Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7104955 Napisano: 30.06.2023 13:44:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Hej Laureaci z Kujawskiego, jak będziecie odsyłać oświadczenia zwróćcie uwagę, że jest prawdopodobnie literówka w adresie mailowym napisanym w treści maila, mail przyszedł z adresu 'kujawskizrzepakukonkuRs' a w adresie podanym w treści maila zabrakło R.
Wiem, że pewnie większość osób wyśle oświadczenia odpowiadając na maila, ale gdyby jednak ktoś chciał wysłać w nowym i skopiować ten adres to uprzedzamemotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7104563 Napisano: 29.06.2023 12:39:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
O matko nadal w to nie wierzę  emotka  rower od Kujawskiego, ale jestem szczęśliwa!!! emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7104355 Napisano: 28.06.2023 20:34:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do Notino 200 zł (love you aviko 🥰) i 100 zł do dino z Pepsi&Lays 😊 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7104248 Napisano: 28.06.2023 14:41:58 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
fan-mandaryny napisał(a):

monisss napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy za pośrednictwem DPD będą teraz szły puzzle z drugiego i trzeciego etapu Cheetos z C4, czy raczej bony z Dino?

musisz mieć maila kto jest nadawcą - bony z DINO to raczej na pewno za wcześnie (bo rozumiem,że chodzi o ten konkurs co trwa)

Nie, chodziło mi o Dino Pepsi/Lays. Ciekawe czy będą dokumenty do podpisu. Bo ja mam pilny wyjazd w czwartek…

Do mnie z Dino Pepsi/Lays dziś dotrzeć ma bon, właśnie DPD, też mam nadzieje, że bez dokumentów, bo jestem w pracy a paczka ma przyjść do domu 🫣 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7103746 Napisano: 26.06.2023 22:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bulbulator napisał(a):

Ile osób z tu obecnych wygrało coś od Aviko? Bo zrobiłem z 20 (myślę, że niezłych) zgłoszeń i nic emotka

Ja w 3ci dzień zrobiłam tylko jedno zgłoszenie i wygrałam nim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7103677 Napisano: 26.06.2023 16:41:59 w Czy informują/ informowali?
asandraa napisał(a):

Aviko - 3 i 4 dzień?

Za 3ci dzień właśnie dostałam maila. Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

kimberly

#7102597 Napisano: 22.06.2023 00:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Shifo napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie o odpowiedzi konkursowe w formie SMS. Czy „ znaki specjalne ” to polskie litery? Zauważyłam info w konkursie Lenor/ Rosmann : „wiadomość do 160 znaków (bez znaków specjalnych, w tym polskich liter)”Ciężko mi sobie wyobrazić odpowiedź, gdzie zamiast pokój mam napisać pokoj,  żaba - zaba..

u mnie w tel jak dodam polski znak to limit liter zmienia mi na 70 jako 1 sms, zamiast 160 . Wiec piszę  bez polskich znaków

Jak to widzisz? 
Ja pisze tekst w pages, potem wrzucam w licznik znaków ze spacjami i w ten sposób kontroluje długość tekstu …ale teraz sobie myślę, że może pisze za długie te SMS-y i nawet o tym nie wiem emotka

Ale wiesz, że to 160 znaków to limit na całą wiadomość łącznie z prefiksem o numerem telefonu? I chyba musisz sobie zacząć wyobrażać pisanie smsów bez polskich znaków, bo inaczej będzie ci cięło wiadomość w połowie i szansę na wygraną marne. Ludzie, w tym pracownicy agencji;) bez problemu odczytują smsy bez polskich znaków emotka

Tak oczywiście wiem to i  zawsze 10 razy sprawdzałam na różnych stronach  z licznikami znaków,  czy nie przekraczam tych 160 znaków z prefiksem. Do tej pory pisałam zawsze  SMS z polskimi znakami,  ale oświećcie mnie w jaki sposób to „rozbija wiadomość” , gdy użyje się polskich znaków ? 

Jeśli długość mojej odpowiedzi  miała  powiedzmy 156 znaków z polskimi znakami, to Organizator otrzymał mojego SMS w 2 częściach ?  

No to może się okazać że to wszystkie moje zgłoszenia poszły na marne…


Gdy używamy polskich znaków w sms mamy ich znacznie mniej do użycia niż standardowe 160 znaków w jednej wiadomości, nie wiem dokładnie ile ale tutaj w screen shocie zaczęłam pisać sms z polskimi znakami i to co zaznaczyłam w kółku to pokazuje, że zostało mi 8 znaków żeby zmieścić się w jednej wiadomości, czyli kolejne słowa co napisze będą wysłane jako kolejne sms bądź pójdzie razem ale jako MMS (czasem takie powiadomienie mi przychodzi). Mam samsunga i tak u mnie w tel to pokazuje, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak organizatorzy to rozpatrują, jedynie wiem że jak napisałabym w tej wiadomości na screenie więcej znaków to nie byłaby to już jedna wiadomość:) tyle mogę podpowiedzieć Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

kimberly

#7101911 Napisano: 19.06.2023 20:01:50 w Avanti
Uwaga - jest wybrany zwycięzca drugiego roweru w konkursie Pepsi Lays 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7101879 Napisano: 19.06.2023 17:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

pusheen napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Czy ktoś z moich drogich forumowiczów próbował swoich sił w grze Violife ? Da się tam wyrobić w te 20 sekund ? Ja próbuje 3 raz nie ma opcji emotka

Mi się nie udało, wszystko się zacinało.

U mnie to samo, zawieszki, gra bez sensu


Potwierdzam, u mnie również, a już myślałam, że to z moim telefonem jest coś nie tak, a to jednak ta gra za wolno trybi uff Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7101359 Napisano: 16.06.2023 19:07:48 w Czy informują/ informowali?
Natie77 napisał(a):

kimxxx napisał(a):

Natie77 napisał(a):

kimxxx napisał(a):

Fairtrade lista wisi za II etap losowania, a maili brak, czy aby może ja nie dostałam?  Bo zgadzają się moje dane i indywidualny numer zgłoszenia, a jakiejkolwiek informacji prócz tej na stronie brakemotka

Ja też nic nie mam, a moje dane i numer zgłoszenia zgadzają się emotka

Powiedz jeszcze, że ekspres wygrałaś emotka

Tak emotka


Wooow mega zazdroszczę i gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7101332 Napisano: 16.06.2023 17:34:27 w Czy informują/ informowali?
Natie77 napisał(a):

kimxxx napisał(a):

Fairtrade lista wisi za II etap losowania, a maili brak, czy aby może ja nie dostałam?  Bo zgadzają się moje dane i indywidualny numer zgłoszenia, a jakiejkolwiek informacji prócz tej na stronie brakemotka

Ja też nic nie mam, a moje dane i numer zgłoszenia zgadzają się emotka

Powiedz jeszcze, że ekspres wygrałaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7101280 Napisano: 16.06.2023 15:11:26 w Czy informują/ informowali?
Fairtrade lista wisi za II etap losowania, a maili brak, czy aby może ja nie dostałam?  Bo zgadzają się moje dane i indywidualny numer zgłoszenia, a jakiejkolwiek informacji prócz tej na stronie brakemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7101208 Napisano: 16.06.2023 12:57:07 w Avanti
Hej, udało mi się wygrać również bon 100 zł w konkursie Pepsi Lay's, jednak wysłałam kilka zgłoszeń w ciągu ostatnich 3 dni trwania konkursu (jakoś 5 albo 6) i teraz pytanie - skąd wiecie, które wasze zgłoszenie wygrało?
Bo proszą o "Dowód Zakupu w postaci skanu lub zdjęcia dowodu zakupu potwierdzający zakup produktów promocyjnych uprawniających do udziału w Konkursie o numerze zgodnym z numerem podanym w zgłoszeniu." 
I nie wiem czy jak wyślę wszystkie to będzie okey emotka  Wybaczcie moją niewiedzę, ale pierwszy raz po czasie mam dosyłać paragon, wczesniej wygrane Rodowita i Whiskas paragon wgrywało się w momencie zgłoszenia 😅 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7100553 Napisano: 14.06.2023 16:53:53 w Avanti
majonez1992 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

lasiglasty napisał(a):

byekitty napisał(a):

tak powinno być na logikę, choć bez sensu to zorganizowali. mogliby albo dać kilka w etapie jakichś fajniejszych nagród, albo dwa rowery wybierać z główną po zakończeniu. nie wyobrażam sobie odczuć zwycięzcy roweru - wielkiego przegranego auta emotka

Rower to i tak super nagroda za 2500 zł. Taki jest urok drugiego miejsca. Trzeba docenić, zamiast się zamartwiać. I tak fajnie, że auta pojawiają się w konkursach kreatywnych, a nie tylko loteriach. Kiedyś w konkursie Wedla chyba, który organizował Albedo otarłam się o auto, bo był samochód i chyba 2 konsole do gier? I mi przypadła konsola, nie było to aż tak straszne przeżycie, raczej pozytywna ekscytacja, że udało się zbliżyć do samochodu emotka  Wedlug mnie grunt to po prostu nie mieć oczekiwań i się nie nastawiać, nie dzielić skóry na niedźwiedziu, tylko cieszyć z tego, co wygrało emotka

Totalnie się z tym zgadzam i z całych sił chcę tak myśleć, ale wiesz jak się robi konkursy dłuższy czas a w loży kibiców masz rodzinę która trzyma kciuki za te wygrane, to ech, czujesz że gdy przegrywasz to zawodzisz ich odrobinę.emotka a to bolesna sprawa.



Bez przesady, to po prostu konkurs, raz wygrasz, a raz nie. Z takim podejściem jak masz to można depresji byłoby dostać emotka

Dokładnie zgadzam się, z punktu widzenia terapeuty - to bardzo niezdrowe podejście do konkursów, szkodzisz nim sobie, może za bardzo dzielisz się tym w rodzinnym gronie? Wydaje mi się, że pomogłoby jakby rodzina nie była jednak tak bardzo w tej loży, bo niepotrzebnie czujesz presję, a nie oszukujmy się to nie są zawody w bieganiu czy rzucie młotem, tylko konkursy gdzie jest czasem może i kilka tysięcy osób, które z Tobą rywalizują a to kto wygrywa zależy od subiektywnej opinii jury, których nie znamy (ani ich motywacji) :) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7100397 Napisano: 14.06.2023 12:50:00 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
Papier toaletowy,
Antyperspirant,
Ręczniki (prócz Reginy, bo o tym słyszałam ale ich cena mnie powala, może upoluje gdzieś na promocji) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7100375 Napisano: 14.06.2023 12:06:36 w Czy informują/ informowali?
Vougeinthecity napisał(a):

A co z Rodowitą, ostatni etap?  
Chyba powinni już informować. 😉

Za przedostatni etap informowali właśnie w środę tydzień później, więc może i dziś się doczekamy 🫣 choć konkurencja była tak duża, że mam małe nadzieje nawet na bon Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7100213 Napisano: 13.06.2023 19:58:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Prócz Rodowitej i Whiskas nic, nic i jeszcze raz nic od początku konkursowania... przydałyby się jakieś nagrody z innych konkursików a może i loterii, wąteczku pomożesz emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7099674 Napisano: 12.06.2023 00:02:01 w Dziś cieszę się z.....
atyde25 napisał(a):

Nie lubię kaktusów ale je męczę.Mam taki 1 kod,że już 20 kombinacji i nic.Ale 100 zł z Biedry no w 20% mi wynagrodziła męki.Ide po nowe kaktusy i nawet robię to z radością:)Za 10 lat powiem kocham kaktusy.

A ja właśnie bardzo lubię ale zniechęca mnie to trzymanie patyczków z standardowej loterii, a do biedry za to mam kawałek i nie robię tam zakupów 🥲 jakbyśmy mieszkały niedaleko siebie to mogłabym oddawać ci te patyczki nieszczęsne 🤣 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7099226 Napisano: 09.06.2023 12:27:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Shifo napisał(a):

MagdalenaMal napisał(a):

Lambi jest w Dino emotka

U nas nie ma w Dino , tylko Auchan

U mnie w mieście jest kilkanaście Din, w żadnym nie spotkałam Lambi ☹️ ani w Kauflandzie, jedynie w Intermarche:) gdzie właśnie mam trochę daleko i zastanawiam się czy warto jechać, bo mam mało czasu na wymyślenie sensownego tekstu Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7098971 Napisano: 07.06.2023 19:14:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rodowita bon + Whiskas drapak dla kota, piękne podsumowanie dwóch tygodni w świecie konkursów 😁 dziękuję wszystkim za rady i wsparcie🥰 Wyświetl w wątku >>