Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7136421 Napisano: 05.11.2023 22:21:14 w SZUKAM....
aerdna napisał(a):

monikar napisał(a):

Gdzie kupię makaron Goliard? Szukałam w C4 i Stokrotce ale nie znalazłam

Kaufland

Jeszcze inter i netto Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7136419 Napisano: 05.11.2023 22:18:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Listopad nie zaczął się jeszcze dla mnie konkursowo/nagrodowo, więc jutro czekam z niecierpliwością wąteczku emotka  nie rozczaruje mnie proszę 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7136113 Napisano: 03.11.2023 21:32:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

kimberly napisał(a):

Cynamon28 napisał(a):

W tym roku cola strasznie ograniczyła liczbę nagród na osobęemotka (1 szt na osobę)

Która loteria Coli? W żadnej jeszcze nic nie wygrałam nigdy, ale tak się przygotowuje 🤣😁

W świątecznej

Aha, to ta nawet jeszcze nie wiedziałam, że istnieje 🫣🤣 ale dzięki za info na przyszłość! ❤️
Wkurza mnie też to ograniczenie 1 szt na osobę, mogłyby chociaż nie wiem z 3 szt być? I tak znajdą się zawsze osoby, które "obejdą system",  a ja czasu ani ochoty nie mam tego robić, a na najbliższe osoby nie mogę zagrać i cóż 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7136109 Napisano: 03.11.2023 21:18:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

W tym roku cola strasznie ograniczyła liczbę nagród na osobęemotka (1 szt na osobę)

Która loteria Coli? W żadnej jeszcze nic nie wygrałam nigdy, ale tak się przygotowuje 🤣😁 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7136101 Napisano: 03.11.2023 20:00:12 w Smolar
kimberly napisał(a):

masza napisał(a):

kimberly napisał(a):

Majkii napisał(a):

kimberly napisał(a):

Kupuję często w dino i w związku z tym telefon zapisał sobie autouzupełnianie NIPu na NIP dino, kilka dni przed końcem loterii Tiger pierwszy raz udało się wygrać, ale radość szybko się skończyła, bo jak sprawdzałam zrzut ekranu, który zrobiłam z wysyłanym zgłoszeniem i paragon to okazało sie, że nie zwróciłam uwagi i poszło z NIPem dino a zakup był wyjątkowo w Biedronce 🤦🏽‍♀️
Napisałam zaraz do Smolara maila z wyjaśnieniem sytuacji ale nie odpisali do dzisiaj, weryfikacji też nadal brak.
Spodziewam się oczywiście negatywnej, wiem że mój błąd.
Miał ktoś może jednak taką sytuację i skończyła się pozytywnie?

Na takie maile nie odpisują w 99% nigdy, najlepiej do nich zadzwonić, ale jeśli minęło już 7 dni to odmówią.

Dokładnie 29 października była sytuacja, sprawdziłam;) myślisz, że jest sens dzwonić czy tylko się ośmieszę? 😅

jest sens! Dzwoń !

Dziękuję wam za odpowiedzi, zadzwoniłam i Pani na infolinii podała mi inny adres mailowy, na który mam napisać. Przekazałam już maila na ten drugi adres, dam znać jak skończyła się sytuacja!

Jupi dostałam dziś odpowiedź od Smolara: "Dziękujemy za informację. Ta pomyłka nie wpłynie na weryfikację Pani paragonu."
Ale super, jestem wam ogromnie wdzięczna za podpowiedź by zadzwonić na infolinię 🙏 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7135772 Napisano: 02.11.2023 16:27:57 w Smolar
masza napisał(a):

kimberly napisał(a):

Majkii napisał(a):

kimberly napisał(a):

Kupuję często w dino i w związku z tym telefon zapisał sobie autouzupełnianie NIPu na NIP dino, kilka dni przed końcem loterii Tiger pierwszy raz udało się wygrać, ale radość szybko się skończyła, bo jak sprawdzałam zrzut ekranu, który zrobiłam z wysyłanym zgłoszeniem i paragon to okazało sie, że nie zwróciłam uwagi i poszło z NIPem dino a zakup był wyjątkowo w Biedronce 🤦🏽‍♀️
Napisałam zaraz do Smolara maila z wyjaśnieniem sytuacji ale nie odpisali do dzisiaj, weryfikacji też nadal brak.
Spodziewam się oczywiście negatywnej, wiem że mój błąd.
Miał ktoś może jednak taką sytuację i skończyła się pozytywnie?

Na takie maile nie odpisują w 99% nigdy, najlepiej do nich zadzwonić, ale jeśli minęło już 7 dni to odmówią.

Dokładnie 29 października była sytuacja, sprawdziłam;) myślisz, że jest sens dzwonić czy tylko się ośmieszę? 😅

jest sens! Dzwoń !

Dziękuję wam za odpowiedzi, zadzwoniłam i Pani na infolinii podała mi inny adres mailowy, na który mam napisać. Przekazałam już maila na ten drugi adres, dam znać jak skończyła się sytuacja! Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7135734 Napisano: 02.11.2023 14:12:30 w Smolar
Majkii napisał(a):

kimberly napisał(a):

Kupuję często w dino i w związku z tym telefon zapisał sobie autouzupełnianie NIPu na NIP dino, kilka dni przed końcem loterii Tiger pierwszy raz udało się wygrać, ale radość szybko się skończyła, bo jak sprawdzałam zrzut ekranu, który zrobiłam z wysyłanym zgłoszeniem i paragon to okazało sie, że nie zwróciłam uwagi i poszło z NIPem dino a zakup był wyjątkowo w Biedronce 🤦🏽‍♀️
Napisałam zaraz do Smolara maila z wyjaśnieniem sytuacji ale nie odpisali do dzisiaj, weryfikacji też nadal brak.
Spodziewam się oczywiście negatywnej, wiem że mój błąd.
Miał ktoś może jednak taką sytuację i skończyła się pozytywnie?

Na takie maile nie odpisują w 99% nigdy, najlepiej do nich zadzwonić, ale jeśli minęło już 7 dni to odmówią.

Dokładnie 29 października była sytuacja, sprawdziłam;) myślisz, że jest sens dzwonić czy tylko się ośmieszę? 😅 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7135721 Napisano: 02.11.2023 13:37:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To i ja się wpiszę, wysłałam przez ostatnie dni kilka zgłoszeń, listopadzie mam nadzieję, że zaskoczysz mnie pozytywnie 🌸🥰 ja tu jestem i czekam jak coś emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7135720 Napisano: 02.11.2023 13:35:06 w Smolar
Kupuję często w dino i w związku z tym telefon zapisał sobie autouzupełnianie NIPu na NIP dino, kilka dni przed końcem loterii Tiger pierwszy raz udało się wygrać, ale radość szybko się skończyła, bo jak sprawdzałam zrzut ekranu, który zrobiłam z wysyłanym zgłoszeniem i paragon to okazało sie, że nie zwróciłam uwagi i poszło z NIPem dino a zakup był wyjątkowo w Biedronce 🤦🏽‍♀️
Napisałam zaraz do Smolara maila z wyjaśnieniem sytuacji ale nie odpisali do dzisiaj, weryfikacji też nadal brak.
Spodziewam się oczywiście negatywnej, wiem że mój błąd.
Miał ktoś może jednak taką sytuację i skończyła się pozytywnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7133399 Napisano: 23.10.2023 22:22:05 w Giełda Kodów ; )
Miałby ktoś żywca taniej niż za złotówkę? :) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7133283 Napisano: 23.10.2023 15:42:59 w Avanti
byekitty napisał(a):

adamo86 napisał(a):

byekitty napisał(a):

o której macie maila z mola?

15:27 za przedostatni dzień

czyli lecą powolutku  emotka

Również 15:27 ostatni dzień 😊 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7133279 Napisano: 23.10.2023 15:41:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Smuciłam się pod kołderką po porażce z Amooco (tego się spodziewałam) i Karlsbadem (za to tak liczyłam na ten Lewiatan), dostałam maila, więc ciekawość wygrała i wstałam sprawdzić...
500 zł Lotos!!! Skacze z radości 🥰🥰🥰🥰 Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7133240 Napisano: 23.10.2023 14:32:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kimberly napisał(a):

anaesth napisał(a):

No dalej, Amooco! Zrób konkurs, w którym będzie 100.000 nagród. I tak nie wygram! emotka Żegnam "czule" tę agencję emotka

Weszłam tutaj napisać to samo  emotka

Papa Amooco emotka

A i jeszcze Karlsbad Lewiatan na dobicie, a właściwie na to tylko jeszcze czekałam, w takim razie Karlsbad też papa emotka  Idę płakać pod kołdręemotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

kimberly

#7133234 Napisano: 23.10.2023 14:26:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

No dalej, Amooco! Zrób konkurs, w którym będzie 100.000 nagród. I tak nie wygram! emotka Żegnam "czule" tę agencję emotka

Weszłam tutaj napisać to samo  emotka

Papa Amooco emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

kimberly

#7133073 Napisano: 23.10.2023 09:12:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Situation napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Situation napisał(a):

O 5 i 6 zgłaszałem paragony do loterii Tiger ok puste 6:03 pusty lewy mail itd 6:04 wygrana więc nowy realny mail pusto 6:07 znowu to samo wygrana na lewy mail 😂 czyli były 2 wygrane w godzinie więc o 6:03 powinienm wygrać

czy ja dobrze rozumiem grasz na lewe maile i wymyślone paragony żeby sprawdzić bramki? Jaki to sens?

Ty jesteś idiotą czy udajesz? Napisałem jasno że zgłaszałem REALNE paragony i brak wygranej o 6 były 2 bramki więc mogłem wygrać bo zgłosiłem lewe paragony i maile

Twój komentarz i agresja są oburzające i karygodne.

Też przeczytałam obydwa Twoje komentarze dwa razy i nadal nie rozumiem, więc chyba kto inny jest tutaj ******.

A w temacie, na tak mało wyników czekam ale może chociaż któryś cośemotka  Już chyba gorzej w życiu być nie może, więc może jakieś konkursowe pocieszenie wąteczku? Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7133054 Napisano: 23.10.2023 07:56:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

kimberly napisał(a):

Gerber Organic, wygrałam bon 200 zł, proszą o numer paragonu, mam dwa z tego samego dnia, bo kupowałam dla kogoś jeszcze kto jednak nie skorzystał, jednak z tego co pamiętam w zgłoszeniu podawało się tylko datę paragonu (czy mnie pamięć myli?), więc chyba bez znaczenia który wpiszę?

Dokładnie. W formularzu było miejsce tylko na datę. Ślij, ten który Ci się bardziej podoba emotka  
Chyba, że jeden kupowałaś przed wysłaniem zgłoszenia, drugi po. Wtedy sprawdź godziny zakupów.

Dzięki za odpowiedź! Kupione minuta po minucie, a zgłoszenie wysłane kolejnego dnia, więc ślę dowolny:) Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7133049 Napisano: 23.10.2023 07:15:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gerber Organic, wygrałam bon 200 zł, proszą o numer paragonu, mam dwa z tego samego dnia, bo kupowałam dla kogoś jeszcze kto jednak nie skorzystał, jednak z tego co pamiętam w zgłoszeniu podawało się tylko datę paragonu (czy mnie pamięć myli?), więc chyba bez znaczenia który wpiszę? Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7133035 Napisano: 23.10.2023 00:19:41 w Paragony na trwające konkursy
0 0

kimberly

#7132834 Napisano: 21.10.2023 17:22:46 w Czy informują/ informowali?
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

A ten konkurs?
https://wakacyjnewspomnienia.com/? Były wyniki?

Wydaje mi się, ze nie

U mnie i siostry też cichutko, choć my to żaden wyznacznik 😅 Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

kimberly

#7132711 Napisano: 20.10.2023 21:26:13 w Paragony na trwające konkursy
Stock sprzedam za 9 zł sztuka Wyświetl w wątku >>
0 0