Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kimberly

kimberly

#7125388 Napisano: 21.09.2023 16:41:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
helcia85 napisał(a):

wysyłali nagrody z Wakacyjne zakupy z Dino? https://www.e-kon...jne-zakupy-z-dino-18
oraz z konkursu idealny zestaw Pepsi i Lays https://www.e-kon...w-pepsi-i-lays-dino1 ?

Idealny zestaw Pepsi i Lays już daaawno.
A w tym wakacyjne zakupy nie wygrałam ale chyba nie, jeśli to jest ten urlop od wydatków czy coś Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7124666 Napisano: 19.09.2023 12:02:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

 No i najlepszy zapis regulaminu, że niewydane nagrody zostają u organizatora

A tak odnośnie ciekawostek - dla mnie fakt, że nagrody zostają u organizatora jest słaby jako dla konkursowicza wiadomo, ale co na to sponsorzy ( w tym wypadku Kotlin)?
Wiadomo to jego pieniądze/nagrody tak w sumie, albo przynajmniej mające sprawić, że jego marka będzie się miło kojarzyć itd. a nie korzystać agencja:) 
Nie odnoszę się do Twojej sytuacji tylko do braku rezerwy, moja ciekawosc po prostu czy wiecie coś więcej na ten temat czemu ma to służyć emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7124334 Napisano: 17.09.2023 21:37:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
U niekonkursowej siostry dziś nerka z coca coli za trzecim ogólnie wbitym kodem 🫣 i helios z Kinder za pierwszym razem, miała szczęście! emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7124283 Napisano: 17.09.2023 16:48:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martunik3 napisał(a):

Bilety Helios z jajka niespodzianki wysyłane są na meila czy przesyłką?

Wg regulaminu 'przesyłką pocztową' emotka Wyświetl w wątku >>

kimberly

#7124209 Napisano: 17.09.2023 10:28:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
adamo86 napisał(a):

Tylko u mnie Kakadu już zakończone mimo, że czas na zgłoszenia do jutra? emotka

Sprawdziłam, faktycznie formularz już nie działaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7123769 Napisano: 14.09.2023 23:03:45 w Czy informują/ informowali?
adamo86 napisał(a):

aja napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Bartosz2222 napisał(a):

Czy wysyłali już maile z konkursów Martini w Biedronce i w Netto?

Chyba jeszcze nie

EDIT: oczywiście ja miałem na myśli zestawy flaszekemotka

Z Netto ja dziś miałam @ na winka.

Zgadza się emotka   ale zestawy z Biedry chyba dalej nie poszły?

Chyba nie, bo nikt się nie chwalił, też się widzę na liście a mail milczy uparcie Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

kimberly

#7123456 Napisano: 13.09.2023 19:57:27 w WC - rozmowy o wszystkim
adamo86 napisał(a):

jxrghere napisał(a):

Ile razy wygraliście? I ile gracie?

Ja gram prawie dwa lata, a wygrałem więcej razy niż bym się kiedykolwiek spodziewał emotka  ale i tak jestem mały pikuś przy niektórych emotka

Jak chcesz się zmotywować to tu jest fajny wątek -> Nasze wygrane w minionym roku

Oo, to ja gram od czerwca i mam podobne odczucia jak adamo86 i również polecam ten wątek emotka

Choć teraz od połowy sierpnia z powodów prywatnych i zdrowotnych nie miałam czasu/sił/możliwości brać udziału w jakimkolwiek konkursie, zazdroszczę wam bardzo czytając o waszych rozterkach konkursowych i cieszę się ogromnie z waszych super wygranych w MDW!:) 
Nie mogę się doczekać aż będę miała możliwość wrócić do tego świata i mam nadzieję, że się nie rozczaruje, jak ostatnimi konkursami w których brałam udział emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

kimberly

#7123442 Napisano: 13.09.2023 19:22:28 w Czy informują/ informowali?
Bartosz2222 napisał(a):

Czy wysyłali już maile z konkursów Martini w Biedronce i w Netto?

Walizy z biedronki idą/szły właśnie, zestawy mam nadzieję jeszcze nie, bo też widzę się na liście, a lepszy rydz niż nic... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7123169 Napisano: 12.09.2023 21:08:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Miała być walizeczka, a wychodzi na to, że będę musiała się zadowolić zestawem produktów, o ile moje inicjały to w ogóle ja emotka  
To ostatni konkurs w jakim brałam udział, więc tym bardziej szkoda, bo na żadne wyniki już nie czekam  emotka Wyświetl w wątku >>
1 katee14 0

kimberly

#7123069 Napisano: 12.09.2023 13:40:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Emilia0604 napisał(a):

CZzy ktos jeszcze czeka na nagrody z Colgate "Zabłyśnij natychmiast"?

Prawdopodobnie nikt jeszcze nie dostał, przynajmniej zestawów. 
Nawet Elmexa jeszcze nie wysyłali a konkurs był do końca czerwca Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7123064 Napisano: 12.09.2023 13:30:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co to za konkurs z Nałęczowianką w C4? Wybaczcie może ślepa jestem, ale szukam i nie widzę;) Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7123024 Napisano: 12.09.2023 12:26:06 w Czy informują/ informowali?
KrisK napisał(a):

Czy ktoś dostał już maila z konkursu "Grillujzkotlinem"?

Ten filmowy? Cisza, liczyłam jakiś czas temu to mają jeszcze czas, chyba do 20tego, albo do końca tego tyg conajmniej. Wyświetl w wątku >>
1 KrisK 0

kimberly

#7122864 Napisano: 11.09.2023 17:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

kimberly napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

moya wszystko już powiadomione? widzę swoje inicjały ale meila brak

Mi ich maile trafiają do spamu, więc sprawdź też tam jeśli jeszcze nie zerknęłaś:)

A dostałam maila po 14 o 2 x 50 zł, więc chyba już powiadomili wszystko albo kończą właśnie.

Ostatnio wysyłali na raty ja dostałam 2 dni po tym jak ludzie pisali ze maja maile

Też tak miałam, wydaje mi się, że wtedy wpierw wysłali te większe nagrody, a po kilku dniach bony:) 

Trzymam kciuki żeby maile doszły Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7122861 Napisano: 11.09.2023 16:50:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

moya wszystko już powiadomione? widzę swoje inicjały ale meila brak

Mi ich maile trafiają do spamu, więc sprawdź też tam jeśli jeszcze nie zerknęłaś:)

A dostałam maila po 14 o 2 x 50 zł, więc chyba już powiadomili wszystko albo kończą właśnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7122834 Napisano: 11.09.2023 14:47:55 w WC - rozmowy o wszystkim
Emememe napisał(a):

nanajka81 napisał(a):


PS. Polecam przejrzeć odpowiedzi z tego konkursu: https://www.faceb...t=a.661597462679040.

Śpiewak forumowy też wygrał... emotka

Kilka wygranych tekstów jest wygenerowanych w chat gpt… Ciekawe, czy Empik coś z tym zrobi.

Przeczytałam tylko kilka i jedna z nich też zrobiła na mnie takie wrażenie, jakby hm.. była przetłumaczona przez bardzo dobry translator ale nie była napisana przez człowieka, nie umiem tego określić. Wyświetl w wątku >>
0 0

kimberly

#7122532 Napisano: 09.09.2023 21:01:13 w Czy informują/ informowali?
ewikewikk napisał(a):

Czy informowali z konka w Aldi: Krakus i Kotlin?

Niestety takemotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

kimberly

#7122471 Napisano: 09.09.2023 10:53:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sesyjnie1 napisał(a):

30 sierpnia dostałam wiadomość ze stacji MOYA o bonie 100 zł ( co mnie mega dziwi bo nie widziałam się na liście ) 

a dopiero dziś odkryłam w skrzynce 

czy ktoś już dostał ten bon ? Ciekawe czy mi nie przepadło

Nieee, z tego co kojarzę tych bonów 50 i 100 zł nie musisz potwierdzać ani nic odsyłać, podawało się dane przy zgłoszeniu i oni wysyłają info o wygranej i wyślą bon na te dane:) przynajmniej w etapie, w którym brałam udział tak było

Edit, widzę że brałyśmy udzial w tym samym etapie, bo też 30tego dostałam maila i nie odpisałam na niego ani nic, bo o nic nie prosili:) więc mam nadzieję, że obie dostaniemy bony  emotka Wyświetl w wątku >>
1 sesyjnie1 0

kimberly

#7122454 Napisano: 09.09.2023 09:16:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Od dawna pustki, tyle rozwiązanych konkursów i totalnie nic... wyjeżdżając na wakacje miałam nadzieję, że będąc na nich wygram chociaż jakieś drobne nagrody, że jak wrócę będę odsyłać oświadczenia, a tu kompletna cisza🥲
Wątku zdziałaj coś proszę, ja tu czekam, a od połowy września nie będę już mieć czasu na konkursy emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 DAIKOKU 0

kimberly

#7119810 Napisano: 29.08.2023 13:59:09 w Czy informują/ informowali?
magdalena-chili napisał(a):

kimberly napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

kimberly napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Wszyscy już dostali maile z Moya za 4 etap?

Czekam, nie słyszałam żeby ktokolwiek dostal czy coś pominęłam?

Ktoś się chwalił rowerem

Hmm... z tego co zrozumiałam to na liście ktoś się poznał;)

No właśnie nie, Dziewczyna pochwaliła się mailem w sprawie roweru u Męża.
Innych nagród chyba jeszcze nie słali, nikt się nie chwalił, a zawsze tłumek.

Dobra zerknęłam do spamu, więc też sprawdźcie, mail o bonie 500 zł do sun and snow!!! Yupi:) teraz żeby zdążyć wydrukować protokół i dobrze wysłać przed wylotem 🙈🙈 Wyświetl w wątku >>
1 miata 0

kimberly

#7119809 Napisano: 29.08.2023 13:57:04 w Czy informują/ informowali?
magdalena-chili napisał(a):

kimberly napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

kimberly napisał(a):

zdesperowany_kot napisał(a):

Wszyscy już dostali maile z Moya za 4 etap?

Czekam, nie słyszałam żeby ktokolwiek dostal czy coś pominęłam?

Ktoś się chwalił rowerem

Hmm... z tego co zrozumiałam to na liście ktoś się poznał;)

No właśnie nie, Dziewczyna pochwaliła się mailem w sprawie roweru u Męża.
Innych nagród chyba jeszcze nie słali, nikt się nie chwalił, a zawsze tłumek.


Fakt, ślepa jestem emotka  Więc czekamyyy, szkoda że nie podają jeszcze miejscowości to byłabym pewniejsza 🙈 Wyświetl w wątku >>
0 0