postarałem się połączyć, aby to nie była zmyślona historia. No ale chyba tu trzeba improwizować i nawtykać różnych bajerów.

W regulaminie jest zapis "odpowiedź w formie tekstu + zdjęcia LUB filmu". Nie ma zapisu, że to musi być tekst. Nie ma też zapisu, że na filmie nie można wplatać napisów. Nie grałam w tym konkursie, więc zachowuję obiektywizm - według mnie prace są świetne i nie łamią regulaminu. Nie nam też oceniać czy zmyślone, czy nie. To jest konkurs, polega na wybraniu najlepszych prac, myślę, że nikt nikogo nie będzie badał wariografem i prowadził dochodzenia. Kolejna rzecz, to niech pierwszy rzuci kamieniem, ten kto na potrzeby konkursu nie tworzył sobie nowych wspomnień. emotka

Haha ja to jestem w konkursowym świecie jak kot.....masa różnych żyć i wcieleń emotka  
A tak odnośnie tego konkursu, to patrząc na szybko bardzo podobają mi się zgłoszenia. Szczególnie z rapującym facetem. Widzę go już któryś raz w mojej krótkiej konkursowej karierze i cholera dobry jest emotka Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7119538 Napisano: 28.08.2023 12:59:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest rezerwa z Martesa! Jak ja się cieszę, że nie sprzedałam paragonów emotka  
Rower <3 Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7119528 Napisano: 28.08.2023 12:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Dekasia napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Olewnik kabanoski promocyjne podpowie ktos gdzie znalezc?

Kupowałam w Kauflandzie.

 A czy w regulaminie nie ma wyszczególnionych tylko kilku rodzajów wędlin? Nie widzę kabanosów...


mówię o tym konkursie:
https://konkurs.olewnik.com.pl/

Aaa....ok, umknął mi w takim razie ten konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7119521 Napisano: 28.08.2023 12:11:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dekasia napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Olewnik kabanoski promocyjne podpowie ktos gdzie znalezc?

Kupowałam w Kauflandzie.

 A czy w regulaminie nie ma wyszczególnionych tylko kilku rodzajów wędlin? Nie widzę kabanosów... Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7118798 Napisano: 24.08.2023 14:34:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

magie1982 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Nie generalizujcie. Ja wysłałam 1 tekst i 1 zdjecie. Na więcej zwyczajniej nie miałabym czasu i pomysłu. Na tekst się udało, na zdjęcie nie. Cóż. Z drugiej strony każdy mógł tal zrobić, niech pierwszy rzuci kamień, kto w Milce beż paragonu wysłał jedno zgłoszenie. Noe ma co rozpaczać, tylko pierś do przodu i grać dalej. Proste, jak ktoś nie ma paragonu to pewnie będzie rezerwą;)

Właśnie krzywdzące są takie sugestie... Ja miałam dwie faktury i wysłałam dwa zgłoszenia. Mam dwie nagrody i jedną spokojną głowę. Sprzedając paragony teraz sami sobie zaszkodzicie, może będzie rezerwa.

No właśnie, najprościej wrzucić wszystkich do jednego wora. Osądzić. A podejrzewam, że wielu grało właśnie jak Ty i ja....

Nikt Cię nie wrzuca do jednego wora. Piszę o tych, którzy teraz ślą wiadomości na priv żeby odsprzedać paragon. Mi by było wstyd i tyle. Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7118787 Napisano: 24.08.2023 14:24:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurcze ludzie serio? Piszecie teraz do mnie na priv, bo paragonu nie macie i chcecie kupić? W ja się starałam... trzeba było klepać zgłoszenia na pałę, to może też bym wygrała ilością... Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7118782 Napisano: 24.08.2023 14:13:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
adamo86 napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣

Nie dziwcie się, że nie wygrywacie jak ludzie grają po kilka razy mając jeden paragon... a potem szukają paragonów na PW... brak słów emotka

Dla zasady bym nie sprzedała takiego paragonu. Wstyd Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7118774 Napisano: 24.08.2023 13:46:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Martesssss emotka  A tak się wystarałam. Przynajmniej ponton i łyżworolki dla synka zostały na pocieszenie, więc choć on się cieszy z tego konkursu 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7118408 Napisano: 23.08.2023 00:15:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gumy Orbit i Chivas emotka Wyświetl w wątku >>
2 mili05, aja 0

Igosia90

#7118407 Napisano: 23.08.2023 00:13:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Metaxa flaszka. Co ja zrobię z tym wszystkim alko, które mnie ostatnio atakuje z każdej strony? emotka Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7118184 Napisano: 22.08.2023 12:54:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Moya 500 na noclegi  emotka  Na 5 zgłoszeń w rodzinie, które są dodane do mapy, tylko to wygrało. Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7117739 Napisano: 20.08.2023 16:16:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Działa wam wysyłanie kodów lecha? Strona działa ale wysłać nie mogę

U mnie też nie działa. Wyświetl w wątku >>

Igosia90

#7117378 Napisano: 18.08.2023 13:18:02 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Zestaw startowy One Step Hybrid z Semilac o wartości 160zł zamienię na coś dla chłopca lub jakieś bony emotka  Dodatkowy kolor, który w tym zestawie jest do wyboru, to czerwony.
Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7117328 Napisano: 18.08.2023 12:11:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

PanPrezes napisał(a):

Info o przesyłce z GLS - UNIQUE LOGISTIC. Ma ktoś pomysł co to może być?

Też mam i też nie wiem hm

Konkurs Semilac dziś idzie. Może to? Wyświetl w wątku >>
0 0

Igosia90

#7117187 Napisano: 17.08.2023 19:25:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdesperowany_kot napisał(a):

Igoosia90 napisał(a):

radziosny napisał(a):

kimberly napisał(a):

radziosny napisał(a):

To bym musiał chyba na ich ogólny mail napisać, bo nie podali żadnego w regulaminie emotka

Faktycznie nie ma nic w regulaminie, to można spróbować na ten, z którego zwrotka przyszła (konkursmoya@they.pl), może a nóż się uda;) trzymam kciuki żeby odpowiedzieli😊

Wysłałem, dam znać jak odpowiedzą. Dzięki za radę  emotka

Dajcie znać. Nasze też na mapce,a nagrody brak emotka

Ja napisałem na prawdę dopracowany, fajny tekst i nie mam nawet bonu na 50zł dla mnie to kompletnie niezrozumiałe

Dokładnie. Patrzę na te zgłoszenia na mapie, które mają po dwa słabe zdania i zero zdjęć. Jest masa takich. Wyświetl w wątku >>
1 gregory04 0

Igosia90

#7117176 Napisano: 17.08.2023 18:51:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

kimberly napisał(a):

radziosny napisał(a):

To bym musiał chyba na ich ogólny mail napisać, bo nie podali żadnego w regulaminie emotka

Faktycznie nie ma nic w regulaminie, to można spróbować na ten, z którego zwrotka przyszła (konkursmoya@they.pl), może a nóż się uda;) trzymam kciuki żeby odpowiedzieli😊

Wysłałem, dam znać jak odpowiedzą. Dzięki za radę  emotka

Dajcie znać. Nasze też na mapce,a nagrody brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0