Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7128824 Napisano: 05.10.2023 16:04:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

Dostałam Mystery Box od Kaktusa z Żabki i mnie zmroziło. DROGA Kropko Bordo jak wyliczyłaś tu regulaminowe 400 zł?! To jakiś żart?  emotka

Pokaz, bo zje mnie ciekawość emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

kimberly

#7128765 Napisano: 05.10.2023 13:12:40 w Avanti
[quote=emotka
adamo86]

kimberly napisał(a):Stówka od Cheestera za 29.09  wysłałam 3 zgłoszenia w 3 różne dni i moim zdaniem to było najsłabsze, dziwne jakieś to Avanti

Może po prostu w pozostałe dni konkurencja była zbyt mocna? emotka

Bardzo możliwe, widocznie tego dnia konkurencja zaspała (i dobrze)emotka

To pierwszy konkurs Avanti, w którym biorę udział, więc dopiero próbuje ich wyczuć emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

kimberly

#7128752 Napisano: 05.10.2023 12:48:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stówka od Cheestera za 29.09 emotka
wysłałam 3 zgłoszenia w 3 różne dni i moim zdaniem to było najsłabsze, dziwne jakieś to Avanti emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7128582 Napisano: 04.10.2023 21:50:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Monster Munch, Kamis, Tiger, Haribo, Dare, 7 days, Ferrero, Prince P - tyle paragonów i nic jedno wielkie nicemotka
Dobrze, że chociaż jajo dało bilety, można złotą kopertą ocierać łzy porażki 🙃

Odnoszę wrażenie wąteczku, że kiedyś pomagałeś a teraz masz mnie gdzieś 🤨 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7128473 Napisano: 04.10.2023 14:00:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Poczuj smak porażki Nał...emotka

Imponujące pasmo porażek i za mną, jestem załamana, teraz nawet nie widzę sensu chyba już nic wysyłać🥴 Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

kimberly

#7128469 Napisano: 04.10.2023 13:56:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Yazpik napisał(a):

Czy Exim coś może już do kogoś pisał? Kto czeka oprócz mnie? emotka

Ja czekam, info brak, ale po imponującym paśmie porażek, które ostatnio przeszłam to żaden wyznacznik, że nie dostałam maila 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7128411 Napisano: 04.10.2023 11:30:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PrincessaK napisał(a):

[quote=Ja z moim wokalem przebijam:) Mam wrażenie, że dzięki mnie już więcej nie zorganizują tego typu konkursu:)

yaagatka]Chciałam się tylko pochwalić, że NIGDY nie wysłałam nic tak żałosnego jak nagranie na konkurs PREDATOR w Żabce emotka  
Dźwięk był tak beznadziejny, że czuję żenadę emotka

I ja i ja! emotka
Ale dostrzegam plusy takich konkursów, człowiek zamiast się głowić nad tekstem czasem kilka godzin/dni (oczywiście w międzyczasie), potem go poprawiać, wymuskać, przeliczyć znaki i dopiero wysłać, wystarczy że nadrze się do telefonu i voala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7128407 Napisano: 04.10.2023 11:22:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dagaa napisał(a):

Czy Moya już wysłała wszystkie bony? Bo ja nadal czekam za etap 4🙃

Też czekam za 4ty etap, jakbyś dostała daj znać! 😊 Wyświetl w wątku >>
1 Dagaa 0

kimberly

#7128265 Napisano: 03.10.2023 18:33:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
krab24 napisał(a):

Nic, nic, nic wielkie, wątku pomóż, podobno działasz cuda, a mnie to już chyba tylko cud uratuje z tego dołu konkursowego...

Ja już zaczęłam pukać w to dno od spodu emotka emotka

Wątku dopomóż! Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

kimberly

#7128177 Napisano: 03.10.2023 12:46:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@gnieszk@ napisał(a):

kimberly napisał(a):

Mam kupon na krem Yasumi z ostatniego dnia Quizu Hebe, jednak w drogerii w moim mieście nie mają go dostępnego.
Zapytałam pani co w takiej sytuacji, bo najbliższe inne hebe 40 km dalej, powiedziała że może zadzwonić na infolinię ale będzie to bardzo długo trwać, więc odradza, powiedziałam, że poczekam, ona na to 'ale to naprawdę może długo trwać i musi Pani czekać w drogerii', mówię mimo wszystko ok. Skończyło się tak, że czekałam 3 godziny w głupim hebe, Pani nie udało się dodzwonić na infolinię i powiedziała, że mogę przyjść jutro to ewentualnie znów spróbuje ale pewnie też się nie uda dodzwonić...

Miał ktoś z was podobną sytuację wcześniej?
Brałam udział w tym dopiero ostatnie dwa dni.. emotka


Co to za daremna obsługa w Twoim Hebe? Jeśli kremu nie ma w drogerii powinni wziąć od Ciebie dane i zgłosić to na infolinii. I Ty nie powinnaś tam na to czekać. Rekompensatą jest kupon rabatowy w aplikacji w kwocie produktu (za Yasumi 95 zł) do wykorzystania na dowolne produkty. W zeszłym roku można było samodzielnie kontaktować się z infolinią i przysyłali wtedy wygrany produkt kurierem. W tej edycji jedyną możliwością jest zgłoszenie reklamacji dotyczącej braku nagrody u sprzedawcy w sklepie (jest to zawarte w regulaminie)

Dziękuję bardzo wam wszystkim za odpowiedzi.
W takim razie pójdę wyjaśnić towarzystwo do Hebe, zrobiłam też zrzut ekranu tego punktu w regulaminie, nie zamierzam odpuścić choćby przez to, że wczoraj marnując tam tyle czasu prawie szału dostałam, jeszcze arogancka Pani jak zapytałam czy mogę skoczyć do sklepu obok na zakupy skoro tyle czasu tu kwitnę stwierdziła, że nie, bo jak wyjdę to one nie będą już załatwiać mojej sprawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7128053 Napisano: 02.10.2023 21:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam kupon na krem Yasumi z ostatniego dnia Quizu Hebe, jednak w drogerii w moim mieście nie mają go dostępnego.
Zapytałam pani co w takiej sytuacji, bo najbliższe inne hebe 40 km dalej, powiedziała że może zadzwonić na infolinię ale będzie to bardzo długo trwać, więc odradza, powiedziałam, że poczekam, ona na to 'ale to naprawdę może długo trwać i musi Pani czekać w drogerii', mówię mimo wszystko ok. Skończyło się tak, że czekałam 3 godziny w głupim hebe, Pani nie udało się dodzwonić na infolinię i powiedziała, że mogę przyjść jutro to ewentualnie znów spróbuje ale pewnie też się nie uda dodzwonić...

Miał ktoś z was podobną sytuację wcześniej?
Brałam udział w tym dopiero ostatnie dwa dni.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7127911 Napisano: 02.10.2023 12:57:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Majkii napisał(a):

Uciekł mi formularz z Kinder z wygranymi biletami, co teraz??

Przyjdzie mail z linkiem do formularza:) Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

kimberly

#7127798 Napisano: 01.10.2023 20:55:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

SOMERSBY - dodali jeden etap - konkurs Trwa do 15.10.2023  ?

Tak, przedłużyli jakiś czas temu Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7127551 Napisano: 30.09.2023 17:07:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To już klasyka gatunku, brak jakichkolwiek wygranychemotka  wątku pomożesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7127480 Napisano: 30.09.2023 10:44:58 w Czy informują/ informowali?
malmika napisał(a):

Czy z Hebe za wczoraj (Nacomi płyn micelarny do skóry wrażliwej) już były kupony?

Tak, dostałam info z godzinkę temu Wyświetl w wątku >>
1 malmika 0

kimberly

#7127224 Napisano: 29.09.2023 10:27:53 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
wycior napisał(a):

..czy czeka jeszcze ktoś na METAXĘ..?

Tak ja, ale mam w apce inpostu nadaną paczkę w przygotowaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7127218 Napisano: 29.09.2023 10:19:19 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię Ogiński na inny paragon lub sprzedam za 9 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7127193 Napisano: 29.09.2023 08:35:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zakończysz wąteczku ten paskudny tydzień jakąś miłą niespodzianką?emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7127118 Napisano: 28.09.2023 19:34:57 w WC - rozmowy o wszystkim
tereniagno napisał(a):

No i Haribo poszło ,,lotać"emotka
Na paragonie nie było nazwy HARIBO, tylko -DROPS MEGA OWOC 45G.
Wygrałam zestaw,nie było mnie na liście,więc napisałam maila, dołączyłam skan paragonu z opakowaniem.
W odpowiedzi uzasadnili, że podpisałam zgody regulaminu, wiec jak nie było nazwy HARIBO,
to powinnam iść po pieczątkę kierownika. Za każdym razem, gdy kupię to mam lecieć do kierownika po pieczątkę
nawet gdy nie wygram.Chyba ich pogięło. Pytam, na co wpisuje się nazwę sklepu, NIP, nr paragonu i kod fiskalny?
po to, żeby Oni sprawdzili sobie!!! Dziękuję, nasram, już nie gram u nichemotka

Mówiłam, że ten misiu przy kole loterii z początku wydawał się miły, a teraz też mi się wydaje jakiś fałszywy emotka

Przykra sytuacja, zwłaszcza gdy podaję się tyle danych i dodaje zdj.  paragonu z produktem... A kłócić się z nimi ciężko, bo faktycznie jest napisane o wymaganej nazwie produktu emotka  
Pozostaje niesmak  emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7127036 Napisano: 28.09.2023 13:59:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulaa napisał(a):

Wiecie może kiedy można spodziewać się nagrody z desperadosa- pufy? Wygrałam miesiąc temu, po wysłania formularza zwycięzcy do dzisiaj cisza. To moja pierwsza wygrana z tego konkursu dlatego się niepokoję emotka

Ja wygrałam 100 zł od nich 1 sierpnia dokładnie i dziś dotarło, a też zaczęłam się już niepokoić:)
Będzie dobrze, powinna dotrzeć, zerknij w regulaminie jaki jest czas wysyłki i jeśli blisko jego końca nie dotrze to skontaktuj się z nimi, ja planowałam to dziś sprawdzić ale akurat przelew dostałam  emotka Wyświetl w wątku >>
1 madziulaa 0