Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika Catcat

Catcat

#7170740 Napisano: 18.04.2024 21:32:16 w Pelargos
anaesth napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Catcat napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Jak rozumiem stanęło na tym że zwycięzcy tych innych nagród zostali powiadomieni a szkoły zostaną powiadomione do jutra?

Zwycięzcy zostali wyłonieni... a czy poinformowani? Nie wiadomo. 
Mało prawdopodobne, że nie wygrał nikt z forum przy 101 sztuk nagród.

Toz to taka sama historia co z Arielem. Meczaca agencja.

Zaraz będzie powtórka z rozrywki - Vizir emotka Tylko tam nagród zaledwie 10, to będą mogli nas zbywać tekstami, że laureaci już poinformowani, bo przecież na tyle nagród mogła żadna nie wpaść na forum... choć to mało prawdopodobne emotka

W Arielu nie brałam udziału, to jeszcze nie wiedziałam w co się pakuję ehh...
ale w Vizirze też teraz brałam udział i uważam, że choć jedna osoba jeśli laureaci zostaną poinformowani powinna napisać na forum. Plus w Vizirze w regulaminie dali sobie sami nawet krócej dni niż zwykle zamiast 45 dni to 30 dni na wyłonienie i poinformowanie  laureatów xd Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7170731 Napisano: 18.04.2024 20:47:52 w Pelargos
nanajka81 napisał(a):

Jak rozumiem stanęło na tym że zwycięzcy tych innych nagród zostali powiadomieni a szkoły zostaną powiadomione do jutra?

Zwycięzcy zostali wyłonieni... a czy poinformowani? Nie wiadomo. 
Mało prawdopodobne, że nie wygrał nikt z forum przy 101 sztuk nagród. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

Catcat

#7170617 Napisano: 18.04.2024 13:57:33 w Zbieramy kasę!

Catcat

#7170545 Napisano: 18.04.2024 09:21:04 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

samdej napisał(a):

Justintime napisał(a):.

Uwaga, będę się czepiać emotka :

"Osoby, które głosowały zostały już wyłonione"  - osoby, które głosowały wyłoniły się same, podając swoje dane przy zgłoszeniu. Wyłonić to można było zwycięzców  emotka

"Zwycięzcy nie są publikowani, są informowani o tym fakcie mailem gratulacyjnym" - są informowani, ale czy są POinformowani? Wątpię emotka

czyli zaś to samo co było z kauflandem... Ja mam mieszane uczucia gdy biorę udział w tych ich konkursach bo niby informują ale nie do końca, nagrody przychodzą bez informacji (dwa razy u nich wygrałam i nie dostałam żadnej info tylko po wielu miesiącach przyszły nagrody i wtedy szukałam gdzie to wygrałam) wszystko z poślizgiem i jakoś tak byle jak?

A mnie zastanawia to, że jakoś z informowaniem i wydaniem zestawów produktów Gillette nie mieli problemu (choć bonem do jubilera nikt się nie pochwalił - nie przyznali, nikt od nas nie wygrał, czy po prostu nie chciał się chwalić?), a z całą pulą drogich fantów (100x 300zł i 10 pralek vs 40 wyciskarek i 61 wypiekaczy) kręcą jak tylko mogą. Nie wiem jak to wygląda od środka, ale obstawiam, że zyski ze sprzedaży produktów promocyjnych zwykle nie pokrywają kosztów zorganizowania konkursu, a tu - 101 nagród rzeczowych plus 800 tys. dla szkół - na pewno sponsor jest grubo na minusie, tylko czy to jest powód, dla którego agencja miałaby oszukiwać i nie wydawać nagród? emotka Mam nadzieję, że jednak jeszcze puszczą maile i wyślą nagrody (choć moje odpowiedzi nie były porywające i pewnie nie wygram wyciskarki, ale trzymam kciuki za forumowiczów emotka ).

Obsówy mają na pewno dużo, ale też z drobnymi nagrodami. Przecież o świątecznym konkursie Ambi Pur informowali 20 lutego (przyjmowanie zgłoszeń zakończyło się 19 grudnia). 
Tyle, że na te drobne nagrody nie czeka się z takimi emocjami jak na pralki czy wyciskarki i wypiekacze. Jutro już będzie 2 tygodnie od kiedy miały być wyniki. ;/ Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

Catcat

#7170538 Napisano: 18.04.2024 09:09:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kod do gry Cyberpunk2077 z Oshee przesłany na maila Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7169427 Napisano: 12.04.2024 19:08:25 w Czy informują/ informowali?
lucya napisał(a):

Catcat napisał(a):

anaesth napisał(a):

Czy ktoś już ponaglał szanowną agencję-o-skomplikowanej-nazwie, tych od Everydayme?

oni strasznie długo odpisują, pytałam ich o coś innego to ponad tydzień odpisywali na maila i konkurs o który pytałam już się skończył emotka

Czuję, że trzeba już zacząć pytać o Vizira, żeby zdążyli odpowiedzieć w maju emotka .

Ja się tak napaliłam na tę wyciskarkę, a tu im dłużej trzeba czekać, tym później większy zawód, jeśli nie wygram emotka

Mi się wkręcił ten wypiekacz do chleba. A wyników ani widu, ani słychu... emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

Catcat

#7169004 Napisano: 10.04.2024 18:55:53 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

Czy ktoś już ponaglał szanowną agencję-o-skomplikowanej-nazwie, tych od Everydayme?

oni strasznie długo odpisują, pytałam ich o coś innego to ponad tydzień odpisywali na maila i konkurs o który pytałam już się skończył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7167980 Napisano: 04.04.2024 15:54:44 w Czy informują/ informowali?
katrin1 napisał(a):

Nelusia102 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka? - te szkoły które wygrały - to jak będą informowane ? wie ktoś - bo nie mam regulaminu

Szkoły miały być informowane  w ciągu 14 dni roboczych, ale minęło 20 a maili nadal nie było emotka

14 dni roboczych od wyników może? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7167831 Napisano: 03.04.2024 16:49:30 w Czy informują/ informowali?
iwona0103 napisał(a):

"Każdy dzień na medal" Biedronka?

Wedle regulaminu mają czas do 05.04.2024, ale ostatnio w innym konkursie było opóźnienie z wynikami chyba koło 3 dni. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7167678 Napisano: 02.04.2024 21:32:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ameryka napisał(a):

pusto
nawet tiger box 0/3

u mnie 0/2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7167267 Napisano: 29.03.2024 22:58:50 w Żabka
fan-mandaryny napisał(a):

Czy w Waszych pobliskich Żabkach też nie widzicie nigdzie Prosecco Lamia?

Tak. W tej do której mam najbliżej pustki. Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7167123 Napisano: 28.03.2024 21:04:18 w Informują
Informują z Konkurs "OSHEE – Cyberpunk 2077" edycja IV

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
nagroda główna, mail z 18:12 Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

Catcat

#7167114 Napisano: 28.03.2024 20:05:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

Catcat

#7165027 Napisano: 17.03.2024 23:55:32 w Wkurza mnie...
baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

baxter napisał(a):

Jak mnie wkurzają obecne paragony z biedronki emotka  1 czy 2 produkty na paragonie a długi taki, że trudno go zmieścić na skanerze czy w kadrze aparatu by był dobrze widoczny. A ile to w skali kraju marnuje się  papieruemotka

A po co chcesz mieścić cały? Ja odcinam wszystko co zbędne, a zbędne jest wszystko po słowie "niefiskalny" emotka

Też odcinam ale to dodatkowa robota no i to niszczenie papieru.

Eee niszczenie papieru? Ale, że jak? To, że Biedronka marnuje tony papieru na te bzdurne paragony to fakt i to może wkurzać i jesli to masz na myśli pisząc "niszczenie" to ok, ale jeśli o niszczeniu mówisz w kontekcie odcinania czy odrywania to nie rozumiem. Poza tym skoro też odcinasz, to bez probemu mieści się w kadrze, nie? emotka

Oczywiście, że chodzi o niszczenie papieru przez biedronkę.

Mnie wkurza czekanie na wydruk xd jak kupuję 2 rzeczy to zdążę je spakować i stoję nad kasą z wyciągniętą ręką, aż kasa wydrukuje wszystko co chce Biedronka nam przekazać na paragonie Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7164669 Napisano: 15.03.2024 13:17:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

olunka napisał(a):

mietowa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Dzięki za pocieszenie emotka  może chociaż zapas makaronu uda się wygrać emotka

Na pewno dokładają. U mnie część doszła, a wydawała się przegrana.

u mnie jakos nic nie chcę dojść emotka ciekawe czy juz koniec

Ludzie maile już dostają, a nas nadal formularz nie puszcza. 0:3  🤣

u mnie tak samo, więc chyba pora się pogodzić z porazką

W temacie Amooco, były już wyniki Wedel w Carefour? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7164417 Napisano: 14.03.2024 12:59:57 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Emememe napisał(a):

Catcat napisał(a):

Oshee III etap kiedy można się spodziewać zgrzewek napojów?

4 marca dotarły nagrody, główna i dzienne. Było info w aplikacji DPD o nadaniu.

Mam i ja! Chociaż u mnie jest zgrzewka energetyka i mała zgrzewka wody witaminowej, spodziewałam się dwóch zgrzewek energetyka. Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

Catcat

#7164314 Napisano: 13.03.2024 21:05:33 w Smolar
visserarthur napisał(a):

anaesth napisał(a):

visserarthur napisał(a):

bajm napisał(a):

Tak się zastanawiam nad konkursem w Kauflandzie... Ponad 5 tysięcy nagród ze zdrapek i nikt na forum się nie pochwalił. Trochę dziwne

Tak… tylko ile zdrapek było- coś mi świta, że 6,5 miliona

Tak, a na przykład moja była delikatnie drapnięta w polu, pod którym widać, czy się wygrało nagrodę natychmiastową. Nienawidzę takich przekrętów, ale co ja się będę kopać z niezadowoloną z życia kasjerką, która z wielką łaską i wielkim "eeeeeehhhhh" mi tę zdrapkę przyniosła? emotka Przynajmniej mam szansę na główną, haha.

Dlatego ja się w takie zdrapki raczej nie bawię. Zakupy robię na samoobsługowej, a tam jeszcze trzebaby znaleźć kogoś z obsługi, żeby dał zdrapkę. Powinny być zakupy z aplikacją i zdrapka powinna się pojawiać w aplikacji, choć rozumiem, że niektórzy mają karty plastikowe…

tak w Rossmannie jak było losowanie w aplikacji trafiały mi się fajne rzeczy, a jak losową nagrodę Pani kasjerka podaje z pod lady to już byle co ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7164195 Napisano: 13.03.2024 14:09:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Oshee III etap kiedy można się spodziewać zgrzewek napojów? Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7163948 Napisano: 12.03.2024 14:07:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ola120 napisał(a):

Czy ktoś wykorzystał ostatnio kody do heliosa z konkursu kinder jaja? Odkupiłam tutaj na forum 2 pakiety biletów. Córka wykorzystała w grudniu 4 sztuki i było ok. Ja byłam teraz w kinie i kody są niewłaściwe. Córka nie pamięta, czy podawała kody czy czy był skanowany kod kreskowy. Bilety były papierowe, a wysłano mi zdjęcia. Jak je zrealizowac? Kto pomoże?

u mnie na miejscu przy kasie Pan przepisał numer z papierowej wersji do kasy Wyświetl w wątku >>
0 0

Catcat

#7163253 Napisano: 08.03.2024 11:43:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Co dziś dostarcza InPost z logaris ?

Też mam, może książkę z Kinder? Wyświetl w wątku >>