Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7117001 Napisano: 17.08.2023 11:15:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

kajmak napisał(a):

Czy ktoś może orientował się u organizatora, dlaczego nie wszystkie nagrody w danym etapie Moya są przydzielane? Widziałem sporo wpisów, że ktoś nie wygrał nawet najniższego stopnia, tymczasem w I etapie wybranych było tylko 140 z 200 nagród ostatniego stopnia i w II etapie 108 z 200. Czyżby aż tyle zgłoszeń było w jakikolwiek sposób niezgodnych z regulaminem?  emotka

Powiem Ci tak, moje zgłoszenie było mega dopracowane i są dwie możliwości: albo organizatorzy mają w d.... ciekawe zgłoszenia, albo przyczepili się, że na zdjęciu w oddali widać było innych ludzi. Ale to tylko moje przypuszczenia.

Niedobrze to słyszeć, puściłam dwa zgłoszenia w zeszłym tyg, w obydwu na zdjęciach w oddali ludzie 🫠 a odnajdujesz swoje 'pinezki' na tej mapie? Moich jeszcze nie dodali. Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7116709 Napisano: 16.08.2023 10:44:44 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
koszalek napisał(a):

rufus napisał(a):

Szlo dzis cos z kinder? Czy maja przerwe?

koszalek a za co to łapka w dół? emotka
emotka

Moze za to, że jest jedna nagroda na osobę? Wiem, że niektórzy z was myślą, że was nie obwiązują zasady "smiertelników" ale od czasu czasu warto przypomnieć, że one jednak istnieją. Mnie by było głupio tak ciągle odbierac nagrody innym, którzy jak widac w wątku "przegranych" już w są w desperacji z braku tego Empiku (nie ja).

O tak, popieram.

I tak serio, bez złośliwości zastanawiałam się widząc ten sam avatar z chyba 15stym empkiem skąd ta osoba ma tyle znajomych/osób z rodziny, na których numer tel. mogła na luzie zagraćemotka  chyba, że sam ma x numerów na cele konkursowe...

Rozumiem, że jedna nagroda to trochę mało, bo sama raz wygrałam już a lubię ich batonika i chętnie bym więcej zgłaszała ale trudno, może jeszcze na mamę będę grać, z tym że jeśli wygram to dam jej bon a nie zachowam sobie albo co gorsza sprzedam... Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7116701 Napisano: 16.08.2023 10:35:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
maryjane napisał(a):

Czy ktoś już dostał kubki z konkursu Wawel? Chyba im się jakoś czas kończy emotka

Wg aplikacji DPD dziś ma przyjść do mnie ekspres z tego konkursu, wydawało mi się, że ktoś pisał na forum, że kubki razem z ekspresami nadali☺️ więc jeśli nie masz nadanej paczki może skontaktuj się z nimi 🤔 Wyświetl w wątku >>
1 maryjane 0

kimberly

#7116648 Napisano: 15.08.2023 22:40:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lasiglasty napisał(a):

Czy przy wysyłaniu zgłoszenia do Silan Carrefour wyskakuje wam komunikat: Ups, wygląda na to, że mamy już Twoje zgłoszenie? To było moje pierwsze zgłoszenie, nie kliknęło mi się dwa razy, paragon też mój, więc nie mógł go nikt inny użyć...

Miałam tak samo, napisałam do nich maila ale nie odpisali chyba już z tydzień (nadal brak odp.), więc założyłam nowe konto na askteamclean na maila mojej mamy i bez problemu udało się wysłać.
Też nie wiem czemu taka sytuacja, wcześniej nawet nie wchodziłam daaawno na tą ich stronę i też na pewno dwa razy nie kliknęłam ani nic... :) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7116467 Napisano: 14.08.2023 15:23:15 w WC - rozmowy o wszystkim
cb656 napisał(a):

kimberly napisał(a):

DAIKOKU napisał(a):

w temacie Moya... na stronie jest lista, jednak mam imie pospolite i nazwisko na K. a powiadomienia na emailu brak... czy były już emaile z gratulacjami za ostatni etap?


Ostatniego etapu czyli z którego z powyższych? emotka wysłałam w tym ostatnim ostatnim, który zakończył się wczoraj i nie wiem czy liczyć na coś czy porzucać wszelką nadzieję już emotka
Bo wyniki wyglądają tak jakby dopiero drugi etap nagrodzili:)

Uważam, że źle interpretujesz słowo OSTATNI. Uważam, że Pytającemu chodzi raczej o etap "ostatnio zakończony".
Litości, ludzie... emotka

Koleżanka wyżej odpowiedziała już, bez narzekania emotka

I tak, interpretując słowo 'ostatni' chodziło mi też o ostatnio zakończony (czyli IV), bo tak można zrozumieć powyższą wypowiedź, a to nie z niego są wyniki lecz z etapu drugiego...

Nie każdy ma czas na bieżąco wszystkiego etapy i wyniki śledzić, po to jest forum żeby dopytać a nie się zastanawiać i stresować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7116456 Napisano: 14.08.2023 14:36:40 w WC - rozmowy o wszystkim
DAIKOKU napisał(a):

w temacie Moya... na stronie jest lista, jednak mam imie pospolite i nazwisko na K. a powiadomienia na emailu brak... czy były już emaile z gratulacjami za ostatni etap?


Ostatniego etapu czyli z którego z powyższych? emotka wysłałam w tym ostatnim ostatnim, który zakończył się wczoraj i nie wiem czy liczyć na coś czy porzucać wszelką nadzieję już emotka
Bo wyniki wyglądają tak jakby dopiero drugi etap nagrodzili:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7116368 Napisano: 14.08.2023 07:00:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Yuuupi 300 zł do empiku za około 15-20 paragonem emotka  lubię Maxi Kingi, więc nie liczyłam tylko prawie codziennie kupowalam symbolicznie dla siebie i kolegi do pracy 🙈❤️ Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7116355 Napisano: 13.08.2023 23:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

kimberly napisał(a):

8igora9 napisał(a):

Konkurs grilluj z Kotlinem. Czy można umieścić wizerunek innych osób? W regulaminie nie widzę ani zakazu ani żadnego zapisu, że mam ich zgodę na publikacje, więc jest to dla mnie niejasne.

Jest taki zapis w ich regulaminie, więc wg mnie można.

Dzięki! Właśnie czegoś takiego szukałam, ale przeglądałam kilka razy i nie mogłam znaleźć. 🙈


Nie ma za co 😊 kojarzę Cię głównie z tego, że Twoje posty na forum były dla mnie ogromną pomocą w moim pierwszym konkursie, w którym brałam udział czyli Rodowita w Dino, więc cieszę się, że mogłam się choć odrobinę odwdzięczyć 🙈😁 Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

kimberly

#7116354 Napisano: 13.08.2023 23:48:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
miata napisał(a):

Akoszalka01 napisał(a):

Zaczęłam już mrozić te mleczne kanapki 🙆‍♀️
Chyba czas już przestać je kupować 🫣🫣🫣

U mnie to samo, owsianka z maxikingiem dziś była grana 😆

Masz jakiś fajny przepis/pomysł? Czy po prostu owsianka zajadana z maxikingiem🤣 choć te batoniki są tak pyszne, że z chęcią je kupuję mimo braku wygranych, ale moja waga pewnie będzie innego zdania 🤭 Wyświetl w wątku >>
2 DAIKOKU, miata 0

kimberly

#7116302 Napisano: 13.08.2023 14:39:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

Konkurs grilluj z Kotlinem. Czy można umieścić wizerunek innych osób? W regulaminie nie widzę ani zakazu ani żadnego zapisu, że mam ich zgodę na publikacje, więc jest to dla mnie niejasne.

Jest taki zapis w ich regulaminie, więc wg mnie można. Wyświetl w wątku >>
1 8igora9 0

kimberly

#7116102 Napisano: 11.08.2023 19:25:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agaluna napisał(a):

kreo42 napisał(a):

Te kubki z wawel ktoś dostał już?

Też czekam

Nadane dziś znaczy paczka w przygotowaniu Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

kimberly

#7115522 Napisano: 09.08.2023 14:11:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rajska 100 zł, na otarcie łez po Wawelskiej porażce Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7115422 Napisano: 09.08.2023 10:11:33 w dzis mam urodzinki
stokrotka238 napisał(a):

Dziś są moje 36 urodziny, ale wszyscy chyba zapomnieli....  emotka

Spełnienia wszystkich marzeń i samych głównych nagród 🥳🥳🥳 i dużo zdrówka przede wszystkim, bo jak to będzie to znajdą się siły na wszystko 🎁🎁🎂🎂🎂

P.S. dopiero godzina 10, więc uszy do góry- do mnie brat zawsze dzwonił w urodziny koło 23:50, żebym myślała, że niby zapomniał i na koniec niespodzianka 😄 ale od kilku lat juz w ogóle nie dzwoni🙈 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7114723 Napisano: 06.08.2023 11:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

olywka napisał(a):

Loteria "Summertime Madness" w Żabce, 18+
Regulamin jest dla mnie mało zrozumiały. 
Chciałam zagrać drugi raz, kupiłam czteropak po raz kolejny z swoją aplikacją żabki (dwa różne dni) jednak nie mam kokosa do rozbicia emotka  Ile w końcu losów mogę maksymalnie otrzymać?
Czytając regulamin miałam wrażenie, że max. 5 losów (kokosow) na dobę. Jednak w mojej aplikacji jakkolwiek to brzmi kokosa brak 😅

Ja nie dostałem 4 kokosów. W ogóle wczoraj nie były też naliczane żappsy za zakup piwek. Dziś rano patrzę żappsy są już naliczone, ale kokosów brak. Nie wiem czy lepiej pisać do żabki czy do smolara. Znów cyrki z tą aplikacją.


Raz kupiłam, kokosa czy tam jakiejkolwiek możliwości wzięcia udziału w tej loterii też nie dostałam 😡 więc odpuszczam Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7114710 Napisano: 06.08.2023 10:10:37 w Czy informują/ informowali?
termitek99 napisał(a):

kimxxx napisał(a):

xZarax napisał(a):

Czy były już wyniki loterii DHL gdzie do wygrania były iPhony 14 i pamięć przenośna? emotka

To nie była loteria tylko konkurs... nikt się chyba na forum nie chwalił, ale nagród mało, wiec nie wiadomo czy coś wpadnie tutaj, ale chyba jeszcze mają czas na wyniki.

Powerbanki były informowane 2 sierpnia

Ooo, możliwe nie brałam udziału, więc nie śledziłam jakoś bardzo. przepuszczam, że telefony pewnie już też w takim razie, chyba że w regulaminie coś inaczej pisze... Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7114692 Napisano: 06.08.2023 08:42:43 w Czy informują/ informowali?
xZarax napisał(a):

Czy były już wyniki loterii DHL gdzie do wygrania były iPhony 14 i pamięć przenośna? emotka

To nie była loteria tylko konkurs... nikt się chyba na forum nie chwalił, ale nagród mało, wiec nie wiadomo czy coś wpadnie tutaj, ale chyba jeszcze mają czas na wyniki. Wyświetl w wątku >>
1 miata 0

kimberly

#7114532 Napisano: 04.08.2023 22:57:51 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

kumulacja napisał(a):

gregory napisał(a):

kumulacja napisał(a):

gregory napisał(a):

Proszę, wręcz nalegam, czy Fortuna Wawel dzis poinformuje? (a może juz była, przyznajcie się nagrodzeni)

Fortuna uczy nas cierpliwości. Poczekajmy cierpliwie do końca lata emotka

zimą to ja sobie na tym fotelu nie posiedze.

gregory ... czy Ty już siedzisz w swoim wymarzonym fotelu??? Pochwaliłbyś się!

Po prostu odpuściłem, bo i tak nikt mnie nie słucha. Może ktoś inny już siedzi. Dobrze byłoby przynajmniej wiedzieć.


Też nadal się łudzę🫣 że chociaż leżaczek wpadnie Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kimberly

#7114417 Napisano: 04.08.2023 16:09:58 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cynamon28 napisał(a):

asia8564 napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

30 zgłoszeń Kinder i nic

Serio 😃 a ja wczoraj na fb widziałam , że niektórym udało się za pierwszym razem lub w 2-3 zgłoszeniu , miałam dziś jechać po produkt mimo , że nie lubię takich kanapek ale chyba odpuszczę w takim razie

 Może mam jakiegoś bana na Kinder, bo to niemożliwe.

Ja wysłałam z 6 w ciągu 2/3 dni o bardzo różnych porach i też nic;) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7114037 Napisano: 03.08.2023 18:02:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
marzanna napisał(a):

Nivea skopała mi nastrój na maxa emotka  Strasznie chciałam tego smartwatcha.

Mi tak samo:( niech mnie Wawel jeszcze dobije i nie czekam już na nic... Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7113738 Napisano: 02.08.2023 22:48:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
koszalek napisał(a):

Kinder nie jest wcale taki hojny jak sie wydaje  emotka

Oj nie, konkursuje od kilku miesięcy i jeszcze nic nie wygrałam od Kinder, jak lubię ich słodycze tak powoli zaczynam czuć jakiś niesmak emotka


Wątku- proszę w sierpniu o wygrane, które wywołają uśmiech na twarzy ❤️❤️❤️ Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0