Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7098963 Napisano: 07.06.2023 19:08:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wiolka252 napisał(a):

yaagatka napisał(a):

Jakby sie ktos zastanawialm, kto wgrał w kujawskim
KONKURS KUJAWSKI Z POLSKIEGO RZEPAKU – Olej Kujawski

to ten: Kujawski Z Rzepaku- film konkursowy - YouTube

a jakby ktoś sie zastanawiał czy gra w Andros czy Capri Sun to proszę:
Marcin Bogus - YouTube

On to chyba do każdego konkursu rympoli na tej gitarze 😂😂😂

To po 1, a po 2 w Kujawski czy Capri było przecież tylko miejsce na tekst a nie na wklejanie jakis piosenek czy viedo🤣 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7098584 Napisano: 06.06.2023 20:38:16 w Czy informują/ informowali?
jagodzianka napisał(a):

olunka napisał(a):

adamo86 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy Rodowita jeszcze dzwoni?

Dzwoniła do 1 osoby, więc to dziwne wszystko

Chyba już kilka osób (3) się chwaliło emotka

czyli po ptokach? emotka

Oni chyba lubią w środy bardziej dzwonić, chyba kiedyś obdzwaniali 2 dni wiec pewnie jutro będą jesZCZE DZWONIĆ albo puszcza maile


No patrząc na poprzednie statystyki dziwne żeby teraz tylko 3 osoby z grupy wygrały:) poza tym wiązałam duże nadzieje z tym etapem😅 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7098498 Napisano: 06.06.2023 16:44:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mozinn napisał(a):

Cześć,
Mam pytanie do osób które trochę już są w konkursowej "branży".
Kilkukrotnie dzownił dzisiaj do mnie jakiś numer, olewałem bo myślałem, żę to znwou jakaś fotowoltaika albo inne oszustwo.
Po 3/4 próbie o 16:00 dostałem SMS'A, że dzwonią z loterii VISA, wylosowali mój los ale nie odbierałem telefonu i jutro będzie ostatnia szansa żeby odebrać telefon i odberać nagrodę.
Zadzowniłem okazało się, że osoby która odpowiedzialna jest za ten konkurs nie ma już w pracy i, że jutro będą dzownić znowu, dostałem też informacje, że to konkurs żabka i visa.
Wszedłem teraz z ciekawości na stronę konkursową, przeczytałem, że do wygrania jest wyjazd do Australii na mś kobiety w piłce nożnej i 1000 piłek. Pomyślałem od razu, że z moim szczęściem jest to piłka ale czytam dalej a tak informacja, że osoby którę wygrają piłkę dostają wiadomość email natomiast do osób które wygrały wyjazd będą dzwonić.
Myślicie, że to może być to?
Nie chce się podpalać dlatego wole zapytać osoby bardziej doświadczone.

Ja w sumie brałam do tej pory tylko udział w konkursie Rodowitej ale Zasada pierwsza jak bierzesz udział w tego typu konkursach - odbieraj od obcych numerów;) Wyświetl w wątku >>
1 wiesia30 0

kimberly

#7098392 Napisano: 06.06.2023 12:55:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karols napisał(a):

kimxxx napisał(a):

karols napisał(a):

kimxxx napisał(a):

[quote=zielonaszpilka]

kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?

Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊


A co w formie pdf przygotowywałaś:D ? tak z ciekawości


Jadłospis na 5 posiłków z wykorzystaniem Rodowitej 😅 zobaczymy czy było warte zachodu emotka


oo super pomysł.
Ja filmik +wierszyk wysłałam ale w ostatnim etapie
Trzymam kciuki:) też właśnie chciałam filmik ale nie mam statywu i brakowało osoby, która by mogła mi pomóc z nagraniem, stąd pomysł na pdf 😂 Wyświetl w wątku >>
1 karols 0

kimberly

#7098386 Napisano: 06.06.2023 12:43:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karols napisał(a):

kimxxx napisał(a):

[quote=zielonaszpilka]

kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?

Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊


A co w formie pdf przygotowywałaś:D ? tak z ciekawości
Jadłospis na 5 posiłków z wykorzystaniem Rodowitej 😅 zobaczymy czy było warte zachodu emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7098382 Napisano: 06.06.2023 12:38:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=zielonaszpilka]
kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7098376 Napisano: 06.06.2023 12:27:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7097678 Napisano: 02.06.2023 16:05:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

kimxxx napisał(a):

Na trzeci etap Rodowitej nagrałam filmik i wysłałam ale ostatniego dnia godz. 23:45, nie przyszło mi potwierdzenie wysłania zgłoszenia na maila i po wysłaniu uświadomiłam sobie, że nie usunęłam znaku wodnego edytora,  w którym składałam filmik 🤦🏽‍♀️ do końca 4tego etapu nie było wyników, więc nie wiedziałam w sumie czy zgłoszenie dotarło i czy nie zostało zdyskwalifowane przez znak wodny, więc wysłałam go jeszcze raz (już bez znaku) na czwarty etap, ale poza nim wysłałam jeszcze kilka zgłoszeń. Okazało się przedwczoraj, że w trzecim etapie wygrałam bon, myślicie, że mogą mi w 4tym etapie zdyskwalifować wszystkie zgłoszenia przez to, ze wysłałam drugi raz ten sam filmik? 🥲

Nie. Nie przejmuj się.
Oni dokładnie sprawdzają, zarówno paragony i zgłoszenia czy się nie powtarzają. Więc po prostu nie wezmą go pod uwagę.
A błędy zawsze mogą się zdarzyć.
Sama miałam podobną sytuację, bo zdublowałam zgłoszenie przez przypadek, razem z paragonem.
A bez problemu wygrałam.
Liczy się pomysł i to czy wbijesz się w gust. A oni naprawdę dbają o poprawność.

Uff, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź 😊 jestem już spokojniejsza. Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7097619 Napisano: 02.06.2023 13:22:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na trzeci etap Rodowitej nagrałam filmik i wysłałam ale ostatniego dnia godz. 23:45, nie przyszło mi potwierdzenie wysłania zgłoszenia na maila i po wysłaniu uświadomiłam sobie, że nie usunęłam znaku wodnego edytora,  w którym składałam filmik 🤦🏽‍♀️ do końca 4tego etapu nie było wyników, więc nie wiedziałam w sumie czy zgłoszenie dotarło i czy nie zostało zdyskwalifowane przez znak wodny, więc wysłałam go jeszcze raz (już bez znaku) na czwarty etap, ale poza nim wysłałam jeszcze kilka zgłoszeń. Okazało się przedwczoraj, że w trzecim etapie wygrałam bon, myślicie, że mogą mi w 4tym etapie zdyskwalifować wszystkie zgłoszenia przez to, ze wysłałam drugi raz ten sam filmik? 🥲 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7097028 Napisano: 31.05.2023 18:19:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pierwsza wygrana w życiu- Rodowita x Dino 200 zł 🙈 ale radość Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7096680 Napisano: 30.05.2023 18:37:39 w Czy informują/ informowali?
byekitty napisał(a):

Z daleka śmierdzi ściemą. Zamiast się przyznać do obsuwy, wymyślają, żeby nikt im nie zarzucił łamania rega. Przecież zaczęli proces informowania: wszak już o tym pomyśleli 🤣

Też najbardziej skłaniam się do tego, że nie chcieli się przyznać do łamania regulaminu, ale jak ktoś wyżej wspomniał - wolę żeby wyniki były później ale rzetelnie przejrzeli pracę 😁 z tym, że brak informacji o wynikach poprzednich tur demotywuje mnie do wzięcia udziału w ostatniej, a chciałam coś wysłać 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7096662 Napisano: 30.05.2023 17:19:14 w Czy informują/ informowali?
sesyjnie1 napisał(a):

kiniakitka napisał(a):


Post publiczny, wiec nie zamazuje danych. Mijają sie z prawdą, bo na grupie cisza, czy jakiegos pecha mają osoby z grupy?🙈




O, ale cios. To przykre… zarówno mąż wysłał filmik a ja zdjęcie, przyłożyliśmy się, no liczyłam ze chociaż dostanę ochłap w postaci bonu, no cóż…. 



chociaz jeszcze się tli nadzieja, bo chyba tak było z jednym alkoholowym, była grants. Pitu pitu niby poinformowani, ludzie naciskali i poleciały maile… 


no szkoda emotka

Uszy do góry, wydaje mi się, że to (na szczęście) ściema z ich strony - ja wysłałam zdjęcie ale jakieś rewelacyjne nie było, bo miałam mało czasu, więc jakbym nie dostała bonu bym zrozumiała, ale moja siostra wysłała genialny filmik i naprawdę się przyłożyła a u niej też nadal cisza, więc albo macie mega pecha albo co wydaje mi się bardziej prawdopodobne - Rodowita ściemnia na FB 🙈 Wyświetl w wątku >>
1 sesyjnie1 0

kimberly

#7096654 Napisano: 30.05.2023 17:01:40 w Czy informują/ informowali?

Post publiczny, wiec nie zamazuje danych. Mijają sie z prawdą, bo na grupie cisza, czy jakiegos pecha mają osoby z grupy?🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7096431 Napisano: 29.05.2023 17:57:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

niewyspanamama napisał(a):

Rodowita Dino dalej cisza ? emotka

Może się im coś walnęło w systemach, bo chyba już im mija/minął termin powiadamiania...

Taaak, teoretycznie 5 dni roboczych i ostatnio zawsze w piątek wieczorem były jakieś maile czy telefony (kurcze nie brałam udział w poprzednich edycjach ale czytałam tutaj), więc jakby chcieli się wyrobić na ostatnią chwilę 5tego dnia roboczego. A teraz poniedziałek i nadal cisza. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kimberly

#7095623 Napisano: 25.05.2023 00:34:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

kiniakitka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W Rodowitej można dodać zdjęcie + tekst czy albo-albo?

właśnie nie wiem, dodałam zdjęcie i tekst w ostatniej edycji i zobaczymy czy coś uda się zgarnąć, wcześniej nie brałam udziału:)

Dodawałam film+tekst i narazie 2/2 więc na pewno nie zaszkodzi dodać obu. Ale czy coś pomoże, to już nie wiem.😜

Super wiadomość, właśnie najbardziej się obawiałam, że zgłoszenie może zostać odrzucone przez taką "praktykę", a tak jestem spokojniejsza - jeśli nic nie wygram to znaczy, że moja praca była słaba a nie, że nie została nawet wzięta pod uwagę emotka  Dziękuję bardzo za odpowiedź, na moje pierwsze pytanie na tym forum, w sumie odnośne też pierwszego konkursu paragonowego, w którym biorę udział 😜 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7095622 Napisano: 25.05.2023 00:29:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

kiniakitka napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W Rodowitej można dodać zdjęcie + tekst czy albo-albo?

właśnie nie wiem, dodałam zdjęcie i tekst w ostatniej edycji i zobaczymy czy coś uda się zgarnąć, wcześniej nie brałam udziału:)

Dodawałam film+tekst i narazie 2/2 więc na pewno nie zaszkodzi dodać obu. Ale czy coś pomoże, to już nie wiem.😜

Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7095619 Napisano: 25.05.2023 00:09:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

W Rodowitej można dodać zdjęcie + tekst czy albo-albo?

właśnie nie wiem, dodałam zdjęcie i tekst w ostatniej edycji i zobaczymy czy coś uda się zgarnąć, wcześniej nie brałam udziału:) Wyświetl w wątku >>
0 0