Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7158046 Napisano: 07.02.2024 21:59:49 w Pelargos
nanajka81 napisał(a):

anaesth napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Doszło do 20tu... Dzięki wszystkim co się pochwalili, aczkolwiek liczę na więcej wpisów 😊 a konkurs wydaje mi się losowaniem....

Dam sobie rękę uciąć (ale lewą jak coś, okej? emotka ), że zielonejszpilki nie wylosowali, tylko nagrodzili jej piękną odpowiedź, bo zachwyciła ich tak samo jak mnie emotka

to może część wylosowali, część przeczytali, kto to wie? Myślę że zgłoszeń było grubo ponad 500... W każdym razie gratuluję szczęściarzom!

wygrałam bonik i też nie sądzę żeby było losowanie, bo moim zdaniem moja odpowiedź była bardzo dobra, przemyślana i trochę zabawna 😅 nie liczyłam na pralkę, bo nauczyłam się już na nic nie liczyć, ale po cichu tliła się nadzieja na bon skoro było ich aż 100, dlatego sprawdzałam forum czy były już wyniki emotka
Może po prostu wybrali niektóre odpowiedzi proste (jak ktoś pisał wcześniej, że taką wysłał), bo ktoś z jury postanowił takie też docenić:) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7158038 Napisano: 07.02.2024 21:37:59 w Pelargos
Credo89 napisał(a):

Wygrał ktoś rymem? Te rymy chyba mnie sprowadzą na samo dno...

Ja wygrałam rymem w tym konkursie. Zawsze prawie stosuje rymowanki i jak miałam passę przegranych też myślałam jak Ty, uszy do góry emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7158036 Napisano: 07.02.2024 21:35:06 w Pelargos
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

na 110 nagród wygraną pochwaliło się na razie jakieś 15 osób... emotka ludzie którzy wygrali - piszcie do MDW - policzymy ile Was jest!

16 osób. To i tak więcej niż średnia. Zazwyczaj chwali się ok. 10%. Według mnie tym razem naprawdę poinformowali wszystkich zwycięzców. W liczbie osób, które się do tej pory pochwaliły nie ma nic podejrzanego.

I ja wygrałam bonik do Kaufa, nie planowałam się chwalić, bo od nowego roku nie brałam udziału w żadnych konkursach i nie odwiedzałam forum 🫣 ale ostatniego tygodnia postanowiłam sprawdzić jak tam mój ostatni konkurs czyli Ariel i nie spodziewałam się, że takie akcje będą 🙈 szczęśliwie po 18 dostałam maila z wygraną, gratuluję Tobie pralki 🥰 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7139450 Napisano: 15.11.2023 21:19:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kaufland 500 telefon około 17 emotka
Wczoraj bon Lotosik za ostatni etap, w sumie w tym konkursie 3/3 (jeden etap przespałam emotka )emotka
To, że się cieszę to mało powiedziane, jestem ogromnie wdzięczna, bo prawdę mówiąc te bony ratują mi tyłek 🥰 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7138347 Napisano: 12.11.2023 13:29:41 w Pomocy!!!!
nanajka81 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

karolina102 napisał(a):

undefined

traktuj to jako rozrywkę, jeżeli będzie to Twoje jedyne żródło utrzymania to zabierzę Ci to całą przyjmeność  z konkursowania

potwierdzam!

Również się podpisuje, a kolejna sprawa czasem możesz wysłać 30 konkursów i nic nie wygrać, a czasem wyślesz zgłoszenia na 5 konkursów i w 3 coś wleci:)
już pomijam fakt, że nagród na pewno nie sprzedasz za cenę regulaminową, tym bardziej jeśli są to czasem rzeczy typu bluzy, koce czy nawet bilety do kina itp:) a i tego nigdy nie można być pewnym wygranej.
A co do skuteczności - w moim przypadku im bardziej mi zależy na wygranej i im bardziej się staram z zgłoszeniem to zwykle wtedy nie wygrywam, a często nagrody przychodzą gdy się tego nie spodziewam zupełnie:) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7137914 Napisano: 09.11.2023 21:46:34 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Drukarka natychmiastowa Polaroid Hi-Print nowa, tylko otwarte opakowanie żeby zobaczyć jak to w ogóle wygląda.
Wymienię na bony, najlepiej spożywcze, rozważę każdą propzycje:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137910 Napisano: 09.11.2023 21:32:28 w Smolar
notta napisał(a):

reolo3 napisał(a):

A z Tiger Golden Hour ktoś czeka jeszcze na bliki ?

tak

Ja nawet nie mam jeszcze pozytywnej weryfikacji, ale wysłałam jakoś 2-3 dni przed końcem loterii Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137699 Napisano: 09.11.2023 12:08:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Było pytanie czy wygrał ktoś w Kaufie prozą, to ja odwrotnie zapytam- czy wygrał ostatnio ktoś rymem?

W poprzednim którymś etapie znajoma rymem wygrała niby 100 zł ale zawsze coś, więc pisałam w minionym etapie wszystkie zgłoszenia rymem i same pudła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137697 Napisano: 09.11.2023 12:06:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czarnykot napisał(a):

Ech, Kaufland... miałam cichą nadzieję, że może jednak...

I ja i ja... aż się odechciewa kolejne zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137410 Napisano: 08.11.2023 14:41:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

Kaufland nawet 100 emotka

Spokojnie, ze 100 dopiero zaczynają dzwonić... choć nie powiem, że też liczyłam na 500, bo takie fajne zgłoszenie napisałam 🙈 widać tylko dla mnie fajne, klasyka 🤣🫣 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137385 Napisano: 08.11.2023 14:06:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kaufland, ja tu nadal czekam jakby co... Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137190 Napisano: 08.11.2023 00:59:37 w Wkurza mnie...
Nelusia102 napisał(a):

W ogóle agencje jak organizują konkursy czy loterie   to powinny wraz ze sponsorem sprawdzić,  czy w sklepie można to kupić, bo bardzo często wyznaczone sklepy nie mają tych produktów   jak wyżej Rossmann nie ma Brefu w płynie, Viledy w sklepach nie ma wyboryu tylko jakieś dwie ścierki, Rodowita czy Danio w sklepie wybranym nie ma , w Lewuatanie Lubella i lowicz też  nie ma , w Żabce ostatnio Actmela nie było . I te nagrody koszulki , dresiki i bzdety. Szkoda kasy tych sponsorów. Wiem można nie grać  ale ja chce używać niektórych produktów   przy tym w coś zagrać a jak się trafi to mieć 🏆 nagrodę  pożyteczną i użyteczną. No dobra zawsze dresik do ogródka też trzeba mieć  .

Problem się pojawia jak ktoś jak ja nie ma ogródka emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7137101 Napisano: 07.11.2023 18:40:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

kimberly napisał(a):

Witajcie moi drodzy, czy jeśli wygrałam drugi raz w Lotos/Mol i muszę znów wysłać oświadczenie, to stanie się coś jeśli wyślę to samo zdjęcie oświadczenia (dane te same) co w poprzednim etapie?
Do piątku mam HO i nie zbyt mi się uśmiecha jechać do biura specjalnie to wydrukować emotka

Nie wiem, ale datę przynajmniej zmień emotka

Fakt, zapomniałam 🤦🏽‍♀️ dobra lecę do biura, dzięki wam za otrzeźwienie! 🙈🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137091 Napisano: 07.11.2023 18:23:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witajcie moi drodzy, czy jeśli wygrałam drugi raz w Lotos/Mol i muszę znów wysłać oświadczenie, to stanie się coś jeśli wyślę to samo zdjęcie oświadczenia (dane te same) co w poprzednim etapie?
Do piątku mam HO i nie zbyt mi się uśmiecha jechać do biura specjalnie to wydrukować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7137003 Napisano: 07.11.2023 14:56:46 w Avanti
fragles napisał(a):

Który etap Lotos/Mol dzisiaj rozwiązała Lidka?

Przedostatni:) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7136997 Napisano: 07.11.2023 14:51:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
olunka napisał(a):

po porażkach we wszelkich konkursach dziś rozwiązanych - karta z Lotosaemotka

i u mnie i u mnie emotka  w końcu coś... listopad rozpoczęty! ❤️ Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7136967 Napisano: 07.11.2023 14:12:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

Jak macie opisane paragony z Dino konkurs paclan? U mnie tylko worki na śmieci bez nazwy firmy i nie wiem czy zgłaszać

W każdym dino tak jest, przejdzie bo to tylko u nich loteria, więc nazwa + cena i wszystko jasne;) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7136819 Napisano: 07.11.2023 08:57:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

Już 7 listopada jest na liczniku
A ja z wygranymi jeszcze w październiku  emotka

I ja tak samo, do tego dałabym sobie rękę uciąć, że jest 6ty... emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

kimberly

#7136761 Napisano: 06.11.2023 20:52:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Czy w Gratisobraniu (Kaufland) udało się komuś z Was wygrać dwa razy na te same dane?

Tak, ja osobiście nie wygrałam ale znam osoby co wygrały w 2-3 etapach na te same dane:) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7136461 Napisano: 06.11.2023 09:09:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To znowu ja wąteczkuemotka
Fiki Miki konkursiki, czy uszczęśliwią mnie dziś jakieś wyniki?emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0