Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7108431 Napisano: 13.07.2023 15:41:36 w Giełda Kodów ; )
Zamienię 4 kody warka na somersby ;) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7108173 Napisano: 12.07.2023 22:37:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bulbulator napisał(a):

Pytanie techniczne - czy Wy, pisząc odpowiedzi do konkursów Smolara, używacie emotek? Bo dla mnie oni są jacyś zaczarowani. Wszystkie inne konkursy mi wpadają, poza Smolarem i po prostu szukam przyczyn takiego stanu rzeczy i pomyślałem właśnie o emotkach emotka .



Ja co prawda biorę udział w konkursach dopiero od dwóch miesięcy, ale jeszcze od Smolara nic nie wygrałam... niektóre zgłoszenia były moim zdaniem naprawdę fajne i nic, nawet marnej nagrody pocieszenia 🙈 co lepsze, pisałam teksty jak miałam czasem trochę czasu mojej przyjaciółce i siostrze i one jakąś drobnicę wygrały czasami, choć do pisanych bezinteresownie dla znajomych tekstów mniej się przykładałam.. więc też się zastanawiam czy nie mam żadnej blokady u nich 🥴 choć emotek nigdy żadnych nie stosuje Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

kimberly

#7108065 Napisano: 12.07.2023 20:00:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wysłali już do kogoś którąkolwiek nagrodę z konkursu Kujawski z Rzepaku? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7107723 Napisano: 11.07.2023 19:47:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cleo25 napisał(a):

W loterii Orbit z Żabki do wygrania same wejściówki... w regulaminie zaznaczone, że imienne....to po co gracie skoro wiecie, że nie skorzystacie?  Zabieracie szansę komuś, komu może na tych biletach zależy?

O tym samym właśnie pomyślałam - wiadomo, że wizja sprzedaży nagród jest fajna, ale w domyśle nie o to chodzi, tylko chyba sens konkursów jest taki żeby nagroda sprawiła radość i była dla kogoś przydatna... zwłaszcza odnośnie różnych wejściówek Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7107590 Napisano: 11.07.2023 13:30:35 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tydzień konkursowej ciszy, wąteczku wiesz, że się staram, więc ześlij chociaż jakąś nagrodę pocieszenia emotka emotka ❤️ Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7107155 Napisano: 08.07.2023 21:12:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bogna77 napisał(a):

Maribella napisał(a):

[quote=U mnie to samo. Napisalam z rana do nicj emaila ale wątpię, że odpowiedzą

kimxxx]

bogna77 napisał(a):

Czy ktoś też ma problem w dacie zakupy w loterii Łaciate? Wpisuję dzisiejszą i cały czas mam Niepoprawna data.

Tak, zauważyłam jakieś 15 min temu:) mam nadzieję, że jutro da radę już..

Możliwe, że da radę, bo wczorajsza data wchodzi bez problemu. Tak jakby mieli ustawione, że dzisiaj jeszcze nie nadeszło emotka

Dokładnie to samo zauważyłam, bo miałam dwa ostatnie paragony - z wczoraj i z dziś 😁 oby naprawili, bo do dzisiejszego paragonu specjalnie dorzuciłam łaciatka z racji końca loterii 🫣😅 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7107125 Napisano: 08.07.2023 17:14:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Wydać 30 by wygrać 100 zł taaaaaaaa no mistrzostwo.I to może wygrać wielkie może.

Przy odrobinie szczęścia można też polecieć do Amsterdamu, choć czytałam też stronę i regulamin tego dziś, to ta wycieczka i tak wydaje się bardzo średnia 🫣😂 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7107122 Napisano: 08.07.2023 17:13:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bogna77 napisał(a):

Czy ktoś też ma problem w dacie zakupy w loterii Łaciate? Wpisuję dzisiejszą i cały czas mam Niepoprawna data.

Tak, zauważyłam jakieś 15 min temu:) mam nadzieję, że jutro da radę już.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7107058 Napisano: 08.07.2023 09:22:37 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony (dwa) na konkurs z Wawla 
https://www.e-kon...zuj-wakacyjny-klimat

Na dole regulaminu jest załącznik, w którym są wyszczególnione sklepy, z którymi niestety dzieli mnie pół Polski lub więcej emotka

Jeśli ktoś mieszka w okolicy i może kupić w którymś z wybranych sklepów chętnie zapłacę cenę produktów lub nawet mogę trochę więcej:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7107036 Napisano: 08.07.2023 00:21:30 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Kiedyś na taką jedną szafiarkę mówili stara szafiarka (a była tylko 40+) czy tam dojrzała.
A ja jestem stara konkursowiczka. Do tego mam spalone z 4 agencje.
Ale mam głupawkę i cieszę się w sumie, ze tyle w tym chorym hobby wytrwałam.

Nam palić nie kazano. Wstąpiłam na działo
i ujrzałam Agencje - dwieście ich działało...
Organizatorów licznych ciągną się szeregi,
Prosto, długo, daleko, jako morza brzegi...

Przeciw nim sterczy blada, mikra, wymęczona,
Jak głaz bodzący morze - @atyde wqremotka ona.
Pięćdziesiąt miała świeczek (wciąż dymią i świecą)
w torcie urodzinowym (jak te lata lecą! emotka ).
Nie tyle przejdzie uczuć przez duszę w rozpaczy,
Ile z ust  tych leciało przekleństw i kartaczy.

Tak niejedno lecąc, z dala grozi, wyje.
Ryczy rozsierdzona, grozi, że zabije!
Już dopadła! Jak boa śród kolumn się zwija,
Pali piersią, rwie zębem, oddechem zabija.

Już spaliła Agencje... (cudem tylko cztery emotka ).
Teraz czeka, aż inne przypną jej ordery...
Konkursowiczka stara, liczy na zaszczyty,
chce wygrywać w konkursach! Taki los kobity... emotka


Jej, jak to czytam to mam wrażenie, że moje rymowanki są słabe okrutnie i mam ochotę zwrócić wszystkie wygrane (choć przez miesiąc za dużo ich nie było) do agencji  emotka
Super wiersz, podziwiam i życzę samych głównych emotka emotka
A w temacie cieszę się z zestawu kaw z Jacobs i z tego, że na dworze jest pięknie i słonecznie, zaraz człowiekowi lepiej na sercu emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kimberly

#7106065 Napisano: 04.07.2023 16:48:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mietowa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

kimxxx nie zadawaj pytań w wątku moje dzisiejsze wygrane emotka

Najprawdopodobniej za ten konkurs emotka  dopiero dzisiaj bo mają opóźnienie emotka

Ktoś wygrał coś więcej niż kubek? emotka

Omg jeśli nie mam problemów z wzrokiem to przed chwilą przeczytałam, że wygrałam ekspres  emotka  ale się cieszę emotka
Więc odpowiem sobie sama na moje rozterki z przed chwili - jednak czytali zgłoszenia z ostatniego i przedostatniego dnia 😁 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7106063 Napisano: 04.07.2023 16:46:50 w moje dzisiejsze wygrane :)


Yuhuuu nie mogę uwierzyć ❤️ chyba wpisanie się w wąteczku, że marzę o ekspresie pomogło 🎈🎉🎉🎉 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7106053 Napisano: 04.07.2023 16:17:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

kimxxx nie zadawaj pytań w wątku moje dzisiejsze wygrane emotka

Najprawdopodobniej za ten konkurs emotka  dopiero dzisiaj bo mają opóźnienie emotka

Dzięki za uwagę, już usunięte.

Napisałam ostatniego i przedostatniego dnia dwa fajne (w mojej opinii) zgłoszenia, mam nadzieję, że ktoś chociaż rzucił na nie okiem 😂😂 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7105643 Napisano: 03.07.2023 14:03:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
monisss napisał(a):

asia8564 napisał(a):

maryjane napisał(a):

Capri Sun tak bardzo mnie zawiodło... taka byłam pewna...

Ja też byłam dumna ze ze swojego zgłoszenia emotka  Widać konkurencja ogromna emotka  i byli dużo lepsi emotka

ciekawa jestem co tam wygrywa.. ja już próbowałam różnych stylów i nic. Jakby był ktoś taki kochany i cokolwiek podpowiedział to będę wdzięczna emotka  na pewno się odwdzięczę emotka


Mam tak samo, soczek w sumie 2 złote, wiec trochę różnistych zgłoszeń nawysyłałam ale ewidentnie nie mogę wbić się w gust Capri 😁
Druga sprawa, że do żadnego zgłoszenia z Capri Sun zbytnio się nie przyłożyłam, bo pisanie o wymarzonych wakacjach (do tego z soczkiem) już wychodzi mi bokiem emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7105399 Napisano: 02.07.2023 16:29:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tea napisał(a):

Czy w konkursie Wawel który dziś się kończy trzeba było zakupić także te galaretki Fresh&Fruity??

Nie, dowolne Wawel, była wcześniej dyskusja na ten temat:) I jedna pani dzwoniła zapytać do organizatora, więc potwierdzone Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7105352 Napisano: 02.07.2023 11:25:34 w co chcielibyście wygrać?
Niezmiennie marzy mi się Thermomix, ekspres do kawy, bony na wakacje, gotówką oczywiście też nie pogardzę 🤭 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7104979 Napisano: 30.06.2023 14:49:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

kimxxx napisał(a):

TurboMike napisał(a):

To jakaś dyskryminacja płci w tym Kujawskim emotka  Co z tego że rower damski... też bym się nim karnął emotka  
Swoją drogą pełna profeska ta agencja... Konto na gmailu emotka    Gratki dla zwycięzców!

Też byłam zaskoczona kontem na Gmailu, wysłałam im rano formularz w odpowiedzi na maila i poprosiłam o potwierdzenie, że dostali i że dobrze wypełniłam, którego oczywiście nie dostałam emotka  niedawno sprawdzając czy na pewno dobrze wysłałam zobaczyłam tą literówkę w ich mailu

W ogóle ta wiadomość nieprofesjonalna, interpunkcja, jakieś emotki, szyk wyrazów w zdaniu pochrzaniony, coś z dużej litery niepotrzebnie i to "gratuluje". Po pierwszym moim przeczytaniu pojawiła się myśl, że fake emotka   ale okej, nie czepiam się już emotka

Tak, na początku narrator w liczbie mnogiej a kilka słów dalej już w pojedynczej 🤭 a adres mailowy wystarczyło tylko dobrze skopiować 😏
Też bym się nie czepiała jakby raczyli chociaż odpisać haha, a tak teraz żyję przez nich w stresie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7104961 Napisano: 30.06.2023 14:13:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
TurboMike napisał(a):

To jakaś dyskryminacja płci w tym Kujawskim emotka  Co z tego że rower damski... też bym się nim karnął emotka  
Swoją drogą pełna profeska ta agencja... Konto na gmailu emotka    Gratki dla zwycięzców!

Też byłam zaskoczona kontem na Gmailu, wysłałam im rano formularz w odpowiedzi na maila i poprosiłam o potwierdzenie, że dostali i że dobrze wypełniłam, którego oczywiście nie dostałam emotka  niedawno sprawdzając czy na pewno dobrze wysłałam zobaczyłam tą literówkę w ich mailu Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7104955 Napisano: 30.06.2023 13:44:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Hej Laureaci z Kujawskiego, jak będziecie odsyłać oświadczenia zwróćcie uwagę, że jest prawdopodobnie literówka w adresie mailowym napisanym w treści maila, mail przyszedł z adresu 'kujawskizrzepakukonkuRs' a w adresie podanym w treści maila zabrakło R.
Wiem, że pewnie większość osób wyśle oświadczenia odpowiadając na maila, ale gdyby jednak ktoś chciał wysłać w nowym i skopiować ten adres to uprzedzamemotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7104563 Napisano: 29.06.2023 12:39:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
O matko nadal w to nie wierzę  emotka  rower od Kujawskiego, ale jestem szczęśliwa!!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>